Чи можна народжувати із імплантами

Авторadmin

Чи можна народжувати із імплантами

Що таке зубні імплантанти?

Зубні імплантанти – це металеві штифти або каркаси, які вживляють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези.

Навіщо потрібні зубні імплантанти?

Оскільки імплантанти вживлюють у щелепну кістку, вони є стабільною основою для штучних зубів. Зубні протези і мости, закріплені на імплантантах, не зісковзнуть і не змістяться в роті, що є особливо важливим, коли ви їсте або говорите. Завдяки цьому кріпленню зубні протези, мости, так само як і окремі коронки, закріплені на імплантантах, є ближчими за відчуттями до натуральних зубів, ніж звичайні мости або зубні протези.

Для деяких, звичайні мости і зубні протези є незручними або взагалі не підходять, через захворювання слизової оболонки ротової порожнини, слабко виражений альвеолярний відросток або через відчуття нудоти, що викликається цими конструкціями. До того ж, звичайні мости потрібно прикріплювати до зубів з обох боків проміжку, що з’являється в результаті втрати зуба. Перевага імплантанта полягає в тому, що він дозволяє не сточувати сусідні зуби, для того, щоб утримувати новий зуб або зуби на місці.

Щоб можна було поставити імплантанти, у вас мають бути здорові ясна і достатньо кістки для закріплення імплантанта. Крім того, ви обов’язково повинні підтримувати ці ділянки ротової порожнини в гарному гігієнічному стані. Ретельна гігієна ротової порожнини і регулярні відвідування стоматолога є обов’язковими для довгострокового успіху зубних імплантантів.

Імплантанти звичайно дорожчі, ніж інші методи заміни зубів, і більшість страховок зазвичай не покривають їхню вартість.

На сьогоднішній день внутрішньокісткові імплантати вважаються стоматологами найбільш надійними.

  • Внутрішньокістковий імплантант. Його імплантують безпосередньо в щелепну кістку. Як тільки навколишні тканини заживуть і кістка зростеться з установленим у неї імплантантом, проводиться повторна операція, щоб прикріпити штифт до вживленого імплантанту. На завершення, штучний зуб (або зуби) прикріплюють до штифта, по одному або згрупувавши їх на мосту або зубному протезі.
  • Як довго прослужать стоматологічні імплантанти? Імплантанти звичайно служать 10-20 років, залежно від розташування імплантату і від того, чи дотримується пацієнт гігієни ротової порожнини і чи регулярно він відвідує стоматолога. Оскільки жувальна група зубів (моляри) створює і зазнає більших навантажень, імплантанти, що їх замінюють, не служать так само довго, як імплантанти, що заміщають передню групу зубів.
Штифти закріплюють у кістці під яснамиШтучні зуби, поміщаються на штифти монтують на штифти
Імплантанти забезпечують дуже надійне кріпленняІмплантанти є основою для окремих зубних протезів

Чи можна годувати дитину грудьми з силіконовими імплантами

Чимало жінок, які бажають зробити пластику грудей, зокрема збільшення, цікавляться тим, чи можна потім годувати дітей. Відразу відповідаємо, що можна. Однак для цього є кілька умов – які саме, читайте далі.

Як написали консультант по грудному вигодовуванню Зоряна Мацях з сімейним лікарем Вікторією Клочан, якісні імпланти та силікон, що застосовуються сьогодні у пластичній хірургії є безпечними для лактації та новонародженого. Під час установки імпланта лікар не зачіпає протоки молочної залози.

Важливим чинником, щоб визначити можливість годування грудьми є розріз при операції. Якщо він був зроблений у ділянці ареоли (навколо соска), можуть виникнути труднощі. Оскільки там розташовані молочні протоки, які могли бути пошкоджені,
– йдеться у дописі.

Навіть при такому розрізі жінка може годувати грудьми, однак може зіштовхнутись з проблемою “мало молока”.

Коли планувати вагітність після пластичної операції

Медики зазначили, що вагітність варто планувати так, щоб організм встиг звикнути до імплантів до початку грудного вигодовування. Для цього потрібно близько року.

При збільшенні грудей варто попередити хірурга про бажання через певний час народити дитину і годувати її грудьми, тоді він зробить все, щоб ваша мрія здійснилася… Встановлення імпланта під молочною залозою не заважає майбутній мамі годувати дитину грудьми,
– додали лікарі.

Під час установки імпланта лікар не зачіпає протоки молочної залози / Фото: Getty Images

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Показання та протипоказання до імплантації зубів

Імплантація – ідеальний варіант заміни відсутніх зубів, звісно, якщо у вас немає до цього протипоказань. Деякі хронічні захворювання і проблеми з кістковою тканиною щелепи можуть стати перешкодою для встановлення нових зубів.

Імплантація зубів – найвідоміший і прогресуючий метод відновлення втрачених зубів. Але його застосовують тільки якщо є чіткі показання.

Отже, імплантування в стоматології проводиться тільки коли:

  1. Пошкоджений один зуб, а сусідні – абсолютно здорові. Імплантація дозволяє не обточувати їх під коронки, тобто не задіяти в лікуванні взагалі.
  2. Відсутні кілька зубів підряд.
  3. Останні зуби в ряду відсутні. Імплантату не потрібна додаткова опора, як у класичному протезуванні.
  4. Повна адентія. Імплантація може бути гарною альтернативою знімного протезу.
  5. У пацієнта підвищена чутливість до матеріалу, з якого виготовляють знімні протези.
  6. Відсутня функція змикання щелеп, яка викликає біль.

Не забудьте переконатися у відсутності протипоказань. Перш за все це:

  • всілякі захворювання крові. Імплантація при цьому показанні може плачевно закінчитися. Мінімальна загроза – імплант може не прижитися і викликати дискомфорт;
  • захворювання нервової системи.
  • хвороби сполучних тканин. Згодом імплант не зможе функціонувати, цей процес вимагає росту і розвитку кісткового покриття;
  • злоякісні пухлини (рак) різних органів організму. Операція може стимулювати стрімку появу метастаз;
  • дуже слабкий імунітет;
  • туберкульоз;
  • цукровий діабет.

Упущення якогось із протипоказань, швидше за все, погіршить початковий стан.

Існують протипоказання, від яких можна позбутися. Наприклад, наявність каріозних порожнин, запалення ясен, запущена гігієна порожнини рота, ведення нездорового способу життя – захворювання, які можуть бути вилікувані.

Також є ряд протипоказань місцевого характеру. Всі уточнення ви дізнаєтеся після повного обстеження.

Необхідні аналізи

Перед імплантацією слід зробити повне обстеження, при цьому здати аналіз сечі, аналіз на ВІЛ, загальний аналіз крові і безліч інших. Зверніть увагу, що для жінок існує окремий пакет обстеження.

Про автора

admin administrator