Комахи з довгими вухами

Авторadmin

Комахи з довгими вухами

Кішки з великими вухами: породи

Вибір кішок з великими вухами дуже великий: серед них є як віддані натури, так і тварини з диким вдачею. Розмір вух анітрохи не впливає на гостроту слуху, а єдиний параметр, який відрізняє їх від інших представників сімейства котячих – покращене вміння охолоджуватися. Тонка шкіра вушних раковин має сотні кровоносних судин, які охолоджуються при щонайменшій зміні температури повітря. При жаркій погоді кров швидше циркулює в організмі і більша її кількість проходить через вушні капіляри. Не дарма у багатьох кішок, які відбулися з країн з жарким кліматом, є вушка значних розмірів. Але в цей перелік потрапили і ті тварини, над розміром і формою вушних раковин яких активно працювали селекціонери.

  • абіссінци
  • Орієнтальні
  • Девон-рекси
  • Мейн-кун
  • Сомалі (Абиссинская довгошерста)
  • турецька ангора
  • канадські сфінкси
  • ельф
  • Саванна
  • Балінез (Балійська кішка)
  • Український левкой
  • Канаане
  • Серенгеті

Ціна сіамських кошенят стартує від 3000 рублів.

абіссінци

Невеликі за розмірами кішки відрізняються сильним м`язистим тілом і великими вушками конусоподібної форми. Вуха спрямовані трохи вперед, тому виникає враження, що тварина постійно насторожено. Ця порода має привабливу шерсть, забарвлення якої називається «сафарі»: шерстинки мають подвійний або потрійний забарвлення, за рахунок чого створюється враження, що шубка переливається на світлі. Вони відрізняються складним характером, цікавим і грайливим характером.

Купити абиссинского кошеня можна за ціною 10000-40000 рублів.

Орієнтальні

Витончені тварини з тонкими кінцівками, довгим хвостом, блискучими очима і м`якою шерстю без підшерстя. Вуха орієнтальних кішок заслуговують на окрему увагу – в стандарті породи відзначено, що вони повинні бути трикутні, загострені і продовжувати своєю лінією лінію скул. Ці тварини відрізняються відданим характером, тому багато хто порівнює їх характер з собачим.

Ціна кошеня з документами коливається в межах 20000-40000 рублів, тоді як на «пташиному» ринку можна знайти Орієнтал від 3500 рублів.

Девон-рекси

Величезні вуха – це перше, що кидається в очі при вигляді девон-рекса. Вони мають широку основу і закруглений кінчик, посаджені низько і дивляться практично в сторони. Девон-рекси мають м`яку кучеряву шерсть, приплющену мордочку з високими вилицями і круглі великі очі. Це віддані і грайливі домашні вихованці з чудовим характером, який більше схожий на собачий, тому вони, як і собаки, виляють хвостом, коли чогось радіють.

Середні ціни на кошенят девон-рекса – 15000-30000 рублів залежно від класу і кровних ліній, але дорослі тварини коштують дешевше.

Мейн-кун

На відміну від інших порід, гострі вуха мейн-кунів, які розташовуються на самій верхівці, прикрашені «пензликами». Це гіганти в світі домашніх вихованців з довгою густою шерстю, вага яких може досягати 15 кг. Незважаючи на такі розміри, вони відрізняються спокійним доброзичливим характером і ніколи не випускають свої кігті без серйозної причини. Мейн-куни прихильно ставляться до води, а ще дуже люблять вмочати в миску з водою лапи, перед тим, як попити.

Середня ціна кошенят мейн-кун – 15000-50000 рублів.

Сомалі (Абиссинская довгошерста)

Красиві тварини з м`язистим гнучким тілом, довгою шерстю яскравого забарвлення і пухнастим хвостом. Великі насторожені вуха мають широку основу і помірно загострені кінчики, а внутрішню поверхню вушної раковини покривають пучки вовни. Вони активні, грайливі і товариські, добре ладнають з іншими вихованцями і люблять тривалі прогулянки на свіжому повітрі.

Ціна кошенят стартує від 6000 рублів.

турецька ангора

Від інших представників «вуханів» ці кішки відрізняються невосточним походженням. Ще одна відмінна риса породи – мигдалеподібні блакитні, іноді різнокольорові, очі, і переважно білосніжна шовковиста шерсть. Ангори мають акуратну мордочку і високо поставлені вушка, які прикрашені пучками густий вовни. Це розумні, ласкаві вихованці, які дуже прив`язуються до свого господаря, тому стануть ідеальними супутниками для одиноких людей.

