Як забрати застій молозива

Авторadmin

Як забрати застій молозива

У разі застою в середині молочної залози, слід поміняти в традиційному положенні годування грудьми «на боці» що дається груди замість нижніх грудей запропонувати дитині верхню. Прибрати застій молока внизу молочної залози можна, посадивши дитину до себе на коліна.20 вер. 2019 р.

При лактостазі рекомендовано проводити фізіотерапевтичні процедури та масаж грудей. Відновити лактацію та поліпшити кровопостачання допомагають електрофорез, УВЧ, ультразвукова терапія, магнітотерапія, світлотерапія.

Щоб молоко пропало природним чином, слід поступово скорочувати стимуляцію грудей, збільшуючи інтервали між годуваннями або зціджуванням. Для екстреного припинення лактації можна скористатися спеціальними препаратами, які призначаються лікарем після огляду та проведення обстеження.

Як лікувати лактостаз Під час годування змінюйте положення або ж кожного разу займайте різні положення. Багато відпочивайте, пийте достатню кількість води, не допускайте відчуття сильної спраги. Щоб полегшити відтік молока перед зціджуванням або годуванням,прикладіть до грудей теплий компрес на 3 – 5 хвилин.

Це також вкрай актуально, якщо ви хочете знати, що потрібно їсти жінці, щоб прибувало молоко. Намагайтеся споживати на 300-500 калорій більше протягом дня, коли ви годуєте грудьми, ніж до того, як завагітніли. Їжте більше овочів, фруктів та злаків, щоб підвищити лактацію та підтримувати себе у формі.

За лактостазу виникають почервоніння молочних залоз, але при цьому не спостерігається гарячка. При маститі ж температура тіла піднімається вище 38 градусів, і в жінки істотно погіршується самопочуття (слабкість, озноб тощо).





Приготування молозива — мабуть, найпростіший процес. І рецепт буде коротким і досить швидким. Але все так і є — якщо початковий продукт …

Про автора

admin administrator