За скільки часу маємо готуватися вітамінні напої

Авторadmin

За скільки часу маємо готуватися вітамінні напої

Найкращі вітамінні напої осені: три рецепти для міцного здоров’я

Для підтримання імунітету, підвищення опірності організму до застуд і вірусів додавайте до звичного вам чаю таку суміш (її можна заварити окремо): розім’яті ягоди свіжої чи замороженої обліпихи та горобини (по чайній ложці), щіпку м’яти чи меліси, подрібнене листя малини і дві ягідки шипшини. Залийте окропом, дайте настоятися, процідіть і пийте з медом чи чорничним варенням.

Такий напій – справжня вітамінна бомба, яка поповнює організм усіма потрібними вітамінами й мікроелементами. З огляду на вміст дубильних речовин у малині це буде ще й профілактикою та поміччю в лікуванні стоматиту, ангіни, ларингіту. Напій справляє протимікробну й очисну дії, добре виводить токсини.

У холодну пору обов’язково приготуйте ось таке цілюще тріо: візьміть у рівних частинах ромашку аптечну, траву чебрецю, листя м’яти перцевої. Десертну ложку суміші залийте 300 мл окропу, дайте настоятися. За бажання додайте заварку чаю й мед. Такий запашний чай поліпшить травлення, допоможе позбутися здуття живота. Він має заспокійливий, відхаркувальний і сечогінний ефект, тому його вживають ще й як помічний засіб від кашлю.

А ось мелісово-ягідний напій діє тонізувально, допомагає при застуді, уповільнює процес старіння. Залийте окропом суміш (у рівних частинах меліса, зелений чай, листя чорної смородини, ягоди шипшини) – десертна ложка на 300 мл окропу. Дайте настоятися 20 хвилин, додайте мед, кружальце лимона та трішки кориці.

Такий чай завдяки мелісі нормалізує сон, справляє позитивний вплив на працездатність, поліпшує апетит, допомагає в разі нудоти, депресії та неврозу, бореться із запаленням, грибком, мігренню. А листя смородини чудово зміцнить імунітет і наситить організм вітаміном С, міддю, магнієм, марганцем, дубильними речовинами, фітонцидами та антиоксидантами.

Топ-3 вітамінних напоїв для підвищення імунітету

Підтримати імунну систему в хорошому стані, а також впоратися з першими ознаками нездужання допоможуть вітамінні напої та чаї. Вченими було встановлено, що до ослаблення імунітету веде брак трьох головних вітамінів: С, А і Е. Заповнити їх вам допоможуть прості рецепти, до складу яких входять натуральні продукти, що містять ці антиоксиданти у великій кількості. Це фрукти, особливо цитрусові, мед, плоди шипшини, а також деякі лікарські трави і рослини.

Важливо! Оскільки до складу багатьох цілющих напоїв входить мед і лимон, їх слід додавати не відразу, а тільки коли настій стане теплим, інакше корисні властивості від гарячої температури пропадуть.

Напій з імбиру, лимону і меду

Інгредієнти:

  • Свіжий корінь імбиру – 2 см.
  • Лимон або лайм – 2 часточки.
  • Мед – 1 чайна ложка або по смаку.

Приготування

Імбирний корінь помийте і очистіть від шкірки, натріть на дрібній тертці (можна також подрібнити в блендері). На склянку вам знадобиться 1 чайна ложечка.

Залийте натертий імбир склянкою теплої води, туди ж вичавіть сік лимона і додайте трохи меду за смаком.

Накривши кришкою дайте напою настоятися хвилин 30-40.

Детально про Середземноморська дієта: 10 кроків

Напій з мандаринів, грейпфруту та імбиру

Інгредієнти з розрахунку на 2 літри:

  • Грейпфрут рожевий – 2-3 штуки.
  • Мандаринки – 3-4 штуки.
  • Корінь імбиру – 5 см.
  • М’ята – невеликий пучок (за бажанням).
  • Базилік – 3 стебла (за бажанням).
  • Мед за смаком.

Приготування

Плоди обох цитрусових вимиємо, звільнимо від шкірки і роз’єднаємо на дольки. Кожну очистимо від плівки і насіння.

М’якоть зіб’ємо за допомогою блендера.

Імбир помиємо, очистимо і натремо на середній терці.

Листочки м’яти краще не різати, а порвати дрібно руками.

З гілочок базиліка зірвемо листочки і дрібненько їх поріжемо.

У каструлю наллємо 2 л чистої питної води, доведемо до кипіння. Знімемо з вогню, додамо мед за смаком або цукровий пісок, а також збиту м’якоть цитрусових, рубану зелень і залишимо настоюватися, накривши кришкою, 2-3 години.

Потім лимонад потрібно процідити через марлю або сито. Напій можна розлити по банках або пляшках і помістити на зберігання в холодильник.

Напій з апельсину, лимону та меду

Інгредієнти з розрахунку на 2 літри:

  • Апельсини – 4-5 штук.
  • Лимони – 0,5 штуки.
  • Мінеральна вода – 1,5 л.
  • Мед або цукор – 0,5 склянки або за смаком.
  • Трава тархун – 3-4 гілочки (не обов’язково).

Приготування

Апельсини і лимони помиємо, очистимо від плівок і насіння, нам знадобиться тільки м’якоть.

Помиємо тархун, листочки відірвемо від стебел.

Доведемо воду до кипіння. Вимкнемо вогонь і додамо листочки тархуна, залишимо настоюватися під кришкою на 2-3 години. У настій додамо м’якоть апельсина і лимона,яку ми припустили через блендер. Процідимо через сито або марлю сироп.

Додамо мед і мінеральну воду.

Зберігати апельсиновий напій можна в холодильнику.

Related Posts:

Рецепт „Вітамінний напій «На здоров’я»“

Вітамінний напій «На здоров’я»
(покроковий рецепт з фото)

Рецепт приготування однаково красивого, легкого, смачного і корисного вітамінного напою, від якого всі будуть в захваті.

Опис приготування:

Нам ніколи не зашкодить зайва порція вітамінів і природних пробіотиків (речовин, які в організмі стають природними антибіотиками), зміцнюють організм. А значить, саме час придбати звичку частіше пити вітамінні напої, подібні до цього, де смак і користь нероздільні.

  • Кефіру або йогурту – 1 Склянка
  • Гранатового соку – 1/2 склянки
  • Чорниці – 1/4 склянки
  • Журавлинного соку – 1/2 склянки
  • Банан – 1 штука
  • Апельсинового соку – 1/2 склянки
  • Пагонів шпинату – 3-5 штук (молодих )

1. Рекомендуємо вам використовувати свіжовичавлені соки для даного рецепта, щоб отримати справжню користь від напою. Якщо ви хочете отримати прохолодний напій, соки добре охолодіть перед приготуванням коктейлю.

3. Всі складові напою помістити в блендер і ретельно змішати до повністю кремообразной структури.

4. Готовий напій розлити по келихах і відразу ж випити, поки вміст вітамінів і пробіотиків і ньому максимальне.

Про автора

admin administrator