Які операції роблять за панкреатиту

Авторadmin

Які операції роблять за панкреатиту

У пацієнтів із хронічним панкреатитом очікувана тривалість життя приблизно на 8 років коротша, ніж у населення загалом. Проте прогноз можна значно покращити, якщо правильно здійснювати лікування цієї хвороби, запобігти ускладненням, а також усунути провокуючі фактори (особливо вживання алкоголю).

Як видаляють підшлункову залозу? Операцію проводять під загальним наркозом. За часом вона займає від 2 до 7 години. Спочатку, зазвичай, проводять діагностичну лапароскопію – в черевну порожнину через кілька проколів вводять ендоскопічне обладнання з мініатюрною відеокамерою.

Основним симптомом загострення хронічного панкреатиту є сильні болі у верхній частині живота і лівої частини підребер'я. Біль при панкреатиті може мати оперізуючий нападоподібний або постійний характер. Іноді він іррадіює в область серця. До інших ознак захворювання відносять: здуття живота, печію, нудоту і блювоту.

Одним з найнебезпечніших ускладнень є гнійний панкреонекроз, який викликає незворотні пошкодження в структурі панкреатичної залози і може привести до смерті. За відсутності адекватного лікування хронічного панкреатиту, значно збільшується ймовірність розвитку раку підшлункової залози.

Інколи, вони можуть навіть вкласти людину до лікарняного ліжка. Панкреатит – це запалення підшлункової залози, яке часто прогресує через надмірне споживання алкоголю та жирної, смаженої їжі. Найчастіше хворобу діагностують у дорослих. Вона розвивається через порушення відтоку секрету підшлункової залози.





Оскільки трьома основними причинами ГП є камені у жовчному міхурі, алкоголь та лікарські засоби, знизити ризик виникнення захворювання можна шляхом: 1. утримання від вживання алкоголю; 2. зменшення маси тіла; 3. дотримання дієти з низьким вмістом жирів та зниження ліпідного профілю. …

Про автора

admin administrator