Чим закрити терасу від сусідів

Авторadmin

Чим закрити терасу від сусідів

Чим покрити терасу? 9 ідей для терасової підлоги

З чого почати будівництво тераси? Переважно, вибираючи підлогу. До різних матеріалів пред’являються різні вимоги, які необхідно враховувати при підготовці підкладки для тераси. Одні можна покласти на землю, інші потребують стійкого бетонного фундаменту. Якщо ви виберете підлогу досить рано, перед тим як залити плиту і зробити шар схилу, конструкція тераси буде гладкою. Ви можете планувати роботу без проблем, а при необхідності можна поширити її з часом. Тож саме час відповісти на ключове питання: з чого зробити підлогу тераси?

1. Підлога тераси з дерев’яних дощок

Ніщо не зрівняється з відпочинком на дерев’яній терасі. Дошки теплі і приємні на дотик, але в жарку погоду вони не гріються. Влітку приємно сісти на них, поласувати очима квітучого саду і зігріти обличчя на сонці. Дерев’яна тераса прекрасно відповідає оточенню рослин, а доповнена відповідними меблями та аксесуарами, вона стає такою ж затишною, як і вітальня.

Утримання дерев’яної тераси вимагає часу та зусиль. Принаймні раз на рік дошки слід ретельно очищати та повторно змащувати маслом, щоб захистити матеріал від знебарвлення та зносу. Правильне утримання дерев’яних дощок – одна з умов, яку необхідно дотримуватися, щоб насолоджуватися прекрасною терасою протягом багатьох років.

Не менш важливий і вид деревини, з якої виготовлені дошки. Для будівництва тераси найкраще підійдуть дошки з екзотичної деревини (наприклад, мербау, бангікіраї, масарандуба), сибірська та європейська модрина. Для цієї мети не підходять сосна і ялина – вони занадто м’які і схильні до пошкоджень.

Фото: HolArt Studio Фото: Адріана Піотровська

Будівництво дерев’яної тераси може здійснюватися двома способами. Перший варіант – встановити дошки на бетонну основу . Конструкція, виготовлена таким чином, є стійкою і міцною – дошки прикручуються до лаг, розміщених на бетоні, які можна додатково закріпити на землі. Другий спосіб, тобто будівництво дерев’яної тераси на землі , швидший і дешевший, але менш довговічний. Дошки розміщують на лагах, які спираються на бетонні блоки або стовпи, вбудовані в землю. Субстрат під конструкцією повинен бути рівним, твердим і сухим, закріпленим агротекстилем, що запобігає потраплянню бур’янів у зазори між дошками, і покритим шаром добре ущільненого гравію.

Незалежно від того, як буде побудована тераса, не забудьте використовувати спеціальні шайби або кронштейни, які будуть ізолювати балки від бетонних елементів. Якщо проігнорувати цю вимогу, деревина почне вбирати вологу і гнити. 5 мм завширшки слід підтримувати між дошками, щоб деревина могла вільно працювати.

Пам’ятайте! Дерев’яну терасу повинні виготовити фахівці, які мають необхідний інструмент, знають специфіку деревини і знають, як працювати з цим матеріалом.

2. Терасова підлога з термо дерева

Термо деревина – це альтернатива звичайним дерев’яним і композитним дошкам. Під цією назвою знаходяться дошки, виготовлені з місцевих деревних порід, найчастіше сосни та ясена, піддаються складній термічній обробці із застосуванням високих температур і пари. Процес термічної модифікації відбувається без використання хімікатів, тому він є абсолютно природним і безпечним для здоров’я.

Деревина стає темнішою під впливом обробки. Змінюються і його властивості. Вся деревина видаляється з деревини, а цукри, що містяться в її структурі, кристалізуються. Після обробки деревина залишається розмірною стійкою, стійкою до цвілі та грибків і не схильна до гниття. Як результат, його не потрібно захищати будь-яким захисним засобом.

