Чому не варто скористатися феном

Авторadmin

Чому не варто скористатися феном

Чому перестав працювати ключ-пульт від авто: які несправності можуть стати причиною збою

На що водіям варто звернути свою увагу в першу чергу.

У власників автомобілів іноді виникають ситуації, коли вони не можуть потрапити в машину або просто закрити її. Є різні причини, через які може не працювати ключ-пульт. Одні досить швидко вирішуються, а інші вимагають звернення до фахівця. Читайте далі, чому може перестати працювати ключ-пульт від автомобіля, інформує Ukr.Media.

Сіли батарейки

Це одна з найчастіших проблем, яка досить швидко вирішується. Щоб її виявити, необхідно скористатися запасним пультом управління. Якщо він працює, значить, варто поміняти батарейки на основному. Варто пам’ятати, що кожна батарейка впливає на радіус дії, тому їх необхідно підбирати строго під електронний ключ.

Визначена зона з радіохвилями

Якщо сигналізація автомобіля перестала відповідати на запити поруч зі стратегічним об’єктом, значить, виною всьому радіоперешкоди. Це ж може траплятися на великих автостоянках в центрі міста. Щоб вирішити цю проблему, необхідно підійти якомога ближче до антени автомобіля, тоді ключ-пульт запрацює.

Внутрішня поломка системи сигналізації

Якщо її використовувати тривалий час, то не дивно, що вона поламається. Іноді цю проблему можна вирішити досить простим методом — замінити антену. Але найчастіше причина прихована в самому передавачі: або він зламався, або встановлений досить близько до металевих елементів в машині. У цьому випадку варто звернутися до фахівця і перевстановити передавач в авто.

Сів акумулятор в машині

Якщо в автомобілі тривалий час ввімкнений охоронний режим, через це акумулятор поступово розряджається. Щоб відкрити свою машину, в якій сіла батарея, варто скористатися ключем. Важливо завжди стежити за акумулятором і проводити його діагностику, тому що він є одним з найважливіших елементів у всьому автомобілі.

Збій електроніки

Ця проблема є досить поширеною. Вона виникає через стару проводку. Якщо авто не відповідає на запити або сигналізація включається і відключається сама по собі, тоді варто звернутися до фахівця.

Окислення контактів в ключі-пульті

Цю проблему можна досить швидко вирішити, почистивши всі контакти в пульті за допомогою спирту. Вона може виникати і в електроніці автомобіля. Тоді доведеться протестувати всю машину, щоб виявити джерело цієї неприємності.

Проблема в дверному механізмі

Її можна виявити, якщо на ключі показано, що двері відкриті, але насправді це не так. В цьому випадку необхідно перевірити всі дверні механізми і центральний замок — це можна зробити самостійно або звернутися до фахівця — це буде кращим варіантом.

Проблемний датчик

У сучасних авто сигналізація підключається до датчиків. Причини збою можуть бути різні: окислився контакт або поламався сам модуль. Для початку все необхідно ретельно перевірити, а вже потім вирішувати проблему.

Чому не слід сушити феном речі

Восени і навесні в міських квартирах опалення немає, речі сохнуть довго. Ретельно випраний напередодні кофточка, зрадницьки холодить тіло, погрожуючи застудою. Мокрий одяг носити категорично заборонено, оскільки це веде до переохолодження. І що робити, якщо потрібно терміново виходити, а гардероб на тривалій сушці? В такий момент хитрі домогосподарки згадують старий студентський трюк з феном, але захоплюватися таким методом не варто, і я розповім чому.

Як користуються феном для сушіння

Коли в хаті холодно, ми включаємо обігрівач, заодно розвішуючи навколо нього випрану білизну. Тепло випаровує вологу, одяг сохне, всі задоволені. Фен – це екстрений спосіб подачі спека під напором. Для швидкого ефекту кофту, светр або джинси розкладають на спинці стільця, акуратно розправляють складки, щоб не утворилося заломів, і включають прилад. Гарячим повітрям обдуваем з усіх сторін, і приблизно за півгодини навіть одяг з важкої тканини висохне! Що говорити про горезвісні шкарпетки з синтетики? Кадри з натягнутим носком на агрегат для укладання волосся обійшли весь інтернет. Це ж дійсно спосіб сушіння для ледачих і не дуже, і якщо пару шкарпеток не шкода, то от з іншими речами слід дотримуватися обережності.

