Хто повинен використовувати основу

Авторadmin

Хто повинен використовувати основу

2.3: Робота з інформацією

Дослідження – це процес. Плануйте пошук, спробуйте кілька різних стратегій пошуку та оцініть результати. Немає жодного «ідеального пошуку», і вам може знадобитися переглянути 6 кроків до пошуку багато разів, перш ніж знайти джерела, найбільш відповідні вашим потребам. Приділіть достатньо часу для пошуку та зверніться до бібліотекаря, якщо вам потрібна допомога.

Визначте ключові слова

Першим кроком є з’ясування того, про що йдеться у вашій темі завдання і що вам потрібно зробити. Розгляньте контекст і визначте ключові слова у вашому питанні. Це можуть бути:

Слова завдання: Слова-завдання, як правило, дієслова, і вони говорять вам, що робити, щоб виконати ваше завдання.

Слова змісту: Слова змісту – це основні ідеї та поняття, які потрібно дослідити.

Обмеження слів: Обмеження слів допоможе вам зосередитись на певному аспекті вашої теми, наприклад на певному занятті, дисципліні, віці, статі чи часовому періоді.

Приклад 1

Обговоріть деякі етичні міркування для дослідників, які проводять дослідження за участю людей . Якщо дослідники повинні бути змушені дотримуватися кодексів поведінки ? Чому б і ні ?

Слова завдання — Обговорити, чому/Чому ні (навести причини)

Слова змісту — етичні, дослідницькі, кодекси поведінки

Обмежувальні слова — люди

Приклад 2

Оригінальна версія цієї глави містила вміст H5P. Можливо, ви захочете видалити або замінити цей елемент.

Мозковий штурм Схожі та пов’язані терміни

Ви можете провести простий пошук, використовуючи лише ключові слова з питання призначення, але ви отримаєте кращі результати, якщо розширите свій список ключових слів, щоб включити схожі та пов’язані терміни для кожної ключової концепції. Це можуть бути:

  • синоніми (слова зі схожим значенням)
  • альтернативні написання (напр. Американська)
  • пов’язані терміни – навіть антоніми (протилежності) іноді працюють добре

Оригінальна версія цієї глави містила вміст H5P. Можливо, ви захочете видалити або замінити цей елемент.

Пошук і обрізка фраз

Пошук фрази

При пошуку двох або більше слів разом помістіть ці слова в подвійні лапки. Це змушує інструмент пошуку шукати їх у такому точному порядку, наприклад. «дослідження людини», «кодекс поведінки», «державний контроль».

Перегляньте пошук фрази за хвилину, щоб дізнатися більше.

Усічення

Урізка заощадить ваш час. Помістіть зірочку після частини слова, щоб отримати результати для цього слова з різними закінченнями. Наприклад, пошук дитини* дасть вам результати для дитини, дітей, дитячих та дитячих.

Будьте обережні, де ви ставите зірочку, щоб отримати найбільш релевантні результати (подумайте, де змінюється слово, і як пишеться різні закінчення слова).

Перегляньте Скорочення за хвилину, щоб дізнатися більше.

Створення рядка пошуку

Рядок пошуку об’єднує ключові слова за допомогою логічних операторів AND та OR. Булеві оператори – це комп’ютерні команди – пишіть слова І та АБО великими літерами, щоб пошукова система або база даних не помилилися з ними за звичайні слова.

І поєднує в собі різні поняття, наприклад. вигорання І вчитель* І «середня школа». І звужує пошук, переконавшись, що ви отримуєте тільки результати з усіма пошуковими термінами.

OR поєднує в собі схожі і пов’язані терміни для одного поняття. Помістіть ці терміни в дужки (круглі дужки), наприклад. (вигорання АБО стрес АБО «психічне здоров’я»). АБО розширює пошук і дає вам більше результатів, шукаючи будь-який з пошукових термінів.

Зразок пошукового рядка може виглядати наступним чином:

(«дослідження людини» АБО «дослідження на людях») І етика* І (деменція АБО хвороба Альцгеймера)

(уряд АБО держава) І (контроль АБО цензор*) І етика*

Перегляньте пошукові рядки за хвилину, щоб дізнатися більше.

Оригінальна версія цієї глави містила вміст H5P. Можливо, ви захочете видалити або замінити цей елемент.

