Жовтий банан помідор

Авторadmin

Жовтий банан помідор

Томат Банан: характеристика і опис сорту, посадка і догляд

Нещодавно про сорт томатів Банан ще нічого не чули. Але новачок на ринку городництва швидко завоював популярність завдяки тому, що районирован спеціально для середньої смуги. Ці томати дають прекрасні врожаї, відмінно плодоносять як в теплицях, так і у відкритому грунті. На сьогоднішній день відомо кілька різновидів помідор Банан, які відрізняються переважно забарвленням плодів. Опис і характеристика даного сорту приведена нижче.

Опис і характеристика сорту томатів Банан

Невибагливий і легко культивується томат сорти Банан зустрічається в трьох різновидах:

Як не дивно, найбільше поширення отримав саме червоний Банан. Відноситься до ранніх сортів і може дати урожай вже через 95 днів після сходів. Кущі невисокого зросту, але за певних умов їх висота може перевищити і 1 метр. На одній руці формується до 10 плодів досить великого розміру.

Відмінною характеристикою сорту є те, що він добре переносить короткочасну посуху і спеку. Різке зниження температури теж не страшно для Банана. Городниками відзначено, що ці томати мають підвищену стійкість до фітофторозу, що є ще одним позитивним якістю.

Плоди мають довгасту форму, щільні, м’ясисті. Ідеально підходять як для вживання в свіжому вигляді, так і для консервування. Вага одного плоду може варіюватися від 50 до 100 грамів. Добре переносить транспортування, має прекрасну лежкостью. Забарвлення як у червоних, так і у рожевих і жовтих Бананів рівномірний, дуже красивий. Завдяки цьому помідори мають хороший товарний вигляд і підходять для торгівлі.

Гідності й недоліки

При ретельному вивченні характеристик і відгуків стає очевидним, що томат сорти Банан має набагато більше переваг, ніж недоліків. В першу чергу сюди варто віднести:

  • відмінну схожість насіння;
  • хорошу переносимість пересадки;
  • не потребує підв’язування;
  • дружно цвіте;
  • плоди практично однакового розміру і форми;
  • стійкість до основних захворювань і погодних умов.

Але є і деякі недоліки. Пов’язані вони, в першу чергу, зі смаковими якостями. Як відзначають практикуючі городники, сорт томатів Банан кілька сухуватий, через що смак плодів прісний і не яскраво виражений. Зате в консервації він гідний безлічі похвал.

Вимоги до грунту для посадки

Помідор Банан віддає перевагу для гарного росту пухку і поживний грунт. Для розсади можна придбати вже готову грунтосуміш для томатів. А ось приготовлену самостійно землю треба ще знезаразити, щоб загинули всі збудники грибкових захворювань. З цією метою підготовлений грунт прокаляют в розігрітій духовці протягом 15 хвилин.

Правила посіву

Насіння помідор висівають в торф’яні горщики або ж інші відповідні для цієї мети ємності. Сіяти потрібно за пару місяців до того, як розсаду планується пересаджувати на постійне місце росту.

У підготовленому грунті роблять поглиблення на пару сантиметрів, не більше. Якщо воно буде глибше, то насіння будуть дуже довго сходити. Після цього проводять посів і накривають ємність поліетиленом або склом. Це дозволить створити парниковий клімат.

Посів насіння помідор в пластиковий контейнер

Після посіву томатів треба забезпечити тривалий яскраве освітлення. Температура в приміщенні повинна підтримуватися на рівні + 20-25 градусів. Полив здійснюють у міру висихання грунту.

Посів потрібно періодично провітрювати і не допускати застою вологи. В іншому випадку шкоди буде більше, ніж від пересихання.

Пересадка томатів у відкритий грунт

У відкритий грунт томати висаджують після того, як мине загроза нічних заморозків і нічна температура стійко зафіксується на позитивній позначці термометра. Пересаджують рослини так, щоб на 1 квадратному метрі містилося 4 кущика.

