Настій часнику на вині

Авторadmin

Настій часнику на вині

Зміст:

Настойка з вина з часником: рецепт

Настойка з вина з часником відома людству жодну сотню років. Виготовлена ​​за дуже простим рецептом, вона бореться з багатьма недугами, але особливо добре допомагає людям з різкими перепадами тиску.

Цілювальний склад містить до 8% вітаміну С, антиоксиданти, антоціани, дубильні речовини, багато калію та магнію. Але захоплюватись їм не варто. Це не той напій, що п’ють на свята та частують гостей. Настойку приймають строго дозовано і пам’ятають про протипоказання.

Користь і шкода настойки з вина з часником

У помірній кількості настойка часнику на червоному вині виявляє безліч корисних властивостей, але основне її призначення – очищення судин. Після курсу застосування у людини нормалізується кров’яний тиск, покращується робота серцевого апарату та апетит.

Окрім цих позитивних ефектів, вино з часником має такий вплив на людину:

  • зміцнює імунну систему;
  • прибирає задишку;
  • позбавляє від головного болю;
  • тонизирует.

Часникова настоянка на червоному вині також використовується для боротьби з туберкульозом, гельмінтозом, служить профілактикою онкологічних захворювань.

Правильно приготовлений напій рідко викликає негативну реакцію організму. Але все ж таки побічні ефекти можуть проявлятися. До них відносяться:

  • алергія;
  • несвіже дихання;
  • нудота і печія.

У деяких людей після вживання часничної настоянки на червоному вині виникає тахікардія, відчуття жару. Це особливості організму, які зникають відразу після відмови від напою.

Сфера використання

Настойку часнику на червоному вині рекомендують приймати людям, які страждають від високого тиску, головними болями, нетравленням шлунка. Засіб підійде жінкам із вегетосудинною дистонією, що реагує на зміни погоди. Напій допоможе позбавитися шкідливого холестерину при атеросклерозі, попередить появу тромбів, зробить кров рідше.

Настойку варто приймати і тим, хто швидко втомлюється, страждає на безсоння, часто застуджується і хворіє.Напій очищає судини, покращує пам’ять, зміцнює серцевий м’яз, допомагає боротися з вірусами. Часник, настояний саме на червоному вині, а не на горілці, знижує ризик смертності від ССЗ.

Вибір та підготовка інгредієнтів

Щоб засіб вийшов смачним і корисним, потрібно приділити увагу якості інгредієнтів. Цілющим ефектом має лише натуральне червоне вино. Склад, виготовлений із цукру, спирту та винного порошку користі не принесе, а може й нашкодити. Більше рецептів приготування

Рада: Для виготовлення настойки краще брати сухе червоне вино з винограду. У ньому багато ресвератолу – природного кардіопротектора.

Ще один важливий момент – вибір часнику. Головки, на яких є пошкодження, сліди плісняви, для приготування настойки не підійдуть. Часник також не повинен бути вологим та м’яким. Краще використовувати овоч, нещодавно зібраний з грядки.

Рецепт приготування часникової настоянки на вині

Рецепт настоянки часнику на червоному вині включає всього два інгредієнти. Готується склад просто, головне – слідувати покроковому алгоритму і вибирати якісні продукти.

  1. Звільнити часник від лушпиння.
  2. Розім’яти в дерев’яній ємності.
  3. Перекласти масу в скляну пляшку з темними стінками.
  4. Залити вином.
  5. Закрити посудину і прибрати в темне місце. Щодня збовтувати.
  6. Через 14 діб настойку процідити, зберігати в холодильнику.

Увага: Щоб часник і настойка не окислилися, не можна використовувати металеві ложки та посуд. Інакше засіб втратить більшу частину цілющих властивостей.

Прийом засоби протипоказаний при індивідуальній непереносимості компонентів, епілепсії, геморої, гастриті, виразковій хворобі, проблемах з нирками. Не можна вживати настоянку на червоному вині з часником вагітним і жінкам, що годують. Не рекомендується часникова настоянка на червоному вині і тим, хто має залежність від спиртних напоїв.

Якщо під час прийому спостерігаються неприємні відчуття, слід припинити вживання напою і звернутися до лікаря.

Відгуки про застосування настоянки на вині та часнику

Відгуки про часникову настоянку на червоному вині неоднозначні. Більшість людей говорять про покращення самопочуття після курсу застосування, але є й такі, хто ефекту не побачив. Важко сказати, з чим це пов’язано: може, не було особливих проблем зі здоров’ям чи порушено технологію приготування.

