Чи можна їсти кокос під час дієти

Авторadmin

Чи можна їсти кокос під час дієти

Що можна їсти під час дієти, а що не можна: ТОП-10 продуктів

Соління та інші подібні ласощі заслужено стоять на п’ятій сходинці. Вони небезпечні для тих, що худнуть тим, що затримують воду в організмі, тому пити буде хотітися більше, а кілограми будуть йти складніше.

Газовані напої

Четверте місце рейтингу займають усілякі газованої води. Вуглекислота небезпечна в першу чергу тим, що подразнює стінки шлунка, а також сприяє утворенню целюліту. У напої типу коли додають ударні дози цукру (гликогеновый шок для підшлункової і зайві кіло на талії) і барвники з ароматизаторами (скажіть «поки» нирках і печінці)

Смажене

Курочка або картопля зі сковорідки чекають нас на третьому місці. Такі страви мають величезну калорійністю, завдяки насиченню скоринки жирами продуктів під час приготування. Крім того, в процесі утворюються ще й канцерогени, які отруюють організм зсередини, крадуть у вас здоров’я і молодість і можуть навіть провокувати рак.

Алкоголь

Заслужено стоїть на другій сходинці хіт-параду, що можна їсти під час дієти, а що не можна.
Алкоголь – це мегатонни калорій, які швидко засвоюються і відкладаються там, де не потрібно. Алкоголь – це зайва рідина, яку не тільки складно вивести з організму, вона ще й провокує спрагу. Алкоголь – це удар по печінці, шлунку, підшлунковій залозі, нирках.

Не всі міцні напої однаково шкідливі. Сухі вина практично не шкодять фігурі і в малих дозах навіть корисні. А найнебезпечніші – коктейлі, де є тонни цукру і напої різної міцності.

Борошняні і кондитерські вироби

У рейтингу того, що можна їсти під час дієти, а що не можна, вони на першому місці. І це абсолютно заслужено.
Тісто – це гримуча суміш «полнящих» інгредієнтів: борошна, дріжджів і цукру. Вони не несуть в собі нічого корисного, тільки зайві калорії. А дріжджі ще й здатні викликати бродіння в кишечнику (до речі, саме тому котрі худнуть не можна пити квас).

А здобне тісто – це взагалі злочин проти стрункості. Адже тут ще й масло, молоко, яйця (читай: калорії, калорії, калорії).

Що корисно

Нежирне м’ясо

М’ясо, особливо червоне – джерело необхідного організму корисного білка, а також незамінних амінокислот. Хоча б зрідка воно повинне бути присутнім у раціоні, особливо якщо дієта поєднується зі спортом.

Морська риба і морепродукти

Риба, якщо вона нежирна, і молюски – це йод, необхідний сучасному організму, особливо в умовах великого міста і під час дієти. Йод допомагає боротися зі стресом і бере участь у роботі всіх систем організму. Омега-3 і омега-6 жирні кислоти, які теж удосталь є в лососевих, надають шкірі молодість і пружність, волоссю – блиск, а розуму – гостроту.

Клітковина

Це губка, яка допомагає нашому організму працювати в нормальному режимі. Вона не містить багато калорій, вітамінів або мінералів, зате здатна легко очистити кишечник і нормалізувати роботу травного тракту.

Грейпфрути

Цінність фруктів як елемент дієти спірна, але грейпфрути – виняток. Їх відносять до так званих продуктів з негативною енергетичною цінністю. Тобто, потрапляючи в організм, вони не тільки постачають дозу вітаміну С, але і запускають процес спалювання калорій. А ще грейпфрути позитивно впливають на роботу травного тракту, серця, приводять у норму обмін речовин.

Овочі

Складно переоцінити значення овочів під час дієти, тому вони на першому місці. Капуста, морква і буряк – кращі помічники худне. У овочах є вітаміни і мінерали, необхідні для правильного обміну речовин, клітковина для очищення організму, вони не містять жиру, шкідливих елементів. Це величезна група продуктів, де кожен може знайти собі товари по кишені і смаку. Саме овочі і страви з них – основа меню будь-якої дієти.

Переваги та поживні речовини кокоса

Кокос – це фрукт, який поступово впроваджується в нашу середземноморську дієту. Є ті, хто припустив цей смачний фрукт і змішує його зі смузі, фруктами, йогуртами та пластівцями, а є ті, хто все ще не бажає відкрити для себе його та дати йому шанс.