Перед висадкою розсаду томата Банан слід загартувати

Перш, ніж висадити розсаду на грядку, її потрібно загартувати. З цією метою ящики протягом пари тижнів щодня виносять на відкрите повітря. Перший раз на відкритому повітрі їх залишають на годину, а потім поступово збільшують час і доводять його до повних діб. Для посадки вибирають сонячне місце, захищене від вітру.

Догляд за сортом після пересадки

Після висадки на грядку томати потребують певного догляду. Полив їх треба здійснювати під корінь, намагаючись не намочити при цьому листя. Періодичність його безпосередньо залежить від того, як швидко висихає грунт на ділянці. Найкраще проводити цю процедуру вранці або ж увечері. Через кожні 2 тижні треба намагатися вносити добрива.

Після висадки розсаду Банан слід поливати під корінь

Прополка бур’янів – також необхідний захід догляду за помідорами сорту Банан. Щоб не виникали грибкові захворювання, грунт періодично обробляють фунгіцидними препаратами.

Якщо виникне необхідність, підросли рослини можна підв’язати. Але ні в якому разі не можна при цьому перетягувати стебло, інакше плодоношення так і не настане.

Хвороби та їх профілактика

Томат Банан стійкий до захворювання фітофторозом, зате про стійкість до інших грибкових захворювань селекціонери не подбали. Саме тому грунт на помідорною грядці треба обробляти фунгіцидами.

Ознаки кладоспоріозу на томаті

Небезпечним захворюванням є кладоспоріоз. Якщо вчасно не вжити профілактичних заходів, то кущ може повністю загинути. Основними заходами профілактики є передпосівна обробка насіння і профілактична обробка фунгіцидами. Хорошим дезинфікуючим засобом, здатним допомогти в боротьбі з багатьма захворюваннями і шкідниками на ділянці, є бордоська суміш.

Томат Банан піддається ураженню білокрилкою

Томати можуть дивуватися таким шкідником, як білокрилка. Саме вона завдає колосальної шкоди рослинам. Для боротьби з нею добре застосувати препарат Командор або Іскра.

Збір врожаю помідор і правила зберігання

Збір врожаю томатів сорту Банан проводять у міру дозрівання плодів. Як правило, встигають вони дружно і майже одночасно. Щоб зібрати більшу кількість врожаю, зривають також бурі (або трошки пожовклі, в залежності від виду) плоди. За кілька днів вони відмінно доспеют на сонечку. Смакові якості будуть точно такі ж, як і у дозрілого на кущу томата. Збір врожаю припиняють на той час, коли температура повітря на вулиці встановлюється на рівні +5 градусів або ж з’являються загрози холодних дощів. До цього часу всі плоди треба постаратися зібрати, а бадилля вирвати.

Через щільної консистенції плодів томата Банан, зберігання проходить відмінно і довго

Зберігати томати Банан слід в дерев’яних ящиках. Укладають їх туди рядами, відбираючи не перезрілі плоди хорошої якості. Після цього ящик відправляють в прохолодне нежитлове приміщення. Термін зберігання становить приблизно пару місяців, але при хороших умовах урожай вдавалося зберігати і по 3 місяці.

висновок

Томат Банан ідеально підходить для вирощування в середній смузі. Дачники просто в захваті від цього сорту і з радістю рекомендують його для вирощування всім городникам. Не дивлячись на те, що ці помідори не надто годяться для виробництва томатного соку, в консервуванні та для вживання в свіжому вигляді вони просто ідеальні. А вирощувати Банан не складно, оскільки культура це невибаглива і стійка до ураження шкідниками та хворобами.

Кращі врожайні сорти жовтих помідорів

Жовті томати існують давно. Вони не так широко відомі, як червоні. Але серед них є дійсно унікальні екземпляри з відмінними зовнішніми даними і незвичайним смаком. Огляд присвячений найбільш примітним з них.