Ось кілька відгуків користувачів, які приймали часникову настоянку на винній основі.

Довге наполягання – не завжди дорівнює підвищенню корисності напою. Якщо вино було неякісним, то через 2-3 роки настоянка може стати небезпечною для організму. А так є ефект. Почуватися краще стала, сили з’явилися. Але схуднути не вдалося, а пилка для цього. Повторювати досвід не буду.

Мені знайома порадила цю настойку, щоб нормалізувати тиск. Декілька років я її, звичайно, не наполягала, але й так вийшло непогано. Справді, після курсу полегшало. Але аж надто смердюча. Жодних побочок не було, крім «аромату».

Робили ми за таким рецептом настоянку. Наполягли домашнє червоне вино на часнику, вийшло 2 пляшки по 0, 7. Одну з чоловіком випили на двох, жодних змін не помітили. Ще пляшка лишилася. Ось думаємо, пити, не пити…

Рецепт я від бабусі ще чула. Мені напій сподобався та допоміг. Застосовувала, щоб прибрати проблеми з задишкою.

П’ять років тому у мене знайшли склероз головного мозку. Стан був жахливий – постійно хотіла спати, все забувала, сильно боліла голова. Сказали, якщо не лікувати, то може бути інсульт. Знайшла цей рецепт на червоному вині із часником, приготувала. Пила рік із перервами. Стало набагато легше.

Рідкісна погань ця настойка. Ні, окремо вся смачна, але разом – хімічна зброя. Не випадково цей засіб використовують у народній медицині для боротьби з вірусами. Я не змогла пити.

Настойка з вина з часником має накопичувальний ефект. Результат буде помітний лише за курсового прийому кошти. Якщо правильно її використовувати, то можна суттєво покращити стан здоров’я. Але займатися самолікуванням небезпечно, тож попередньо потрібно проконсультуватися з лікарем.

Автор: Дмитро Жаров, спеціально для Tonnasamogona.ru

Оцініть статтю (2 оцінки, середня 5 5 )

Додати коментар Скасувати відповідь

“Натискаючи на кнопку Надіслати коментар, я даю згоду на обробку персональних даних та приймаю політику конфіденційності.”

Current ye@r Leave this field empty

Лікувальні властивості та найкращі рецепти настоянки часнику на горілці

У літописних записах 16-18 століть часник неодноразово згадується травниками, як корисний, цілющий овоч.

Цілющі властивості часнику відомі ще з давніх-давен. Овоч почав поширення з гірської системи Тянь-Шаню і далі по всьому світу. Першими, хто скуштував часник, був китайський народ.

Потім часник потрапив на єгипетські землі, де полюбився єгиптянами, і його почали культивувати. У Стародавній Греції, овоч був відомий як ліки від усіх хвороб, а Піфагор закріпив за ним прізвисько царя всіх прянощів.

У період правління царя Олексія Михайловича, за його розпорядженням, створювалися цілі сади з вирощування часнику, оскільки ця рослина в 17 столітті врятувала світ від бурхливої ​​чуми.

Як відомо, часник застосовується не лише в кулінарії для надання пікантного смаку стравам, а й практично у будь-якій галузі медицини. Цей овоч – природний антибіотик, оскільки жодна рослина незрівнянна з часником за антисептичною, бактерицидною дією.

З часнику з метою лікування захворювань, готують відвари, сушать, їдять у сирому вигляді, і, звичайно, наполягають.

Секрет ефективності часникової настоянки

Вперше згадка про настоянку з часнику прийшла з Тибету. Саме там ченці створили простий, але цілющий напій і називали його еліксиром життя.

Лікувальна дія на людський організм, зумовлена ​​великим комплексом вмісту в часнику вітамінів, мікроелементів та хімічних сполук. Компоненти, що входять до складу овочів:

  • жирні кислоти;
  • вітаміни групи В;
  • вітаміни А, С, К, Е, Д,
  • цинк, селен, йод;
  • ефірні масла;
  • фітостероли;
  • інулін;
  • сапоніни;
  • полісахариди;
  • холін;
  • фітонциди.

У ході наукових досліджень у складі свіжої часникової рослини було виділено аліцин. Це хімічна сполука, яка утворюється при механічному руйнуванні часникових клітин і має бактерицидну, протизапальну дію.

