Як звуть усі Фіксиків

Авторadmin

Як звуть усі Фіксиків

Головні герої фіксиків. Хто такі Фіксики? Відкриємо вам секрет! Як звати фіксиків

Декілька років тому на екрани вийшов мультфільм під назвою «Фіксики». У найкоротший термін він зміг досягти популярності знаменитого мультиплікаційного хіта «Маша та Ведмідь». Майже кожна дитина в Росії і знає, Але, на жаль, не кожен може точно сказати, як фіксиків звуть.

Літературна основа мультфільму

Не кожен знає, але прабатьком усіма улюблених фіксиків став знаменитий дитячий письменник, який подарував маленьким телеглядачам таких героїв, як Матроскін, Чебурашка та багато інших. Це Едуард Успенський.

У 1974 році побачила світ його повість-казка «Гарантійні чоловічки». У ній головними героями були маленькі істоти, які живуть у всіх апаратах і ремонтують їх під час гарантії. Після її закінчення ці створення повертаються назад на завод-виробник, щоб обслуговувати нові прилади. Більшість людей навіть не підозрюють про існування «гарантійних», оскільки вони ховаються від них.

Сюжет мультфільму

Творці мультсеріалу «Фіксики» взяли за основу «Гарантійних чоловічків», проте змінили і імена крихітних створінь, і сюжет, зробивши головними героями дітей цих істот і придумавши цілий фікс-всесвіт.

Сюжет мультфільму тепер зосереджений навколо сім’ї фіксиків, що складається з тата, мами, двох діточок та дідуся. Іноді в гості до дітлахів приходять четверо їхніх однокласників. Про ці чарівні істоти випадково дізнається восьмирічний хлопчик, у будинку якого вони живуть. Він старанно зберігає їхній секрет і часто бере участь у їхніх пригодах. Окрім хлопчика, про таємницю фіксиків із дорослих відомо ще й професору Генію Євгеновичу Чудакову.

Життя чарівних чоловічків досить сильно схоже на людське: у них схожі турботи та проблеми. Основною відмінністю є те, що фікси не їдять їжу, вони живляться енергією від приладів. Як і людська їжа, енергія від різних приладів відрізняється до смаку. Наприклад, фіксики-діти дуже люблять споживати енергію від комп’ютера. Щоправда, вона не дуже корисна у великих кількостях. Зате енергія від кухонних приладів набагато корисніша для зростаючих організмів малюків, але не настільки смачна, як комп’ютерна.

«Фіксики»: як звати героїв-дітей

Головними героями цього мультсеріалу, звичайно, є діти-фіксики. Їх двоє. Це дівчинка віку близько 9-10 років та її молодший братик (близько п’яти років). Як фіксиків звати? Дівчинку – Сімка, а її брата – Нулик.

Сімка завжди ходить у помаранчевому костюмі. Незважаючи на юний вік, вона не по роках розумна та винахідлива. Крім того, ця дівчинка дуже старанна і є найкращою ученицею у класі. Ця фікси-дівчинка – чудовий друг і завжди готова допомогти друзям і порадою, і справою. До речі, вона знає дуже багато, тому частенько розповідає багато цікавого не лише своєму молодшому братикові, а й їхньому другу, хлопчику на ім’я ДімДимич.

Нулик – молодший брат Сімки. Він ходить у костюмі синього кольору. Цей малюк – справжній шибеник, він постійно намагається щось придумати і зробити. Однак Ноліку в більшості випадків не вистачає знань, і тому він потрапляє в різні колотнечі. Незважаючи на невгамовний характер, Нолік – дуже добрий хлопчик. До речі, саме він ризикнув порушити золоте правилофіксиків, що забороняє розмовляти з людьми, і потоваришував із ДімДимичем.

Розбираючи питання про те, як звуть фіксиків з мультика, варто звернути увагу також на інших дітей-фіксиків, тобто на однокласників Сімки: Верту, Файєра, Шпулю та Ігрека.

Файєр – хлопчик. Ходить у костюмі яскраво-червоного кольору. Він справжній лідер, сміливий, енергійний, завжди прагне бути у центрі подій. Ім’я Файєр, яке перекладається як «вогонь», повністю відповідає його невгамовній натурі.

Верта – дівчинка. Вона весь час стежить за своєю зовнішністю, і це дає свої плоди – однокласники вважають Верту найкрасивішою дівчинкою у класі. Одягнена в костюм смарагдово-зеленого кольору.

Ігрек – хлопчик. Зовні схожий на енергозберігаючу лампочку. Носить одяг фіолетового кольору та окуляри. Один із найрозумніших учнів школи фіксиків.

Шпуля – краща подругаСімки. Дуже висока, носить костюм пісочно-жовтого кольору. Має добрий і чуйний характер.

Як звати фіксиків дорослих

Розібравшись із іменами дітей-фіксиків, можна перейти до дорослих. То як звати фіксиків? Фото персонажів представлені нижче. Розберемося з іменами.

Папус – батько Сімки та Нолика. Зовнішньо схожий на героя грецьких легенд. Носить одяг зеленого кольору та бороду. Колись у бурхливій юності дуже прагнув полетіти в космос, проте доля розпорядилася інакше.

Мася – мати дітей-фіксиків Сімки та Нулика. Зовні трохи нагадує Мардж Сімпсон з американського мультсеріалу «Сімпсони». Носить костюм пурпурового кольору. Спеціалізується на кухонному обладнанні. Любить, коли довкола чистота і порядок.

Дідусь – дідусь Сімки та Нулика. Одягається у костюми коричневого кольоруі носить окуляри. Є викладачем у школі фіксиків.

Як звати людей із мультфільму «Фіксики»

Дізнавшись, як звати фіксиків в однойменному мультфільмі, варто згадати і про імена персонажів-людей.

ДімДимич – звичайна людська дитина. Йому вісім років, і він неймовірно допитливий. За характером дуже нагадує Нолика. Старанно зберігає секрет фіксиків від інших людей. Любить вигадувати різні речі, а також пригоди.

Професор Геній Євгенович Чудаков – друга людина, крім ДімДимича присвячена таємницю фіксиків. Колись давно познайомився з Дідусем, і з того часу вони друзі. У його лабораторії є школа для юних фіксиків.

Тато і мама ДімДимича – звичайні батьки, які люблять своє чадо, але не мають змоги надто часто проводити з ним час.

Сприймають свого сина як фантазера, тому навіть якби він зважився їм розкрити таємницю фіксиків, вони б йому все одно не повірили.