Кращі жовті сорти для відкритого грунту

Існує безліч різновидів жовтих і помаранчевих помідорів. Основна маса сортів розрахована на вирощування у відкритому грунті. Серед відмінних якостей: хороша врожайність, оригінальний зовнішній вигляд і дивовижні смакові характеристики. Звичайно, смак у помідор різний, але ви можете вибрати ті, які вам більше сподобаються.

Чи знаєте ви? Помідор завезений до Європи з Америки іспанськими конкістадорами. Вони вважали цю рослину декоративним. Плоди завезених томатів були жовтими. Це знайшло відображення в назві рослини: що в перекладі з французької означає «pomme d’ore»золоте яблуко.

  • через незвичайного кольору;
  • низького рівня кислотності;
  • унікального аромату;
  • гіпоалергенних.

Алергія на томати – це результат взаємодії організму з речовиною, яке відповідає за червоний колір плодів. Його відсутність робить жовті томати доступними для людей з підвищеною чутливістю. Багато діти не дуже люблять овочі. Знаючи цей факт, батьки віддають перевагу незвичайним формам плодів і оригінальним смаковими якостями. Тому вирощування жовтих томатів завжди буде прибутковим для виробника.

ранньостиглі сорти

Між сходами і урожаєм ранньостиглих сортів проходить 80-100 днів. Їх доцільно вирощувати в районах з коротким влітку. І крім того, отримати перший урожай хочеться якомога швидше. Саме тому кількість помідорів з ранніми і ультраранні термінами дозрівання щорічно збільшується на 15-20%. Для ультраранніх різновидів вегетаційний період може бути вдвічі коротше.

лимонний хлопчик

Назви більшості сортів досить красномовні. Лимонний хлопчик володіє формою, що нагадує лимон і яскравими плодами такого ж кольору. Оригінатор сорту – Голландія. Це привабливий помідор з прекрасним лимонним кольором і ароматом.

Плоди трохи видовженої форми, солодкі, м’які, м’ясисті і гладкі – вони ідеальні для нарізки в салати або консервації. Кущі ростуть досить високими, тому не забудьте Прищепа верхню точку росту. Плоди утворюються на кистях по 6-8 шт. Вага кожного може доходити до 200 м Загальна врожайність з куща – близько 3-4 кг.

Важливо! На всіх пакетиках з ультраранні насінням буде написано, що вони стійкі до перепадів температур. Але при висадці розсади слід пам’ятати, що томати не переносять заморозків.

Золота кисть

Золота кисть також відноситься до ранньостиглий сортам, з появою перших плодів на 95 день. Це кисло-солодкі томати з неповторним ароматом і текстурою. Глибокий, яскраво-жовтий колір, круглі і дуже гладкі плоди, з тонкою шкірою, товстої м’якоттю і щільними насіннєвими порожнинами.

Золота кисть дуже соковита. Добре поєднується з іншими продуктами в салатах і заготовках. У середній смузі бажано вирощувати в теплицях через підвищених вимог до тепла. Плоди грушоподібної форми, зібрані в грона по 6 шт. Вага цих крихіток – 35-35 м Але це не завадить вам зібрати з 1 м² 6 кг плодів.

Мандаринка

Сорт Мандаринка ранньостиглий, з вегетаційним періодом – близько 100 днів. Відмітна риса рослини – невеликі кисті по 8-10 томатів середнього розміру слабо-оранжевого кольору. Кисло-солодкий томатний смак не має особливих смакових відтінків.

Плоди круглі, пружні, з невеликими насіннєвими камерами, вагою близько 100 г, приблизно одного розміру. Добре виглядає в салатах і заготовках. Може рости на присадибних ділянках і під плівковими укриттями.

Золота королева

Помідори Золота королева користується великим попитом як серед фермерів, так і в приватних господарствах. Її плоди багаті вітамінами А, С і К. Відмінна риса – солодкий, майже медовий, фруктовий колір, смак і аромат. Для сорту характерні рівні, круглі, великі, злегка ребристі плоди, що досягають ваги близько 700 м Це відмінний вибір для тих, хто вважає за краще вирощувати м’ясисті томати з невеликою кількістю насіння.

