Де найвигідніше купувати підгузки

Авторadmin

Де найвигідніше купувати підгузки

Основні критерії вибору підгузків

Що таке підгузник, які недоліки у багаторазових підгузків, чим хороші підгузки для басейну, які відмінності між підгузниками для хлопчиків та підгузками для дівчаток, як правильно підібрати розмір підгузків, яка користь від індикатора наповнення, скільки коштують підгузки для новонароджених в інтернет. -магазинах та інше.

Путівник за статтею

Захист прав споживача: механізм дії

Що таке підгузок

Підгузок – спеціальна спідня білизна, призначена для поглинання рідких продуктів життєдіяльності людини та захисту від забруднення її ліжка або верхнього одягу.

Хто створив підгузки

Творцем підгузків вважається американська винахідниця та підприємниця Меріон Донован.

Як правильно вибрати підгузки

Одноразові підгузки не розраховані на повторне використання, внаслідок чого їх запас необхідно регулярно поповнювати (що спричиняє додаткові витрати). Але, натомість, з ними не потрібно витрачати час і сили на прання та сушіння.

Багаторазові підгузки не такі популярні та затребувані, як одноразові, хоч і обходяться дешевше. А все тому, що вони не так добре вбирають рідину, є менш гігієнічними і вимагають час і сили на прання та сушіння.

Вікова категорія

Є дитячі підгузки, а є підгузки для дорослих. Відрізняються вони між собою лише розміром і здібностями, що вбирають (підгузок для дорослого здатний поглинути більше рідини).

Стандартні (класичні) підгузки

Щоб правильно надіти такий підгузник на малюка, потрібні мати навички та вправність. Буває на липучках та на кнопках.

Ці підгузки мають форму звичайних трусиків, завдяки чому одягаються вони на порядок простіше і швидше за класичні.

Стать

Що стосується підгузків для хлопчиків, то у них основна маса шару, що вбирає, розташована в передній частині виробу. Якщо ж говорити про підгузки для дівчаток, то у них основна частина матеріалу, що вбирає, розташована в середині виробу.

Розмір

Щоб правильно підібрати підгузки за розміром, необхідно скористатися спеціальною сіткою. У кожного виробника підгузків вона своя. Але для орієнтира можна скористатися й нижче наведеною таблицею:

Розмір

Вага та зріст дитини

Час вбирання

Чим більше значення цього параметра, тим довше може бути дитина або дорослий у підгузнику без його заміни. Особливо важливо враховувати цей параметр, коли планується тривала подорож.

Особливості

Відрізняються гарною повітропроникністю та дають можливість шкірі дитини повноцінно дихати. Коштують дорожче звичайних, зате зводять до мінімуму ризики появи попрілостей і подразнень.

Завдяки тому, що ці підгузки, на відміну від звичайних, поглинають більшу кількість рідини, з ними малюкові забезпечується комфортний і сухий сон протягом усієї ночі.

Підгузки для плавання

Ці вироби призначені для використання у басейні. Їхня головна особливість полягає у водонепроникному верхньому шарі, який не пропускає воду і тим самим оберігає шкіру і статеві органи дитини від негативного впливу бактерій або реагентів, що містяться в ній.

Ці підгузки виготовлені із матеріалів, які не провокують появу алергічних реакцій.

Оснащення

Допомагає батькам зрозуміти, коли необхідно провести заміну підгузку.

Її наявність на пояску ззаду допомагає уникнути протікання рідкого випорожнення.

Виріз для пупка

Актуальний для малюків у перші дні після їх народження. Залишає пупок відкритим і значно спрощує догляд за ним.

Виробник

Щоб не помилитися, підгузки слід вибирати серед продукції відомих та популярних виробників, які присутні на ринку вже не один рік. До такої продукції належать:

  • підгузки Huggies (підгузки Хаггіс);
  • підгузки Pampers (підгузки Памперс);
  • підгузки Libero (підгузки Ліберо);
  • підгузки DaDa (підгузки ДаДа);
  • підгузки Joy (підгузки Джой);
  • підгузки Bambik (підгузки Бамбік);
  • підгузки для дорослих Seni;
  • підгузки Merries (підгузки Мерієс);
  • підгузки Lucky Pin (підгузки Лакі Пін);
  • підгузки Goon (підгузки Гун);
  • підгузки Moony (підгузки Муні).