Пошук в одному пошуку

Один пошук — це спосіб пошуку всіх ресурсів бібліотеки — книги та електронні книги, журнали та журнальні статті, мультимедіа тощо. Поле пошуку «Один пошук» можна знайти на домашній сторінці веб-сайту бібліотеки.

Перегляньте Використання одного пошуку, щоб дізнатися, як знайти відповідні ресурси для вашого завдання.

Візьміть пошуковий рядок, який ви створили, використовуючи поради в цьому розділі, і помістіть її в рядок пошуку в One Search. Потім використовуйте фільтри в бічній частині екрана, щоб звузити результати і зробити їх більш релевантними. У списку фільтрів є ряд опцій, але ви завжди повинні думати про використання:

  • Рецензовані журнали в розділі «Уточнити» (якщо вас попросили знайти журнальні статті)
  • Книги або розділи книг у розділі Тип вмісту (якщо вам потрібно знайти книги – NB, ви не можете використовувати цей параметр, якщо ви вибрали «рецензовані журнали»)
  • Дата (якщо вам потрібно знайти не надто старі роботи, ви повинні обмежити свої результати останніми 5 роками)
  • Тема (щоб знайти тематичні заголовки, які допоможуть зосередити ваші результати на найбільш підходящих ідеях)
  • Доступно онлайн в розділі Уточнити (якщо ви працюєте в Інтернеті і не зможете увійти в бібліотеку)

Після того, як ви виберете потрібні фільтри, не забудьте заблокувати їх на місці, перш ніж змінювати будь-яке слово в рядку пошуку, інакше ви втратите їх.

Якщо ви бачите щось, що вам подобається, натисніть на назву, щоб отримати більше інформації. Прочитайте опис (анотація/резюме), і якщо ви хочете прочитати всю статтю або книгу главу/книгу, перейдіть за посиланнями, щоб прочитати його в Інтернеті або знайти в бібліотеці. Вам потрібно буде авторизуватися, щоб прочитати повний текст статей, або притримати книгу.

Ви можете помістити вподобані результати у список, натиснувши на піктограму шпильки поруч із заголовком. Пін в самому верху сторінки приведе вас до вашого списку.

Посилання на ваші джерела

Вам потрібно буде надати посилання на кожне джерело інформації, яке ви використовуєте у своїх завданнях. Це включає в себе введення короткого, текстового цитування в тілі вашого призначення, щоб показати людям, що ваша інформація надійшла з іншого джерела (і не є вашою оригінальною ідеєю), а потім повне посилання в списку посилань (або список процитованих робіт) в кінці вашого призначення, щоб люди могли знайти оригінал джерела.

Існують різні способи зробити це, тому перевірте, який стиль посилання вам потрібно використовувати для вашого предмета, а потім знайдіть хороший посібник для стилю (див. Довідники JCU Referencing Guides).

Важливо добре записати джерела, які ви прочитали, щоб ви могли належним чином віднести правильне джерело до інформації (див. Розділ «Створення нотаток»).

Для кожного джерела, який ви хочете використовувати в збірці, вам потрібно буде знайти:

  • Хто це написав? (автором може бути особа або організація, наприклад, Queensland Health)
  • Коли він був опублікований? (Іноді потрібен просто рік, іноді потрібно більше деталей)
  • Що таке/є назва (и)? (може бути більше одного заголовка — назва статті або глави, а також назва журналу або книги — отримати обидва)
  • Які подробиці публікації? (для книги вам знадобиться видавець, для журнальної статті знадобиться обсяг, номер випуску і номери сторінок)
  • Що таке URL або DOI? (якщо він живе в Інтернеті, ви повинні вказати адресу або цифровий ідентифікатор об’єкта, щоб допомогти іншим людям знайти його)

Переконайтеся, що ви дотримуєтеся правильного керівництва стилю, щоб побачити, як викласти інформацію в правильному шаблоні. Наприклад, тут ви можете побачити ту ж інформацію, наведену в APA 7th style і AMA 11-му стилі – чи можете ви бачити, як одна і та ж інформація викладається по-різному? Подивіться на пунктуацію, і де фігурує рік публікації (2018).

Хворі на хоспіс часто мають позитивний погляд на життя (Wright et al., 2018).

