Чим корисна дача

Авторadmin

Чим корисна дача

Чим зайнятися на дачі влітку

Ідеї та поради для веселого і корисного відпочинку на дачі влітку. Варіанти для сімї з дітьми, компанії і спокійного усамітненого відпочинку.

У кожного з нас при згадці слова «дача» виникають свої асоціації та спогади, але все ж для більшості людей дача є місцем не тільки праці, але і душевного відпочинку. Якщо ви приїхали на дачу влітку на вікенд (особливо з дітьми) і не знаєте, чим зайнятися, ми підготували для вас добірку ідей, як можна з користю і веселощами провести час усією родиною.

Відпочинок на лаче влітку.

Для любителів спокійного відпочинку

Для багатьох з нас саме пасивне проведення часу — це справжній відпочинок для тіла і душі. Однак погодьтеся, нічого не робити на дачі, серед квітів, дерев і птахів, і в квартирі — це різні речі!

Варіанти спокійного відпочинку:

  • Домашній кінотеатр. Вечора на дачі можна проводити всією сім’єю за переглядом улюблених комедій. Для організації кінозалу потрібно РК проектор,екран, колонки і місця для сидіння на вулиці (можливо, пуфи з ковдрами та подушками). Екран можна натягнути між деревами, але аби заощадити, його можна замінити будь-яким білим полотнищем без візерунків (можливо простирадлом). Перегляд фільмів під відкритим небом.
  • SPA-салон. Така ідея напевно сподобається дівчатам. Догляд за собою завжди доставляє масу приємних емоцій і розслаблення. А головне, що багато інгредієнтів для приготування коштів можна знайти на дачі: свіжі фрукти і овочі, трави. Також з собою можна привести натуральний мед, кавову гущу, ефірні олії, аромалампу і влаштувати для себе день краси. Домашнє спа.
  • Виконання давніх бажань і планів. Згадайте, скільки всього ви відклали в довгий ящик очікування: читання книг, освоєння нового хобі. Вікенд на дачі буде найкращим часом, щоб нарешті дочитати розпочаті книги, освоїти комп’ютерну програму, живопис аквареллю або ліплення з глини. Всім цим можна займатися, затишно розташувавшись на гамаку або в кріслі на ганку будинку. Читання в гамаку на дачі.
  • Пісні під гітару біля вечірнього багаття. Таке проведення часу особливо зближує! Доповнити гру на гітарі можна імпровізованими барабанами, маракасами і іншими підручними інструментами. Посиденьки біля вогнища з гітарою.
  • Кулінарні пошуки. Очевидно, для переважної більшості людей відпочинок на дачі неможливий без приготування шашлику. Але не варто обмежуватися тільки цим блюдом! Придумайте, як можна по-новому використовувати овочі та фрукти, можливо ви давно хотіли спробувати приготувати десерт або овочевий гарнір.

У нашому матеріалі ви можете прочитати, як облаштувати зону барбекю з цегли.

Готування страв у зоні барбекю на дачі.

Порада: ранковий час на дачі, серед природи, найцінніше. Прокиньтеся раніше всього сімейства, заваріть ароматний чай і вийдіть на ганок, щоб насолодитися ранковою прохолодою, тишею і природою. Це також найкращий час для медитації і спілкування з собою.

Їжте її щодня: ось чим корисна кориця

Якщо ви не знаєте, які спеції додати до свого раціону, щоб зробити ваші страви не тільки здоровими, але й ароматними, кориця – ідеальний вибір. Вона не тільки додасть їжі неповторного смаку, але й допоможе зміцнити імунітет і оздоровитися.

Чим корисна кориця

Одним з найважливіших компонентів кориці, який приносить чимало користі, вважають коричний альдегід. Цю сполуку використовують в ароматизаторах, проте вона необхідна для організму. Альдегіди регулюють рівень цукру в крові, тож можуть допомогти людям, які страждають від діабету.

Альдегіди, що містяться в кориці, не впливають на рівень гемоглобіну, проте допомагають знизити кількість холестерину в крові. Спробуйте додати цю спецію до свого раціону, і якщо ви намагаєтеся скинути кілька зайвих кілограмів.

Деякі дослідження показують, що кориця корисна під час схудення та допомагає при ожирінні. Іноді пряність використовують у лікуванні проблем зі шлунком та кишківником.

Кориця може допомогти людям з діабетом / Фото Pexels

Корисні властивості кориці можуть протидіяти таким захворюванням:

  • рак;
  • алергії;
  • карієс;
  • інфекції;
  • хвороба Альцгеймера.

Кориця також має антиоксидальні, протизапальні та антибіотичні властивості, проте потрібні додаткові дослідження, щоб довести її користь у цих сферах.

Споживання кориці щодня піде вам на користь, проте не варто нею зловживати. Експерти радять не їсти більше, ніж половину чайної ложки порошку на день. Натомість надто великі дози кориці можуть бути токсичними.

Щоб організм працював без збоїв, потрібно не лише слідкувати за харчуванням, а підходити комплексно до здоров’я. Важливо вчасно робити детоксикацію організму. Поєднання препаратів Лімфоміозот і Галіум-Хеель чинять імуномодулюючу, протизапальну, дренажну та дезінтоксикаційну дії. Тож ви почуватиметесь комфортно і будете сяяти здоров’ям.

Попри те, що ця пряність може стати в пригоді багатьом людям, деяким варто уникати її у своєму харчуванні. Зокрема, кориця може викликати алергії та роздратування шкіри. Якщо після її вживання ви відчуваєте подразнення або на шкірі з’являються почервоніння, спробуйте обмежити цю спецію у раціоні.

Також вживати корицю обережно потрібно людям, які регулярно приймають медикаменти. Ця спеція може впливати на дію антибіотиків, ліків проти діабету та засобів для розрідження крові.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Про автора

admin administrator