Має високу активність щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій. Алліцин є з’єднанням з невисокою температурною стабільністю, що швидко руйнується при нагріванні, а також у звичайному кімнатному середовищі.

Тому термічно оброблений часник і препарати на його основі не такі ефективні, як свіжий овоч або часникова настоянка.

Від чого допомагає

Користь настоянки з часнику зумовлена ​​комплексом важливих для людини вітамінів та мікроелементів. Вживаючи настоянку можна оздоровити організм та підвищити імунітет. Від чого допомагає часниковий еліксир:

  1. При захворюваннях судин, таких як атеросклероз
  2. Гіпертонія.
  3. Аритмія.
  4. Захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів.
  5. Тромбофлебіт.
  6. Артроз, артрит.
  7. Паразитарні захворювання.
  8. Авітаміноз.
  9. Патології сечостатевої системи.
  10. Геморой.
  11. Гастрит, гастродуоденіт.
  12. Холецистит, жовчнокам’яна хвороба.
  13. Захворювання підшлункової залози.

Чи доведено ефективність часнику

Вчені з’ясували, що часник у 100 разів ефективніший за антибактеріальні препарати з ряду поколінь широкого спектру (цефалоспорини) і макролідів.

У ході досліджень виявлено, що часник містить хімічну сполуку діалілсудьфіду, який особливо ефективний при проникненні через слизові оболонки колоній патогенних мікроорганізмів.

Тим часом, антибіотики в таблетованому вигляді не так швидко всмоктуються, з чого випливає, що часник починає боротися із захворюванням швидше.

Крім того, аліцин стимулює роботу травного тракту, внаслідок чого збільшується синтез жовчних кислот – джерело «хорошого» холестерину крові, які блокує утворення атеросклеротичних бляшок.

Також, за відгуками лікарів, часник перешкоджає утворенню тромбів. Вміст в овочі серологічних хімічних сполук допомагає розчиняти тромби та кров’яні згустки, навіть у осіб, які раніше перенесли інфаркт міокарда.

Регулярне вживання часнику дозволяє нормалізувати процеси утворення та розпаду тромбів у кров’яному руслі.

Дія на організм

Завдяки природній силі та цілющому хімічному складу, часникова настойка діє наступним чином:

  1. Маючи антибактеріальну дію, захищає від хвороботворних мікроорганізмів, грибків та вірусів різних штамів. Також ефективне застосування настоянки при лікуванні глистних інвазій.
  2. Чинить антитромботичну дію. Серотонін, що входить до складу часнику, руйнує дрібні бляшки, очищаючи судини, попереджаючи розвиток атеросклерозу.
  3. Гіполіпідемічна дія. Знижує рівень холестерину в крові, покращує показники згортання, тому доцільно застосування настоянки при ожирінні та цукровому діабеті.
  4. Поліпшує роботу шлунково-кишкового тракту, вбиваючи патогенну мікрофлору в кишечнику та зберігаючи корисні.
  5. Допомагає за високого артеріального тиску, полегшує загальне самопочуття, усуває головний біль.
  6. Імуномодулююча дія – підвищує активність імунної системи, що так необхідно в період масових епідемій грипу.
  7. Протипухлинна дія –знижує ризик онкологічних захворювань.
  8. Дерматологічна дія – очищає глибокі верстви шкірного покриву.
  9. Ранозагоювальний ефект – усуває біль, набряк м’яких тканин, підвищує регенеруючі властивості шкіри.

Настоянку з часнику можна приймати курсовими прийомами чи епізодично. Залежить, з якою метою, лікувальною або профілактичною.

Користь для організму

Наївно вважати, що до народних засобів вдаються лише нашій країні. Рецепти, засновані на домашніх продуктах, користуються в усьому світі. Суміш меду з лимоном та часником одна з них.

Об’єднавши разом три продукти, отримуємо склад, де присутні:

  • Вітаміни групи;
  • Вітамін С;
  • Мінеральні речовини: залізо, кальцій, калій, мідь, цинк та інші;
  • Жирні кислоти;
  • органічні кислоти;
  • Ферменти;
  • З’єднання з антиоксидантною та фунгіцидною дією.