Про кокос відомо небагато, тому ми вирішили відкрити всі секрети, приховані в цьому смачному, поживному та освіжаючому фрукті. Його міцний і твердий зовнішній вигляд, хрустка, чисто біла внутрішня частина та прохолодна вода роблять його незамінним фруктом для літа, і з цього починається все, чого ми можемо досягти, якщо додати його до свого щоденного раціону.

Харчова цінність кокоса

У кокосовому м’ясі багато жиру та калорій, а вуглеводів і білка – помірно. Харчова цінність 1 склянки (80 грамів) свіжого подрібненого кокосового м’яса така:

  • Енергетична цінність: 283 калорій
  • Білок: 3 грами
  • Вуглеводи: 10 грам
  • Жир: 27 грами
  • Цукор: 5 грам
  • Клітковина: 7 грами
  • Марганець: 60% від добової норми
  • Селен: 15%
  • Мідь: 44%
  • Фосфор: 13%
  • Калій: 6%
  • Залізо: 11%
  • Цинк: 10%

Кокосове м’ясо багате кількома важливими мінералами, особливо марганцем і міддю. У той час як марганець підтримує функцію ферментів і жировий обмін, мідь підтримує формування кісток і здоров’я серця. Кокос – унікальний фрукт завдяки високому вмісту жиру. Близько 89% жиру в його м’ясі є насиченим. Більшість із цих жирів є тригліцеридами із середнім ланцюгом (MCT), які всмоктуються в неушкодженому вигляді в тонкому кишечнику та використовуються організмом для отримання енергії.

Всього 1 склянка (80 грамів) тертого кокосового горіха містить 7 грамів клітковини, що становить понад 20% від рекомендованої добової норми. Більшість цієї клітковини є нерозчинною, тобто не перетравлюється. Натомість він працює для переміщення їжі через вашу травну систему та підтримує здоров’я кишечника.

У свою чергу, цей цікавий плід кокосової пальми має безліч вітамінів і мінералів, серед яких ми виділяємо натрій, калій, залізо і кальцій, вітамін С, В1 і Е. Це не один з фруктів з вітамінами і мінералами, але це правда, що ті, які він приносить, дуже важливі для організму.

Основні переваги

Кокос повний користі для нашого організму. Деякі здадуться нам більш знайомими, ніж інші, але всі вони однаково важливі, і ми помітимо допомогу цього фрукта через кілька днів після того, як регулярно введемо його в свій раціон.

серце здорове

Кокосова вода та її біле м’ясо, а особливо вода, допомагають знизити артеріальний тиск завдяки наявності калію у воді всередині кокосового горіха, знижує поганий холестерин і тригліцериди підвищує рівень хорошого холестерину, регулює рівень цукру в крові та допомагає регулювати м’язовий тонус, у тому числі серця, запобігає ожирінню, зменшує частоту серцевих нападів та інсультів.

Кілька пластівців або шматочків кокоса на день, і ми завжди матимемо здорове серце та зможемо працювати на повну потужність, особливо у випадку спортсменів.

Протимікробну та антибактеріальну

Скільки разів ми чули і читали, що те, що ми їмо, є антимікробним? Це більше схоже на креми, наприклад, але в даному випадку це також відноситься до кокосової олії, як для пиття, так і для нанесення на шкіру. Зрілий кокос містить трохи більше 30% чистої кокосової олії. З цього відсотка половину становлять легкозасвоювані жирні кислоти. ваш мікробну, противірусну та антисептичну дію Це ідеально, коли ми використовуємо кокосову олію як зовнішньо, так і внутрішньо (при прийомі всередину) для вирішення проблем інфекцій, бактерій або грибків.

Хоча необхідні додаткові дослідження з людьми, деякі дослідження показали, що кокосова олія може допомогти блокувати ріст певних штамів бактерій. Наприклад, дослідження в пробірці показало, що кокосова олія першого віджиму може пригнічувати ріст Золотистий стафілокок, тип бактерій, що викликає стафілококові інфекції.

Інше дослідження за участю дітей показало, що полоскання кокосовою олією після чищення зубів так само ефективно, як хлоргексидин, звичайний дезінфікуючий засіб, у зменшенні росту зубів. Streptococcus mutans.

природний ізотонічний

Зазвичай, коли ми повертаємось із тренування або під час тренування, ми зазвичай п’ємо якийсь напій, насичений мінеральними солями, щоб допомогти організму краще та швидше відновлюватися. Що ж, якщо у нас під рукою є кокосова вода, нам не потрібно буде використовувати Gatorade, Aquarius тощо.