Золота королева вирощена в Росії і годиться для вирощування на приватному невеликій ділянці або в тепличному господарстві. Урожайність становить 10 кг / м². Вегетаційний період у королеви всього 95-100 днів. Прекрасно гармонує з іншими овочами в салатах і зимових заготовках.

вишня жовта

У комерційному продажу Вишня жовта з’явилася порівняно недавно. Рослина виробляє прекрасний урожай – до 3 кг з одного куща через 92-96 днів після сходів. Це величезна маса (до 40 шт. В кисті) дрібних світло-жовтих плодів вагою до 20 г кожен, слівовідной форми.

У них дуже тонка шкіра, тому їх потрібно акуратно збирати, щоб не пошкодити. Дивно, але птахи люблять цей сорт так само, як і вишні. Є різновидом скоростиглих томатів черрі. Висота куща – близько 1, 5 м.

середньостиглі сорти

Зрілість середньостиглих помідор настає на 111-125 день після початку вегетації. Серед них майже немає низькорослих сортів. Більшість рослин вимагають формування, можуть досягати висоти 2 м. Найчастіше такі томати вирощуються розсадним способом. Серед безперечних достоїнств – стійкість до хвороб і гарна адаптація для вирощування в грунті.

Чи знаєте ви? Суперранні сорти не відрізняються високою врожайністю, але зате вони менш схильні до грибкових захворювань. Їх плодоношення закінчується раніше, ніж настає пік розвитку фітопатогенної мікрофлори.

Брендівайн жовтий

Дуже продуктивний британський сорт, що виробляє великі плоди вагою 350 г. Деякі досягають ваги 600 г. Брендівайн – це великі, круглі, злегка ребристі, оранжево-жовті помідори з багатим ароматом і ніжною текстурою.

Смак насичено солодкий, з невеликою терпкістю, дуже приємний. Низька кислотність робить їх прекрасними для салатів, заготовок і приготування соусів. Брендівайн надзвичайно врожайний – можна зібрати до 15 кг / м². Кущ прикрасять близько 7 кистей з 5-6 плодами в кожній.

доктор ВІЛ

Жовтий або скоріше апельсиновий Доктор ВІЛ – це сімейний сорт з Америки, названий за прізвищем власника. Сорт дуже урожайний – по 10-12 кг / м². Окремі екземпляри важать близько 0, 5 кг. Форма – злегка плеската.

Містить велику кількість бета-каротину, має низьку кислотністю і прекрасним фруктовим ароматом. Рослина досягає висоти 2 м і є індетермінатний із середнім терміном дозрівання. Кущ може формуватися в 2 ствола. Плодоношення триває до самої осені. Відмінні риси: велика кількість грон, підвищений вміст каротину.

Жовтий Пінкхарт тисяча вісімсот вісімдесят чотири

Це величезні блідо-жовті соковиті томати злегка приплюснуті і малоребрістие з невеликим «засмагою» на верхівці. Відмінний аромат, прекрасний яскравий смак з лимонними нотками – це особливі риси Пінкхарта. Висота куща досягає 1, 5 м. Формується в 2 ствола, що збільшує плодоношення. Урожайність становить близько 14 кг / м². Вага одного томату – від 300 до 800 г. Середньоранній сорт дозріває в першій половині липня.

літній абрикос

Один з нових болгарських сортів середнього терміну дозрівання з вегетаційним періодом 115 днів. Особливість Літнього абрикоса – тонкий аромат, невеликі, м’ясисті плоди яскравого золотисто-оранжевого кольору. Солодкість прекрасно збалансована з невеликою кислинкою, що дає приємні смакові відчуття.

Вага помідора досягає 700 м Загальна урожайність – до 20 кг / м². Прекрасно росте в помірному кліматі як в теплицях, так і в грунті. Кущі порівняно невисокі, але можуть досягати 1, 5 м. Підходить для салатів, соусів, соків.