Катя – дівчинка, однолітка ДімДимича. Живе з ним по сусідству, а також навчається з ним у одному класі. Симпатизує хлопця. Васько – друг ДимДимича. З ним він спілкується комп’ютером.

Імена тварин у мультфільмі

Розібравшись із питанням про те, як фіксиків звуть, а також з іменами персонажів-людей у ​​цьому мультику, не завадило б згадати і про тварин.

Кусачка – собака породи чихуахуа – домашня улюблениця сімейства ДімДимича. Безмірно віддана своїм господарям і готова захищати їх від будь-яких ворогів. До них відносить і фіксиків.

Гриша – ще один вихованець родини ДімДимича, це папуга, привезена з Африки його батьком.

Жучка – крихітне створення, що нагадує жучка. Відданий друг фіксиків. Непосида, що постійно потрапляє в неприємності та провокує їх. На відміну від своїх друзів фіксиків, не здатна виражатися членороздільна.

За роки свого існування мультфільм «Фіксики» набув неймовірної популярності. І насамперед причиною тому став цікавий сюжет із елементами навчання. Завдяки цьому мультфільму, діти щоразу разом із невгамовними фіксиками дізнаються щось нове та цікаве. Дізнавшись, як фіксиків звуть, і розібравшись, хто є хто, кожна дитина чи навіть дорослий, який зацікавився цим проектом, зможе почати дивитися серіал практично з будь-якого епізоду і не розчарується.

Коли ми вирушали в гості до фіксиків, то й уявити не могли, що на нас чекає такий теплий і дружній прийом. Оксана Гукасян – виконавчий продюсер серіалу “Фіксикі” та Дарія Моргунова – співавтор сценарної концепції серіалу “Фіксики” та директор зі зв’язків з громадськістю, не лише показали “Мамсіле” свята святих улюбленого дитячого серіалу, але й докладно відповіли на наші запитання.

Хто вигадав серіал “Фіксики” і як вони пов’язані з “Гарантійними чоловічками” Едуарда Успенського?

Дарія:

Спочатку у нашого продюсера Георгія Васильєва виникла ідея створити великий російський анімаційний проект з розрахунком як на російську, так і на міжнародну аудиторію.

Васильєв, зараз креативний продюсер проекту “Фіксики”, завжди був його локомотивом. Він почав шукати союзників в анімаційному світі та познайомився з. Це сталося в 2005 році, але співпраця, дуже радісна, активна і плідна, на жаль, була недовгою, тому що в 2007 році Олександр Татарський раптово помер.

Ми запам’ятали Олександра Михайловича як невичерпне джерело творчих ідей, парадоксальних жартів. Ця людина-магніт згуртувала навколо себе масу молодих анімаційних сил на студії “Пілот”.

До речі, співпраця з “Пілотом” стала однією з причин, чому наша компанія називається “Аероплан”.

У далекому 2005 традиційна авторська анімація існувала, можна сказати, в заповіднику. Аніматори щорічно з’їжджалися на Суздальський фестиваль, де всі один з одним спілкувалися, але виходу на російські телеекрани їхні фільми не отримували.

Телебачення на той час воліло купувати іноземні мультсеріали: так виходило дешевше і дозволяло планувати сітку мовлення за єдиним стандартом. У російській авторській анімації ніхто не був зацікавлений, тому що вона робила штучні фільми, незручні для сучасного програмування телеканалів.

І ось для великого проекту Васильєв та Татарський почали шукати тему, сюжетну ідею. Саме Олександр Михайлович порадив звернути увагу на повість “Гарантійні чоловічки” Едуарда Успенського.

Для Олександра Михайловича, хоча насправді йому було за п’ятдесят, завжди був характерний особливий погляд дитини. Це рідкісна та дуже цінна для художника якість!

Татарський казав: “Коли я був п’ятирічний хлопчик, мені було дуже цікаво, хто живе всередині техніки. Пам’ятаю, що дитиною я весь час розмірковував про це. “

Татарський та Успенський були давно знайомі: наприклад, знаменита “Пластилінова ворона” створена Татарським за віршами Успенського. Наша команда зв’язалася з Едуардом Миколайовичем та набула права на екранізацію повісті. Але одразу стало ясно, що, незважаючи на блискучу творчу ідею в основі, перенести її на екран буквально зараз не має сенсу. Багато реалій у ній застаріли.

У сімдесятих, коли написана повість, існували великі радіоприймачі, величезні телевізори, тому гарантійні чоловічки, які жили в цій техніці, були розміром з мишу. А в 2005 році вже настав час невеликих мобільних телефонів, і стало зрозуміло, що техніка стрімко розвивається і стає більш компактною.

Зрозуміло, персонажі повісті у таку техніку просто не помістилися б, і треба було знайти для них якийсь новий образ. І для міжнародного ринку словосполучення “гарантійні чоловічки” виглядало довгим і важко перекладеним.

Ми почали вигадувати англомовні неологізми. Нам допомагала дівчина-білінгва, філолог, яка запропонувала кілька варіантів назв. Потім ми зібрали у Санкт-Петербурзі фокус-групи. Це були англомовні люди з різних країн, різного вікута професій: дипломати, науковці, журналісти, няні, торгові представники, моряки . Вони всі сиділи за овальним столом, і з ними обговорювали різні варіантиназв.

На якісь вони реагували різко негативно, а ось слово The Fixies викликало позитивні емоції, вони відразу сказали: “Так-так-так! Ми це розуміємо, це чудово! Тут відразу відчувається поєднання слів – маленька чарівна істота – і to fix – лагодити”. Тобто, вони відразу почули, що це маленькі чоловічки, які щось ремонтують. І оскільки була така однозначна позитивна реакція, ми зупинилися на цій назві. Добре, що така торгова марка була ще вільна для реєстрації майже в усіх категоріях товарів, ніж ми скористалися.

А “Фіксики” – це російський варіант англійського неологізму “The Fixies”.

Чи є у героїв мультфільму реальні прототипи?

Оксана:

“Назвати конкретні реальні прототипи складно. Наші персонажі – це, скоріше, збиральні образи. Можна сказати, що фіксики – людиноподібні істоти. А отже, їх прототипи – це люди. З різними характерами, вчинками та взаємовідносинами. Спільнота фіксиків дуже схожа на людське суспільство .

Головні герої-фіксики – діти, тому що вони викликають максимум емоцій у нашої цільової аудиторії. Дошкільнятам та молодшим школярам важливо брати приклад із кіногероїв, і вони шукають тих, хто був би схожий на них.

