Хто переміг у Ель Класіко

Авторadmin

Зміст:

Лунін переміг у своєму першому Ель Класіко: Реал обійшов Барселону та очолив турнірну таблицю Ла Ліги

У матчі дев’ятого туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал з українським голкіпером Андрієм Луніним у стартовому складі обіграв на своєму полі каталонську Барселону з рахунком 3:1.

У центральному матчі дев’ятого туру Ла ліги на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» Лунін провів своє перше в кар’єрі Ель Класіко.

Уже на 12-й хвилині Вінісіус вийшов на побачення з голкіпером Барселони, але не зумів переграти Тер Штегена. Проте м’яч опинився у Бензема, який добив його у сітку.

Воротам Луніна загрожував Левандовські, а потім Дембеле, але шкіряний снаряд після їхніх ударів не досягав цілі.

На 35-й хвилині мадридці забили вдруге. Менді скинув під удар Вальверде, а уругваєць пробив точно під стійку.

У другій половині матчу команда Луніна впевнено контролювала хід поєдинку, але на 83-й хвилині Фаті прострелив на Левандовські. Поляк п’ятою продовжив на Торреса, який відправив м’яч у сітку.

У каталонців з’явилася надія, але у доданий час арбітр призначив пенальті, яке реалізував Родріго та поставив крапку у матчі.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Реалу над Барселоною з рахунком 3:1.

У наступному турі мадридський Реал 19 жовтня зіграє проти Ельче, а каталонська Барселона наступного дня поміряється силами з Вільяреалом.

“Барселона” на останніх секундах здобула вольову перемогу над “Реалом” в Ель-класіко

Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!

Каталонська “Барселона” здобула вольову перемогу над мадридським “Реалом” у центральному матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу у Прімері. 253-е Ель-класіко в історії пройшло на “Камп Ноу” і завершилося з рахунком 2:1.

Матч розпочався для господарів невдало. Вже на 9-й хвилині після, здавалося, безпечної атаки “Реала” завдяки рикошету від Араухо м’яч опинився у воротах тер Штегена.

Забивши гол, мадридці практично за весь тайм нічого не створили. Створювалося відчуття, що “Реал”, який був грізною машиною в матчі Ліги чемпіонів проти “Ліверпуля”, знітився перед “Барсою”.

У каталонців було більше небезпечних моментів, і вони заслужено забили гол у роздягальню.

Після флангової атаки Рафіньо не влучив по м’ячу, другим темпом удар бразильця відбив голкіпер. Круглий снаряд відскочив до Серхі Роберто, який точно пробив по воротах Куртуа.

Друга половина пройшла у рівній боротьбі, де обидві команди мали змогу вийти вперед.

Розв’язка настала на 92-й хвилині, коли Франк Кесс’є зробив рахунок 2:1. Левандовськи п’ятою дав на хід Алехандро Бальді, а той відпасував на івуарійця, який не залишив шансів бельгійському голкіперу “Реала”.

Після цієї перемоги “Барселона” набирає 68 очок, відривається від “Реала” на 12 пунктів і робить серйозну заявку на чемпіонство у Прімері.

У жовтні минулого року “Реал” обіграв “Барселону” у чемпіонаті Іспанії (3:1) в історичному для України матчі. У Суперкубку країни “Барсі” з таким самим рахунком вдалося взяти реванш у “вершкових”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мадридський “Реал” став суперником лондонського “Челсі” у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

Важливе

Оскар 2024: повний список переможців премії

“20 днів у Маріуполі” повертається у національний прокат: де можна глянути фільм

Дощ з мокрим снігом і вітер: синоптики дали прогноз погоди на вівторок, 12 березня

TOP NEWS

“Мусимо перемогти”: Зеленський заявив, що Україна має визначати справедливе закінчення цієї війни. Відео

Авіація Повітряних сил ЗСУ знищила пункт управління армії РФ: там міг перебувати командувач ВДВ. Відео

“Залізний купол” від них не побудуєш: українські безпілотники серйозно розширили географію ударів по Росії

Життя

Нові знайомства і шалені пригоди: любовний гороскоп для всіх знаків на тиждень

Як почистити пральну машинку від вапняного нальоту: знадобиться один простий інгредієнт

Чим навесні підживити півонії, щоб отримати пишне цвітіння: поради

Думки

Папа “Пекінський”: Китай знову активував свою 5-ту колону “миротворців”

Чи дозріє Шольц до передачі Україні крилатих ракет Taurus?