Незважаючи на чудові властивості, якими може похвалитися термодерева, багато людей вирішують його олією. Чому? Матеріал дуже чутливий до ультрафіолетового випромінювання і швидко втрачає свій первісний колір. Обробка маслом дозволяє ефективно запобігти цьому. Те, що дошки не потрібно змащувати з усіх боків – це велика допомога – їх просто потрібно закріпити зверху.

Укладання термальної дерев’яної підлоги – це те саме, що встановлювати модрини або екзотичні дошки з дерева. Однак виробники рекомендують ретельно різати та встановлювати дерев’яні елементи. Завдяки термічній обробці деревина стає дуже крихкою. Для захисту дощок від розтріскування використовуйте відповідні – рекомендовані виробником – саморізи або цвяхи. Перш ніж прикрутити їх, варто просвердлити відповідні отвори в деревині.

3. Підлога на терасі з композитних дощок

Люди, які мріють про дерев’яну терасу, але бояться зобов’язань, пов’язаних з її утриманням, можуть звернутися до складених дощок . Це довговічний і практичний матеріал, який виготовляється з комбінації деревного борошна, синтетичних матеріалів та добавок. Він візуально нагадує деревину, але позбавлений більшості його недоліків.

Композитні дошки не набрякають і не розшаровуються. Вони стійкі до шкідливих погодних умов, бактерій, грибів та комах. Вони дряпаються і зношуються з часом, але більшість механічних пошкоджень можна усунути дротяною щіткою або наждачним папером, обережно шліфуючи поверхню уздовж канавок. У спекотні дні дошки гріються. Ви повинні ретельно обміркувати їх придбання, якщо тераса не має даху і виходить на південь або південний захід.

Теоретично дошки не потребують просочення або будь-яких процедур технічного обслуговування. На практиці це інакше. Під впливом УФ-випромінювання дошки світлішають. Якщо він забруднений жирною речовиною, на поверхні тераси може залишитися постійний слід. Щоб оновити колір дощок і захистити матеріал від фарбування, слід використовувати спеціальну просочення або засіб для відновлення композитних терас .

Якість використовуваних дощок є визначальним для довговічності та естетичності композитної тераси . Дешевші продукти можуть виглядати штучно. Через поганий склад (занадто високий відсоток деревини та відсутність добавок) вони руйнуються, швидко сіріють та стають плямами. Серед доступних на ринку рішень, ПВХ композитні дошки демонструють найкращі властивості .

Тераса з композитних дощок, схожа на дерев’яну, може бути побудована на бетонному фундаменті або на землі. Укладання дощок є швидкою та ефективною, оскільки заснована на використанні готових монтажних систем. Пропоновані набори включають усі елементи, необхідні для виготовлення підлоги, в т.ч. композитні дошки, балки, кріплення затискачів та маскувальні планки. Великою перевагою цього рішення є той факт, що елементи кріплення залишаються прихованими – на поверхні тераси не видно цвяхів чи саморізів.

4. Плитка тераса

Плитка – це найчастіше обраний оздоблювальний матеріал для тераси, оскільки поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд, довговічність та практичні цінності. Їх догляд обмежується регулярним підмітанням та миттям поверхні.

Плитку не потрібно просочувати або систематично оновлювати. Після зими достатньо ретельно очистити терасу і протерти стики, щоб повернути поверхню її свіжого вигляду. Правильно встановлена та обрана плитка може впоратися з усіма умовами – вони не вбирають воду та бруд, не змінюють колір під впливом сонця, байдужі до перепадів температури та вологості.

Вибираючи плитку для тераси, потрібно звернути увагу на кілька параметрів. Тільки вироби, призначені для роботи на вулиці – не вбираючі та морозостійкі – будуть працювати як обробка для підлоги тераси. На практиці це, як правило, кахельна плитка. Плитки, позбавлені необхідних властивостей, не переживуть зиму – вони будуть тріскатися і відшаровуватися від землі під впливом низьких температур. На терасі слід уникати полірованих плиток, оскільки вони стають дуже слизькими і тому небезпечними після замочування.