Порода не є екзотичною і рідкісною, тому середні ціни на кошенят турецької ангори починаються від 2000 рублів.

канадські сфінкси

У представників цієї породи дуже великі широко поставлені вушка з закругленими кінчиками. Сфінкси мають округле тіло, широку грудну клітку, тонкий довгий хвіст і широко поставлені передні кінцівки. Неординарність зовнішності додає гладка шкіра з безліччю складок на шиї, лобі і кінцівках. При цьому вони можуть бути повністю лисими або мати тонкий, майже невидимий, пушок.

Ціни на кошенят канадських сфінксів починаються від 5000-8000 рублів.

ельф

Вухами значних розмірів, які за формою схожі на вигнуту черепашку, ці кішки зобов`язані своїм прабатькам Керлам, яких схрестили з канадським сфінксом. Це молода, рідкісна порода. Для її представників характерний округлий, злегка випирає живіт, відсутність вовняного покриву, а в більшості випадків навіть вусів і брів. Тепла шкіра дуже м`яка і нагадує на дотик кашемір. Вони дуже ласкаві і вимагають особливого догляду, оскільки дуже бояться протягів.

Придбати подібного вихованця дуже складно: для цього потрібно робити спеціальний замовлення, а ціна кошеня буде в межах 1-1,5 тис. Доларів, дорослої тварини – мінімум 2,5-3,5 тис. Доларів.

Саванна

Американська порода з характерним леопардовим забарвленням і досить значними розмірами. Зростання дорослої тварини може досягати 50-70 см, а вага – 15 кг. Представники мають потужне тіло, сильні кінцівки і порівняно маленьку голову, на якій розташовуються широкі великі вуха. Вони добре піддаються дресируванню, люблять плавати і гуляти на повідку. Але іноді у них проявляється дикий характер, особливо після досягнення 3-річного віку.

Це одна з найдорожчих порід в світі: ціни починаються від 4-7,5 тис. Доларів, а для вихованців першого покоління вартість може досягати 20 тис. Доларів. При цьому самці мають меншу вартість, ніж самки, оскільки вони безплідні до 4-го покоління.

Балінез (Балійська кішка)

Ще одна порода з великими вухами, яка має в родичів сіамську кішку, тому має схожу з нею зовнішність і при цьому практично не схожа за характером. Кошенята народжуються абсолютно білими і тільки з віком набувають характерного забарвлення. Балінези дуже люблять ласку і ніжність, відрізняються грайливим характером, але не терплять, коли їх ображають: навіть якщо це буде дитина, подряпин і агресії уникнути не вдасться.

Ціни на кошенят балинез коливаються в межах 5000-15000 тис. Рублів.

Український левкой

Ці коти відносяться до нащадків сфінксів і мають досить великі вуха, які розташовані на верхівці і можуть бути закрученими або дивитися точно вгору. Ці граціозні тварини мають легкою вдачею, що не запам`ятовують зла і не люблять самотності. Але вихованці вимагають особливого догляду: тіло потрібно обтирати теплою водою, а при появі подразнень або лущення – кремами та лосьйонами.

Ціна кошенят левкою залежить від особливостей зовнішності (висловухий, прямоухий), приналежності до підлоги і класу і коливається в межах 5000-20000 рублів.

Канаане

Невелика кішка з яскравим леопардовим забарвленням, довгими кінцівками і хвостом, витягнутим тілом і невеликою головою з високо посадженими глибокими вухами, які відрізняються підвищеною рухливістю. Вони поступливі, невибагливі в догляді, але мають чітко вираженим мисливським інстинктом, тому потребують регулярних прогулянках і іноді згодні гуляти навіть на повідку.

Це молода і дуже рідкісна порода, яку в Росії поки не розводять, а на зарубіжних сайтах ціна становить 650-1000 євро.

Серенгеті

Кішки схожі за зовнішнім виглядом на породу савана, але відрізняються меншими розмірами. Вони мають високо стирчать вушка, які займають більшу частину голови, очі медового кольору, міцно складене тіло з гладкою короткою шерстю з красивим плямистим малюнком. Ці тварини дуже товариські, неагресивні і вважають за краще активний спосіб життя, тому їм потрібен простір і місце для ігор.

Ціна кошенят варіюється в межах 30000-35000 рублів.

11 чарівних тварин з довгими вухами

Довгі вуха чарівні, а ці одинадцять тварин мають одні з найдовших вух у тваринному світі! Від собак до зайчиків, ці створіння обов’язково змусять ваше серце розтанути.

