Чи можна фарбувати волосся з нарощеним волоссям

Авторadmin

Чи можна фарбувати волосся з нарощеним волоссям

Чи можна фарбувати нарощені волосся: правильне фарбування по кроках

Завдяки процедурі нарощування волосся можна отримати шикарний обсяг і бажану довжину всього за кілька годин. Однак колір натуральних і нарощених локонів може трохи відрізнятися. Якщо підібрати ідеально колір нарощуваних волосся неможливо, позбутися такого розходження можна за допомогою фарбування або тонування, після правильного проведення різниця не помітна.

Надати волоссю потрібний колір дуже просто завдяки спеціальним фарбам

  • Чи варта гра свічок
  • Чи можна фарбувати нарощені волосся в домашніх умовах: якою фарбою фарбувати їх
  • Як фарбувати нарощені волосся на капсулах
    • Які засоби по догляду вибирати

    Чи варта гра свічок

    Звичайно, вартість послуги з нарощування досить висока, а зіпсувати весь результат неправильної фарбуванням буде зовсім не розумно. Зазначимо, що нарощене волосся можна фарбувати, але існують деякі особливості та обмеження. Так, наприклад, локони азіатського походження, а також ті, які піддавалися попередньою знебарвлення, після тонування можуть втратити свій блиск, стануть сухими і «неслухняними». У той же час, найбільш піддатливі до фарбування – натуральні слов’янські локони.

    Зробити правильне, рівномірне фарбування нарощеного волосся зможе салонний майстер, тільки він володіє інформацією про походження такого делікатного матеріалу, особливості роботи з ним.

    Для правильного фарбування нарощених пасом краще звернутися до салонного майстру

    Чи можна фарбувати нарощені волосся в домашніх умовах: якою фарбою фарбувати їх

    Якщо є впевненість у своїх силах і вміння, а от грошей на професійну фарбування немає, можна ризикнути змінити колір натуральних і нарощеного волосся в домашніх умовах. Для цього варто скористатися наступними порадами:

    Пофарбовані локони з ефектом блиску

    Як фарбувати нарощені волосся на капсулах

    Для тих, хто все ж ризикнув і бажає побувати в ролі майстра-перукаря, не зайвим буде дізнатися, як правильно фарбувати нарощені волосся.

    Для отримання хороших результатів необхідно виконати наступну інструкцію:

    • Розділити волосся на невеликі пасма.
    • Зробити фарбування відрослих коренів і натуральних волосся.
    • Через 5-10 хвилин нанести фарбувальну емульсію на нарощене волосся. Наносити фарбу варто обережно, уникаючи місць кріплення натуральних волосся з штучними. Попадання фарби на такі капсули може призвести до їх руйнування і втрати локонів.

    Для отримання хороших результатів необхідно чітко слідувати інструкції

    • По закінченні часу, необхідного для впливу зазначеного виробником фарби, необхідно дуже акуратно промити волосся. Якщо це можливо, то промивати волосся потрібно, не нахиляючи голову, а стоячи вертикально під душем – це запобігає сплутуванню локонів.
    • Нанести бальзам-ополіскувач.
    • Через 5-10 хвилин змити бальзам способом описаним вище.
    • Висушити волосся.

    Які засоби по догляду вибирати

    У спеціалізованих магазинах існують спеціальні лінійки по догляду на нарощеним волоссям, їх якраз і варто вибирати – такі шампуні, бальзами, ополіскувачі і масла володіють високими поживними властивостями.

    Професійний перукар здатний якісно виконати будь-яку операцію з волоссям

    Що може статися при неправильному фарбуванні

    На жаль, навіть похід в дорогий салон не є ключем до успіху. Так, у майстра може бути недостатній досвід роботи з такими волоссям, до того ж якість фарби або штучних локонів не завжди виправдовує надії.

    Отже, які неприємні наслідки можуть очікувати модниць при неправильному проведенні фарбування:

    • колір натуральних і нарощеного волосся помітно відрізняється;
    • штучні локони втратили блиск, стали тьмяними;
    • сталося пошкодження кріплять капсул, внаслідок чого локони випадають;
    • волосся стали сильно заплутуватися.

    Звичайно, випадки з різницею в кольорі можна якось пережити і виправити, але з помітно зіпсованими штучними пасмами (а разом з ними – з бажаним обсягом і завдовжки) все ж доведеться попрощатися.

    Тому, не маючи належного досвіду проведення таких фарбувань, краще не ризикувати, не витрачати зайвих коштів, часу і своїх сил, а відразу звертатися за допомогою до професійного перукаря – найкраще до того, який виробляв первинне нарощування.

    Чи можна фарбувати нарощене волосся?

    Створити запам’ятовується і стильний образ нескладно, якщо скористатися сучасними косметичними процедурами. Питання про те, чи можна фарбувати коріння з нарощеними волоссям, цікавить багатьох дівчат. З урахуванням привабливості процедури подібний стан справ не повинно дивувати. Правильно виконане нарощування волосся дозволяє придбати нові риси і зробити обличчя більш виразним. Розкішна донорська шевелюра додасть такий обсяг і довжину пасмам, про яку раніше доводилося тільки мріяти. Залишається тільки вибрати салон для фарбування, а також відповідний склад, який дозволить досягти бажаного ефекту.

