Купить посівну пшеницю Миронівка

Авторadmin

Купить посівну пшеницю Миронівка

Насіння пшениці

Насіння пшениці – культура, яку вирощується по всьому світу фермерами, фермерськими господарствами і великими агрохолдингами. Зернова пшениця – це головний продукт харчування в більшості країн світу. Культивована пшениця відноситься до роду Triticum. Найбільш широко використовуваний вид пшениці – це звичайна пшениця (Triticum aestivum).

Насіння пшениці, купити яке Ви можете на нашому сайті, це високопродуктивні сорти вітчизняної або зарубіжної селекції. На зернову продукцію – стабільно є попит. А грунтово-кліматичні умови нашої країни – підходять для обробітку цієї культури.

Попри велику схожість, насіння пшениці ділиться групи. У сучасному землеробстві виділяють такі групи по твердості зерна:

Насіннєві компанії виробляють посівну озиму та яру пшеницю. Тверді і м’які сорти вказують на призначення.

У твердих сортах пшениці багато протеїну. Під час перемелювання зерна не кришаться. У ній багато клейковини, сама пшениця на вигляд склоподібна і здатна вбирати багато води. Тверді сорти можуть вирощувати фермери, що надають перевагу як весняному посіву (яра пшениця), так і осінньому (озима). Зібраний урожай використовується в харчовій промисловості для виробництва макаронів і пшеничних круп.

М’яка пшениця більш поширена. У ній менше білка і глютену, клейковини, ніж у твердих сортів. Борошно, що отримують з таких сортів, розсипчасте, зерно добре кришиться. З м’яких сортів пшениці роблять борошно, печуть хліб, здобу.

Ще один особливий клас пшениці – пшениця дурум. Це твердий сорт пшениці з підвищеним рівнем клейковини. Дурум використовується для виробництва борошна, з якої готують спеціальні види хліба, елітні макаронні вироби.

Маркет Посівна – найкраще місце, де купити пшеницю для посіву твердих і м’яких сортів. У нас можна придбати канадську пшеницю, сорти української та іноземної селекції.

Насіння пшениці: озима та яра

Відмінності озимої і ярої пшениці проявляються, в першу чергу, в термінах посіву. Крім того, існують відмінності в вирощуванні зерна.

Яра пшениця – найдавніша культура, яку переробляють на високоякісне борошно для виготовлення хліба та різноманітної кондитерської продукції. Яра пшениця прекрасно адаптується до несприятливих умов вирощування, може підсіватися до озимих посівів, коли частина сходів гине. Насіння пшениці ярої висіваються в весняний період, з березня по травень. Період її вегетації становить в середньому 100 днів. При дотриманні правил агротехнічних прийомів, достатньому рівні зволоження під час вегетації культури можна виростити високий урожай.

Насіння пшениці озимої сіють в залежності від регіону з початку осені. На зволожених грунтах посів відкладають на більш пізні терміни, щоб убезпечити від ураження злаковими мухами і уникнення переростання посівів.

Сортова пшениця добре реагує на високий агрофон і застосування добрив. Але найголовнішою складовою успіху є вибір відповідного сорту. Купуючи насіння пшениці в Україні, вибирайте продавців, що підтверджують Вам репродукцію насіння. Чим нижче репродукція, тим менша врожайність пшениці. При виборі 2 і 3 репродукції насіння пшениці потрібно приділяти більше уваги протруюванню насіння і кратності обробки добривами для отримання високого врожаю.

Для отримання максимальної врожайності вибирайте насіння пшениці 1 репродукції, але, щоб отримати насіння на повторний посів, слід вибирати пшеницю репродукції еліта. Відповідно, ціна насіння пшениці репродукції еліта вище, ніж 1 репродукції. У маркеті Вашого поля Посівна пропонуємо купити насіння пшениці 1 репродукції і еліту. Ми гарантуємо швидку доставку транспортними компаніями або власним транспортом на фермерське господарство.

