Чому так важко зловити муху

Авторadmin

Чому так важко зловити муху

Як легко зловити муху? Розкрита головна слабкість цих комах

Лайфхак для тих, хто не готовий спалювати все навколо напалмом, аби знищити настирливих мошок, інформує Ukr.Media. Вигнати муху з житла — нетривіальне завдання напередодні літнього сезону. Настирливе дзижчання може несподівано порушити тишу і спокій, а потім обернутися втратою часу і нервів на його усунення. Але одна домогосподарка поділилася на своєму каналі в TikTok вирішенням проблеми, і її метод вражає простотою. Авторка розкрила головну таємницю мух. Виявляється, вони не бачать білий колір. Щоб зачинити комаху, досить використовувати білий рушник або серветку. Перед цим потрібно підкрастися — бажано непомітно до майбутньої жертви і схопити її білим рушником.

  • “Боже мій! Ти хочеш сказати, що я даремно витрачаю час, тиняючись по дому?”
  • “Так якого біса мухобійки роблять червоними, жовтими, помаранчевими або рожевими?”
  • “Як легко зловити муху? Використовуйте білий рушник або серветку.”

Але деякі люди, судячи з усього, поставилися скептично до самої ідеї будь-якої взаємодії з мухою або зовсім не знайшли відповідних слів.

Ученые выяснили, почему так тяжело поймать муху

Американские ученые из Калифорнийского технологического института выяснили, как мухам удается умело избегать ударов мухобойки.

Специалисты при помощи видеозаписей выяснили, что спасти свою жизнь мухе помогает быстродействие мозга и умение заранее планировать свои действия. При этом насекомые быстро устанавливают, откуда исходит угроза, и умело готовят путь к отступлению.

По словам ученых, чтобы привести свое тело в полную готовность к полету, мухе нужно всего 0,1 секунды. За этот отрезок времени муха успевает переместить свой центр тяжести в такое положение, которое позволяет простым разжатием конечностей увернуться от угрозы.

Что характерно, в положение боеготовности мухи могут привести себя из практически любой позиции – при кормлении, движении и даже спаривании. При этом, чтобы разделаться с мухой, к ней нужно медленно подкрасться и нанести удар мухобойкой по тому месту, что находится немного впереди нее, сообщает 24UA.

Учені з”ясували, чому так важко зловити муху

Американські учені з Каліфорнійського технологічного інституту з”ясували, як мухам вдається уміло уникати ударів мухобойки.

Фахівці за допомогою відеозаписів з”ясували, що врятувати своє життя мусі допомагає швидкодія мозку і уміння заздалегідь планувати свої дії. При цьому комахи швидко встановлюють, звідки надходить загроза, і уміло готують шлях до відступу.

За словами учених, щоб привести своє тіло в повну готовність до польоту, мусі потрібно всього 0,1 секунд. За цей відрізок часу муха встигає перемістити свій центр тяжіння в таке положення, що дозволяє простим розтисненням кінцівок ухилитися від загрози.

Що характерно, в положення боєготовності мухи можуть привести себе з практично будь-якої позиції – під час годування, руху та навіть спаровування. При цьому, щоб розправитися з мухою, до неї потрібно поволі підкрастися і завдати удару мухобойкою по тому місцю, що знаходиться попереду неї, повідомляє 24UA.

Про автора

admin administrator