AMA 11-го в тексті цитування:

Хворі хоспісом часто мають позитивний погляд на життя. 1

Райт, С.Т., Брейер, Дж. М., Депнер, Р.М., Грант, П.К., і Лоді-Сміт, Дж. (2018). Мудрість наприкінці життя: роздуми пацієнтів хоспісу про сенс життя і смерті. Консультаційна психологія щоквартально, 31 (2), 162-185. https://doi.org/10.1080/09515070.2016.1274253

  1. Райт С.Т., Брейер Дж. М., Депнер Р.М., Грант ПК, Лоді Сміт Дж. Мудрість наприкінці життя: роздуми пацієнтів хоспісу про сенс життя і смерті. Монети Психол Q. 2018; 31 (2) :162-185. дої:10.1080/09515070.2016.1274253

Щоб з’ясувати, як посилатися на джерело, задайте три ключові питання:

  1. Що це таке? (Стаття в журналі? Книга? Веб-сайт?)
  2. Скільки авторів у нього? (кожен стиль має правила, що робити, якщо у вас більше двох авторів, або якщо ви автор – компанія, а не людина)
  3. Який стиль я повинен використовувати?

Якщо це стаття журналу з шістьма авторами, і ви повинні цитувати її в стилі APA, перейдіть до APA Guide, подивіться, як викласти авторів, а потім подивіться, як викласти решту цитування для журнальної статті.

Ви можете використовувати програмне забезпечення та програми, щоб допомогти вам у посиланнях, але завжди перевіряйте, що вони дали вам, перш ніж здавати їх (за допомогою посібників). Програмне забезпечення, як відомо, недосконале з посиланнями, і ви можете втратити позначки за неправильне посилання.

Правильне посилання може здатися складним завданням спочатку, але це лише питання розміщення потрібної частини інформації в правій частині шаблону. Бібліотека надає багато навчання та підтримки для посилань, і у вас буде багато можливостей відвідати тренінг або звернутися за допомогою.

Для отримання додаткової інформації про посилання на ваші джерела та уникнення плагіату див. розділ «Доброчесність в університеті».

Методологія управління проектами: 12 популярних каркасів

Управління проектами – це постійно розвинене поле, яке вимагає успішної кількості підходів. Навчання найпопулярніших методологій управління проектами може допомогти вам стати експертом галузі.

Методологія управління проектами: 12 популярних каркасів

Управління проектами – це постійно розвинене поле, яке вимагає успішної кількості підходів. Навчання найпопулярніших методологій управління проектами може допомогти вам стати експертом галузі.

Методологія управління проектами є системою принципів, технік та процедур, що використовуються тими, хто працює в дисципліні. Найпопулярніші методики відрізняються тим, як вони структурно організовані, але вони також вимагають різних результатів, робочих процесів та навіть розробка програмного забезпечення для управління проектами.

Щоб бутиНайкращий менеджер проекту, Дізнайтеся про кожну з цих 12 рамок, щоб знайти той, який найкраще відповідає потребам вашої команди.

1. agile

Що це:ТочнийУправління проектомМетодологія є одним з найпоширеніших процесів управління проектами. Але реальність полягає в тому, що Agile не є технічно методологією. Замість цього, це найкраще визначено як принцип управління проектами.

Основою гнучкого підходу є:

Швидкий і ефективний

Ітеративні та дані

Цінності фізичних осіб над процесами

Коли справа доходить до покладання гнучкового маніфесту, команди часто вибирають конкретні методології для використання разом з Agile. Вони можуть включати в себе Scrum, Kanban, екстремальне програмування, кристал або навітьСкрапський. Це тому, що з’єднувальна методологія Agile з більш детальним підходом виробляє добре округлювану філософію управління проектами та відчутний план для доставки великої роботи.

Хто повинен використовувати його:Агляційна рамка може бути використана для будь-якої команди. Це тому, що принцип позаду це досить універсальний. Реальний трюк вирішує, яка методологія використання з ним.

2. Водоспад

Що це:Модель водоспаду також є дуже популярною рамкою. Але на відміну від Agile, водоспад – це фактична методологія, яка досить просто. ТочнийМетодологія водоспаду, також відомий як життєвий цикл розробки програмного забезпечення (SDLC), являє собою лінійний процес, в якому працюють каскади (подібні до водоспаду) і організовується в послідовному порядку.

