Хто вбив Утакату

Авторadmin

Хто вбив Утакату

ЗМІ ідентифікували окупанта, який катував і вбив українського бійця: що відомо

Журналісти заявляють, що їм вдалося ідентифікувати російського окупанта, який на відео катував українського бійця. Мова йде про тувинця на ім’я Очур-Суге Монгуш з батальйону “Ахмат”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на розслідування Bellingcat та The Insider.

Зазначається, що журналістам навіть вдалося поспілкувався телефоном з головним учасником катувань. Вказано, що під час розмови він намагався заперечувати свою причетність до злочину, але видав себе, заплутавшись у свідченнях.

Зокрема, дослідження двох видань допомогло виявити всіх причетних, а також місце, де солдати у російській військовій формі катують ножем українського військовополоненого, знущаються з нього, а потім страчують пострілом у голову.

Відомо, що події відбувалися на території санаторію “Привілля” в Луганській області.

Журналісти пояснюють, що ідентифікувати російського військового вони змогли взявши за основу обличчя та елементи одягу, наприклад, характерний чорний капелюх та українську військову сорочку.

Також розслідувачі змогли впізнати Монгуша на кількох російських відео, які були опубліковані у червні та липні.

На частині роликів журналісти помітили й білу машину із чорною літерою Z на дверях, яка з’являється у роликах із вбивством полоненого.

Крім того, отримавши одне з роликів із бійцями “Ахмату”, Bellingcat та The Insider використали кілька сервісів розпізнавання облич та знайшли його сторінки у соцмережах.

Як стверджують журналісти, тувинець Очур-Суге Монгуш народився 1993 року. Раніше, судячи з фотографій із соцмереж, він працював у МНС.

У розмові з журналістами він заявив, що “нікого не катував і взагалі ніколи не тримав у руках зброю”, а просто супроводжував російських журналістів, а відео за його участю просто змонтовано.

Також Очур-Суге заявив, що такий капелюх, як у нього, нібито має дуже багато людей, а автомобіль, який фігурує на відео зі катуваннями, він ніколи не бачив.

При цьому Монгуш визнав і кілька разів повторив, що на відео, опублікованому на території заводу “Азот”, справді він.

Тож в Bellingcat та The Insider дійшли висновків, судячи із сіх зібраних деталей та суперечливим заявам Монгуша, він і справді міг бути прямо причетним до катувань українського військовополоненого.

Фото: ЗМІ ідентифікували окупанта, який катував і вбив українського бійця (twitter.com/the_ins_ru)

Нагадаємо, як повідомлялося, наприкінці липня у мережі з’явилося відео, на якому російський солдат відрізає українському військовополоненому канцелярським ножем геніталії. Пізніше був опублікований запис зі стратою потерпілого.

Додамо, в Конгресі США засудили катування українського бійця, яке потрапило до мережі. Закликали негайно допомогти Україні перемогти російське зло.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Утаката

Утаката считается очаровательным, полным обаяния человеком. В аниме, он был раскрыт гораздо глубже, будучи изображённым стойким, спокойным беззаботным молодым человеком, предпочитающим одиночество и отличающимся болтливостью. Тем не менее, одно только упоминание неприятной для него темы отношений между учителем и учеником вызывало гнев и раздражение со стороны Утакаты. Хотару часто выводила его из себя по этому поводу, поскольку отчаянно называла Уткату своим шишо (師匠, “Учитель”).

Из-за осложнённых отношений со своим покойным учителем он категорически презирал это слово, заявляя, что он недостаточно глуп, чтобы принять это звание. Изначально он очень сильно ненавидел своего учителя, считая, что тот предал его доверие и попытался убить его, однако разговоры с Узумаки Наруто и Тсуруги помогли ему по-новому взглянуть на эту ситуацию. Однажды Утаката велел Хотару никогда не называть его своим учителем, после чего улетел от девушки в своём пузыре, однако её сильная привязанность и преданность тронули его. Несмотря на искреннее желание Утакаты защитить Хотару, ему было трудно признаться в этом и отбросить своё неприятное прошлое, хотя он закрывал глаза на это, если Хотару была в опасности. Он был возмущён, увидев запечатанное в Хотару Киндзюцу, браня тех, кто сделал это с ней. Ещё одной чертой личности Утакаты была верность данному им слову, что было показано, когда он согласился обучить Хотару в знак благодарности за спасение ею и Тонбе. Подобно Наруто, он решил не полагаться на силу своего Биджу, понимая, к каким разрушениям может привести его высвобождение. По словам Тонбе, для Утакаты была совершенно не характерна жадность.

Помимо этого, Утаката, казалось бы, имел хорошие отношения со своим Биджу, в отличие от некоторых других Джинчурики, так как тот удовлетворил его просьбу высвободить всю свою силу без покушения на сознание Утакаты, а затем отступил без какого-либо сопротивления. [2]

Внешность

Утаката был высоким, худым молодым человеком с бледно-золотыми глазами и каштановыми волосами, длиной до самых плеч. В манге его глаза были довольно узкими, тогда как в аниме имели обычный разрез. [3] Чёлка Утакаты покрывала большую часть левой половины его лица. На нём было надето длинное светло-голубое кимоно, украшенное небольшой эмблемой из трёх пузырьков на спине, и серые брюки снизу, с оранжевым поясом. Глубокий вырез кимоно обнажал его грудь. Внутри него он носил бамбуковый кувшин, наполненный мылом и раствором, а также Шабондама-йо Пайпу.

В аниме, во время его пребывания в Киригакуре, снаряжение Утакаты состояло из серой одежды, а также боевого жилета с низкими наплечниками с молнией и сумкой в верхней половине груди. Также он носил протектор деревни, перчатки без пальцев, а также бинты на предплечьях.

Про автора

admin administrator