Довговухих тварин часто асоціюють з мудрістю і удачею, що робить їх ще більш чарівними.

Бассет хаунд

The Бассет хаунд є класичним зразком породи довговухих собак. Ці цуценята, вирощені у Франції для полювання на зайців, мають довге обвисле обличчя та вуха, які можуть досягати семи дюймів у довжину.

Американський кокер спаніель

The Американський кокер спаніель є іншим популярна порода собак з довгими, гнучкими вухами. Цих собак спочатку розводили як компаньйонів на полюванні, і їхні вуха допомагають вловлювати запахи. Кокер-спанієлі бувають різних кольорів, але всі мають характерні довгі вуха.

Фламандський гігант

The Фламандський гігант це тип кроликів, який відомий своїми великими розмірами та довгими гнучкими вухами. Ці кролики можуть важити до 22 фунтів, а їхні вуха можуть бути до 12 дюймів у довжину. Фламандські гіганти – ніжні гіганти, і вони чудові домашні тварини для сімей зі старшими дітьми.

осел

Осел – ще одна тварина з надзвичайно довгими вухами. Віслюки насправді пов’язані з конями, і їхні великі вуха допомагають їм регулювати температуру тіла. Цих працьовитих тварин часто використовують як в’ючних тварин у багатьох частинах світу.

Африканський слон

Африканський слон є найбільшим наземним ссавцем на землі, а також має одні з найдовших вух. Африканські слони використовують свої великі вуха, щоб випромінювати тепло та зберігати прохолоду в жаркому кліматі савани. Ці величні істоти знаходяться під загрозою зникнення через втрату середовища існування та браконьєрство.

Зайці

The Заєць належить до сімейства кролячих і вирізняється довшими ногами та великими вухами. Зайці – полохливі істоти, які живуть на полях і луках. На цих тварин часто полюють заради хутра, з якого роблять капелюхи та інший одяг.

Сірий довговухий кажан

Сірий довговухий кажан — рідкісний вид кажанів, які зустрічаються у Сполученому Королівстві. Ці кажани мають надзвичайно довгі вуха порівняно з розміром їх тіла. Сірі довговухі використовують свої чутливі вуха, щоб орієнтуватися та полювати на комах у темряві.

Лисиця фенек

The Лисиця фенек це маленька лисиця, яка водиться в пустелях Північної Африки. Ці лисиці мають великі круглі вуха, які допомагають їм чути здобич здалеку. Лисиці фенек є нічними тваринами, і їхні великі вуха також допомагають їм випромінювати тепло вночі.

На краю

The На краю це вид диких кішок, які зустрічаються в Африці. У цих котів довгі ноги і великі вуха, які допомагають їм почути здобич здалеку. Сервали чудові мисливці і можуть ловити тварин розміром з антилопу. Сервали відносяться до диких тварин і є не підходить для утримання в якості домашньої тварини .

Каракал

The Каракал це ще один вид дикої кішки, яка має довгі вуха. Ці коти водяться в Африці та Азії, і їхні довгі вуха допомагають їм чути здобич здалеку. Каракали чудові мисливці і можуть ловити тварин розміром з кроликів. Як і сервали, каракали – дикі тварини, і їх не можна тримати як домашніх тварин.

Довговухий тушканчик

Довговухий тушканчик – вид миші, який зустрічається в пустелях Монголії. Ці тварини мають надзвичайно довгі вуха, які можуть досягати шести дюймів у довжину. Довговухі тушканчики використовують свої великі вуха, щоб випромінювати тепло та зберігати прохолоду в спекотному кліматі пустелі. Довговухий тушканчик має найбільші вуха на Землі (відносно свого розміру). Вони на дві третини довші за його тіло!

Це лише деякі з багатьох тварин з довгими вухами. Наступного разу, коли ви побачите одну з цих істот, знайдіть хвилинку, щоб оцінити їх унікальну красу.

У вас є улюблена тварина з довгими вухами?

Породи кішок з великими вухами: 12 найкращих представників з фото

Вухаті кішки, яких останнім часом прийнято асоціювати з інопланетними створіннями, завойовують все більші кола шанувальників, а власне чому? Порода кішок з великими вухами не відрізняється більш гострим слухом або іншими якостями, залишається думати, що «мода на вуханів» тимчасова, проте, як показує практика, далеко не швидкоплинна.