Вибираючи насіння пшениці, ціна якого нижче за середньоринкову, можна купити фальсифікат. Часто продають дешеве насіння, репродукція якого нижче заявленого. Остерігайтеся неперевірених постачальників і купуйте в маркеті Посівна, що готовий до тривалої вигідної співпраці.

Вітчизняні та зарубіжні сорти насіння пшениці

Існує насіння пшениці української та зарубіжної селекції. Вибираючи сорти української селекції, Ви напевно не прогадаєте. Воно спеціально адаптоване для вирощування в наших умовах. Українські сорти вирощуються не перший рік в наших регіонах, тому можна зібрати достатню статистику для вибору оптимального сорту пшениці. Зарубіжна селекція при правильному підборі в регіон вирощування показує високий потенціал врожайності.

Українські сорти добре проявляють себе в посушливих умовах степів. Якщо Ви не використовуєте добрива, то також вибирайте українську селекцію.

Пропонуємо купити посівну пшеницю, консультуючись з досвідченими менеджерами, що мають науково-практичний досвід в агрономії. Ядром вирощування пшениці в Україні є центральні, західні, південні і північні зони. Її рентабельно вирощувати як на великих площах великих фермерських господарств, так і в невеликих обсягах на фермерських полях. Насіння пшениці на нашому сайті – сертифіковане і спеціально відібране для вирощування на території нашої країни.

Компанії-виробники посівної пшениці:

  1. Заатбау (Saatbau)
  2. Інститут сільського господарства степової зони НААН України
  3. КВС Україна
  4. Сингента
  5. Байєр
  6. Лімагрейн.

Насіння пшениці європейської якості

Вибір відповідного сорту пшениці впливає на майбутню врожайність на 30%-50%. Кожен сорт містить унікальний генотип, що формує властивості того чи іншого сорту. При виборі пшениці враховуйте грунтово-кліматичні умови, історію поля, потенційну врожайність, чи будете вносити добрива і пестициди, терміни дозрівання й інші характеристики. Розібратися в різноманітності чинників і сформувати передумови до високого врожаю, допоможуть менеджери-консультанти магазину Посівна.

За рівнем врожайності і технологіями вирощування виділяють такі групи:

Інтенсивні сорти пшениці показують хороші результати, але тільки при внесенні необхідних за технологією доз добрив, на врожайних грунтах і з застосуванням засобів захисту. Тільки в такому випадку культура проявляє свій потенціал.

Універсальні сорти стійкі до стресових умов вирощування, проявляють адаптивність, але при цьому добре реагують на грунти з високим агрофоном.

Адаптивні сорти озимої і ярої пшениці характеризуються високою адаптивністю та агро-екологічною пластичністю. Швидко відновлюються навесні після зимового стресу.

Для прибуткового вирощування в мінливих погодних умовах рекомендуються сорти адаптивні і універсальні. Для великих господарств маркет Посівна рекомендує сорти різної групи стиглості. При посіві в різні терміни, кожен з них збирають в певний період (поступове дозрівання), так техніка використовується більш ефективно і зменшується вплив погодних факторів. Як правило, вистачає 3-4 груп стиглості пшениці. Крім якісного прибуткового насіння інтернет-магазин Посівна пропонує професійну агро підтримку на всіх етапах вирощування культури.

Насіння пшениці вітчизняної селекції краще пристосовані до наших кліматично-погодних умов, а насіння пшениці імпортної селекції має більшу продуктивність, наприклад, сорти канадської або німецької селекції.

Вирощуючи пшеницю, можна розраховувати на врожайність 85-110 ц/га в Лісостепу і Поліссі, 70-90 ц/га в Степу і Південному Степу України.

Урожай зерна твердої пшениці дорожче, ніж зерно м’якої пшениці. Але попит на м’яку пшеницю вище, її завжди можна реалізувати.