Для досягнення такого підходу кожна робота пов’язана залежно від залежності. Це означає, що кожне завдання повинно бути завершено до початку наступного завдання. Це не тільки забезпечує, щоб робота залишається на шляху, але це також сприяє чіткій комунікації протягом усього процесу.

Хоча розглядаються як традиційний підхід деяких сучасних організацій, цей метод корисний для створення передбачуваного та ретельно запланованогоПлан проекту .

Хто повинен використовувати його:Оскільки методологія управління проектами водоспаду настільки детально, це здорово для роботи над великими проектами з кількома різними зацікавленими сторонами. Це тому, що впродовж проекту та залежності є чіткі кроки, які допомагають відслідковувати роботу, необхідну для досягнення цілей.

3. Scrum

Що це:ТочнийШматокМетодологія передбачає короткі “спринт”, які використовуються для створення проектного циклу. Ці цикли проходять від одного до двох тижнів, і організовуються з командами 10 або менше. Це відрізняється від підходу водоспаду, де окремі завдання розбиваються на залежності.

Scum унікальний з різних причин, який є використанням майстра scrum. Або, іншими словами, менеджер проекту, який веде щоденні засідання, демо, спринт та ретроспективи спринт після кожного спринт. Ці зустрічі спрямовані на підключення зацікавлених сторін проекту та забезпечити виконання завдань у часі.

Хоча Scrum є технічно методологією управління проектами самостійно, це найчастіше пов’язане з гнучкою. Це тому, що вони поділяють подібні принципи, такі як співпраця та оцінки людей над процесами.

Хто повинен використовувати його:Команди, які використовують гнучкий підхід, повинні використовувати, або, принаймні, спробувати, методологію Scrum також. Оскільки спринти ділиться на дрібні команди, цей підхід може працювати як для малих, так і для великих команд.

4. Канбан

Що це:ТочнийКанбанМетодологія являє собою проект із використанням візуальних елементів, спеціально дощок. Цей підхід використовується агентними групами краще візуалізувати робочі процесиі прогрес проекту при зменшенні ймовірності вузьких місць. Він також зазвичай у вигляді програмного забезпечення, який дозволяє легко змінювати та тягнути дошки в межах проектів, хоча це не вимога.

Оскільки цей метод не має певного процесу, як інші, багато команд використовують це по-різному. Основна концепція, щоб мати на увазі, полягає в тому, що Kanban спрямовані на те, щоб зосередити увагу на найважливіших задачах проекту, зберігаючи загальну структуру просту.

Хто повинен використовувати його:Kanban Boards чудово для команд усіх розмірів та спеціально віддалених перших команд. Це пов’язано з тим, що візуальні можливості KANBAN дошки довідка членів команди залишаються на шляху незалежно від того, де вони є.

5. Scrumban

Що це:Як ви, можливо, здогадалися, Scrumban – це методологія, яка малює натхнення з обох сюрних, так і канвальних рамок. Деякі думають про це як гібридний підхід, який включає в себе найкраще з кожного.

ScrumBan використовує аналогічний цикл спринт, як скремк, але дозволяє окремим завданням бути витягнуті в план, як Kanban. Це дозволяє найважливішу роботу, яка буде завершена та зберігає плани проекту прості. Scrumban також використовує зустрічі Scrum для посилення співпраці та збереження цілей.

Хто повинен використовувати його:Якщо вам подобається ідея розбити проект на менших завдань, але також хочеться зберегти його візуально простим, Screwumban може бути для вас. Це ідеальний перетин простоти та ясності.

6. Prince2

Що це: Prince2, інакше відомий як Пр договір В C відвертий Е NVIRONMES, використовуючи методологію загадкового водоспаду для визначення етапів у рамках проекту. Спочатку він був створений урядом Великобританії для ІТ-проектів, а все-таки в першу чергу підходить великим ІТ-ініціативам над традиційними продуктами або ринковими проектами.

Існує сім основних принципів принцу, які включають:

Контроль за проектом

Управління доставкою продукції

Керування межею стадії

Ці сім принципів створюють ретельний процес проекту та складають ефективну методологію проекту підприємства взагалі. Він спрямований на визначення ролей та управління спиною. Не тільки це, але Prince2 можуть бути використані для оптимізації тонни окремих завдань управління проектами, як і контроль стадії, керування доставкою продукції та ініціювання та закриття проекту.