Якщо в квартирі холодно, і ви знаєте, що належить велике прання, включайте обігрівачі. У сирі дні краще не відправляти в пральну машинку весь запас постільної білизни, варто поділити між кількома днями і не розводити вогкість в будинку.

Порада для видалення мокрих плям

Ситуації в житті бувають різні, іноді на сукню з’являється мокра пляма, наприклад, після розлитого келиха вина в ресторані, коли ми в туалеті в екстреному режимі замываем неприємність. Не виходити ж назад феєю з вологим сукнею? У цьому випадку нас врятує тільки фен. Сушимо пляма з двох сторін на відстані приблизно 40-50 см, не підносячи занадто близько до апарату! Спосіб допоможе усунути проблему приблизно за 10-15 хвилин, повертаючи сукні колишню елегантність. Це універсальний лайфхак для чоловіків, жінок і дітей, що рятує при прикрий казус.

Швидкість і якість

Фен не варто використовувати постійно, інакше ви ризикуєте зіпсувати гардероб. На ярличку виробники пишуть короткі інструкції по догляду, і там наш агрегат для зачіски не фігурує! Навіть розповім ще більше: на батареї тканини теж псуються, на ній можна розкладати дрібні аксесуари на зразок шкарпеток, але не простирадла з підодіяльниками. Велика площа закриє опалювальний прилад, і потрібно багато часу на досушування, в цей час матеріал помітно твердне, трохи хрумкаючи в пальцях.

Не експериментуйте з вовною, вона досить примхлива, здатна накопичувати статичну електрику і розтягнутися. Улюблений светр розкладайте на рівній поверхні по можливості далі від батарей і не користуйтеся праскою.

Деякі люди знають, що вовняні речі не можна прасувати, тому часто починають сушити феном, сподіваючись на силу потужного потоку гарячого повітря. Це в корені невірно! Рукодільниці, які самі в’яжуть, завжди рекомендують віджимати вироби в махровому рушнику і застосовувати тільки горизонтальну сушку. Самий кращий спосіб – це природність і хороша вентиляція в приміщенні. Тоді й річ буде виглядати як нова навіть після сотень прань, і зрадницького затхлого запаху не з’явиться.

З шовком, оксамитом і велюром теж слід дотримуватися обережності. Примхливі матеріали не люблять впливу високих температур, і можуть з’явитися дрібні дефекти.

Техніка безпеки

Щоб не втратити кохану кофтинку, нагадаю кілька істотних моментів:

  1. Для швидкості процесу використовуйте комплексний підхід. Замотайте випраний предмет одягу в махровий рушник, стисніть (можна навіть посидіти зверху для кращого ефекту), але не скручуйте. Змініть рушник, повторіть процедуру. Злегка вологу річ досушити праскою або феном на безпечній відстані.
  2. Не зловживайте екстреними способами! Природність процесу забезпечить збереження гардероба краще, ніж будь-які електричні нагрівальні прилади.
  3. Розділяйте великі обсяги прання на декілька підходів. Якщо є можливість, то влітку намагайтеся сушити на вулиці. Приведення в порядок зимового гардеробу є резон проводити, поки опалювальний сезон ще не закінчився.
  4. Читайте ярлички на одязі і виконуйте рекомендації виробників по догляду.

Правильне виконання всіх вимог дозволить дуже довго зберегти первинний вигляд і форму будь-якого светри або сукні, навіть самих примхливих тканин.

Технічний прогрес пропонує нам безліч різновидів сушарок для білизни в міських умовах. У добре провітрюваному і теплому приміщенні вологі кофти і білизна висохне швидко, тому не варто без причини вдаватися до прискорених методів, тим більше до фену. Залишимо його для створення красивих зачісок, а для сушіння будемо застосовувати тільки в крайньому випадку.

Про автора

admin administrator