В онлайн-каталозі Посівна зібрані високоврожайні сорти озимої і ярої пшениці таких виробників: КВС, Заатбау та інших компаній. Якщо шукаєте насіння пшениці певного оригінатора або виробника, то зробіть запит менеджеру-консультанту, ми обов’язково підберемо підходящий Вам сорт пшениці.

⏩Скільки сортів пшениці, придатних для вирощування в Україні, існує на ринку?

В Україні існує 150 сортів пшениці, що придатна для вирощування в кліматично-погодних умовах нашої країни.

✅Які види добрив є найбільш ефективними для підвищення врожайності пшениці?

Для підвищення врожайності пшениці ефективними є азотні добрива, такі як аміачна селітра та карбамід, фосфорні добрива, такі як суперфосфат, та калійні добрива, такі як хлористий калій.

⭐️Які проблеми можуть виникнути при вирощуванні пшениці та як їх можна вирішити?

До проблем, які можуть виникнути при вирощуванні пшениці, належать хвороби, шкідники та погодні умови. Ці проблеми можна вирішити шляхом використання засобів захисту рослин, правильного вибору сортів пшениці, а також проведення заходів щодо покращення ґрунту та забезпечення оптимального режиму поливу.

Вибір відповідного сорту пшениці для конкретного регіону залежить від кліматичних умов, ґрунтового складу та цілей вирощування. Найкраще звернутися до фахівців-агрономів, які допоможуть обрати найбільш підходящий сорт пшениці для конкретної місцевості.

✅Які технології вирощування пшениці можуть підвищити її якість?

Технології вирощування пшениці, які можуть підвищити її якість, включають використання сортів пшениці з високим вмістом клейковини, правильний вибір добрив, а також правильний режим поливу і заходи по боротьбі зі шкідниками і хворобами.

⏩Як провести збирання та зберігання врожаю пшениці, щоб зберегти його якість?

Для збирання пшениці використовуються комбайни, які дозволяють зібрати зерно без пошкодження. Після збирання зерно слід зберігати в сухому та прохолодному місці, щоб уникнути плісняви та комах. Зберігання зерна також потребує регулярної вентиляції та обстеження на наявність захворювань та комах. Крім того, перед зберіганням зерно слід обробити засобами захисту від комах та грибків. Зберігання зерна у спеціальних контейнерах або силосних ямах також допоможе зберегти його якість.

⭐️Які показники ґрунту важливо враховувати при вирощуванні пшениці?

При вирощуванні пшениці важливо враховувати такі показники ґрунту, як його кислотність, щільність, вміст гумусу, азоту, фосфору та калію, а також наявність токсичних елементів. Оптимальні показники ґрунту для вирощування пшениці – pH 6,5-7,5, вміст гумусу не менше 2,5%, вміст азоту не менше 120 кг/га, фосфору – не менше 40 кг/га та калію – не менше 100 кг/ га.

⏩Яких заходів можна вжити для підвищення стійкості пшениці до посухи?

Для підвищення стійкості пшениці до посухи необхідно застосовувати заходи щодо поліпшення ґрунтової структури, такі як внесення органічних добрив, проведення заходів щодо покращення вологоутримуючої здатності ґрунту, використання сортів пшениці, стійких до посухи, та дотримання правильного режиму поливу.

На врожайність пшениці можуть вплинути такі фактори, як кліматичні умови, якість ґрунту, вибраний сорт пшениці, використання добрив, правильний режим поливу, а також заходи щодо захисту від хвороб та шкідників.

⭐️Які методи обробітку ґрунту можуть використовуватися при вирощуванні пшениці?

Методи обробки ґрунту, які можуть використовуватися при вирощуванні пшениці, включають обробку плугом, мінімальну обробку, мульчування, нульову обробку і глибоку оранку. Вибір методу обробітку ґрунту залежить від цілей вирощування, якості ґрунту та сезонних умов.

⏩Які технології можна використовувати для зниження витрат на вирощування пшениці?