  • Навіщо коту великі вуха?
  • Домашні кішки з великими вухами
  • абиссинская кішка
  • Сомалі
  • орієнтальна кішка
  • Девон-рекс
  • Сіамська кішка
  • Канадський сфінкс
  • Український левкой
  • ельф
  • Мей-кун
  • Серенгеті і Саванна
  • Канаане
  • Ангорська (Турецька) кішка

Навіщо коту великі вуха?

Ви будете здивовані, але по суті, кішок з маленькими вухами не буває. Звичайно, якщо судити тільки по вухах ми зможемо виділити рекордсменів. Однак, якщо розглянути пропорції тіла в цілому, розмір вух, найчастіше, пропорційний і гармонійний. Мабуть, варто відразу оголосити переможця конкурсу «Кішка з найбільшими вухами» – це Африканський Сервал, далеко не «диванний» вихованець. Якщо брати до уваги тільки «одомашнених хижачок», найбільшими вухами можуть похвалитися східні кішки, а самими маленькими – група перських порід.

Так навіщо ж кішці великі вуха? Як говорилося раніше, всі кішки незалежно від форми і розміру вух чують однаково добре. Мало хто знає, що навіть дрімаючі кішка уважно «зондує» всю обстановку навколо себе. Високі звуки, майже ультразвук, з допомогою якого спілкуються гризуни, помітний для котячого слуху на відстані 500 метрів, незважаючи на стіни, пласт землі або інші перешкоди. Повертаючи і нахиляючи свої «локатори», хижачка визначає відстань до потенційної жертви.

Це цікаво! Рухливість кожного вуха кішки можлива за рахунок 32 м`язів.

Мабуть, єдиний параметр, який різко відрізняє кішок з великими і маленькими вухами – це теплообмін, точніше, вміння охолоджуватися. Не дарма у всіх кішок батьківщина яких відноситься до жарким країнам, забезпечені значними вушками. Найтонша шкіра, що покриває вушну раковину і сотні кровоносних судин, охолоджуються навіть при незначному коливанні повітря. Чим спекотніше погода, тим швидше циркулює кров, значить, більша її частина пройде через вушні капіляри і охолоне.

Домашні кішки з великими вухами

Якщо глобально розділити всі породи кішок, рекордсменами-Вухань виявляться кішки родом зі Сходу, з Африки і інших жарких частин світу. Однак, існують породи над розміром вух яких працювали цілеспрямовано, наприклад, щоб надати кішці схожість з диким родичем, але про це нижче.

абиссинская кішка

Порода з оригінальним забарвленням савана, чорною окантовкою очей, короткою шерстю і сильним, м`язистим тілом. Великі загострені і дуже рухливі вуха допомагають «абіссінку» бути собою – гіперактивної, грайливою, невгамовної вихованкою. У той час як лінивий перс розтягується на дивані, страждаючи від спеки, «абіссінець» завжди бадьорий і веселий.

Сомалі

«Спадкоємець» абіссінської кішки, несподівано «пріодевшійся в розкішну шубку» в рудо-коричневих тонах. Чому абіссінци отримали напівдовгими шерсть, невідомо, генетики схиляються до версії про природну мутації. Активні і невтомні, як і прабатьки, Сомалі, можуть похвалитися великими і рухливими вухами.

орієнтальна кішка

Граціозна, пластична, незабутня кішка з витягнутою мордою, довгим хвостом і великими вухами. Орієнтальні стали прабатьками багатьох сучасних порід і передавали свою «вухатих» спадкоємцям. Як показує досвід, зовнішній вигляд Орієнтальної кішки до смаку далеко не всім, незважаючи на високу комунікабельність вихованців, грайливість і собачу відданість.

Девон-рекс

Як тільки не називають Девон-рекс і їх близьких родичів Корніш-рекс. Найпоширеніша «кличка» – вухатий інопланетянин, що близько до істини, якщо вірити в «актуальні» опису істот з інших планет. Дивіться фото і судіть самі – витягнута, елліпсоідообразная голова, величезні, виразні очі, рухливі вуха, складочки шкіри, довга тонка шия, сухе тіло, рухливі і спритні пальці. До слова, Девон-рекс, як і Ориентальная кішка є прабатьком багатьох сучасних порід.

Детальніше про породу Девон-рекс

Сіамська кішка

Староформатние Сіамські кішки відрізнялися округлими рисами, збитим тілом і акромеланіческім забарвленням. Новий стандарт, відповідає східного типу – граціозна, сухорлява, м`язиста кішка з витягнутою мордочкою, довгим і рухливим хвостом, сильними лапами і звичайно, великими вухами. Темні відмітини на носі, лапах і хвості перейшли в новий стандарт, як основна ознака породи. Сіамці, вважаються однією з найдавніших порід існуючих на планеті, володіють сильним характером і значними голосовими даними. Сіамські кішки несуть великий генофонд, що дозволяє брідер використовувати їх для отримання нових забарвлень або порід кішок.