Підлогова тераса з плиткою простіша в обслуговуванні, але менш екологічна, ніж з листяних порід. Він не поглинає падіння, швидко нагрівається від сонця, а коли температура назовні падає – швидко остигає. Щоб покращити якість відпочинку і дати можливість дітям комфортно грати на кахельній підлозі, варто накрити його килимом або килимом для тераси.

Черепицю слід укладати на правильно утеплену бетонну підлогу. Тип використовуваних матеріалів має ключове значення – клей і розчин для затирки плитки повинні бути призначені для зовнішнього використання, а отже, стійкі до води та морозу. Укладати плитку самостійно не складно, але це вимагає знання кількох правил. Будь-які помилки на етапі установки можуть призвести до швидкого пошкодження підлоги, тому варто довірити цю операцію професіоналам.

5. Кам’яна тераса

Підлога на терасі може бути виконана з плитки або кам’яних плит . Перші не набагато товщі кам’яних виробів, для них потрібен бетонний фундамент і приклеєний до підлоги. Останні можна розмістити прямо на землі.

Вироби з каменю мають різні формати та типи обробки. Кам’яна плитка гармонує із сільськими пейзажами та традиційною архітектурою. Вирізана плитка (з прямими краями і однакової форми) вписується в сучасні міські будівлі.

Кам’яна підлога для тераси твердий, стійкий до стирання та механічних пошкоджень. Якщо правильно доглядати, він може вижити десятки років. Щоб вивести природний колір матеріалу і захистити його від забруднень, варто просочити плитку. Обробку слід проводити відразу після укладання каменю і повторювати за потребою.

Варто пам’ятати, що не кожен камінь буде працювати зовнішньою обшивкою. На підлогу тераси слід вибирати тільки не вбираючі і тверді камені, такі як граніт, кварцит, базальт і сієніт. Що стосується способу обробки, то грубі камені – хороший вибір – матові або полум’яні, які мають протиковзкові властивості.

6. Підлогова терасова підлога

Будівництво будинку сильно пошкодило ваш бюджет, але ви не хочете відмовлятися від тераси своєї мрії? Використовуйте дерев’яні піддони. Це легкодоступний матеріал, з якого можна побудувати дешеву і практичну терасу для тимчасового користування. Правильно виготовлений піддон з палет прослужить не менше декількох сезонів.

Як побудувати палетну колоду? Аналогічно до дерев’яної тераси на землі. На ущільнений і рівний грунт розстеліть нетканий агротекстиль, а потім встановіть бетонні блоки, які будуть ізолювати деревину від землі. На таку підготовлену основу розміщують піддони, до яких кріпляться дошки (бажано переробляти). Палети повинні бути щільно прикручені між собою. Нарешті, обережно зашліфуйте терасу за допомогою шліфувальної машини (щоб її поверхня була гладкою і не була осколками) і просочіть деревину вибраним препаратом.

Настил піддону з піддону стійкий і довговічний. Кожен день слід дбати так само, як і для терасового підлоги з дощок. Варто повторювати просочення раз на рік, щоб оновити колір деревини та запобігти його псування.

Фото: Блог O-Caroline Фото: Блог O-Caroline

7. Підлога на терасі з бруківки

Якщо ви шукаєте ідею для міцної і міцної тераси без бетонного фундаменту, подумайте про використання бруківки. Цей популярний будівельний матеріал сьогодні доступний у найрізноманітніших кольорах, розмірах та формах. Він може бути з бетону або твердого і елегантного каменю.

Бруківка стійка до стирання, екстремальних температур і механічних пошкоджень. Її шорстка поверхня запобігає ковзанню і добре маскує невеликі подряпини. У той же час утримувати чистоту важко. Куб дуже пильний і запилений, а бруд, накопичена на ньому, закінчується всередині будинку. На поверхні тераси розвиваються мохи та лишайники, а пісок, який заповнює стики, поступово змивається дощем. Отже, вона повинна систематично доповнюватися.

