Як висушити монтажну піну

Авторadmin

Як висушити монтажну піну

З підлогових покриттів: лінолеум, ламінат та інші Розчинники добре справляються з цією проблемою. Якщо ж спеціального засобу не виявилося під рукою, то на допомогу прийде ацетон. Дуже добре справляється із завданням спеціальний засіб для очищення монтажної піни аптечний гель Димексид.

Час висихання залежить від температур балона і навколишнього середовища. Низькі температури уповільнюють процес. В середньому, в нормальних умовах професійні монтажні піни застигають за 20-30 хв, а побутові – 40-60. Остаточна полімеризація відбувається після 24 годин.

Тому, якщо під рукою немає спеціальних засобів, скористайтеся ацетоном. На початку приберіть піну механічним способом, після точково нанесіть за допомогою губки ацетон, почекайте 15 хвилин. Потім слід випрати річ в пральній машині з використанням високоактивного порошку. Монтажна піна – не вирок для одягу.

Пам'ятайте, що монтажна піна боїться дії ультрафіолетових променів. Тому після застигання поверхню піни необхідно обробити герметиком, фарбою, штукатуркою, шпаклівкою, цементом або захистити лиштвою.

Якщо піна ще не застигла, швидко витри руки ганчіркою та помий їх із милом. Витирати монтажну піну краще від країв у напрямку центру, щоб не розмастити її ще більше. Коли герметик почав застигати, потрібно використати ацетоновмісні речовини. Якщо в тебе є уайт-спірит, змочи ним ватний диск та протри руки.





Якщо позбутися від рідкого засобу не вдалося, і плями залишилися непоміченими, доведеться застосовувати більш дієві методи очищення шкіри рук.

Про автора

admin administrator