Чи очищається вода після заморожування

Авторadmin

Чи очищається вода після заморожування

Очищення води заморожуванням: як приготувати талу воду вдома

Багато хто не вірить, що очищення води заморожуванням можлива в принципі. Це дійсно так, розтанув лід – вода, яка набагато чистіше і корисніше самої себе до заморожування. Як правильно очищати воду в морозильній камері?

Заморожування – один із простих і ефективних способів очищення

Вода виконала довгий шлях крізь очисні споруди, водопровідні труби, хлорування. Але якщо в квартирі встановлений хороший фільтр для очищення, ви можете приготувати собі талу воду, щоб оцінити її дію на організм. Люди, яких зацікавила очищення заморожуванням, стверджують, що при вживанні такої рідини поліпшується робота травної та видільної системи, крім того, людина стає більш спокійним і врівноваженим.

У складі звичайної водопровідної є домішки. Це важка вода, атоми водню замінені дейтерієм (D2O). Для замерзання такої рідини досить, щоб температура знизилася до 3,8 градусів С. У ній присутні різні розчинні солі, органічні сполуки, отрутохімікати. Температура замерзання – -7 градусів С. Частина її з дейтерієм замерзне раніше води з розсолом. Гарна жива замерзає при температурі 0 градусів С. На цьому і заснована очищення води заморожуванням. Спочатку потрібно дочекатися, поки заморозити вода з дейтерієм, злити чисту, лід викинути, знову поставити воду в морозилку, дочекатися заморожування чистої рідини. Ту частину, яка заморозилась, виливають. Це розсіл – вода з розчинними солями. Воду, що залишилася розморожують і вживають.

Навіть після звичайного заморожування (повністю заморозити в лід) вона змінює свою структуру. Її кристалічна решітка після вже не хаотична, а впорядкована. Потрапляючи в організм, молекули роблять благотворний вплив на всі органи, виправляючи їх «рідке» зміст.

Вважається, що станула вода благотворно впливає на організм людини

За одними джерелами, необхідно заморожувати половину ємності з водою, а після витягування готового льоду опускати його під гарячу воду, щоб вона пробила пробку і змила дейтерій. За іншими джерелами, лід рекомендується прибирати відразу. Наведемо найпоширеніші авторитетні методики.

Очищення за методом А.Д. Лабз ↑

У 1,5-літрову банку налийте з-під крана. Але не наливайте доверху, щоб банка не лопнула. Накрийте кришкою, поставте в холодильник, підстеливши під низ прокладку з картону (щоб ізолювати дно). Відзначте час замерзання половини банки. Ви можете підібрати для себе зручний час або обсяг судини для заморожування. Добре, якщо час буде дорівнювати 10-12 годинах, тоді вам доведеться повторювати цикл всього два рази на добу. Це дозволить вам забезпечити собі запас води на день. Ви отримаєте двокомпонентну систему, яка складається з льоду (чистої завмерла води) і розсолу (незамерзаючої води під льодом, яка містить домішки, солі). Водний розчин злийте в раковину, а лід розморожувати і використовуйте. Взимку можна витримувати воду на балконі.

Заморожування – процес, в результаті якого відокремлюються шкідливі домішки

Приготування за методом А. Маловичко ↑

В емальовану каструлю налийте відфільтровану побутовим фільтром водопровідну воду. Дістати каструлю слід через кілька годин. Стінки каструлі і поверхня рідини на той час будуть уже схоплені першим льодом. Воду, яка не замерзла, потрібно злити в іншу каструлю. Лід, що залишився в першій каструлі – це важка вода, яка містить в собі різні домішки і замерзає при +3,8 градусах С. Викидаємо лід, а каструлю знову ставимо в морозильну камеру, вода замерзне приблизно на 2/3. Зливаємо незамерзаючих. Це легка вода, яку теж не слід вживати. Лід, що залишився в каструлі – це і є замерзла протиевой вода. Вона на 80% очищена від домішок, але кальцію в ній 15 мг / л. Розтопіть і вживайте протягом дня.

Як очистити воду за методом братів Залепухіних ↑

Невелика кількість водопровідної води доведіть не до кипіння, а до «білого ключа» – близько 95-96 градусів. У ній з’явилися білі бульбашки, але ще не почалося утворення великих. Посуд, в якій нагрівали воду, потрібно відразу зняти з плити і швидко охолодити, використовуючи велику посудину з прохолодною водою (наприклад, таз або ванну). Після її заморожують і розморожують за схемами, описаним вище. Автори методики стверджують, що така вода проходить все стадії кругообігу води в природі. Вона містить менше газів (тому її і називають дегазованої), має природну структуру.

Чиста вода за методом Ю.А. Андрєєва ↑

У своїй книзі «Три кити здоров’я» автор пропонує з’єднати два попередніх методу, а після знову заморозити і розморозити. За його твердженням, такий воді ціни немає. Особливо корисна вона тим, кого турбують будь-які захворювання шлунково-кишкового тракту.

Очищення заморожуванням за методом М.Муратова ↑

Інженер М. Муратов запропонував свій новий метод отримання чистої води. Він сконструював спеціальну установку, яка дозволяє отримувати легку воду заданого сольового складу методом рівномірного заморожування. Вода аерується, охолоджується з утворенням циркулюючого потоку до моменту утворення дрібних кристалів льоду. На фільтрі залишалося менше 2% льоду, який містить важку воду.

Щоб довести користь отриманої рідини, інженер М. Муратов провів дослідження, яке підтвердило його припущення про значне поліпшення самопочуття, завдяки очищеній воді. Автор вживав в не менше 2,5-3 л такої води на добу, і зауважив позитивні зміни вже з 5-го дня. Зникли хронічна втома і сонливість, зменшилася тяжкість в ногах. Через 10 днів помітно покращився зір (на 0,5 діоптрій). Через місяць пройшли болі в коліні, а через 4 місяці зникли прояви хронічного панкреатиту. За півроку значно зменшилися прояви варикозного розширення вен.

Перевіряємо домашню воду на якість. Простий спосіб, щоб дізнатися чи можна її пити

Якість води вдома з-під крана або фільтру має дуже важливе значення. Вода потрібна для багатьох речей.

Її п’ють, на ній готують їжу, перуть речі, поливають рослини та багато іншого.

Є простий спосіб перевірити якість води та її очищення за допомогою фільтрів. Для цього не знадобиться використовувати спеціальні прилади або проводити хімічні експерименти.

Підготуйте воду для випробування, ємність для льоду та морозильну камеру.

Сенс експерименту полягає в тому, щоб побачити, наскільки чистим та прозорим буде лід після заморозки. Проте є певні виключення.

Якщо заморозити воду кімнатної температури, а потім цю саму скип’ятити та заморозити, то в другому варіанті лід буде прозорішим.

Проте вода з домішками після заморожування буде каламутною.

Порівняння шматків льоду:

  1. Очищена фільтром та кип’ячена вода, заморожування відбувалося в гарячому стані. Лід трохи мутний всередині, але все ж таки більш прозорий.
  2. Неочищена фільтром, проте кип’ячена вода, заморожування в гарячому стані. Цей льод виходить дуже мутним, проте обидва боки залишаються прозорими.
  3. Неочищена та холодна вода, заморожування одразу з-під крана. Такий лід каламутний повністю.

Як висновок, воду краще очищувати, за допомогою фільтрів. За допомогою цього експерименту можна дізнатися якість води вдома та терміни зміни фільтрів.

Про автора

admin administrator