Терасу слід регулярно підмітати і промивати водою під високим тиском. Просочення не потрібно, але це варто зробити. Правильно підібраний і нанесений препарат для просочення відновлює первісний колір щиколотки, захищає матеріал від води, зменшує розвиток моху та лишайника та полегшує прибирання тераси.

Бруківка розміщується в плавучій системі на ретельно вирівняному і добре затверділому грунті. Такий спосіб складання дозволяє легко замінити елементи та вільну експлуатацію матеріалу під впливом мінусових температур. У зв’язку з необхідністю використання професійних машин та трудомісткого характеру роботи, варто мати досвідчений колектив, який будує терасу.

Фото: MartynaG.pl Фото: Ciochoń-Studio

8. Підлога тераси бетонними плитами

Підлога з тераси бетонної плити міцний і практичний. Її не потрібно просочувати, але варто зробити, щоб надати поверхні естетичний вигляд і додатковий захист від шкідливих зовнішніх факторів. Просочені дошки стають стійкими до цвілі та грибків, легко утримуються в чистоті та менш вбирають. У міру того, як вода змиває препарат, обробку слід регулярно повторювати.

Бетонні плити товсті і важкі, тому їх можна класти прямо на землю. Підкладку під дошками потрібно вирівняти, утеплити і ретельно затвердіти. Дошки слід укладати з інтервалом 5-15 мм. Після просочення поверхні стики заповнюють піском або спеціальним розчином на основі піску та смол.

Якщо у вас вже є бетонна стяжка, ви можете зробити так званий вентильована тераса . Все, що вам потрібно зробити – це поставити на підструктуру спеціальні пластикові опори, а потім покласти на них бетонні плити. Під підлогою буде порожній простір, який ви можете використовувати для роботи електричних, водо- або сигналізацій. Монтаж на кронштейни швидкий і простий. Він не вимагає використання стиків і дозволяє легко знімати панелі при необхідності.

9. Смоляна підлога до тераси

Смоляна підлога – це сучасне рішення, яке – як і в промисловій вітальні – буде добре працювати на домашній терасі. Правильно побудована та захищена смоляна підлога довговічна, повністю водонепроникна, морозостійка та ультрафіолетова. Завдяки використанню кварцового піску або агрегату він набуває протиковзких властивостей.

Смоляна підлога має ідеально гладку поверхню без стиків. Завдяки цьому легко утримувати його в чистоті та у хорошому стані. Відсутність прогалин і западин, в яких люблять накопичуватися різні забруднення, дозволяє усунути проблему грибків, цвілі та цвітіння на поверхні тераси.

На терасі найкраще буде працювати багатошаровий підлогу на основі поліуретанової смоли . Процес укладання окремих шарів трудомісткий і складний – він вимагає використання професійних інструментів, тривалих технологічних перерв і ретельної підготовки підкладки. Отже, будівництвом тераси повинні займатися професіонали.

Смоляна підлога, як і будь-який інший матеріал, підлягає поступовому зносу. При необхідності його можна легко відновити, наносячи новий шар смоли або лаку. Професіонали також можуть найкраще впоратися з цим завданням.

Перш ніж купувати підлогу для тераси, варто подивитися її наживо, доторкнувшись і порівняти різні матеріали. Сам зовнішній вигляд дощок або плиток дозволяє спочатку оцінити, чи виріб міцний, міцний і як він буде виконуватись роками. Якщо відвідування магазину недостатньо, замовляйте зразки вибраних матеріалів та перевіряйте їх властивості в домашніх умовах. Перевірте, як вони поводяться при контакті з водою, гострими предметами та жиром. Таким чином ви переконаєтесь, що підлогу вашої мрії відповідає всім вашим очікуванням – не лише візуально, але й з точки зору використання.

Як оформити і облаштувати терасу

Хочете відчути себе дизайнером, але не знаєте, як оформити терасу в будинку, на дачі, в квартирі або на даху? Рекомендації з цієї статті допоможуть розібратися у всіх нюансах її облаштування, щоб перетворити відкритий або закритий майданчик на справжній райський куточок.

