Які добрива вносять у ґрунт для овочевих культур навесні

Авторadmin

Які добрива вносять у ґрунт для овочевих культур навесні

Наприклад, гній, торф, послід, компост. Якщо класифікувати добрива за формою, поділяють на сухі, рідкі добрива. Для внесення останніх потрібно добре зволожити ґрунт або вносити їх після дощу.13 трав. 2021 р.

Удобрювати попелом можна в сухому вигляді, а можна у вигляді розчину – 300 г попелу розчинити у 10 л гарячої води. Сухий попіл можна внести в неглибокі канавки й засипати землею, можна використовувати під час перекопування грядок. Кісткове борошно для підгодівлі використовують не частіше, ніж один раз на три роки.

Внесення проводять восени або навесні, залежно від ґрунтово-кліматичних умов, а також від особливостей культури та застосованих добрив. Мета основного внесення – забезпечити харчування рослин протягом усього періоду вегетації.

Для багатого врожаю картоплі вносять добрива на різних етапах вегетації рослин. Добре реагує картопля на комплексні добрива (нітроамофоска, азофоска). Однак найбільш підходящі добрива для вирощування цієї культури — це органічні, які містять азот, калій, фосфор, кальцій, сірку та інші поживні елементи.

Всі добрива, у складі яких є азот, вносять навесні. Вони добре розчиняються у воді і швидко надходять в кореневу систему. Восени застосовувати азотні добрива не рекомендується, оскільки вони можуть знизити зимостійкість рослини.

Посів рослин. Посіяти на ділянки можна два види рослин — лікувальні чи сидерати. З лікувальних найкраще віддати перевагу чорнобривцям, кропиві, часнику та календулі. Вони насичують ґрунт поживними речовинами та лікують його. А сидерати — це рослини, в яких міститься багато крохмалю, білків та азоту.





Ягідні кущі протягом весни підгодовують двічі – кореневим та позакореневим методом. 1. Перше підживлення роблять азотистими добривами після набухання бруньок. Для цього беруть 30 г аміачної селітри або 50 г сульфату амонію на 1 кв. м. 2. Наприкінці весни ягідникам роблять …

Про автора

admin administrator