Для зниження витрат на вирощування пшениці можна використовувати такі технології, як точне землеробство, що дозволяє зменшити витрати на добрива, скоротити кількість обробітків ґрунту та оптимізувати режим поливу. Також можна використовувати сучасні сорти пшениці, які більш стійкі до хвороб та шкідників, та застосовувати інтегрований підхід до боротьби зі шкідниками та хворобами, що дозволить скоротити витрати на застосування засобів захисту рослин. Крім того, важливо використовувати сучасну техніку та обладнання, такі як автоматизовані системи поливу та механізовані засоби для обробітку ґрунту, що дозволить скоротити трудовитрати та покращити ефективність вирощування пшениці.

Насіння пшениці

Сорт Перспектива одеська внесено до державного реєстру в 2019 році. Усереднена урожайність сорту за п’ять попередніх років становила 51,8 – 63,8 ц / га Урожайність сорту 47,6 – 68,9 ц / га. Тривалий період вегетації становить 254 – 269 доби. Висота рослини – 78,1 – 85,7 див. Стійкість до вилягання 7 – 9 балів. Стійкість до осипання 8 – 9 балів. Стійкість до посухи 8 – 9 балів. Стійкість до борошнистої роси 8 – 9 балів. Стійкість до бурої іржі 8 – 9 балів. Стійкість до фузаріозу колоса 8 – 9 балів. Вміст білка – 12,5 – 13,6%. Вміст клейковини – 25,3 – 28,2%.

  • Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення, Україна.
  • Упаковка: Біг – 1000 кг, Мішок 50 кг
  • Репродукція – Еліта.
  • Група стиглості – ранній.
  • Вегетаційний період, днів – 254-269.
  • Рекомендована зона – степ, лісостеп, полісся.
  • Середдня врожайність, т / га – 51,8-56,6.
  • Напрям використання – зерновий.
  • Маса 1000 насінин – 39,4-42,9 гр.

Низькорослий сорт. Вміст білка – 12,5 – 13,6%. Вміст клейковини – 25,3 – 28,2%.

  • Стійкість до вилягання – 7,6
  • Стійкість до осипання – 8,7 балів
  • Стійкість до посухи – 8,3 балів
  • Стійкість до морозу – 8,3 балів
  • Стійкість до бурої іржі – 8,3 балів
  • Стійкість до фусариозу – 8,3 балів
  • Стійкість до борошнистої роси – 8,3 балів

Пшениця м’яка (озима)

Сорт добре реагує на високі фони мінерального добрива. Має відносно високий нижній поріг врожайності на низькому агрофоні та при відхиленнях в технології вирощування. Сорт пристосованний до умов зрошення.

Пшениця м’яка (озима)

Відноситься до сортів універсального використання. Високоврожайний, інтенсивного типу.

Пшениця м’яка (озима)

Відноситься до групи сильних сортів пшениці. Сорт високоiнтенсивного типу, унiверсального використання на високих i середнiх агрофонах. Вирiзняеться крупним, добре озерненим колосом (62 – 72 зерен) i середньою кущистiстю (612 – 786 стебел на 1 м2). Сорт середньостиглий, витримує вiдхилення в строках сiвби вiд оптимальних.

Пшениця м’яка (озима)

Сорт унiверсального типу для вирощування на рiзних агрофонах та попередниках, стійкий до екстремально посушливих умов. Середньостиглий, вирiзняється високою продуктивною кущистiстю (726 – 848 стебел/1м.кв) зі середнiм piвнем продуктивності 1,2 – 1,6г зерен з колоса.

Пшениця м’яка (озима)

Сорт екстрасильної пшениці, високоiнтенсивного типу, унiверсального використання на рiзних aгрофонах. Середньорослий, з середньою продуктивною кущистiстю 3 – 4 стебел на рослину.