Ми навмисно зробили так, щоб у світі не було негативних героїв. Для розвитку сюжету не обов’язково потрібний патологічний лиходій, який руйнує все на своєму шляху. У житті кожного виникають проблеми, коли треба проявити себе якось нестандартно. Саме це стає основою конфлікту наших історій.

У кожній серії ми відкриваємо якусь межу характеру наших персонажів і намагаємося поглянути на них з різних боків.

Але ми маємо кілька персонажів, до яких у нас більш іронічне ставлення. Наприклад, це асистентка професора Чудакова, Лизонька. Вона – не негативний герой, просто весь час бореться із чимось дивним та незрозумілим для неї. Вона ж не знає про існування фіксиків. І це створює комічний ефект.

Або собака Кусачка, яка живе у квартирі ДімДимича. Вона полює на маленьких чоловічків зі світними головами. Правда, в одній з ми спробували розповісти про її справжні наміри, і виявилося, що всередині це шляхетний персонаж з величезним бажанням допомагати, просто її собачої мови ніхто не розуміє.

Як оцінюють серіал педагоги та психологи?

Оксана:

“У кожній серії ми намагаємося донести якусь важливу думку, мораль: наприклад, “скупитися погано”, “перш ніж робити, подумай” або “пам’ятай про почуття інших”. Ми завжди промовляємо всі ці педагогічні моменти.

Коли читаємо відгуки та статті про наші мультфільми не лише батьків, а й психологів, розуміємо, що рухаємось у потрібному напрямку. Наш мультфільм традиційно відносять до корисного контенту для дітей.

Дарія:

“При цьому у творчості ми більше спираємося на власне чуття та інтуїцію, ніж на роботи та консультації психологів. На жаль, ми стикаємося з тим, що психологи висувають дуже прямолінійні, однозначні вимоги щодо художньої творчості”.

Наприклад, кілька років тому на рівні нормативного актупропонувалося ввести правило про те, що в дитячому мультфільмі на екрані має бути не більше трьох кольорів. Як це реалізувати? Художня творчістьвлаштовано складніше. Ми намагаємося більше переймати позитивний досвід дитячої літературної та кінокласики, ніж дотримуватись правил, які сьогодні формулюються психологами”.

Оксана:

“Іноді ми в серіалі розповідаємо досить складні речі з технічного погляду і отримуємо відгуки навіть від дорослих: “А ми й не знали раніше, що це так працює!” Або: “Ой, дякую вам велике, що підказали, як видаляти наклейки з предметів!”

Ми вважаємо, що наш серіал корисно дивитися дітям разом із батьками”.

Чому так довго створюються серії?

Оксана:

“Коли сценарій серії вже написаний, і він переходить до рук режисеру, то етап створення самої картинки триває 3,5-4 місяці. А ось початковий етап – вигадування історії, написання сценарію – непередбачуваний. Він може зайняти від 1,5-2 тижнів до 6-9 місяців Поки ми не впевнені, що наша історія цікава і класна, ми не запускаємо серію у виробництво.

Ми дуже серйозно ставимося до цього. Тому серед великої кількостіавторів, із якими ми завжди готові співпрацювати, до фінальної стадії готового сценарію доходять далеко не всі. Тим не менш, у нас є суворий виробничий графік, і серії хочеш не хочеш повинні виходити в чіткій послідовності.

Написати сценарій для “Фіксиків” дуже складно.

Потрібно врахувати величезну кількість нюансів. Автор сценарію повинен пам’ятати про те, що фікси дуже маленькі, і йому потрібно навчитися дивитися на світ їхніми очима, відчути себе в іншому масштабі. Пам’ятати про те, що дія нашого серіалу обмежена лише двома декораціями – квартирою ДімДимича та лабораторією Чудакова.

Будувати нові декорації дуже дорого та нерентабельно в рамках серіалу, тому ми не можемо вийти на вулицю, проїхати машиною чи автобусом містом, вирушити до лісу. Нам доводиться постійно шукати різні ходи, варіанти розіграшу сюжету.

Наприклад, у серії, щоб не вигадувати якусь велику локацію, ми спорудили коробку, в якій є баскетбольна каблучка, і це виглядає досить реалістично. Всі ці мікролокації можна створити за допомогою простих предметів: ручки, гумки, гумки, кнопки.

У серії барабанна установка для Ноліка складається із скріпок, якихось тюбиків – словом, із підручних матеріалів”.

Але найважче – побудувати драматургію, розповісти історію від зав’язки через конфлікт і кульмінацію до розв’язки.

Залаштунки дитячого серіалу – це величезний світ, де працюють талановиті та працьовиті люди: режисер, сценаристи, аніматори, актори, продюсери та багато інших. Подробиці про те, як народжуються та оживають історії, можна дізнатися з роликів.

Інтерв’ю записала Вілена Котова.

Сучасні фіксики намагаються уникати людей. Лише один хлопчик став їхнім другом – ДімДимич. Йому вісім років. Він цікавий і цікавиться технікою. А ще вміє добре зберігати таємницю: він нікому не сказав про фіксики!

Фіксик Нулік

Найкращий друг ДимДимича. Він наймолодший у сім’ї фіксиків. Добродушний і безпосередній Нолік любить експериментувати. І тому часто потрапляє до незвичайних ситуацій, з яких не може вибратися без допомоги своїх рідних.

Фіксик Сімка

Старша сестра Ноліка. Вона навчається у школі і навіть стала найкращою ученицею у класі. Сімка досить добре розуміється на техніці і часто розповідає про неї Нолику і ДимДимичу. Вона завжди готова швидко і рішуче допомогти своїм друзям.

Фіксик Мася

Мама Сімки та Нолика. Вона дуже любить своїх дітей, але не завжди встигає встежити за їхніми витівками. Мася цінує чистоту та порядок та уважно стежить за всіма приладами на кухні.

Фіксик Дідус

Фіксик-довгожитель, який за зовнішньому виглядудосить сильно відрізняється від інших. Він не носить традиційного комбінезону і схожий на давніх фіксиків, що матеріалізувалися з частинки душі майстра. Дідус скрупульозний і строгий. Він – хранитель давньої мудрості та звичаїв.

Фіксик років дев’ятої. Однокласник Сімки. Він червоний. У компанії молодих фіксиків він самий спритний, винахідливий і діяльний. “Мотор нашого класу”, – кажуть про нього друзі. Файєру завжди спадають на думку несподівані ідеї, він заражає всіх своєю енергійністю. Народився 23 серпня.