Натуральна кокосова вода зволоження та живлення тому його використовують як природний ізотонік. Тепер настає хитрість, і вона полягає в тому, що кокосова вода, яка справді корисна, — це вода із зелених фруктів, молодих, яка насичена здоровими цукрами, здоровими жирами, вітамінами та мінералами.

Антиоксидант

Кокосове м’ясо містить фенольні сполуки, які є антиоксидантами, які можуть допомогти захистити клітини від окисного пошкодження. Основні ідентифіковані фенольні сполуки включають галову, кавову, саліцилову та п-кумаринову кислоти.

Лабораторні випробування кокосового м’яса показали, що воно може нейтралізувати шкідливі сполуки, звані вільними радикалами, які сприяють хронічним захворюванням. Згідно з іншим дослідженням у пробірці, деякі антиоксиданти в кокосі можуть навіть допомогти захистити від пошкодження ДНК.

Крім того, деякі дослідження в пробірках і деякі дослідження на тваринах також показали, що антиоксиданти, які містяться в кокосовій олії, можуть допомогти захистити клітини від пошкодження та смерті, спричинених окисним стресом і хіміотерапією.

Схуднення

Кокосове м’ясо може допомогти вам схуднути. Дослідження показують, що олії MCT у цьому фрукті можуть сприяти відчуттю ситості, спалюванню калорій і спалюванню жиру, що може сприяти втраті ваги. Крім того, високий вміст клітковини в кокосовому м’ясі може збільшити ситість, що може допомогти запобігти переїданню.

90-денне дослідження за участю 8 дорослих показало, що доповнення до стандартної дієти 100 грамами свіжого кокоса на день призвело до значної втрати ваги порівняно з додаванням такої ж кількості арахісу або арахісової олії. Зауважте, що в цих дослідженнях використовується дуже велика кількість кокосової олії та МСТ, тому неясно, чи вживання меншої кількості кокосового м’яса матиме такий же ефект.

Детокс

Кокос і, особливо, його вода, допомагають організму детоксикувати, очищаючи нирки, зменшуючи камені в нирках. Детокс-дієти не можна проводити дуже часто, оскільки це може обернутися проти нас і викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Цей фрукт є детоксикаційним, оскільки допомагає організму виводити шлаки, які утворюються протягом дня, сприяє виведенню рідини, містить багато необхідних мінералів і може полегшити блювоту, гази та має проносну дію, якщо прийнято велику кількість.

контроль рівня цукру в крові

У кокосових горіхах мало вуглеводів і багато клітковини та жиру, що може бути корисним для контролю рівня цукру в крові. В одному огляді навіть припущено, що кокосова олія може допомогти знизити рівень цукру в крові, що може бути пов’язано з її протизапальними властивостями та вмістом антиоксидантів.

Високий вміст клітковини в кокосовому м’ясі також може допомогти уповільнити травлення та потенційно покращити резистентність до інсуліну, що також може допомогти регулювати рівень цукру в крові.

З іншого боку, дослідження прийшли до висновку, що додавання кокосового жиру до їжі може фактично збільшити резистентність до інсуліну в довгостроковій перспективі, що може погіршити контроль рівня цукру в крові. Тому необхідні додаткові дослідження, щоб краще зрозуміти вплив кокоса на регуляцію цукру в крові.

максимальна добова кількість

Якщо ми коли-небудь замислювалися, скільки кокоса можна з’їсти на день? Отже, ми потрапили в потрібне місце. Ми розрізняємо 3 варіанти: м’ясо кокоса, воду та олію.

Біле м’ясо можна їсти ложечкою, якщо воно м’яке (дуже стигле), або укусами. У цих умовах можна їсти приблизно 80 або 100 грам кокоса. Ідеал – це супроводжувати його іншими продуктами, такими як інші фрукти, йогурти, пластівці тощо.

Що стосується кокосової води, то максимальна добова кількість становить приблизно 200 мл. Нарешті, кокосова олія. Цей інгредієнт широко використовується в кулінарії та випічці, тому його краще не перевищувати 40 мл на добу.

Як ввести в раціон

Майте на увазі, що кокос ділиться на багато побічних продуктів того самого фрукта, таких як м’ясо, вода та олія. Кокосовий жир є насиченим, тому краще вживати його зрідка.