Пшениця м’яка (озима)

Сорт унiверсального типу для посiву на рiзних агрофонах. Середньостиглий, проявляє стабiльнiсть за реакцiєю на контpacтнi строки та норми посiву. Придатний для вирощування пiсля нетрадицiйних попередникiв: соняшник, рiпак, гiрчиця, льон.

Даний сорт універсального екотипу і придатний до вирощування на різних агро фонах, так само відмінно реагує на хороших попередників і високі норми мінеральних добрив і придатний до пізнього посіву.

Пшениця м’яка (озима)

Сорт придатний до вирощування за інтенсивною технологією. Термін посіву та норми висіву загальнорийняті. Добре реагує на підкормку у весняний період азотними добривами.

Пшениця м’яка (озима)

Сорт високоiнтенсивного типу для вирощування на високих i середнiх агрофонах. Короткостебловий, скоростиглий, добре витримує змiщення строкiв сiвби у пiзнiй бік.

Екстрасильна пшениця з оптимальним поєднанням пружності та розтяжності клейковини.
Рекомендована для Степу та Лісостепу
Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення
Господарські та біологічні характеристики:
– інтенсивного типу універсального використання на різних агрофонах;
– урожайність 7,8-10,2 т/га, з перевищенням національних стандартів
на 0,56-1,22 т/га (8,3-15,6%).
Висока урожайність забезпечується вдалим поєднанням високої продуктивної кущистості (680-850 стебел 1 м2), крупного (10,1-11,8 см), добре озерненного (52-66 зерен) колосся та крупного добре виповненого зерна (маса 1000 зерен
38,4-46,3 г);
– середньорослий (88-96 см), високостійкий до вилягання (9 балів) та
осипання (9 балів), середньостійкий до проростання на пні (період
спокою 32-38 діб).
– середньостиглий і достигає одночасно з сортом Антонівка;
– морозо-, зимостійкість підвищена (8-9 балів), вирізняється високою
посухо-, жаростійкістю (8-9 балів);
– стійкість до хвороб в польових умовах: бура іржа – 6-7 балів, борошниста
роса – 5-6 балів, піренофороз – 5-6 балів, жовта іржа –3-4 бали.
Якість зерна: вміст білка 13,6-14,9 5, вміст клейковини 34-38 %, сила
борошна – 450-520 о.а. Загальна оцінка хліба – 5,2-5,4 бали.
Апробаційні ознаки: різновид еритроспермум.
Кущ прямостоячий, прапорцевий листок темно-зелений, еректоїдного типу. В повній стиглості колосся біле, циліндричної форми, середньої щільності (19-21 колосків на 10 см стрижня) довжиною 101-108 мм. Остюки білі, грубі, зазубрені,
розміром 71-89 мм. Соломина пружна, підколоскове міжвузля утримує
колос в прямостоячому стані. Колоскова луска овально-ланцетної форми,
слабо опушена, довжина 13,8-14,8 мм, ширина 3,8-4,3 мм. Плече
пряме, широке. Зубець колоскової луски прямий, довжина 3,8-5,6 мм.
Кіль наявний, язичок короткий.
Зернівка червона, видовжена (довжина 7,1-8,8 мм, ширина 3,4-3,8 мм, товщина 3,0-3,8 мм).
Агротехнічні вимоги: вирізняється високою позитивною реакцією
на внесення азотних мінеральних добрив (К = 9,4-12,3).
Потреба в яровизації 45-50 діб забезпечує сорту відносно високу витривалість до надмірно ранніх строків сіву, а також достатньо високу стабільність морозостійкості впродовж зими.

сорт пшениці ЖИТНИЦЯ ОДЕСЬКА високоінтенсивного типу, універсального використання на високих і середніх агрофонах;

врожайність пшениці ЖИТНИЦЯ ОДЕСЬКА 8,3-12,9 т / га, із значним перевищенням національних стандартів на 0,93-1,58 т / га (11,6-22,5%).