Фіксик років десяти – одинадцяти. Однокласник Сімки. Він фіолетового кольору. Гравець – гордість вчителів, найрозумніший і начитаний фіксик у класі. Щоправда, йому завжди вдається перейти від теорії до практики. Але якщо потрібно знайти рішення складного завдання, Гравцю немає рівних. Друзі дуже поважають мислителя Ігрека, хоч і жартують над його незручністю. Друзі говорять про нього: “Мозок нашого класу”. Народився 2 лютого.

Дівчинка-фіксік років одинадцятої. Однокласниця Сімки та її найкраща подруга. Шпуля – «душа класу». Добра, чесна та дбайлива, вона завжди готова помирити сперечальників, підтримати, похвалити, прийти на допомогу. Її дуже легко розсмішити, налякати чи змусити повірити в якусь нісенітницю. Ця дівчинка жовтого кольорутрохи світліше ніж Сімка. Вона найвища та найсильніша в класі. Народилася 27 червня.

Дівчинка-фіксік років одинадцятої. Однокласниця Сімки. Вона зеленого кольору. Верта – найкрасивіша і цілеспрямована дівчинка у класі. Вона чудово вміє домагатися того, що їй потрібно, і не зазнає поразок. Але може допомогти й іншим виплутатися із скрутного становища. Звичайно, якщо її умовити. Друзі говорять про неї: «Обличчя нашого класу». Народилася 15 січня.

Фіксики – це сучасний багатосерійний мультфільм. Він створений спеціально для дітей, щоб діти не лише відпочивали, а ще й навчалися. Головні герої мультфільму – це Фіксики, такі маленькі істоти, які можуть перетворюватися на болтики та живуть у техніці, а також, чинять все поспіль. Вони дуже розумні, серед них є не лише дорослі, а ще й діти. Одні з них це Сімка, старша сестра свого брата, Нолика. Він наймолодший у сім’ї і лише починає збирати знання. Він допомагає сестрі, набираючись досвіду. Як і належить у Сімки та Нолика є тато – Папус і мама – Мамус.

Фіксики – пізнавальний мультсеріал для всієї родини!

Вся родина фіксиків живе у будинку маленького хлопчика, школяра — Дім Дімича. Цілком випадково, Нолик і Сімка попалися на вигляд хлопчику. Хоча забороняється їм показуватись людям, про них ніхто не знає. Після цього між фіксиками та Дім Димичем зав’язалася міцна дружба. Маленькі помічники допомагають своєму другові, пояснюючи йому будову тієї чи іншої речі. Серіал дуже цікавий, яскравий і барвистий. Як діти, так і дорослі люди можуть дізнатись багато нового для себе!

Фіксики вже стали всіма відомими мультяшними героями, хто спілкується з дітьми. Головних героїв мультфільму звати Нолик та старшу сестру Сімка. Їх батьків звуть Папус (тато) та Мася (мама). Наймудріший фіксік – Дідус. Є також однокласники головних героїв: Ігрек, Фаєр, Шпуля і красуня Верта.

А як побачити фіксиків у себе вдома? читайте.

Верта(15 січня)-однокласниця Сімки та сама красива дівчинкав класе.Вона зеленого кольору є близько 11 років.

Які імена у фіксиків

Дитячий мультсеріал Фіксікі вперше вийшов на екран у 2010 році. Він розповідає про життя маленьких чоловічків, які, залишаючись непомітними для людей, допомагають їм доглядати електроприлади, лагодити зламану побутову техніку.

Головні герої мультфільму – сім’я фіксиків, що складається з трьох поколінь. Найстарший Дідусь, він має великий досвід, яким охоче ділиться з молоддю у спеціальній школі фіксиків. Представники середнього покоління Папус та Мася. Вони є батьками дівчинки Сімки та хлопчика Нолика.

Як і всі молоді фіксики, Сімка та Нолик відвідують заняття у школі. У їхньому класі також навчаються Ігрек, Шпуля, Верта та Файєр. Останній має вибуховим характером і любить влаштовувати різні витівки, які йому часто потрапляє від викладача Дедуса. Крім того, в серії Вентиляція згадується ім’я найсміливішого фіксика Вектора.

Фіксики– Герої мультфільму-серіалу, які виправляють поломки всередині техніки.

Звати фіксиківтак:

Фіксик Нолік (наймолодший)

Фіксик Сімка (сестра Ноліка)

Фіксики-батьки Мася та Папус

Фіксик Дедус, зрозуміло, що найстарший із усіх фіксиків

Однокласники Сімки-фіксики Фаєр, Шпуля, Верта та Ігрек

Цих маленьких цікавих чоловічків-помічників техніки звати так:

1.. ПАПУС– є найкращим майстром;

2.. МАСЯ– як не складно здогадатися, це дружина Папуса та мама дітей;

3.. СИМКА– донька батьків Папуса та Масі, дуже талановита та активна дівчинка;

4.. НОЛИК– брат Сімки та син батьків, допитливий та добрий хлопчик;

5.. ДІМ-ДИМИЧ– друг Нолика і Сімки, він – справжня людина, цікава і розумний хлопчик, за роками трохи старше за Нолика, але молодше за Сімку.

6.. ДЕДУС– головний мудрець сім’ї, досить суворий, але справедливий;

7.. Інші персонажі – ФАЙЄР, ІГРЕК, ШПУЛЯ, ВЕРТА– Всім їм від 9 до 11 років, однокласники Сімки.

А хто такі фіксики? Великий-великий секрет.. Думаю, всі, хто має молодші брати, сестри чи дитини, чули цю чудову мелодію.

Це один із тих мультиків, які реально розвивають дитину. У ньому розповідають про будову того чи іншого елемента, викладають науку у зрозумілій для дітей мові. До такого мультику не страшно підпускати дітей.

Можете спокійно довіритися Нолику, Сімці, Дідусі, Папусу, Масі, Жучці, Кусачці, ДімДимичу, Шпулі, Верті, Файєру, Ігреку та професору Чудакову – поганому дітей вони не навчать.

Фіксик Сімка– дівчинка з помаранчевим волоссям і в такого ж кольору костюмі.

Фіксик Нулік– маленький брат Сімки.

Фіксик Папус– Папа Сімки та Нолика.

Фіксик Мася– мама Сімки та Нолика.

Фіксик Дідус– Оповідач.

Фіксик Файєр– Однокласник Сімки.

Фіксик Ігрек– Однокласник Сімки.

Фіксик Шпуля– однокласниця та подруга Сімки.

Фіксик Верта– однокласниця Сімки.