Інформаційна зброя України спрацювала: промову режисера фільму “20 днів у Маріуполі” обговорює світ

Агресія – лютий ворог чи добрий друг?

Ілюзія союзної держави. Як помиляються диктатори

Доктрина Макрона: європейська армія має завдати поразки Росії до 21 січня 2025 року

Хто і навіщо проштовхує Стефанчука на посаду тимчасового президента України?

News in English

Russia falls to third place in arms exports for the first time – SIPRI

Ukraine is preparing to open airports: is it possible to return passenger flights in the near future?

“I’ll go around. I have a rank in the Russian Guard”: Russian Olympic medalist refuses to compete at the 2024 Olympics

Life

Гороскоп емоційної стабільності на 2024 рік: поверніть рівновагу у своє життя

Несподівані виклики для Овнів та авантюри для Стрільців: гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 березня

Бюджетний відпочинок: європейська країна “красивіша і набагато дешевша за Грецію та Хорватію”

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин України та світу сьогодні

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на ресурсі OBOZREVATEL дозволяється лише за умови обов’язкового посилання на OBOZREVATEL, а для інтернет-видань – розміщення прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на сторінку OBOZREVATEL, на якій розміщено оригінальний матеріал. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук і подальше поширення інформації, яка містить посилання на “Інтерфакс-Україна” www.interfax.com.ua, суворо заборонено. Всі опубліковані фотоматеріали Getty Images та УНІАН не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі без письмового дозволу компаній. Редакція OBOZREVATEL може не поділяти точки зору, викладену в авторському матеріалі. Відповідальність за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах, несе рекламодавець.

“Реал” завдяки дублю Беллінгема вирвав перемогу у “Барселони”

У суботу, 28 жовтня, в 11 турі чемпіонату Іспанії з футболу відбулося чергове Ель-Класіко.

“Барселона” приймала мадридський “Реал”. Вольову перемогу з рахунком 2:1 здобули гості з Мадриду.

Матч розпочався вдало для каталонців: Ілкай Гюндоган скористався помилкою суперника, вибіг на ворота та переграв голкіпера вже на шостій хвилині.

Рятувальником “Реала” став Джуд Беллінгем у другому таймі.

Спочатку британець на 68-й хвилині зважився на дальній удар і зрівняв рахунок, а у додатковий час 20-річний півзахисник замкнув передачу від Карвахаля, яку підправив Лука Модрич.

Чемпіонат Іспанії з футболу

“Барселона” – “Реал” – 1:2 (1:0)

Голи: Гюндоган, 6 – Беллінгем, 68, 90+2

“Барселона”: тер Штеген, Араухо, Крістенсен, Мартінес, Бальде, Фермін (Ромеу, 71), Гаві, Гюндоган, Канселу (Ямал, 76), Торрес (Левандовський, 61), Фелікс (Рафінья, 76)

“Реал”: Аррісабалага, Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Менді (Камавінга, 52), Чуамені, Вальверде, Кроос (Модрич, 63), Беллінгем, Родріго (Хоселу, 63), Вінісіус (Васкес, 90+5)

Завдяки цій перемозі “Реал” набрав 28 очок та очолив турнірну таблицю Ла Ліги, випереджаючи “Жирону” за додатковими показниками.

“Барселона” з 24 очками йде на третій сходинці.

Менеджмент донецького “Шахтаря” вирішив розірвати контракт із півзахисником юнацької команди Олександром Роспутьком, який утік із аеропорту перед поверненням із виїзного поєдинку Юнацької ліги УЄФА.

Чемпіон України припинив трудові відносини з 19-річним футболістом. Про це повідомляє пресслужба донецького клубу.