Сорт формує високий урожай за рахунок поєднання великого (10,8-12,4 см), добре озерненность колоса (56-68 зерен) і високої продуктивної кущистості (688-890 стебел на 1 м²);

пшениця озима ЖИТНИЦЯ ОДЕСЬКА – короткостебельний тип, висота рослин 82-92 см, виключно стійкий до вилягання (9 балів), осипання (9 балів) та проростання на корені при перестої (період спокою 45-50 діб);

висока морозостійкість і зимостійкість вище середнього (8-9 балів);

пшениця стійка до осипання та проростання зерна в колосі; міцна соломинка забезпечує високу стійкість до вилягання;

сорт ЖИТНИЦЯ ОДЕСЬКА витривалий до ураження основними хвороб: бурої (7-8 балів), стебловий (6-7 балів) і жовтої (6-7 балів) іржі, борошнистої роси (7-8 балів), септоріозу (6-7 балів) , піренофороз (7- 8 балів), до сажкових хвороб (6-7 балів), фузаріозу колоса (5-6 балів).

Оригінатор: Селекційно – генетичний інститут – Національний центр насеннезнавства та сортовивчення.

– сорт інтенсивного типу, універсального використання на різних агрофонах. За сортотипу схожий на сорт “ПИСАНКА”;

– врожайність 7,4-10,8 т / га, що вище національних стандартів на 11,6-15,8%;

– висока продуктивність досягається з’єднанням великого добре озерненность колоса і високою кущуватістю. Сорт формує зерно (маса 1000 зерен 43,2 – 45,8 г);

– середньорослий (97-109 см), стійкий до вилягання (7-8 балів), осипання (7-8 балів) і проростання на пні (8-9 балів);

– середньостиглий, вегетаційний період 288 дні, виколошується і дозріває одночасно з сортом “МІСІЯ ОДЕСЬКА”;

– стійкий до основних хвороб в польових умовах на рівні 5, -6 балів.
Якість зерна: сильна пшениця, білок – 13,1-14,2%, клейковина – 28-33%, “сила” борошна 324-388 о.а.

Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення НААН України, м. Одеса.Забезпечує врожайність 7,6-10,8 т/га, що вище національних стандартів на 8,0-15,1%. Сорт з оригіна

ОПИС

Колір рослин впродовж вегетації темно-зелений зі слабким восковим покривом. Кущ прямостоячий до фази виходу в трубку. Розміщення листя – еректоїдне, що забезпечує сприятливі умови для фотосинтезу. Колос остистий (різновид еритроспермум), білий, циліндричної форми, довгий, добре озернений. Зернівка видовжена. Середній рівень продуктивної кущистості. Має товсті міцні стебла.

ПЕРЕВАГИ

Відносно висока витривалість до низьких і середніх агрофонів. Не осипається, високостійкий до проростання на пні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИРОЩУВАННЯ

Висів – висока позитивна реакція на підвищення норм висіву.

Сівба на різних агрофонах і попередниках.

Азотні мінеральні добрива – реагує добре.

Придатний для всіх типів ґрунтів.

ЗОНИ ВИРОЩУВАННЯ
Степ, Лісостеп, Полісся.