ФІКСИКИ –Російський мультсеріал, який вийшов на екрани в 2010 році і показували його в дитячій передачі На добраніч малюки.

ФІКСИКИ-це маленькі чоловічки, які живуть усередині приладів і в машинах, вони доглядають техніку і усувають неполадки, часто перетворюються на гвинтики, щоб люди не змогли про них дізнатися

Дівчинка фіксік, їй 9 років, вона дуже весела, добра, кмітлива, рішуча дівчинка та найкраща учениця у класі.

Брат Сімки, йому 5 років, добродушний хлопчик, але часто прогулює уроки, тому в нього мало знань, досвіду, і немає власної думки, часто потрапляє у складні ситуації, Звідки сам вибратися не може.

Папа Сімки та Нолика, майстер на всі руки, дуже талановитий фіксик, робить геройські вчинки та намагається уникати ДімДимича.

Мама Сімки та Нолика, дружина Папуса, життєрадісна, весела, охайна, порядна мама. Намагається уникати ДімДимича.

Суворий, педантичний, справедливий фіксік. Дуже багато знає і дуже відрізняється від всіх фіксиків.

Восьмирічний хлопчик, дуже цікавий, фантазер, завжди забуває про обережність.

Чудовий мультиплікаційний фільм, який допомагає моїй дитині пізнати цей світ.

Я, до речі, теж із задоволенням його дивлюся. І в нашій країні можуть робити хороші мультики, не один Дісней на білому світі є. І треба дітей приваблювати дивитися ці речі, ніж усілякі Губки Боби.

що стосується імен цих маленьких чоловічків, то всі вони представлені нижче. Мені здається дуже наочно.

Улюблений мультфільм “Фіксики”: основні герої. Як фіксиків звати? Фіксики нові серії

Декілька років тому на екрани вийшов мультфільм під назвою «Фіксики». У найкоротший термін він зміг досягти популярності знаменитого мультиплікаційного хіта «Маша та Ведмідь». Майже кожна дитина в Росії і знає, Але, на жаль, не кожен може точно сказати, як фіксиків звуть.

Літературна основа мультфільму

Не кожен знає, але прабатьком усіма улюблених фіксиків став знаменитий дитячий письменник, який подарував маленьким телеглядачам таких героїв, як Матроскін, Чебурашка та багато інших. Це Едуард Успенський.

У 1974 році побачила світ його повість-казка «Гарантійні чоловічки». У ній головними героями були маленькі істоти, що живуть у всіх апаратах та ремонтують їх у період гарантії. Після її закінчення ці створення повертаються назад на завод-виробник, щоб обслуговувати нові прилади. Більшість людей навіть не підозрюють про існування «гарантійних», оскільки вони ховаються від них.

Сюжет мультфільму

Творці мультсеріалу «Фіксики» взяли за основу «Гарантійних чоловічків», проте змінили і імена крихітних створінь, і сюжет, зробивши головними героями дітей цих істот і придумавши цілий фікс-світ.

Сюжет мультфільму тепер зосереджений навколо сім’ї фіксиків, що складається з тата, мами, двох діточок та дідуся. Іноді в гості до дітлахів приходять четверо їхніх однокласників. Про ці чарівні істоти випадково дізнається восьмирічний хлопчик, у будинку якого вони живуть. Він старанно зберігає їх секрет і часто бере участь у їхніх пригодах. Окрім хлопчика, про таємницю фіксиків із дорослих відомо ще й професору Генію Євгеновичу Чудакову.

Життя чарівних чоловічків досить сильно схоже на людське: у них схожі турботи та проблеми. Основною відмінністю є те, що фікси не їдять їжу, вони живляться енергією від приладів. Як і людська їжа, енергія від різних приладів відрізняється за смаком. Наприклад, фіксики-діти дуже люблять споживати енергію від комп’ютера. Щоправда, вона не дуже корисна у великих кількостях. Зате енергія від кухонних приладів набагато корисніша для зростаючих організмів малюків, але не настільки смачна, як комп’ютерна.

«Фіксики»: як звати героїв-дітей

Головними героями цього мультсеріалу, звичайно, є діти-фіксики. Їх двоє. Це дівчинка віку близько 9-10 років та її молодший братик (близько п’яти років). Як фіксиків звати? Дівчинку – Сімка, а її брата – Нулик.

Сімка завжди ходить у помаранчевому костюмі. Незважаючи на юний вік, вона не за роками розумна і кмітлива. Крім того, ця дівчинка дуже старанна і є найкращою ученицею у класі. Ця фікси-дівчинка – чудовий друг і завжди готова допомогти друзям і порадою, і справою. До речі, вона знає дуже багато, тому частенько розповідає багато цікавого не лише своєму молодшому братикові, а й їхньому другу, хлопчику на ім’я ДимДимич.

Нулик – молодший брат Сімки. Він ходить у костюмі синього кольору. Цей малюк – справжній шибеник, він постійно намагається щось придумати і зробити. Однак Ноліку в більшості випадків не вистачає знань, і тому він потрапляє в різні колотнечі. Незважаючи на невгамовний характер, Нолік – дуже добрий хлопчик. До речі, саме він ризикнув порушити золоте правилофіксиків, що забороняє розмовляти з людьми, і потоваришував із ДімДимичем.

Розбираючи питання про те, як звуть фіксиків з мультика, варто звернути увагу також на інших дітей-фіксиків, тобто на однокласників Сімки: Верту, Файєра, Шпулю та Ігрека.

Файєр – хлопчик. Ходить у костюмі яскраво-червоного кольору. Він справжній лідер, сміливий, енергійний, завжди прагне бути у центрі подій. Ім’я Файєр, яке перекладається як «вогонь», повністю відповідає його невгамовній натурі.

Верта – дівчинка. Вона весь час стежить за своєю зовнішністю, і це дає свої плоди – однокласники вважають Верту найкрасивішою дівчинкою у класі. Одягнена в костюм смарагдово-зеленого кольору.

Ігрек – хлопчик. Зовні схожий на енергозберігаючу лампочку. Носить одяг фіолетового кольору та окуляри. Один із найрозумніших учнів школи фіксиків.

Шпуля – найкраща подруга Сімки. Дуже висока, має костюм пісочно-жовтого кольору. Має добрий і чуйний характер.

Як звати фіксиків дорослих

Розібравшись із іменами дітей-фіксиків, можна перейти до дорослих. Тож як звати фіксиків? Фото персонажів представлені нижче. Розберемося з іменами.

Папус – батько Сімки та Ноліка. Зовнішньо схожий на героя грецьких легенд. Носить одяг зеленого кольору та бороду. Колись у бурхливій юності дуже прагнув полетіти в космос, проте доля розпорядилася інакше.