Як часто потрібно міняти підгузок новонародженому

Відповідно до рекомендацій педіатрів міняти підгузок новонародженому необхідно не рідше ніж раз на 2–3 години та після кожного випорожнення.

Скільки підгузків на день потрібно новонародженому

У середньому на новонародженого йде близько десяти підгузків на день. З віком кількість необхідних підгузків зменшується.

Читайте також:

  • Огляд основних параметрів вибору ходунків для дорослих
  • Основні критерії вибору респіратора
  • Основні параметри вибору набору косметики
  • Основні параметри вибору ножиць для стрижки
  • Поради щодо вибору гелю для душу
  • Поради щодо вибору контактних лінз
  • Поради щодо вибору контейнера для контактних лінз
  • Поради щодо вибору розчину для контактних лінз
  • Правильний вибір зубної щітки: основні критерії
  • Правильний вибір милиць

Памперси (підгузники) 1 розміру

Памперси 1 розміру — ніжна турбота для новонароджених малюків

Дитячі одноразові підгузки 1 розміру розроблені спеціально для немовлят першого місяця життя. Вироби вирізняються неймовірною м’якістю внутрішнього та зовнішнього шарів і забезпечують комфорт малюкові. Абсорбувальні компоненти миттєво поглинають вологу, пориста структура дозволяє дихати тілу, а гіпоалергенні матеріали перешкоджають появі почервонінь і висипань. Доглядати пупкову ранку допомагає спеціальний виріз.

Продукція відомих брендів, представлена в каталозі інтернет-магазину «Пампік», протестована дерматологами, а отже — абсолютно безпечна навіть для найчутливішої шкіри.

Памперс 1 розміру: на скільки кг

Під час вибору підгузків потрібно орієнтуватися не лише на розмір, вказаний на пакуванні, а й на вагу малюка. «Одиничка» у різних брендів може відрізнятись. Якщо карапуз великий, підгузок може не підійти й натиратиме ніжки та живіт. У маловагових новонароджених великий за розміром підгузок не забезпечує правильного розташування на тілі, може підтікати та спадати.

Підказкою під час вибору є маркування виробника на пачці:

  • Pampers, Libero, Helen Harper Baby — 2–5 кг;
  • Huggies — 3–5 кг;
  • Nature Love Mere — 3–6 кг;
  • Honest Goods, Bambo Nature — 2–4 кг;
  • Merries — 0–5 кг.

Скільки потрібно памперсів 1 розміру

Як стверджують досвідчені батьки, новонародженому на день у середньому необхідно від 6 до 10 одноразових підгузків. Кількість залежатиме від частоти сечовипускання і швидкості наповнення виробу. Якщо шкіра малюка схильна до подразнень, уникнути попрілостей і почервонінь допоможе заміна памперсів кожні 2–4 години. Педіатри рекомендують міняти підгузок перед прогулянкою та сном, після купання і кожного випорожнення кишківника, що у перші місяці життя відбувається, як правило, відразу після годування.

Щоб підрахувати приблизну щомісячну витрату, орієнтуйтесь на таку інформацію:

  • Перші два-три дні після народження дитина ходить у туалет 3–4 рази на добу. До кінця першого тижня життя кількість сечовипускань збільшується до 10–15 разів. У міру збільшення обсягу їжі та розвитку сечовивідної системи сечовипускання частішають до 20–25 разів на добу.
  • Середній обсяг сечі — до 20 мл за одне сечовипускання. Стандартна вологопоглинальна здатність підгузка — до 120 мл.
  • На частоту випорожнень впливає вік, вид годування та кількість їжі. Тому кількість підгузків на місяць може змінюватись — у середньому, знадобиться від 200 до 300 шт.

Скільки коштують памперси одиничка

Ціна підгузків 1 розміру залежить від кількох факторів:

  • Бренд. Товари маловідомих компаній коштують дешево, проте продукти відомих виробників набагато надійніші та безпечніші.
  • Якість. Екологічно чисті матеріали, гіпоалергенні компоненти та максимально продуманий дизайн збільшують вартість виробу.
  • Розмір пачки. Рекомендуємо купити підгузки 1 розміру у великому пакуванні — це дозволяє заощадити.

Недорого купити гігієнічну продукцію для дітей з доставленням по Києву дозволяють регулярні знижки та акції в інтернет-магазині «Пампік». Для вашої зручності у нас вказана вартість підгузків за пакування та поштучно.

Про автора

admin administrator