медовий спас

Медовий спас у основному вирощується в регіонах з теплим кліматом. При вирощуванні в північних широтах бажано вирощувати з розсади в парниках. Це помідори блідо-оранжевого кольору з невеликим зеленим відтінком біля плодоніжки.

Яскравий середньостиглий сорт виробляє до 4-5 кг врожаю. Вага одного екземпляра – близько 300 м Приємний аромат помідора доповнює велика кількість солодощі і легка невелика кислинка. Плоди середнього розміру, злегка подовженою серцеподібної форми, досить щільні з соковитою м’якоттю.

перцевідние жовтий

Гібридний сорт дуже привабливої ​​зовнішності і відмінного смаку – кисло-солодкого. Зовні плоди нагадують перець. Середня вага одного – 50-80 м Довжина – близько 15 см. Дуже високопродуктивний сорт, який забезпечить вас великою кількістю середніх (12 см) плодів кремово-жовтого кольору. Кожен кущ формує близько 7 кистей по 5-6 плодів вагою по 65-120 м

Перцевідние томати характеризуються винятковою врожайністю: з куща можна зібрати до 30 кг за вегетаційний період. Дуже добре підходить для приготування соусів, салатів, заготовлюється цілими помідорами, пастою і пюре. Є середньоранніх гібридом з вегетаційним періодом – 110-115 днів.

Чи знаєте ви? Антиоксидантні властивості помідорів і зниження ризику серцево-судинних захворювань забезпечує речовина «лікопін». Але він міститься тільки в червоних сортах.

  • томат перцевідние жовтий F1, про який і йде мова;
  • і томат перцевідние жовтий Мязіна (реєстрація 2007р.)

золота рибка

Відмінний сорт середніх строків дозрівання – 112-125 днів. Рослі 2-метрові кущі обов’язково вимагають формування. Плоди ростуть кистями по 6 шт. Вага кожного – близько 95-115 м Гарна щільна м’якоть, оранжево-жовтий окрас, щільна шкурка, подовжена форма роблять його гідним кандидатом для вирощування в будь-яких умовах. Продуктивність – до 9 кг / м². Відмітна властивість сорту – збереження плодоношення на одному рівні незалежно від погодних умов.

жовтий трюфель

Вважається одним з найсмачніших томатів завдяки солодкому смаку і майже повної відсутності кислинки. За формою ідентичний трюфелі, що і відображено в його назві. Сорт є індетермінатний, досягає висоти 2 м і формується в 2 стебла.

Дозріває за 110-120 днів. Для плодів характерні жовто-помаранчевий окрас, м’ясиста м’якоть, велика кількість насіння. Жовтий трюфель вважається делікатесним сортом. Підходить для вживання в салатах або в зимових заготовках. Кожна кисть містить до 7 плодів вагою 100-150 г. Урожайність – 4 кг з одного куща.

пізньостиглі сорти

Пізньостиглі сорти відрізняються більш солодким смаком і насиченим ароматом. Різноманітність форм і особливостей в цій групі набагато вище, ніж в інших. Вегетаційний період триває понад 120 діб. Всі вони теплолюбні, тому у відкритому грунті ростуть тільки в південних регіонах. Більшість сортів індетермінантного типу. Якщо не формувати кущ, то можуть перевищувати висоту 2 м.

Чи знаєте ви? Відмітна риса середньостиглих сортіввисока врожайність при мінімальних вимогах до відходу. Тому незважаючи на популярність ранніх томатів, середньостиглі сорти не втратять своїх позицій.

жираф

Класичний пізньостиглий індетермінатний сорт, якому знадобитися близько 130 днів для того, щоб порадувати вас урожаєм. Можна вирощувати безрассадним способом з висадкою насіння у відкритому грунті південних регіонів. Колір плоду жовто-оранжевий. Кожен кущ приносить близько 5 кг врожаю.

Вага одного томату – 130-150 г. Виключне властивість його плодів – їх можна зберігати майже до грудня завдяки високій щільності м’якоті. Але ось особливими смаковими якостями Жираф вас не порадує. Тому рекомендується використовувати для виготовлення соків та інших заготовок.