Мася – мати дітей-фіксиків Сімки та Нулика. Зовні трохи нагадує Мардж Сімпсон з американського мультсеріалу «Сімпсони». Носить костюм пурпурного кольору. Спеціалізується на кухонному обладнанні. Любить, коли довкола чистота та порядок.

Дідусь – дідусь Сімки та Нулика. Одягається в костюми коричневого кольору та носить окуляри. Є викладачем у школі фіксиків.

Як звати людей із мультфільму «Фіксики»

Дізнавшись, як звуть фіксиків в однойменному мультфільмі, варто згадати і про імена персонажів-людей.

ДимДимич – звичайна людська дитина. Йому вісім років, і він неймовірно цікавий. За характером дуже нагадує Нолика. Старанно зберігає секрет фіксиків від інших людей. Любить вигадувати різні речі, а також пригоди.

Професор Геній Євгенович Чудаков – друга людина, крім ДімДимича присвячена таємниці фіксиків. Колись давно познайомився з Дедусом, і з того часу вони друзі. У його лабораторії є школа для юних фіксиків.

Тато і мама ДімДимича – звичайні батьки, що люблять своє чадо, але не мають змоги занадто часто проводити з ним час.

Сприймають свого сина як фантазера, тому, навіть якби він наважився їм розкрити таємницю фіксиків, вони б йому все одно не повірили.

Катя – дівчинка, однолітка ДімДимича. Живе з ним поруч, а також навчається з ним в одному класі. Симпатизує хлопчину. Васька – друг ДимДимича. З ним він спілкується комп’ютером.

Імена тварин у мультфільмі

Розібравшись із питанням про те, як фіксиків звуть, а також з іменами персонажів-людей у ​​цьому мультику, не завадило б згадати і про тварин.

Кусачка – собака породи чихуахуа – домашня улюблениця сімейства ДимДимича. Безмірно віддана своїм господарям і готова захищати їх від будь-яких ворогів. До них відносить і фіксиків.

Гриша – ще один вихованець родини ДімДимича, це папуга, привезена з Африки його батьком.

Жучка – крихітна істота, що нагадує жучка. Відданий друг фіксиків. Непосида, що постійно потрапляє в неприємності та провокує їх. На відміну від своїх друзів фіксиків, не здатна висловлюватися членоподілом.

За роки свого існування мультфільм «Фіксики» набув неймовірної популярності. І насамперед причиною тому став цікавий сюжет із елементами навчання. Завдяки цьому мультфільму, діти щоразу разом із невгамовними фіксиками дізнаються щось нове та цікаве. Дізнавшись, як фіксиків звуть, і розібравшись, хто є хто, кожна дитина або навіть дорослий, який зацікавився цим проектом, зможе почати дивитися серіал практично з будь-якого епізоду і не розчарується.

Був звичайний день. Папус і Мася пішли лагодити плиту, а Ноліка залишили вдома. Сімка захотіла піти з ними, і батьки взяли її, якраз навчиться новому.
– Дорогий, подай мій помічник.
– Ось.
– Мася, а мені що робити?
– А ти, дочко, он ту деталь іди паяльником припай.
Фіксики впоралися за годину.
– Я ж зовсім забула! Мені ж ще в мікрохвильовій печі дещо треба підправити. Дорогий, ходімо?
– Звичайно.
– Ну, я тоді додому піду.
– Гаразд, дочко.
Сімка прийшла до телевізора.
– Нулик, ти де?
– Тут я.
Нулик давно вже збуджувався, дивлячись на груди сестри. Йому вже 16, а сестрі – 19. Файєр йому ще давно розповів про секс та інші штучки.
– Нулик, ти це куди дивишся?
– Ммм
– Нулик?
– А? Та нікуди, задумався просто.
– Що ж?
– Та так, ні про що.
Сімка хотіла вже йти до кімнати, як Нолик різко повернув її за плече до себе.
– Стій.
– Ти чого?
Він притиснув сестру до стіни і став її цілувати спочатку ніжно покусуючи губу, потім мало не дійшовши французького поцілунку. Сімка чинила опір, але брат притискав її руки до стіни. Тут Сімка вдарила по «слабкому місцю» коліном.
Нолик відскочив схопившись за те «слабке місце».
– Нулик, бля, що накурився чи що?
– Я дивлюся ти сильно смілива, сучка, якщо я молодша – не привід вважати себе сильнішим.
Він почав наближатися до неї. Сімка хотіла бігти, але він уже схопивши її потяг до своєї кімнати. Сімка смикалася, але брат не відступав.
Нулик кинув її на ліжко. Тепер він дивився на її гарне сексуальне тіло.
Які груди, попка. Я хочу її» – думав молодший.
Він став стягувати з неї кофту.
– Нулик, збожеволів?
– Не сіпайся, гірше буде.
Ось хвилина – і Сімка у спідній білизні. Нулик і сам уже був у одних боксерах. У нього було видно, як його «друга» було збуджено.
Сімка закрила обличчя руками.
– Не бійся, боляче не зроблю.
«Не думала, що саме так я втрачу своєї невинності . » – засмутилася старшенька.
– Нулик, задумайся, прошу, не роби цього.
– Я давно вже подумав, про те – робити чи ні. Так ось, я вирішив – я хочу цього і я це отримаю у будь-якому випадку.
Він зняв з неї ліфчик і почав пестити її груди. Старшій ставало приємно, але вона все ж таки чинила опір.
– Бля, вгамуйся, чим швидше зроблю – тим швидше відстану.
Де ж Папус і Мася? Вони ж казали, що не надовго пішли. Треба було з ними залишитися, тоді б цього не сталося… Чого я відразу не подумала?» – злилася на себе Симка.
Ось Нолик стягнув з неї трусики і почав робити їй куні.
Сімка постала, але разом із цим намагалася звільнитися з полону молодшого брата.
– Нулик, перестань!
Той не слухав її та не зупинявся на досягнутому.
Справа дійшла до головного моменту.
Нулик збирався входити, але тут його сестра благала:
– Нулик, братику мій, прошу не роби цього, за що мені все це?
– Симко, я тебе люблю і ще раз повторюю – я не зроблю тобі боляче.
Він акуратно увійшов до неї. Сімка скрикнула від болю. Нулик нахилився до неї і ніжно поцілував, чим трохи заглушив біль.
Нулик почав пришвидшувати темп. Старшій ставало приємніше з кожним поштовхом.
Через п’ять хвилин Нолик уже був на підході. Він витяг член і скінчив сестрі на животик. Сімка почала засипати. Брат узяв її на руки та відніс на ліжко. Він укрив сестру і ніжно поцілувавши сказав:
– Дурненька, наступного разу не приходь раніше за батьків.