Завдяки корисним речовинам «чарівна настойка» дозволяє:

  • Підвищити імунітет;
  • Очистити судини;
  • Зміцнити кровоносні судини;
  • Стабілізувати артеріальний тиск;
  • Зменшити рівень холестерину та тригліцеридів у сироватці крові;
  • Вивести шлаки та токсини з кишечника;
  • Підвищити життєвий тонус;
  • Поліпшити працездатність;
  • Нормалізувати обмінні та метаболічні процеси;
  • Зменшити вагу;
  • Прискорити регенерацію клітин;
  • Омолодити організм.

Корисна суміш для волосся та шкіри:

  • Запобігає утворенню прищів та вугрів;
  • Зменшує запалення та роздратування;
  • Уповільнює процес старіння;
  • Запобігає появі тонких ліній, зморшок та пігментних плям;
  • Допомагає при псоріазі;
  • Знижує чутливість шкіри голови до грибкових інфекцій;
  • Зміцнює волосяні фолікули;
  • Зменшує випадання волосся.
  • Антибактеріальний;
  • Протигрибковий;
  • Протимікробний

Основні правила прийому

Перед тим, як почати приймати часникову настоянку, необхідно ознайомитись із правилами її прийому:

  1. Необхідно запивати настоянку із часнику молоком. Це потрібно, щоб нейтралізувати активну дію часникових кислот на слизовий шар шлунка.
  2. Зазвичай, лікувальний курс прийому становить 10 днів, але рекомендовано після завершення приймати часникову настоянку по 20 крапель протягом декількох тижнів для подальшої пролонгованої дії.
  3. Повторювати лікування настоянкою рекомендовано не раніше ніж через 5-6 років від початку першого курсу.
  4. Часник має різкий, специфічний запах, тому, після прийняття настоянки, від вас виходитиме неприємний запах. Молоко допоможе його нейтралізувати.
  5. У період лікування часниковою настойкою, рекомендовано вживати більше свіжих овочів і фруктів і краще відмовитися від прийому жирного і смаженого.

Протипоказання до застосування

Можлива негативна дія компонентів настойки не дозволяє її рекомендувати наступним категоріям осіб:

  • вагітним жінкам та жінкам у період лактації;
  • пацієнтам, які не досягли віку 18 років;
  • хворим з діагнозом “епілепсія”;
  • пацієнтам, які страждають на захворювання сечового та жовчного міхура в гострій та хронічній формах;
  • хворим із загостренням геморою;
  • пацієнтам, які страждають на захворювання шлунка і кишечника.

Настоянку використовують не тільки перорально, а й зовнішньо – нею змащують шкіру при педикульозі, бактеріальних та грибкових ураженнях епідермісу.

Найкращі рецепти для прийому настоянки всередину

Приготувати часникову настоянку не складе великих труднощів, оскільки необхідні інгредієнти для її виготовлення практично завжди під рукою. За основу використовують воду, спирт, горілку, червоне вино.

Посуд для заготівлі використовувати скляну або керамічну, але ніяк не з металу, оскільки це викликає окислення продукту. Часник бажано брати свіжий, без видимих ​​ушкоджень на часточках.

Тибетський рецепт часникової настоянки

Настоянка бере початок із Стародавнього Китаю. Вперше рецепт настоянки Тибету був виявлений експедицією 70-і роки. Еліксір неодноразово досліджували, після чого науково підтвердили його виражені лікувальні властивості.

Експертами було заявлено, що тибетська настойка бореться з атеросклеротичними бляшками, виводячи шлаки та токсини з судинного русла, відновлюючи еластичність та тонус стінки капілярів.

Як готувати тибетську настоянку з часнику:

Взяти 300 г часнику і потовкти в дерев’яній або керамічній ступці, часник обов’язково повинен бути свіжим.

Подрібнену масу покласти в банку і залити етиловим спиртом обсягом 200 мл, міцністю не вище 70%. Місткість міцно закрити і поставити в темне, прохолодне місце на 10 днів.

Після цього, засіб профільтрувати через кілька марлевих шарів, віджати, перекласти в іншу банку і наполягати ще 3-4 дні.

Еліксир необхідно застосовувати за схемою Тибету, суворо дотримуючись інструкції.

Дні прийомуКількість крапель
сніданокобідвечеря
1-й223
2-й456
3-й789
4-й101112
5-й131415
6-й151413
7-й121110
8-й987
9-й654
10-й321
11-й252525

Декілька порад при використанні настоянки тибету на часнику:

  1. Чим довше наполягає еліксир, тим цілющі його властивості. Оптимальною вважається витримка у 2-3 роки.
  2. Настоянку необхідно застосовувати у парі з молоком, воно усуне неприємний запах та зменшує подразнення стінки шлунка.
  3. Інтервал часу між прийомами засобу має бути не менше 3-4 годин і в цей проміжок варто відмовитися від їди.