    Після кріплення волосся нерідко виникає бажання змінити їх відтінок, експериментуючи з образами в новому сезоні. Найкраще, якщо фарбування виконує той же майстер, який займався нарощуванням волосся. В цьому випадку він добре знає донорські пасма, тому зможе підібрати кошти, враховуючи їх якість. Якщо в салоні дають гарантію на проведену процедуру, то фарбування в домашніх умовах може призвести до її втрати, тому краще не ризикувати і відправитися до фахівцям, здатним зробити волосся на капсулах ще більш чарівними.

    Якою фарбою фарбувати нарощене волосся?

    Пофарбувати волосся якісно і безпечно можна тільки в тому випадку, якщо вибрати відповідний склад. Відомі виробники пропонують свої послуги, завдяки чому можна отримати впевненість у тому, що результат приємно здивує дівчину після завершення процедури.

    Як пофарбувати накладні натуральне волосся фарбою? В першу чергу вивчіть опис складу. В ньому має бути мінімальна кількість оксидантів. Ще одним правилом є повна відсутність аміаку. Перед тим як освітлити волосся, слід нанести склад на невелику ділянку пасом, щоб оцінити кінцевий результат. Ідеально підійде зона за вухом, яка залишиться непомітною в разі невідповідного ефекту. На волосся для нарощування краще наносити професійну фарбу, яка відрізняється чудовою стійкістю. І ще один момент, який потрібно враховувати. До фарбування допускаються тільки натуральне волосся, так як у випадку з штучними фарба призведе до їх склеювання. Дотримуючись правил безпеки, майстру не складе труднощів пофарбувати донорські пасма, використовуючи щадний склад.

    Як слід фарбувати нарощене волосся?

    Якщо вас цікавить, як фарбувати коріння з нарощеними волоссям, то спочатку потрібно придбати всі необхідні препарати та інструменти. Визначившись з відтінком фарби, не забувайте, що під час процедури активно використовується роздільник пасм. Ця пензлик має унікальну форму і відмінно підходить для фарбування. Далі можна сміливо тонувати слов’янські волосся, дотримуючись наступних правил:

    • наносити склад можна тільки на сухе немите волосся;
    • використовуючи роздільник, потрібно виділити окремі локони. Першими слід обробити рідне волосся, а лише потім донорські;
    • під час нанесення фарби на нарощене волосся потрібно бути обережним, щоб склад не опинився на капсулах;
    • дотримуючись рекомендації, зазначені в інструкції, слід змити залишки фарби теплою водою, використовуючи шампунь.

    Ці прості поради дозволять змінювати свій образ в залежності від сезону, роблячи його більш теплим взимку і яскравим літом, або навпаки. Сподіваємося, що у вас більше не виникають питання про те, чи можна фарбувати коріння з нарощеним волоссям. Ви завжди можете записатися на процедуру і отримати впевненість у її якості, адже виробник Dniprohair залишається одним з кращих постачальників донорських волосся на ринку України.

    Фарбування нарощеного волосся – всі тонкощі та особливості процедури

    Відмова майстрів займатися фарбуванням нарощених локонів має під собою досить серйозну основу, адже процедура буде пов’язана з серйозними ризиками, про які клієнтки рідко замислюються:

    1. Якщо для нарощування використовувалося натуральне волосся, то є ризик, що фарбуючий склад ляже не так, як треба. Слов’янські локони легко приймають барвник в себе, а ось азіатські більш стійкі.
    2. Локонам, які використовуються для нарощування, часто надається товарний вигляд за допомогою спеціальних обробок складами з силіконом. З такою хімічно обробленою основою часто не під силу впоратися навіть маститим колористам, що вже говорити про пересічних майстрів.
    3. Фарба, навіть найякісніша, може негативно позначитися на кріпленнях, тому гарантія на нарощування після процедури фарбування обнуляється.

    Зрозуміло, що самостійне фарбування нарощеного волосся – під повною забороною. Ви просто не зможете відстежити ділянки, на які лягає фарба, і ризикуєте зіпсувати кріплення. Якщо і наважуватися на процедуру – то тільки з дозволу свого майстра, причому робити це слід виключно в салоні руками професіонала.

    Коли можна почати змінювати тон?

    Професіонали категорично забороняють виробляти будь-які маніпуляції з нарощеним волоссям у перші 3 доби. Заборона стосується і фарбування, тому призначати процедуру слід не раніше, ніж через 3 дні після оновлення своєї гриви. У будь-якому випадку, задумуючись про зміну відтінку, поговоріть зі своїм майстром і дізнайтеся, чи можна це робити. Справа в тому, що пофарбовувати можна тільки натуральне волосся, якщо ваші нові локони синтетичні або зроблені з сучасного канекалону – витрачатися на фарбування немає сенсу.

    Майстер дасть рекомендації і з приводу тону. Зазвичай дозволяється робити нарощені локони темнею, а от з освітленням ризикувати не варто. Донорське волосся просто не витримає впливу окислювача і стане сухим і ламким. Якщо майстер і ваш колорист і дозволять висвітлюватися, то робити це треба 3% щадними складами.

