Які зими у Грузії

Авторadmin

Які зими у Грузії

Взимку середня температура +3°С, влітку – +26°С. На схилах гір температура повітря в липні може знижуватися до +4°С, а в зимові місяці опускатися до -16°С.

Зима тут теж м'яка з середніми температурами січня від +3 °C до -2 °C. На заході випадає велика кількість опадів (максимум – в Аджарії). Переважна частина опадів припадає на весну. У східних районах Грузії клімат перехідний: від субтропічного до помірного.

Коли краще їхати в Грузію Температура до середини жовтня не опускається нижче +20°C, теплішати починає в березні, а в травні вже можна зустріти перших плавців на місцевих пляжах. Період з листопада до травня — це час гірськолижних курортів. До слова, і взимку погода в країні м'яка, тримається біля позначки +10°C.

Столиця Грузії Тбілісі приймає гостей з особливою привітністю та гостинністю. Тепла весна, спекотне літо та прохолодна осінь дарують безліч сонячних днів. Клімат – вологий, субтропічний, середня температура в липні – +24,7°C. Деякі ділянки в передмісті мають сейсмічну активність.

Тому час, коли краще їхати до Грузії купатися та засмагати, припадає на червень та вересень. У першому випадку спека ще не настала, а в другому вже спала. Низький сезон у Грузії припадає на зимову пору року та міжсезоння.

Гру́зія (груз. საქართველო МФА: [sɑkʰɑrtʰvɛlɔ]) — держава у Східній Європі, на південно-східному узбережжі Чорного моря. Розташована на перехресті Європи й Азії. Має спільні кордони з такими країнами: на півночі — Росія, на півдні — Туреччина і Вірменія, на сході — Азербайджан.





Грузинська культура та звичаї є екзотична культура, таємничий і древнійдатуються тисячоліттями. Елементи анатолійської, європейської, перської, арабської, османської та далекосхідних культур вплинули на власну етнічну ідентичність Грузії, в результаті чого виникла одна з …

Про автора

admin administrator