Будинок, у якому живуть фіксики, – щасливий. Ці маленькі чоловічки невпинно дбають про те, щоб вся техніка завжди була в повній справності. Їхнє життя сповнене пригод, адже бути такими маленькими не так і просто. Постійно є можливість кудись провалитися, впасти, бути замкненим у тому чи іншому приладі. Та ще й собака постійно намагається наздогнати.

Напевно, це повне небезпек життя і навчило фікісків бути такими дружними та завжди приходити на допомогу один одному. Деяким людям слід було б придивитися до них, щоб навчитися доброті та взаємовиручці. Але, на жаль, неможливо. Фіксики ретельно ховаються від людей, особливо небезпечні моменти просто перетворюючись на маленькі гвинтики. Правда, деяким щасливчикам все ж таки вдається з ними подружитися!

Опис героїв

Сімка – гордість своїх батьків. Це слухняна відповідальна дівчинка. Вона добре вчиться в школі фікісків і наглядає за своїм молодшим братомМинулим. А ще вона – чудовий друг: ніколи не кине в біді, завжди прийде на допомогу будь-кому, чи то фіксик, чи людина, чи навіть собака. Втім, якщо дівчинка бачить, що хтось чинить погано, то може й провчити. Фантазії у неї достатньо, щоб придумати план, як це зробити, щоб людина або фіксик сам усвідомив, що робить неправильно. Є у Сімки і свій маленький секрет: дівчинка трохи закохана у свого однокласника Ігрека, хоч і намагається це приховати.

Це наймолодший і непосидючий з усіх фіксиків. Йому цікаво абсолютно все, він намагається у всьому розібратися самостійно, і постійно влипає у різні історії. Застати Нолика можна в найнесподіваніших місцях: він виявляється замкненим у морозилці, то замкненим у пульті від телевізора, який собака Кусачка ховає під диваном. Добре, що поруч є справжні друзі, які завжди готові прийти на допомогу. Нулика часто лають, але все ж таки люблять за його доброту, веселу вдачу і чуйність.

Це голова маленької сім’ї фіксиків. Найбільше у житті йому подобається працювати. Коли в будинку вся техніка справна, він починає нудьгувати. Колись він мріяв стати космічним фіксиком і готувався до першого польоту за межі Землі. Проте запуск ракети стався, коли Папус мав вихідний, і космічний корабельполетів без нього. З того часу він недолюблює дні, коли не треба виходити на роботу. А ще Папус – дуже сильний та добрий. Він завжди готовий бігти на допомогу тим, хто опинився в біді, і можна бути впевненими, він знайде вихід із будь-якої, навіть найскладнішої ситуації.

Мама у Сімки та Нолика – чудова. Вона хоч і строга, але все одно дуже добра. Разом з Папусом вона цілими днями зайнята ремонтом техніки. Але все ж таки її головна турбота – це діти. Як і будь-яка інша мама вона постійно переживає за них, і дуже засмучується, коли ті потрапляють у біду. Мася витрачає багато часу на те, щоб навчити сина та доньку всім премудростям роботи фіксиків.

Дідус – наймудріший з усіх персонажів мультфільму. Здається, він знає все на світі. Своїми знаннями він готовий поділитися з усіма. Дідус працює у школі фіксиків, де вчить підростаюче покоління маленьких помічників усім премудростям роботи з технікою. Він хоч і суворий учитель, але завжди готовий допомогти своїм учням, не лише під час занять, а й у житті.

Файєр – маленький фіксик, він навчається у школі разом із Ноликом та Симкою. І це – найбільш бешкетний і активний хлопчик у класі. Він завжди готовий до пригод, без них життя йому здається нудним. Втім, як і навчання у школі. Файєр із тих хлопців, які вважають за краще робити, а не думати. Звичайно, ні до чого хорошого це не призводить, і з вини цього фіксика часто трапляються неприємності.

Найрозумніший із усіх учнів школи фіксиків. Найбільше йому подобається проводити час, отримуючи все нові та нові знання. Вони часто рятували всю строкату компанію маленьких чоловічків. Гравця всі люблять і цінують, навіть незважаючи на те, що вважають його трохи занудним. Всі знають: варто лише попросити, і він обов’язково прийде на допомогу, ніколи не залишить друга у біді.

Усі фіксики – дуже добрі створіння. Проте подруга Сімки Шпуля перевершує всіх. Вона готова дружити з усіма, дбати та оберігати. Ця дівчинка на все готова заради своїх друзів, їй дуже подобається грати і займатися з ними. Посваритися з нею практично неможливо, мила Шпуля завжди готова поступитися. Вона дуже переживає, коли сваряться інші фіксики і намагається їх помирити будь-що.

Найкрасивіша дівчина класу. Вона модна та стильна, любить стежити за своєю зовнішністю. У помічнику в неї замість інструментів лежать фен, гребінець і дзеркальце. Вона, звичайно, іноді трохи задається, але подружки Сімка та Шпуля все одно її дуже люблять, бо точно знають: у разі потреби Верта забуде про зачіску та манікюр і прибіжить на допомогу.

Інші персонажі

Найпростіший хлопчик. Він ходить до школи, іноді лінується робити уроки, любить спілкуватися з друзями, грати та займатися з комп’ютером. Загалом нічим не відрізняється від мільйонів інших хлопців. Але одного разу йому здорово пощастило: йому вдалося познайомитися з справжніми фіксиками. Вони швидко навчилися грати разом, і та дружба багато чому навчила Дім Дімича. У маленьких чоловічків він навчився відповідальності та працелюбності. А ще став уважніше ставитися до своїх речей, берегти та дбати про них.

Маленький собачка, що живе у Дім Дімича. Усі вважають її шкідливою, особливо фіксики, за якими вона любить носитися голосно гавкаючи. Однак, це зовсім не так. Усередині у Кусачки серце вірного та відважного пса. Вона мріє стати службовим собакою, щоб охороняти людей та рятувати їх від біди. Вона вже довела свої можливості, коли рятувала всіх мешканців квартири, помітивши несправну розетку і покликавши на допомогу фіксиків.