Пшениця м’яка (озима) Палітра Одеська
Короткостебловий сорт , високоінтенсивного типу, з підвищеними морозо-, зимостійкістю та посухо-, спекостійкістю
Рекомендований для всіх зон України
Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут
– Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення
Господарські та біологічні характеристики:
– високоінтенсивного типу для вирощування на високих і середніх агрофонах;
– урожайність
за роки сортовипробування варіює в межах 108,2 -89,6 ц/га, перевершуючи сорт-стандарт Куяльник на 4,9 – 8,7 ц/га (5,8 – 12,4%).
Два роки поспіль (2017, 2018) в Луганському ОДЦЕСР посідав І місце за врожайністю. В 2017 р. у Березівському ОДЦЕСР посів І місце з врожайністю 68,2 ц/га. Максимальний урожай сорту в 2018 р. отриманий у Сумському ОДЦЕСР – 106,1 ц/га;
– середньоранній, вегетаційний період 274 -279 діб, виколошується одночасно з сортом Куяльник;
– середньорослий (97 – 107 см), але на 3 – 8см нижчий за Куяльник, стійкий до вилягання (9 балів), осипання та проростання зерна в колосі;
– морозо-, зимостійкість вище середнього рівня (8,5 – 8,7 бала), при проморожуванні при t = -18°С впродовж трьох років живих рослин залишалося 84 – 87%;
– має високі посухо-, і спекостійкість (9 балів);
– при штучному зараженні на інфекційному фоні показав середній рівень стійкості до основних хвороб (в балах): бура іржа – 4, стеблова іржа – 5, піренофороз – 4, жовта іржа – 5.
Якість зерна: сильна пшениця. Вміст білка 13,0 – 14,0%, клейковини – 27,5 – 32,0%, «сила» борошна 420 – 480 о. а., загальна оцінка хліба – 4,5 – 5,0 бала.
Апробаційні ознаки: різновидність – еритроспермум. Колос середньої довжини (8 – 9 см), середньої щільності (21 – 22
колоски на 10 см колосового стрижня), веретеноподібної форми, солом’яно-жовтого кольору. Ості середньої довжини, грубості, розходяться в сторони. Колоскова луска яйцеподібна, середньої ширини
та довжини, неопушена. Зубець довгий, тонкий, гострий, зігнутий. Кіль виражений слабко, незазублений. Плече
середньої ширини, скошене. Зернівка червона, овальна або яйцеподібна, широка. Маса 1000 зерен – 40 г. Чубок середньої
ширини, коротковолосяний. Борозенка середньої ширини.
Агротехнічні вимоги: сорт з високим генетичним потенціалом врожайності, слід використовувати на високих агрофонах
за інтенсивної технології вирощування по кращих попередниках. Строки сівби оптимальні або дещо пізніші для зони
вирощування. Дуже добре реагує на внесення мінеральних добрив підвищенням продуктивності та якості зерна.
Особливості сорту: дуже добре поєднує вищесередній рівень морозо-,зимостійкості з високими посухо-,спекостійкістю. Має здатність до підвищеного кущення, як восени так і навесні.

МУДРІСТЬ ОДЕСЬКА
екстрасильна пшениця
Рекомендований для вирощування в степовій і лісостеповій зонах.
Автори: М.А.Литвиненко, Н.О.Гончарук, Є.А.Голуб та інші.
Господарські та біологічні характеристики:
– високоінтенсивного типу, універсального використання на різних аг-рофонах. За сортотипом подібний знаменитому сорту Альбатрос одеський.
– урожайність 7,6-11,5 т/га, що вище національних стандартів на 1,5-1,9 т/га.
– поєднує крупний (10,6-11,5 см) добре озернений (62-68 зерен) колос з середньою продуктивною кущистістю (3-4 стебел на рослину), формує крупне (маса 1000 зерен 42-45 г), високонатурне зерно (860-875 г/л).
– середньорослий, вегетаційний період 283-285 днів, виколошується і достигає одночасно з сортом Антонівка.
– морозо-зимостійкість підвищена (8-9 балів), посухостійкість висока (8-9 балів) на всіх етапах розвитку рослин.
– стійкість до основних хвороб в польових умовах на рівні 5-6 балів.

Озима пшениця Мелодія Одеська — високоінтенсивний середньорослий сорт універсального використання.

Різновид: лютесценс.

Переваги озимої пшениці Мелодія Одеська:

  • високопродуктивний;
  • стійкий до вилягання та осипання;
  • морозозимостійкій;
  • озима пшениця Мелодія Одеська має підвищену посухостійкість.

Стійка до фузаріозу озимої пшениці та летючої сажки, відноситься до сильних пшениць.

Зона вирощування (районування) озимої пшениці Мелодія Одеська: Степ, Лісостеп, Полісся.

Про автора

admin administrator