Традиційний

Рецепт часникової настоянки на горілці містить наступні інгредієнти:

Необхідно подрібнити підготовлені зубчики часнику, скласти чисту ємність і залити зверху горілкою. Закрити кришкою та поставити в темне місце. Через 10 днів дістати, профільтрувати та приймати.

Схема прийому традиційної часникової настоянки: У першу добу, після сніданку прийняти внутрішньо 1 краплю, після обіду – 2 краплі, після вечері – 3 краплі. На другий день – 4 краплі після сніданку, 5 крапель після обіду, 6 крапель після вечері.

Наступні дні дозування підвищують, щоразу додаючи по краплі, і так до 25 крапель на день до закінчення настоянки.

На горілці

Класичний рецепт на горілці готувати просто.

Потрібно взяти 100 г свіжих зубчиків часнику, потовкти у ступці і залити 300 мл горілки. Закрити кришкою щільно та прибрати у темне місце. Наполягати 4 тижні, потім збовтати та профільтрувати. Приймати по 1 чайній ложці 3 десь у день їжі.

Така часникова витяжка добре тонізує та підтримує здоров’я. Рекомендується чоловікам підтримки потенції.

На воді

Настойки із часнику на воді рекомендовані людям з непереносимістю етилового спирту. Такий еліксир підвищує імунітет, можна приймати задля профілактики простудних захворювань.

Як приготувати настоянку:

  1. Пропорція часнику та води – 1:3.
  2. Зубчики овочів подрібнити, перекласти в ємність, залити водою і наполягати в темному місці. Необхідно еліксир регулярно збовтувати.
  3. Потім суміш проціджується, додається лимонний сік і мед.
  4. Приймати настоянку по 1 столовій ложці перед сном.

Рецепт часникової води

Часник на воді корисний людям, які страждають на мігрень, порушенням сну. Вода очищає судини, нормалізує артеріальний тиск та покращує травлення.

Щоб приготувати часникову воду, знадобиться:

  • 50 зубчиків свіжого часнику
  • 250мл чистої води.

Овочі пропустити через часнику, перекласти в пластиковий контейнер або банку, залити водою. Забрати в тепле місце на три дні. Часникова вода готова!

Приймати по 10 крапель, розведених у чайній ложці води тричі на день протягом трьох тижнів. Загальний курс лікування не повинен перевищувати 15 місяців.

Лимонно часникова суміш

Настоянка на основі лимона і часнику – справжнє джерело вітамінів і мікроелементів. Її корисно застосовувати для загального оздоровлення та підвищення імунітету. Суміш добре чистить судини, підвищує еластичність шкіри, відновлює роботу печінки та шлунково-кишкового тракту.

Рекомендується людям, кому протипоказаний прийом алкоголю та спиртовмісних продуктів.

Приготувати цілющу суміш легко. Необхідно взяти 4 лимони та 4 голівки часнику нового врожаю. Фрукт і овоч прокрутити через м’ясорубку, готову суміш перекласти в скляну ємність об’ємом 3 літри і залити кип’яченою прохолодною водою.

Закрити кришкою і прибрати в холодильник на три дні, періодично збовтуючи. Потім профільтрувати через марлю та приймати по 50 мл 1 раз на день перед їдою.

На олії

Часник на олії корисний жінкам у разі порушення функції менструального циклу та для профілактики онкологічних захворювань органів малого тазу. Засіб тонізує та заспокоює, добре приймати при безсонні.

Приготувати 1 головку часнику, очистити, а зубчики потовкти у ступці. Залити соняшниковою або оливковою олією об’ємом 1 склянки і прибрати в холодильник на три дні.

Приймати 1 раз на день натще по 1 столовій ложці. Також можна використовувати як заправку для овочевих салатів, адже це не тільки смачно, але й корисно.

З медом

Настоянка на основі меду та часнику корисна у сезон простудних захворювань, загального зміцнення імунітету.

Щоб приготувати медово-чесночну настоянку, потрібно взяти 1 головку свіжого часнику, 1 пляшку води об’ємом 0,5 літра і столову ложку меду.

Овочі дрібно покришити, перекласти в скляну банку і залити чистою водою, додати мед. Закрити та замотати туго марлею, після чого прибрати у темне місце на 4 дні. Приймати по 50 мл натще один раз на день.