    Наслідки неправильного фарбування

    Порушення технології фарбування загрожує такими проблемами:

    • втрата блиску, тьмяність;
    • невідповідність отриманого кольору і бажаного;
    • ламкість;
    • постійне супутування прядей, складності при розчісуванні;
    • неможливість зробити нормальне і довговічне укладання;
    • випадання нарощених прядей.

    До того ж багато салонів і майстрів знімають гарантію на нарощування в разі домашнього забарвлення. І тоді всі проблеми, що виникли з шевелюрою, доведеться вирішувати за свій рахунок. Так що при найменших сумнівах, що самостійно не все вдасться зробити правильно, краще звернутися за фарбуванням до фахівця-перукаря.

    Як пофарбувати нарощені прядки тоніком

    Найбезпечніший варіант – фарбування тоніком. Шевелюра збереже і зовнішній вигляд, і блиск. А після фарб прядки можуть стати сухими і втратити привабливість. Для нарощених прядок у тоніці оксидантів не повинно бути більше пари відсотків. Головний недолік фарбування тоніком – невелика колірна палітра і невисока стійкість. Тон зміниться на один або два, а радикальної зміни кольору не вийде.

    Змивати барвник необхідно під вертикальним душем, щоб прядки не плуталися. Закріплювач тут обов’язковий. Потрібно підтримувати колір спеціальними засобами з зволожуючим ефектом.

    Змінити тон штучних прядок цілком можливо. Але ось додаткові хімічні впливи їм не на користь. Та й щадною таку процедуру неможливо називати. Потрібний тон, фарбування і тонування бажано виробляти до нарощування.

    Донорські прядки забарвлювати дозволено не раніше пари днів після нарощування. Якщо ж змінити образ вирішено майже відразу після подовження прядок, то це пряма вказівка на надлишок творчих здібностей і любов до ризику.

    Зміна тону на нарощених прядках цілком допустима. Але існують дві взаємовиключні точки зору. На думку стилістів, фарбування таких прядок можливе, але тільки натуральних і лише ретельно підібраними засобами. Тоді не доведеться шкодувати про свої дії.

    Чи можна фарбувати нарощене волосся?

    Існує дві зовсім протилежні думки про те, чи можна фарбувати нарощене волосся. Ті, хто спробував зробити це самостійно в домашніх умовах, в один голос стверджують, що з цього нічого не вийшло: штучне волосся стало жорстким і ламким, яке за фактурою нагадує мочалку, а колір істотно відрізнявся від того, який закріпився на натуральних. Та й після цього колір з нарощеного волосся швидко змився, залишивши непривабливі пряді.

    Інша точка зору належить салонним майстрам, які стверджують, що фарбувати нарощене волосся можна практично без обмежень.

    Як не дивно, але й ті, й інші почасти мають рацію.

    Існує два головних моменти, які слід враховувати перед рішенням фарбувати чи ні нарощене волосся. Перше – це матеріал, з якого вони були зроблені. Волосся нарощує зі штучного матеріалу або воно може бути натуральним. Штучний матеріал не терпить хімічного впливу фарби для волосся і втрачає свої якості. Та й колір, який виходить в результаті, сильно відрізняється від бажаного.

    Натуральне волосся, яке використовується для нарощування, фарбувати можна. Рекомендують застосовувати щадні фарби зі зниженим вмістом окислювача. Крім цього, фарбу не варто наносити на капсулу, якою штучна прядь кріпиться до натурального волосся – від впливу фарби капсула може пошкодитися. Час витримки фарби на нарощених волоссях має бути меншим, ніж на своїх.

    У лінійці товарів, створених спеціально для догляду за нарощеним волоссям, слід вибрати шампунь або кондиціонер для подальшого миття голови. Подальший догляд за пофарбованим нарощеним волоссям не відрізняється від рекомендованого майстром, який робив нарощування.

    Змивати фарбу з волосся слід тільки стоячи вертикально під душем – нахиляти голову не можна, щоб уникнути сплутування прядей. Також не можна наносити маски на шкіру голови та інші склади, щоб не пошкодити капсулу.

    Існує думка, що результат фарбування залежить від якості матеріалу,

    яким робиться нарощування волосся – якщо матеріал високої якості, то і фарбування його не буде нічим відрізнятися від фарбування власного волосся. Однак це не зовсім так. Нарощене волосся не отримує харчування, як природне, і не може відновлюватися. Тому, яким би якісним матеріал не був, дбайливе ставлення обов’язково.

    Слід також пам’ятати, що на нарощування волосся в салоні часто існує гарантія. Якщо ж самостійно займатися фарбуванням, ця гарантія анулюється.

    Хороша порада – звернутися з питанням про фарбування до майстра, який робив нарощування – він краще знає матеріал, з яким працює і його реакцію на фарбу для волосся. Крім того, було б непогано, щоб і фарбування справив той же самий майстер – це вберегло б від неприємних сюрпризів і звело б до мінімуму похибки в фарбуванні.

    Скільки б не існувало річком

Про автора

admin administrator