Як облаштувати терасу

Тераса – це споруда, прибудована до основної будівлі, що збільшує його загальну квадратуру. Може бути оформлена у вигляді відкритої площадки або закритої частини житлового приміщення. В останньому випадку вона майже нічим не відрізняється від кімнати. Хіба що стоїть окремо від будинку.

Розглянемо, як оформити терасу на дачі, в квартирі, на даху або в приватному будинку. Почнемо з заміського типу прибудови.

Вам може бути цікаво

На дачі

Насамперед важливо визначитися з видом додаткового приміщення. Адже від цього безпосередньо залежить обсяг робіт.

Відкритий тип ідеально підходить для літнього відпочинку. З ним набагато менше складнощів в облаштуванні. Здебільшого достатньо вкрити підлогу такого майданчика спеціальним настилом з дощок. При бажанні можна зробити огорожу і дах. Останню з успіхом замінить тентовий навіс. Не знаєте, як облаштувати терасу на дачі? Розповімо про це далі.

Обов’язковий елемент відкритого приміщення – садові меблі. Вони зроблять прибудову більш затишною і комфортною, важливо лише подбати про чохли для меблів, щоб зберегти їх поверхню від опадів і пилу. Наприклад, зручне крісло Irak Plastik Bahar EKO відмінно підійде для відпочинку після активного дня, проведеного на природі. А подушки і матраци для меблів, садові приналежності або дитячі іграшки легко заховати від дощу, поклавши у ящик для зберігання Keter Sherwood.

Що стосується дизайну споруди, допустимо поєднувати елементи різних стилів. Головне, щоб результат облаштування тераси на дачі гармонійно доповнював загальний інтер’єр будинку.

Якщо ж планується використання приміщення ранньою весною чи пізньою осінню, його необхідно утеплити і засклити. В такому випадку господарі отримують повноцінну житлову кімнату, в якій комфортно перебувати цілий рік. Залишається тільки визначитися з типом додаткового приміщення. Пропонуємо кілька ідей оформлення:

  1. Вітальня. Головний акцент – правильно підібрані меблі. Бажано розставити її півколом, щоб створити більш комфортну атмосферу.
  2. Кухня-їдальня. Її прикрасами послужать кімнатні квіти і гарні елементи декору. Вдалий приклад – картина зі світлодіодним підсвічуванням Маг2000. Вона наповнить кухонне приміщення затишком в будь-який час доби.
  3. Зимовий сад. При такому застосуванні простору потрібно серйозно потурбуватися про створення якісного освітлення для рослин. Наприклад, можна зробити скляний дах.
  4. Кабінет. Досить поставити в прибудову письмовий стіл, крісло і книжкові стелажі, щоб перетворити її на комфортний робочий куточок.

Як прикрасити терасу на дачі? Ідеальний варіант для відкритого літнього майданчика – вертикальне озеленення. Попередньо потрібно встановити огорожу з натуральної деревини. В якості живоплоту можна використовувати дикий виноград, хміль, іпомею та інші рослини.

Вам може бути цікаво

Для прикраси закритого приміщення пошукайте стильний декор для дому, адже воно майже нічим не відрізняється від звичайної кімнати. Універсальне рішення – ароматична свічка з натурального воску Aroma Home Elegance Gentle Sandalwood. Гармонійно доповнить інтер’єр і порадує ненав’язливим східним ароматом.

У квартирі

Такий варіант зустрічається вкрай рідко. Тому до облаштування тераси в квартирі варто підійти з особливою відповідальністю. У вас є прекрасна можливість створити справжній ексклюзив. Але про все по порядку.

Почати необхідно з того, що інтер’єр додаткової житлової площі зазвичай залежить від суміжного приміщення, з якого на неї здійснюється вихід. Наприклад, якщо тераса примикає до кімнаті дитини, то логічніше за все організувати на ній дитячий майданчик. Також поширений варіант – розміщення прибудови поруч з робочим кабінетом або майстерні. Творчі люди будуть у захваті від такого рішення, тому що тепер ніхто не завадить їм проводити час за улюбленими заняттями у відокремленій обстановці. Та ще й з повним комфортом. Безпрограшний варіант – поставити шезлонги і засмагати на власній терасі в теплу пору року.