Хто повинен використовувати його:Через особливий характер методології управління проектами Prince2, найкраще підходить для великих проектів підприємства з числомзацікавлених сторін проекту. Використовуючи його для малих проектів може створити довший і більш складний процес, ніж потрібно.

7. Шість сигма

Що це:На відміну від інших методів PM, для управління якістю використовується шість Sigma для управління якістю та часто описується як філософія, а не традиційна методологія. Він часто в парі з м’якою методологією або гнучкою рамкою, інакше відома як спина шість сигма та гвинтової шести Sigma.

Основною метою шести сигми є постійно вдосконалення процесів та усунення дефектів. Це досягається завдяки постійним вдосконаленням експертів польових експертів, щоб підтримувати, визначити та контрольні процеси.

Для того, щоб зробити цей метод на один крок далі, ви можете використовувати шість процесів Sigma Dmaic, який створює поетапний підхід. Ці фази включають:

Визначити:СтворитиОбсяг проекту , бізнес-кейста початкова зустріч.

Міра:Збирайте дані, які допомагають інформувати потреби вдосконалення.

Аналіз:Визначте основні причини проблем.

Поліпшення:Вирішіть основні причини.

Контроль:Робота для підтримки рішень для майбутніх проектів.

Хто повинен використовувати його:Шість Сигма найкраще для великих організацій, як правило, з кількома сотнями співробітників або більше. Це, коли необхідність усунення відходів проекту починає мати більший вплив на вашу організацію.

8. Метод критичного шляху (CPM)

Що це:Метод критичного шляху працює, щоб визначити та запланувати критичні завдання в межах проекту. Це включає створення завдань, відстеження цілей та прогресу проекту,Призначення пріоритетів, і керуючи належними датами – всі з яких схожі на aСтруктура декомпозиції робіт .

Метою цієї методології є належним чином управляти успішними проектами, так щовіхиі поставлені правильно.

Хто повинен використовувати його:Метод критичного шляху найкраще для невеликих та середніх проектів та команд. Це пов’язано з тим, що великі проекти вимагають багатьох результатів з кількома зацікавленими сторонами, а СРМ не будується, щоб управляти складними проектами.

9. Управління проектами Критичного ланцюга (CCPM)

Що це:ТочнийКритичне управління проектамиРамка тісно пов’язана з методологією критичного шляху, але є ще більш детальним, що робить його одним з найбільш комплексних варіантів.

Поряд з реалізацією декомпозиції робіт структури, як СРМ, ССРМ включає в себе конкретні вимоги по часу для кожного завдання. Це допомагає приймати завдання відстежувати один крок далі, що робить його ясно, коли завдання переживають їх відведений час. Він також використовує вирівнювання ресурсів, яка спрямована на вирішення великих робочих навантажень шляхом розповсюдження роботи через наявні ресурси.

Вони не тільки допомагають як продуктивності, так і ефективності, але вони також допомагають підключити роботу, необхідну для завершення цілей проекту. БагатоІнструменти управління проектамиНавіть мають візуальні елементи, щоб краще візуалізувати ці цілі, створюючи організовану дорожню карту для членів команди.

Хто повинен використовувати його:CCPM – це чудовий спосіб як для малих, так і великих команд, але він в основному допомагає вирішитиПроблеми з ефективністю проекту. Це також може бути чудовим способом повідомити про роботу в процесі керівництва.

10. Lean

Що це:ТочнийLean Management ProjectМетодологія спрямована на скорочення відходів та створення простого рамки для потреб проекту. Це в кінцевому підсумку означає більше з меншою кількістю, щоб максимально збільшити ефективність та командну роботу.

При зменшенні відходів спочатку згадується фізичний продукт (який сходить до методу, який використовується Генрі Форд, а пізніше від Toyota та Motorola), це зараз відноситься до марнотратних практик. Є три мс, які представляють це:

Muda (марнотратність):Практика, що споживають ресурси, але не додавайте цінності

Мура (нерівномірність):Відбувається через перевиробництво і залишає відходів

Muri (Overburden):Виникає, коли на ресурсах є занадто багато напруги

Як менеджер проекту, ваша робота полягає у запобіганні трьома МС, щоб краще виконувати проекти та спрощення процесів. Це схоже на підхід раціонального уніфікованого процесу (RUP), який також спрямований на зменшення відходів. Різниця полягає в тому, що RUP спрямований на зменшення витрат на розвиток замість марнотратних практик.