Канадський сфінкс

Одна з найдавніших порід, яка завоювала серця людей більш ніж неординарною зовнішністю – витягнутої, «гранованою» мордочкою, голою «велюрової» шкірою, розумним поглядом лімоновідних очей і величезними вухами, як у кажана. Перший «офіційно описаний» Сфінкс проживав в Стародавньому Єгипті. Білий блакитноокий кіт охороняв Святилище Стародавнього Єгипту.

Донський і Петербурзький (Петерболд) сфінкси також «знатні ушастики» з голим тілом, хоча і не є родичами «канадців». Обидві породи були виведені в Росії, а Петерболд був отриманий шляхом схрещування Донського сфінкса і Орієнтальної кішки.

Лисі кішки відрізняються «собачою вдачею» і потребують особливого догляду. Всупереч поширеній думці: «немає вовни – немає проблем», догляд за Сфінксами більш проблематичний, ніж за ангорської або Персидськими кішками. Щоденне очищення шкіри, строго збалансоване харчування і одяг, що захищає кішку від переохолодження. Сфінкс – це потребує турботи дитина з поглядом мудреця і зовнішністю інопланетного створення.

Український левкой

Порода, що сталася від схрещування Донських сфінксів і Шотландських висловухих кішок. В результаті вийшла гола кішка зі східним типажем тіла, трохи округлої мордочкою і великими, округлими, загнутими вушками. Порода отримала назву на честь квітки, на який схожий загин вух Українського левкоя.

ельф

Молода порода, що сталася від схрещування Американських керлов і Канадських сфінксів. ельф, володіє відмінними рисами обох батьків – безшерста і загнутими назад вушками. Однак, на відміну від Американського керла, у ельфів вушка відрізняються значними розмірами. Кішка володіє дуже доброзичливим характером і собачої відданістю.

Детальніше про породу ельф

Мей-кун

Порода кішок з великими вухами і очима, рисячими пензликами, чудовою шубкою і титанічним терпінням. Мей-куни відомі своїми габаритами, дорослі коти можуть важити до 15 кг. Кішки, які зовні схожі на Лісових диких родичів, за рахунок гострих, конусоподібних вух, мають дуже запам`ятовується силует мордочки.

Детальніше про породу Мейн-кун

Серенгеті і Саванна

Обидві породи були виведені з метою створення міні-копії Африканського сервант, однак, Серенгеті і Саванна не є родичами. Серенгеті – домашня кішка, отримана шляхом в`язки Орієнтал і бенгала. Саванна – це плід багаторічної праці заводчиків, нащадок дикого Африканського сервант і Домашньої кішки відповідного типажу. Саванна, отримана шляхом первинної гібридизації (позначається як F1), це велика, сильна, граціозна кішка з характером домашнього вихованця. В обох випадках, цілю заводчиків була плямиста кішка з великими вухами і зовнішнім схожість з сервали.

Детальніше про породу Серенгеті і Саванна

Канаане

Порода з леопардовим забарвленням, потужним тілом, невеликий, акуратною головою і великими, глибокими вухами. Канаане є повністю соціалізованим вихованцем з «дикої зовнішністю», нащадком бенгала, абіссінським, Лівійської степовій і Домашньої кішки. Незважаючи на відданість і поступливість, порода відрізняється волелюбністю і серйозними мисливськими навичками. Канаане мають коротку жорстку шерсть, невибагливі в догляді і харчуванні, але дуже люблять прогулянки на свіжому повітрі.

Ангорська (Турецька) кішка

Компанію Східних кішок може «розбавити» Ангорська кішка, яку прийнято називати Турецької Ангорою, з`явилася набагато раніше своєї батьківщини. ДНК Ангорських кішок присутній в генофонді багатьох сучасних порід. Відмітна особливість ангоркі – це м`яка, довга і білосніжна шерсть, блакитні або різнокольорові очі. Саме Турецька ангора стала винуватцем «штампа» про глухоту білих кішок. Як показали дослідження, 63% білих кішок з блакитними або різнокольоровими очима, один з яких блакитний, є глухими на одне або обидва вуха. Однак статистика не стосується білих кішок, які не несуть генофонд Ангорської кішки.

Про автора

admin administrator