Новорічний

Цей примітний сорт створений спеціально для зимового вживання. І якщо інші помідори не можуть зберігатися довше листопада, то Новорічний здатний прикрасити ваш святковий стіл. Індетермінатний кущ досягає висоти 1, 5 м і однаково добре себе почуває у відкритому грунті і теплицях.

Вегетаційний період – 140 днів. Урожайність – 3, 5 кг / м² з масою окремого плода – до 150 г. Плоди правильної кулястої форми, злегка плескатої зверху. Колір – жовто-оранжевий. Плід характеризується щільною м’якоттю, великою кількістю насіння і твердої шкіркою.

Оаксаканская коштовність

Відтінок томатів не завжди однорідний. Наприклад, двоколірний індетермінатний середньопізній сорт Оаксаканская коштовність – це золотисто-жовтий колір переднього плану, доповнений яскравими рубіновими смугами. Плоди неоднорідні по масі і варіюються в діапазоні 150-450 м

Характеризується насиченим солодкуватим смаком, схожим на диню, без кислинки з високою соковитістю. Форма – плоско. Вегетативний період триває 110-125 днів і залежить від погодних умов: чим тепліше, тим менше днів необхідно для повного дозрівання. Плоди зібрані в кисті по 5-6 шт. Загальна маса врожаю з куща може досягати 5-6 кг або 8-14 кг / м².

Іспанська золотий

Високорослий індетермінатний сорт, висотою до 2 м. Вегетаційний період – 125-130 днів. Плоди насиченого жовтого кольору, подовжені, слівовідной форми вагою близько 70 г. На смак солодкі, соковиті з м’ясистої цукристої м’якоттю з фруктовим присмаком. Урожайність – 7-8 кг / м².

Які жовті сорти найурожайніші?

Вибираючи сорти томатів, кожен городник обов’язково враховує їх врожайність. Більшість високоврожайних сортів – це рослини голландської селекції, виведені за кілька останніх десятиліть. Висока врожайність – це близько 500 ц / га, які сорт може показати при вирощуванні в теплиці.

Даний показник знижується майже в 2 рази, якщо рослини висаджують у відкритий грунт. Тому деякі фермери віддають переваги вітчизняним сортам, які не так урожайні, але більш стійкі в плодоносінні, а також до умов вирощування.

Важливо! Унікальна риса всіх томатівможливість рости і збільшуватися в розмірах після збору врожаю. Тому укладати їх в ящики потрібно так, щоб залишити достатньо простору для зростання.

Золоті куполи

Сорт з давньою історією вирощування. Він отриманий сибірськими селекціонерами приблизно 100 років тому. Урожайність становить 13 кг / м². Форма цих жовтих томатів схожа на цибулинні купола. Вегетаційний період – 112-116 днів. Кущ середньої величини, детермінантний, що не перевищує висоту 1 м.

Плоди характеризуються світло-жовтим забарвленням і слабкою ребристістю біля плодоніжки. У міру дозрівання набувають помаранчевий відтінок. Важать близько 200-400 г кожен. Підходять для вирощування в теплиці та у відкритому грунті.

Золотий ювілей

Прекрасний ранньостиглий сорт детермінантного типу. Дозріває за 80-90 днів і приносить фермеру близько 20 кг / м² круглих жовтих соковитих плодів. Середня вага плоду – 200-250 г. Смакові якості – приємні. Висота рослини – до 1, 5 м. Виробник – США. Підходить для вирощування в теплих регіонах. Для вирощування в середній смузі не підходить через теплолюбні і слабкої стійкості до хвороб.

Медова крапля

Томати черрі набирають популярність в останні роки. Їх відмітні риси: невеликий розмір і надзвичайна родючість. КустМедовой краплі досягає висоти 2 м. Він весь завішана невеликими гронами плодів грушоподібної форми. Залежно від умов вирощування і родючості грунту, ви можете виростити до 2 відер помідорів з одного куща.