Вам може бути цікаво

Розбираючись із тим, як облаштувати терасу в квартирі, необхідно врахувати і сторону горизонту, на яку вона виходить. Розглянемо можливі варіанти:

  1. Південна. Прекрасно підходить для створення активної зони відпочинку. На такому майданчику буде дуже світло та спекотно. Тому варто затінити відкритий простір, щоб захиститися від прямих сонячних променів. Проблему допоможе вирішити постійний верхній або бічній демонтований тент.
  2. Західна. Її інтер’єр стане відмінним продовженням вітальні або кухні. Сонце відвідує таке місце в післяобідній час, тому воно чудово підійде для романтичних вечерь з коханою людиною. Чайна свічка Bolsius в склі 63/90 з ароматом Feel happy Манго і бергамот створить відповідну атмосферу. Також на західному майданчику можна організовувати вечірки на свіжому повітрі.
  3. Східна. У неї є всі шанси перетворитися на улюблене місце господарів квартири в ранкові години. На східній прибудові вийде обладнати природний солярій або створити затишне місце для сніданків. Ще на цій стороні світла найкраще ростуть кімнатні квіти.
  4. Північна. Вона немов створена для організації робочого куточка. Яскраві сонячні промені не будуть заважати продуктивній праці, а завдяки свіжому повітрю розумова діяльність стане більш ефективною.

У будь-якому випадку важливо, щоб додаткова житлоплоща не пустувала. Тому подбайте про її оформлення, вкладіть душу в цей творчий процес, адже далеко не у всіх жителів квартири є можливість проводити час на власній терасі.

Вам може бути цікаво

На даху

Незвичайно цікавий і романтичний варіант, але почати потрібно з практичної сторони питання. Для облаштування тераси на даху важливо врахувати всі особливості будівлі, на якій вона буде стояти. Найголовніше – надійність даху і міцність огорожі. Тут на допомогу прийдуть будівельники, які допоможуть розрахувати всі технічні моменти. Також варто продумати правильне оформлення виходу з дому на терасу, вибрати тип підлогового покриття, визначитися з дизайном.

Наявність міцного фундаменту будівлі дозволяє реалізувати масу творчих задумів: влаштувати на даху оранжерею, встановити невеликий фонтанчик або навіть басейн.

Менш міцні конструкції залишають власників задовольнятися легким майданчиком для відпочинку в теплу пору року.

Як облаштувати відкриту терасу на даху? Вам на допомогу прийдуть наступні рекомендації:

  1. Подбайте про створення легкого даху, щоб зробити перебування на відкритому майданчику в спекотний літній день максимально комфортним. Можна накрити не всю поверхню тераси, а тільки окрему її ділянку. Непогане рішення – установка декількох опор із закріпленням на них вологоізоляційного матеріалу.
  2. Продумайте відповідне оформлення. Зазвичай дизайн намагаються робити наближеним до природи. Ефектно виглядають стіни майданчика на даху, повиті виноградом, доглянуті клумби з квітами, вазони з декоративними рослинами. У такій обстановці якнайкраще відчувається зв’язок з природою.
  3. Правильно підібрана меблі – ще один важливий нюанс. Важливо, щоб вони були стійкими до дії вологи, легко переносилися за необхідністю. Точно не буде зайвим пластиковий стілець складаний Stark 26 см, який легко збирається і розбирається. Також він стійкий до корозії і перепадів температур. Можна поставити на відкритому майданчику і місткий стілець-шезлонг складаний дерев’яний WID (сосна). Чотири режими регулювання нахилу і висоти сидіння дозволяють підібрати максимально комфортне положення для спини.

