Які мінеральні добрива є простими

Авторadmin

Які мінеральні добрива є простими

Добрива можна класифікувати на мінеральні та органічні. Мінеральні добрива, в свою чергу, поділяються на азотні, нітратні, фосфорні, калійні, мікродобрива. До органічних відносяться гній, гнойова жижа, пташиний послід, торф'яні компости, і зелене добриво.

Мінеральні добрива – це певна суміш поживних елементів для росту та розвитку рослин і покращення родючості ґрунтів. Які саме елементи найважливіші? В першу чергу це азот, фосфор та калій, потім кальцій, магній, сірка.

Нітрофосфат, який містить у своєму складі 50,0 % фосфору та 50,0 % азоту використовується для добрива та підживлення городніх культур. Амофос можна використовувати як на відкритому грунті, так і в теплицях.

За способом виробництва розрізняють:

  • Місцеві (їх виробляють безпосередньо в господарствах – це органічні добрива).
  • Промислові (їх виробляють на хімічних заводах – це мінеральні добрива).

Мінеральні добрива — це хімічні сполуки, виготовлені з різних мінералів та солей. Їх головною перевагою є те, що вони містять високу концентрацію необхідних для росту рослин макро- та мікроелементів, таких як азот (N), фосфор (P), калій (K), кальцій (Ca), магній (Mg), сірка (S) та інших.





Відштовхуючись від критерію, виділяють наступні види мінеральних добрив: Найпоширеніша класифікація мінеральних добрив – за останнім критерієм. У магазинах і характеристиках ви напевно можете побачити опис тих чи інших товарів, в залежності саме від того, який елемент переважає …

Про автора

admin administrator