Кокосову воду можна використовувати, щоб додати її до нашого щоденного раціону, оскільки склянка на день може допомогти нам зменшити діабет, гіпертонію, проблеми з нирками тощо.

З іншого боку, у нас є його м’ясо, яке ми можемо додавати у фруктові соки, фруктові вази (воно особливо добре поєднується з червоними фруктами, багатими на антиоксиданти), у торти та кондитерські вироби, такі як пальми, печиво, листкові тістечка, домашні темні вироби. шоколадні таблетки з волоськими горіхами та кокосом, а також хрусткі шматочки кокоса ідеально підходять до холодних салатів та фруктового сальморехо.

Кокосова олія використовується для приготування їжі та для додання текстури таким сумішам, як веганське морозиво. Готуючи з кокосовою олією, ми повинні бути обережними з кількістю, оскільки це інгредієнт з інтенсивним смаком, який може замаскувати все інше.

Тертий кокос настільки смачний, що його використовують не лише для кондитерських виробів, як-от печива, тістечок, шоколаду, кокосових кульок, брауні тощо. пікантні страви, такі як паста, салати, веганські кокосові та морквяні крокети, курка, фрикадельки з морепродуктів, соуси тощо.

Ризики

Цей волохатий фрукт має деякі протипоказання, але їх дуже мало, оскільки він не токсичний і нічого серйозного не трапиться, якщо одного дня ми з’їмо більше кокоса, ніж потрібно. Наприклад, одним із найвідоміших протипоказань є його проносний ефект через високий вміст клітковини та гідратації, він також може викликати біль у шлунку, якщо ми їмо велику кількість.

Його споживання не дуже рекомендується, якщо ми маємо зайва вага, оскільки це дуже калорійний і жирний фрукт, хоча вони корисні, оскільки кокос має лауринову кислоту та здатний знижувати рівень холестерину.

Очевидно, якщо ми постраждаємо діареяЦей плід краще не вживати ні на воді, ні на олії, ні шматочками. Також не рекомендується, якщо у нас є якийсь тип алергії на кокос або страждаємо від гіперфункції щитовидної залози.

Крім того, деякі люди є алергічний до кокосів, хоча це рідко. Якщо у вас така алергія, вам слід уникати споживання всіх кокосових продуктів. Рідше люди можуть відчувати харчову алергію після вживання кокоса. Симптоми можуть включати нудоту, біль у шлунку, набряк губ, нежить, діарею, блювоту та відчуття свербіння або печіння у роті. Анафілаксія, небезпечна для життя реакція організму, надзвичайно рідкісна при споживанні кокоса.

Це викликає запор чи є проносним?

Використання кокоса як проносного не є поширеним або дуже ефективним. Цей фрукт можна використовувати для зволоження організму, очищення шлунково-кишкового тракту від шкідливих бактерій і паразитів, а також для поліпшення обміну речовин. Занадто багато кокосової води може викликати водянисті випорожнення у деяких людей, хоча не у всіх. Коли це відбувається, лікарі часто рекомендують користувачам скоротити споживання.

М’якоть фрукта містить найбільшу кількість клітковини з усіх їстівних частин. Одна порція цієї білої волокнистої тканини може містити до семи грамів клітковини. Клітковина – це частина їжі, яка не перетравлюється організмом. Зазвичай це змушує людину швидше відчувати ситість, залишатися ситою та виходити з тіла без відкладення жиру. Їсти кокосове м’ясо можна посилити випорожнення протягом дня, хоча це навряд чи спричинить проносний ефект. Споживання м’яса кокоса як проносний засіб зазвичай не рекомендується тим, хто страждає від хронічних запорів, оскільки це може посилити здуття живота, спазми та гази, пов’язані з цим захворюванням.

Молоко, вода та кокосова олія однаково корисні для покращення загального здоров’я людини, хоча зазвичай вони не сприяють використанню кокоса як проносного. Ці порції фруктів значно менш калорійні, ніж м’ясо кокосового горіха, і містять деякі важливі вітаміни та поживні речовини.

Повний шлях до статті: Стиль життя » харчування » Фрукти » Переваги та поживні речовини кокоса

Будьте першим, щоб коментувати

Бекон, салямі та шинка. Що їсти та як худнути на кетодієті

Дотримуючись кетогенної дієти, ви повинні дуже уважно ставитися до споживання макронутрієнтів, особливо вуглеводів і клітковини — адже з’ївши занадто багато вуглеводів, можна легко вийти з кетозу.