Як прикрасити терасу квітами і рослинами? При бажанні можна створити на даху справжній куточок живої природи. Найбільш популярний варіант ландшафтного дизайну – мобільне озеленення, при якому рослини висаджують у спеціальні пересувні вазони. Це дуже зручне рішення, тому що при необхідності ємності з квітами і декоративними деревами легко переміщуються з місця на місце. Непогана альтернатива – штучна трава. Виглядає красиво і не вимагає догляду.

Вам може бути цікаво

У приватному будинку

Додатковий майданчик вдома дозволяє власникам реалізовувати найсміливіші творчі ідеї. Давайте з’ясовувати, як облаштувати терасу в приватному будинку, на які функціональні зони її можна перетворити. Почнемо з вдалих рішень оформлення відкритого майданчика:

  1. Палісадник. Ідея сподобається любителям рослин. Незвичайні варіанти: організувати своїми руками рокарій, альпійську гірку або сад каменів. Зручна лавка-підставка 3 в 1 Supretto 56х26х49 см врятує ваші коліна, значно полегшить процес роботи із землею.
  2. Зона для барбекю. Садові набори стільців і столів дозволять комфортно насолоджуватися сімейними пікніками, веселим проведенням часу з друзями або незабутніми романтичними вечорами.
  3. Місце для відпочинку під відкритим небом. Для створення відокремленого куточка досить встановити на майданчику м’які меблі або невеликий садовий стіл з диваном і кріслом та створити повноцінну зону відпочинку.

Що стосується закритого типу приміщення, тут також відкривається великий простір для фантазії. Наприклад, можна організувати зимовий сад, ігрову зону для дітей, зробити робочий кабінет. А прихильники здорового способу життя напевно оцінять ідею трансформувати додаткові квадратні метри житлоплощі в домашній спортзал.

Вам може бути цікаво

Як красиво прикрасити терасу

Оскільки тераса функціонально відрізняється від інших кімнат оселі, багато господарів не відразу розуміють, як перетворити цю зону і зробити її більш затишною. Різноманітні предмети декору внесуть додаткові акценти в інтер’єр прибудови і зроблять його більш стильним. Розглянемо популярні види декору.

Свічники

Не знаєте, як прикрасити терасу своїми руками? Просто розставте на ній кілька красивих свічок, помістивши їх в сучасні аналоги канделябрів. Живий вогонь наповнить приміщення атмосферою тепла і затишку. Зверніть увагу на елегантний круглий свічник Bolsius 62/57 для конусних і столових свічок. Він гармонійно підійде до будь-якого дизайну інтер’єру, оскільки виконаний у класичному стилі.

Штучні квіти

Прекрасна альтернатива живим рослинам. Припаде до душі тим, хто не любить витрачати час на догляд за примхливими квітами. Хороший вибір – троянда в колбі з LED підсвічуванням (велика) / Квітка в колбі Червона. Вона виглядає дуже святково і оригінально, буде довго радувати око своєю присутністю.

Статуетки

З їх допомогою приміщення помітно зміниться, вони внесуть в нього нотки класичної стриманості або легкої грайливості. Якщо вам подобається давньоєгипетський стиль, то напевно зацікавить яскрава статуетка – кришталева піраміда, яка з першого погляду приковує увагу до себе.

Аромати для будинку

Запахи також допомагають створити потрібну обстановку в приміщенні. Великим попитом користуються ароматичні саше. Можна підібрати різні варіанти під свій настрій. Наприклад, аромасаше Aromalovers М’ятна свіжість для гардероба і авто відрізняються соковитим і запашним запахом, який бадьорить, додає сил і енергії, дарує внутрішню гармонію.

Це далеко не повний перелік видів декору. Ще можна використовувати цікаві шкатулки, вази, картини, інтер’єрні наліпки, магнітні дошки, настінні ключниці та інші елементи.

Тепер вам відомо, яким може бути оформлення тераси в квартирі, на дачі, в будинку або на даху. Бажаємо творчої наснаги для створення затишної та красивої додаткової зони в приміщенні!

Зображення взято з: pexels.com, pixabay.com.

Про автора

admin administrator