Хто повинен використовувати його:Оскільки Lean – це все про зменшення відходів, найкраще підходить для команд, що борються з питаннями ефективності. Хоча це матиме більший вплив на великі організації, це може бути корисним для проектних команд усіх розмірів.

11. Інститут управління проектами PMBOK® PMBOK®

Що це:У той час як органічне управління проектами PMI пов’язана як методологія управління проектами, вона більш тісно пов’язана з сукупністю найкращих практик, які враховують різні процеси розробки.

Ця структура зосереджена на реалізації п’ятиФази управління проектами, Все з яких допомагають легко управляти проектом від початку до кінця в структурному фазовому підході. П’ять фаз включають:

Хоча це хороший фундамент, щоб мати на увазі, керівництво PMBOK® не обов’язково, як це специфічне, як і інші підходи. Це означає, що вам потрібно буде вирішити, які завдання завершити на кожній фазі.

Хто повинен використовувати його:Посібник PMBOK® може бути використаний самостійно для невеликих команд за стандартними проектами, хоча це гарна ідея, щоб з’єднати її з більш детальною методологією (наприклад, CPM) для великих командних складних комплексних проектів.

12. Екстремальне програмування (XP)

Що це:Як свідчить назва, екстремальне програмування використовується для швидких проектів з щільними термінами. Підхід працює шляхом створення коротких циклів розвитку з багатьма випусками. Це робить для швидкого обертання часу іПідвищена продуктивність .

Екстремальне програмування має декілька основних цінностей, які включають простоту, зв’язок, зворотній зв’язок, повагу та мужність. Він також включає певний набірПравила XPякий включає всі етапи від планування для тестування.

Хто повинен використовувати його:Екстремальне програмування може бути використане для окремих проектів з щільними термінами, найчастіше з невеликими для середніх команд. Оскільки XP є швидким методом, він повинен бути використаний злегка, щоб запобігтивигоріти .

Як вибрати правильну методологію управління проектами для вашої команди

Немає жодного підходу, якщо він приходить до методологій управління проектами. Кожен з них пропонує унікальні принципи для прийняття проекту з початкового плану до остаточного виконання.

Основні аспекти мати на увазі, це розмір вашої команди та як ваша команда віддає перевагу працювати. Ось деякі додаткові поради для розгляду:

Ваша галузь: Розглянемо, якщо ви перебуваєте в галузі, яка часто змінюється. Наприклад, технологічна компанія буде індустрією, яка постійно розвивається. Це вплине на консистенцію проекту та повинна бути об’єднана з гнучкою, так і застійною методологією.

Фокус вашого проекту: РозглянемоЦілі проектів. Ви цінуєте людей над ефективністю? Це допоможе пару вас методологією, яка відповідає подібній меті.

Складність проектів: Чи є ваші проекти на більш складній стороні, або вони, як правило, просто? Деякі методи не такі хороші, як інші при організації складних завдань, така CCPM.

Спеціалізація ролей: Подумайте, як є ніша роль у вашій команді. Чи може декілька членів команди чергувати той самий тип роботи, або вам потрібен спосіб, який зосереджується на спеціалізації?

Розмір вашої організації: Розмір вашої організації та команди має бути важеним сильно, при вирішенні методології. Методи, такі як Kanban, є універсальними для розміру команди, а варіанти, такі як CPM, краще підходять для малих команд.

Чи віддають перевагу членам вашої командивізуальний процесЯк канбан або більш традиційний підхід до управління проектами, як метод водоспаду, є варіант для кожного типу команди. Зробити методологію управління проектами на один крок далі, розгляньте aІнструмент управління роботоюЩоб краще відстежувати та виконувати проекти розвитку.

Методи допомогти управляти своїми проектами пам’ятати

Завдяки правильному методології управління проектами, ви зможете взяти свої проекти на нові рівні ефективності та впроваджувати процеси, які мають рацію для вашої команди, вашої організації та самого себе.

Про автора

admin administrator