Геній Євгенович Чудаков

Про таких кажуть: він просто божевільний! Справді, професор Геній Євгенович настільки поглинений своєю роботою, що може не помічати нічого довкола. Він здатний забути поїсти та випити кави, втратити парасольку та ключі. Але в одному можна бути впевненими на 100%: свою роботу Геній Євгенович завжди виконає вчасно та добре. За те він користується особливою повагою фіксиків, з якими зміг потоваришувати ще коли був маленьким хлопчиком, таким як Дім Дімич.

Вірна помічниця Генія Євгеновича, вона ніяк не може звикнути до дивацтв, що відбуваються в лабораторії професора. Дивні звуки, казна-звідки з’явилися предмети і шепіт тоненьких голосків лякають вразливу Лізоньку. Адже вона не підозрює про існування фіксиків! Попри все дівчина продовжує працювати з Чудаковим. Адже хтось окрім неї подбає про те, щоб він хоч іноді переривав свою роботу, щоб поїсти і виспатися.

Васька

Маленький смішний павучок давно живе у будинку Дім Дімича та його батьків. Він такий самий непосидючий і цікавий, як і більшість фіксиків. Тому він теж потрапляє у всякі історії, а Дедус використовує їх, щоб розповісти хлопцям про той чи інший пристрій чи явище.

Батьки у Дім Дімича чудові! Тато працює на телебаченні, веде програму подорожей. За обов’язком служби йому й самому доводиться багато їздити світом. З різних екзотичних країн він привозить будь-які цікаві сувеніри. А коли його хлопчик трохи підросте, він неодмінно візьме його з собою до Африки. Вдома на них чекатиме мама. Вона працює стоматологом, а та професія – страшніша, ніж боксер. Але все-таки вона дуже мила, добра та дбайлива. А ще мама та тато Дім Дімича дуже люблять одне одного та свого сина. Це добра та дружна сім’я. Напевно, тому фіксики і вибрали їхній будинок, щоб оселитися.

Поспішайте дивитися онлайн Збірка улюблених серій Сімки, щоб дізнатися про чергові пригоди Фіксиків. Дім Дімич випадково впустив обручку своєї мами в раковину. На допомогу йому прийшла кмітлива Сімка. Вона взяла у своїх батьків допомагаючий і тримаючись за нитку, спустилася в сифон. Там вона причепила нитку до каблучки, і хлопець витяг його назовні. Якось ховаючись від шкідливої ​​Кусачки, Нолік заліз у пульт від телевізора. Собака потяг його під диван. Але Дім Дімич та Симка цього не знали. Тоді Сімка за допомогою допомагаючого визначила, звідки йде інфрачервоний промінь. Так було врятовано її маленького брата. Якось Дім Дімич захотів виправити неприємний напис у щоденнику. Але кулька від червоної ручки десь загубилася. Взявши металошукач із помічника, Сімка швидко виявила кульку і вставила її в ручку.

Коли у Дім Дімича не працювала клавіатура Сімка і Нолік вирушили всередину, щоб розібратися з причиною. Пилососом зібрали всі крихти, що потрапили під клавіші, і полагодили клавіатуру. У збірці улюблені серії Сімки у Дім Дімича поламалася застібка-блискавка на його новій куртці. Звичайно, дівчинка знайшла причину поломки і розстебнула куртку, але перед цим змусила Дім Дімича попотіти, роблячи в куртці зарядку і чистячи зуби. Якось хлопчик вирішив обхитрити Фіксиків і назвався Сан Саничем, двоюрідним братом Дім Дімича. Тоді Сімка придумала як його викрити за допомогою саморобного детектора брехні і вивела жартівника на чисту воду. Залетіла якось у вікно бджола, почувши варення, яке їв Дім Дімич. Ніяк не могли потім вигнати бджолу і тільки Сімка, осідлавши її, зуміла направити любительку солодкого до відкритої кватирки.

Одного разу виявив хлопчик у своєму ранці записку. Але там нічого не було написано. Тоді Сімка зрозуміла, що це може бути невидиме чорнило і навіть придумала як його проявити. А потім порадила Дім Дімичу як зробити таке секретне чорнило, щоб написати відповідь. Дивіться онлайн улюблені серії Сімки, в яких Дім Дімич з конструктора зібрав гарний замок. Його друзі Фіксики стали грати разом з ним у лицарів та драконів. І коли на Сімку напала шкідлива Кусачка, Нолик відважно кинувся рятувати свою сестру. Якось Дім Дімич отримав від однокласниці музичну листівку. Довго пояснювали Нолику хлопчик та Сімка, що таке ноти, і як створюється музика. А Сімка вирішила продемонструвати братові, як звучать ноти. Для цього у склянки Дім Дімич налив воду, а потім Сімка зіграла на них мелодію.

До цієї збірки увійшли такі серії:

  • Сифон
  • Пульт
  • Кулькова ручка
  • Клавіатура
  • Застібка-блискавка
  • Детектор брехні
  • Бджола
  • Невидимі чорнила
  • Конструктор
  • Total: 0
  • Вконтакте 0
  • Google+ 0
  • ОК 0
  • Facebook 0

Як звуть усі Фіксиків

Дивіться разом з Фіксікі збірник осінніх серій і заряджайтеся гарним настроєм!

Збірник осінніх серій з Фіксиками #вдомаразом

00:00 Фіксики – Будильник
05:43 Фіксики – Мікрохвильова піч
10:51 Фіксики – Кулькова ручка
16:01 Фіксики – Мобільний телефон
21:10 Фіксики – Музична шкатулка
26:22 Фіксики – Застібка змійка
31:34 Фіксики – Лупа
36:43 Фіксики – Папір
41:55 Фіксики – Дзеркало
47:10 Фіксики – Духовка

Всі серії Фіксиків українською – http://bit.ly/2aYg1jP
Підпишись 🔻 🔻 🔻
https://bit.ly/FixikiUA
ТИСНИ НА ДЗВІНОЧОК ▶️ 🔔
щоб не пропустити жодної серії улюблених мультфільмів!

Фіксики – Будильник
Фіксики – Мікрохвильова піч
Фіксики – Кулькова ручка
Фіксики – Мобільний телефон
Фіксики – Музична шкатулка
Фіксики – Застібка змійка
Фіксики – Лупа
Фіксики – Папiр
Фіксики – Дзеркало
Фіксики – Духовка

Фіксики – освітні мультики для школярів і маленьких дітей, де простою мовою пояснюється улаштування складних речей. У серіях мультсеріалу ви легко знайдете відповідь на питання: “Як це зроблено?” Наука для дітей стала доступнішою і цікавішою разом з маленькими веселими чоловічками – Фіксиками!

Про автора

admin administrator