І тут на перший план виходять чисті вуглеводи. Чисті вуглеводи — це та кількість вуглеводів, яку може бути засвоєно організмом і використано для виробництва енергії. Щоб визначити, скільки їх в тому чи іншому продукті, вам потрібно відняти кількість клітковини (неперетравлюваних вуглеводів) із загальної кількості вуглеводів. наприклад:

— в авокадо 17 г вуглеводів і 13,5 г клітковини — це означає, що в ньому 3,5 г чистих вуглеводів

— у брокколі 11 г вуглеводів і 5 г клітковини — це означає, що в ньому 6 г чистих вуглеводів

Тобто з 11 г вуглеводів, що містяться в броколі, ви засвоїте для отримання енергії тільки 6 г.

Підрахунок чистих вуглеводів при дотриманні кетодієти має кілька переваг і недоліків:

Перевага № 1: більше свободи

Підрахунок чистих вуглеводів замість загальних дасть вам велику гнучкість у питанні вибору їжі. Якщо ви будете обирати продукти, багаті на клітковину, ви зможете з’їсти більше, перш ніж досягнете добової норми за вуглеводами.

Перевага № 2: більш високе споживання клітковини

Клітковина — необхідна частина раціону, і, підраховуючи чисті вуглеводи і отримуючи можливість з’їдати більше продуктів, багатих на клітковину, ви будете впевнені, що вживаєте її в достатній кількості. Клітковина також забезпечує почуття ситості.

Недолік № 1: недостатня точність

Інформація на етикетках продуктів харчування не завжди дозволяє абсолютно точно розрахувати чисті вуглеводи. Це може стати причиною того, що ви з’їсте занадто багато і вийдете з кетозу.

Недолік № 2: може сприяти переїданню

Світ кето сповнений батончиків і закусок «з низьким вмістом чистих вуглеводів», в яких часто дуже багато цукру або штучних підсолоджувачів, здатних вивести вас з кетозу і/або призвести до надмірного споживання калорій.

Що можна їсти, дотримуючись кетодієти

Ось, коротко, ті продукти, які ви повинні їсти, дотримуючись кетогенної дієти.

М’ясо: годиться будь-яке — ви можете їсти стейк, курку, індичку, бекон, ковбасу, шинку, салямі і так далі.

Риба: особливо добре підходять жирні сорти, наприклад, лосось, тунець, скумбрія.

Горіхи і насіння: арахіс, мигдаль, волоські горіхи, насіння льону, гарбузове насіння, насіння Чіа і багато інших.

Яйця і молочні продукти: яйця, молоко, йогурт — все добре. Що стосується сиру, то обирайте, перш за все, чеддер, моцарелу, козячий, вершковий або блакитні сири.

Рослинні та тваринні жири: вашими улюбленими оліями повинні стати оливкова extra virgin, кокосова й олія авокадо. Горіхові пасти теж фантастичні.

Овочі: до цього переліку входить авокадо, але в основному йдеться про зелені овочі з сімейства хрестоцвітних — шпинат, капусту, брокколі, цвітну капусту, а також низькокалорійні овочі, такі як помідори, цибуля, перець і так далі.

Зрозуміло, це не вичерпний список, але він дасть вам загальне уявлення про те, що можна їсти, дотримуючись кетогенної дієти.

Що не можна їсти, дотримуючись кетодієти

Що ж, з’ясувавши, що вам можна, давайте тепер поговоримо про те, що ви не повинні їсти. Це все ті продукти, які здатні вивести вас з кетозу і порушити вашу дієту.

Солодка їжа: безалкогольні напої, фруктові соки, смузі, тістечка, печиво, морозиво, цукерки і так далі.

Фрукти: варто уникати більшості фруктів через високий вміст у них цукру, проте ягоди допустимі невеликими порціями.

Зернові і крохмалисті продукти: цей список довгий і включає в себе макарони, хліб, картоплю, пастернак, рис, вівсянку, кус-кус і багато іншого.

Дієтичні продукти і продукти з низьким вмістом жиру: вони часто піддаються високій переробці та містять багато вуглеводів замість жиру, що прямо протилежно тому, що вам потрібно, коли ви дотримуєтеся кетодієти.

Квасоля і бобові: горох, квасоля, сочевиця, нут можуть містити багато вуглеводів, і їх слід уникати.

Алкоголь: в більшості алкогольних напоїв занадто багато вуглеводів і вони можуть вивести вас з кетозу.

Шкідливі жири: правило номер один для будь-якої дієти — уникати шкідливих жирів, особливо транс-жирів.

