Чим корисний Уролесан

Авторadmin

Чим корисний Уролесан

Уролесан використовується для лікування та профілактики інфекційних та запальних захворювань сечових шляхів, таких як цистит, пієлонефрит та уретрит. Тринефрон також містить рослинні екстракти, включаючи екстракт золототисячника, розмарину та кореня любистка. Він має протизапальну, сечогінну та антиспазматичну дію.

Показання Уролесан гострі та хронічні інфекції сечовивідних шляхів та нирок (цистити та пієлонефрити); сечокам'яна хвороба та сечокислий діатез (профілактика утворення конкрементів після їх видалення); хронічні холецистити (у тому числі калькульозні), дискінезії жовчних шляхів, жовчнокам'яна хвороба.

Значимым отличием этих препаратов является способность Уролесана изменять pH мочи (кислотно-щелочное равновесие) в кислую сторону, чем он обеспечивает защиту слизистой оболочки мочевыводящих путей, а также выведение мелких камней. Урохолум не влияет на данный показатель.

При необхідності застосування дітям віком до 7 років рекомендується Уролесан® сироп. Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо перед їдою. Рекомендована доза для дорослих: по 8-10 крапель (на цукор, для пацієнтів, хворих на цукровий діабет – на хліб) 3 рази на добу.

Складові препарату Уролесан зменшують запальні явища в сечовивідних шляхах та нирках, сприяють посиленому кровообігу нирок та печінки, проявляють діуретичну, антибактеріальну, жовчогінну дію, утворюють захисний колоїд у сечі та нормалізують тонус гладкої мускулатури верхніх сечовивідних шляхів та жовчного міхура.

Уролесан і Канефрон – обидва ефективні препарати, що використовуються для лікування захворювань сечовивідної системи. Вони мають різні склади та механізми дії, і вибір між ними залежить від конкретних обставин та рекомендацій лікаря. Уролесан містить ефірні олії та інші активні компоненти рослинного походження.





Уролесанпоказаний при таких захворюваннях (інструкція МОЗ України): 1. інфекційно-запальні захворювання всієї сечовивідної системи, починаючи з нирок та закінчуючи сечовивідними шляхами (пієлонефрит, цистит); 2. СКХ та її попередник ― сечокислий діатез; 3. дискінезія …

Про автора

admin administrator