Плоди сформовані в грона по 15-20 шт. Вага кожного – близько 10-15 м Насичений жовтий яскравий колір, солодкуватий смак з медовими нотками – основні відмінні риси сорти. Їх можна вживати як в сирому, так і в свіжому вигляді. Сорт є середньоранніх і рекомендується для вирощування в теплиці.

Золотий Кенігсберг

Сорт отриманий сибірськими селекціонерами і добре пристосований до умов помірного кліматичного поясу. Прекрасно формує зав’язі. Кожна рослина формує 6-8 кистей по 4-6 плодів вагою 270-320 г. Урожайність досягає 30-40 кг / м². Подовжена форма плодів нагадує перець. Колір -жёлто-помаранчевий. Кущ – індетермінатний. Показує хороші можливості при вирощуванні в теплиці. Плоди м’ясисті з невеликою кількістю насіння.

жовтий банан

Сорт аматорської селекції і не самий врожайний з усіх. Цей показник не перевищує 8-9 кг / м², але така врожайність вважається вищою за середню. Індетермінантні кущі вимагають формування і досягають висоти 3 м.

Допускається вирощування в теплицях в будь-якому регіоні і у відкритому грунті в південних регіонах. М’якоть плоду м’ясиста помірно соковита. Форма – перцевідние, з невеликим носиком, іноді вигнута. Колір жовтий. Оригінатор – Росія.

Весела сусідка

Пізньостиглі плоди Веселої сусідки пофарбовані в насичений золотий колір. Дозрівання наступає на 130 день після сходів. Томати великі, дуже ребристі, округлі. Вважаються делікатесними і мають ніжною солодкуватої м’якоттю з кислинкою.

Міцна шкірка не розтріскується, що робить їх досить транспортабельні. Підходить для приготування заготовок і вживання в свіжому вигляді. З 1 куща збирають близько 5 кг цих чудових томатів. Урожайність з 1 м² – близько 12 кг.

Чим корисні жовті помідори для організму?

Жовті помідори – це сорти з золотисто-жовтими плодами, які характеризуються м’ясистою текстурою, самими різними розмірами, соковитою м’якоттю з великим вмістом води і товстою шкірою. Вони досить солодкі і часто більш м’які, і менш кислі на смак, ніж їх червоні побратими.

Уникальное сочетание уровня сахара и кислоты, а также других соединений, объясняет более мягкий вкус жёлтого томата. Они являются хорошим источником витамина А, кальция, железа, серы и калия. А также содержат большое количество витамина С, хотя и не так много, как красные помидоры.

Важливо! Томаты можно использовать для заживления ран из-за высокого содержания фитонцидов, обладающих антисептическими свойствами. Они оперативно блокируют деятельность гноеродных бактерий.

Рекомендації по вживанню

Жёлтые помидоры в первую очередь используются в свежем виде. Они превосходны для нарезки на бутерброды или измельчения для салатов. Их можно использовать вместо красных томатов в любом рецепте, а также обработать и закрыть на зиму в виде уникального и вкусного жёлтого кетчупа, пасты или маринада.

Их можно класть в супы. В сочетании с морепродуктами, такими, как гребешки, креветки, крабы и рыба — они просто великолепны. Сочетаются с цитрусами, особенно лимоном и лаймом, мягкой и горькой салатной зеленью, оливковым маслом, винегретом, яйцами, сливками, фундуком, кедровыми орешками, авокадо, луком, базиликом, мятой, кинзой и молочными сырами. Можно хранить при комнатной температуре до 2 недель. Чи знаєте ви? Рост и плодоношение позднеспелых сортов могут ограничить только заморозки. Кроме того, они обладают более высоким процентом лёжкости, чем ранние или среднеспелые томаты. Жёлтые томаты сочетают необычный вкус и красивый внешний вид. Выбирая сорта для выращивания, стоит выбрать несколько жёлтых разновидностей, хотя бы для того, чтобы внести больше разнообразия в питание и украсить ими ваш ежедневный стол.

Про автора

admin administrator