Знову ж таки, цей список не є вичерпним, але він дасть вам хорошу відправну точку при плануванні вашого раціону.

Куленепробивна кава — добре чи погано?

Куленепробивна кава стала синонімом кетогенної дієти — вважається, що вона пригнічує голод, дає відчуття ситості та стимулює кетоз.

Цей напій покликаний замінити сніданок і в стандартному варіанті складається з 2 чашок кави, 2 столових ложок вершкового масла, і 1−2 столових ложок олії з середньоланцюговими тригліцеридами (МСТ), змішаних у блендері.

Проте, існує кілька потенційних негативних аспектів регулярного вживання «куленепробивної» кави:

1) у куленепробивній каві низький вміст поживних речовин;

2) у куленепробивній каві високий вміст калорій — близько 500 ккал;

3) в куленепробивній каві високий вміст насичених жирів.

Куленепробивна кава — це не чудодійний засіб. Насправді це висококалорійна бомба, яка, якщо ви не будете обережні, призведе до набору ваги, а не її втрати.

Крім того, якщо врахувати, що традиційне вживання кофеїну також пригнічує апетит і допомагає контролювати почуття голоду, чому б не пити вранці звичайнну чорну каву.

Відповіді на найпоширеніші запитання про кетодієту

1. Чи можна пити алкогольні напої під час кетогенної дієти?

Так, можна, якщо кількість вуглеводів в них не виведе вас з кетозу. Це означає, що вам потрібно стежити за тим, що і в якій кількості ви п’єте.

— міцні спиртні напої без добавок;

При цьому ви повинні переконатися, що врахували алкоголь під час підрахунку ваших щоденних калорій і поживних речовин.

Завжди пийте в міру.

2. У яких випадках не варто починати кетогенну дієту?

Хоча для більшості здорових людей кетодієта абсолютно безпечна, в деяких випадках від неї краще утриматися:

— цукровий діабет 1 типу;

Ви завжди повинні консультуватися з лікарем, перш ніж починати будь-яку дієту, особливо таку як кетогенна.

3. З чого почати?

Якщо ви з’ясували, що у вас хороше здоров’я і ви хочете спробувати кетогенну дієту, спробуйте для початку дотримуватися її як мінімум 30 повних днів.

Це дасть вам можливість повністю адаптуватися до дієти і зрозуміти, як працює ваш організм, коли ви її дотримуєтеся. Після цього ви зможете вирішити, чи підходить вона вам чи ні.

4. Чи потрібно підраховувати калорії, дотримуючись кетодієти?

Не обов’язково, хоча це зробить ваше життя набагато простіше.

Щоб увійти в стан кетозу, а потім підтримувати його, вам необхідно отримувати 5% своєї добової норми калорій у вигляді вуглеводів. Якщо ви не рахуєте калорії, вам буде складно в точності виконувати цю умову.

Це означає, що ви ризикуєте постійно виводити себе з кетозу або взагалі ніколи його не досягти. Як мінімум, варто підраховувати калорії протягом перших кількох місяців, поки ви не звикнете до дієти і не розберетеся з тим, скільки вуглеводів міститься в певних продуктах.

5. Чи можна практикувати інтервальне голодування на кетогенній дієті?

Можна, можливо. Деякі люди запевняють, що в тандемі ці два протоколи особливо ефективні.

Голодування за схемою 16:8 — хороший вибір, якщо ви збираєтеся перевірити, чи так це.

6. Чи можу я дотримуватися кетогенної дієти, якщо я вегетаріанець?

Звісно можете. Вам просто потрібно уважно стежити за тим, щоб у вашому раціоні було достатньо білка. І якщо ви з цим справитеся, немає ніяких причин, за якими ви не могли б дотримуватися кетогенную дієту.

Висновки

Кетогенна дієта — це дієта з низьким вмістом вуглеводів і високим вмістом жирів. Вона змушує ваше тіло за відсутності вуглеводів перейти на використання кетонів як палива.

Хоча відомо, що з точки зору зниження ваги вона мало відрізняється за ступенем ефективності від дієти з помірним або високим вмістом вуглеводів, кетодієта має безліч інших переваг для здоров’я.

Сучасні дослідження показують, що дотримуючись кетогенної дієти можна втрачати жир, зберігати м’язову масу і нарощувати її, за умови достатнього споживання білка, відповідних тренувань і дотримання необхідної кількості калорій.

Про автора

admin administrator