На молоці

Настоянка широко застосовується у народній медицині на лікування захворювань легких. Прийом засобу при бронхітах помітно покращує відходження мокротиння, оскільки еліксир розширює бронхи, виводячи токсини.

Також, настойка корисна при бронхіальній астмі та хронічній обструктивній хворобі легень (ХОЗЛ).

Для приготування суміші необхідно взяти 10-12 зубчиків часнику та половину склянки молока. Проварити на плиті, остудити. Приймати по 10 мл двічі на добу до їди.

З оцтом

Засіб з яблучного оцту та часнику корисний при забитих місцях, розтягуваннях зв’язкового апарату та при захворюваннях шкіри. Особливість настоянки в тому, що її не можна приймати внутрішньо, зважаючи на наявність у складі оцту, а лише як місцевий засіб.

Що знадобиться для рецепту:

  • 10 зубчиків часнику
  • 500 мл яблучного оцту
  • 100 мл гарної горілки

Овощ потовкти у ступці, перекласти в скляну банку, залити сумішшю горілки та оцту, закрити туго кришкою. Прибрати у темне місце на два тижні, періодично збовтуючи. Потім дістати, процідити та протирати уражені ділянки.

Настоянка часнику на червоному вині

Еліксир корисний для судин та серцевого м’яза, підвищує загальну опірність, працездатність. Підвищує гемоглобін, нормалізує показники крові.

Як приготувати цілющу настоянку:

Взяти 12 зубчиків свіжого часнику, дрібно покришити, перекласти у скляну банку. Вилити туди ж пляшку сухого червоного вина та поставити на вікно під пряме сонячне проміння.

Засіб повинен наполягати два тижні, регулярно його збовтувати. Як настав час, вміст процідити і перелити в посуд з темного скла.

Настойку слід приймати тричі на добу по 5 мл протягом місяця.

На спирті

Настоянка добре зміцнює імунітет та корисна при інфекційних захворюваннях.

  • 350 г свіжого часнику очистити, потовкти в ступці і перекласти в скляну ємність
  • влити 250 мл 96% спирту, перемішати
  • закрити кришкою і поставити в темне прохолодне місце на 10 днів
  • Після закінчення часу, дістати банку, профільтрувати суміш і наполягати ще 3 доби.

Тепер настойка готова до вживання, слід приймати строго за схемою:

Перший день – перед сніданком 1-2 краплі, перед обідом 2, перед вечерею 3; 2-й день – відповідно до прийому їжі 4-5-6; третій день – 7-8-9; Четвертий день – 10-11-12; 5-й день – 13-14-15; 6-й день – 15-14-13; 7-й день – 12-11-10; 8-й день – 9-7-6; 9-й день – 6-5-4; 10 день – 3-2-1.

З перцем

При застуді та для загального зміцнення імунітету корисна часникова настойка з червоним перцем, що пекуче.

Як готувати еліксир: 3-4 зубчики часнику дрібно нарізати, перекласти в скляну банку. Туди додати|добавляти| нарізаний стручок перцю і залити горілкою об’ємом 1 літр. Закрити кришкою та прибрати у темне місце на три дні. Процідити через марлю та приймати по 50 мл 1 раз на день.

Зовнішнє застосування

Часникову настойку можна приймати не тільки внутрішньо, а й зовнішньо. Засіб добре загоює відкриті рани, усуває запальні зміни шкірних покривів, прискорює регенерацію м’яких тканин.

Завдяки антибактеріальній, протизапальній, протипаразитарній дії, зовнішнє застосування настоянки можливе при наступних патологіях:

  1. Гайморит – промивають носові ходи часниково-горілчаною настойкою.
  2. Риніт – настоянку на олії капають по 1-2 краплі в ніс.
  3. Лупа, випадання волосся – настоянку на горілці втирають у шкіру голови.
  4. Рани, сонячні опіки – уражені ділянки шкіри обробляють часниковою водою.
  5. Псоріаз- роблять компреси з горілчаної настойки.
  6. Ангіна, стоматит – розведеною спиртовою настойкою проводять ополіскування ротової порожнини.
  7. Ураження шкіри грибком – компреси по 15 хвилин з часниково-горілчаного засобу.

Зовнішнє застосування часникової настойки корисне як дорослим, і дітям.

Готуємо лимонну горілку в домашніх умовах

Домашня лимонна горілка – найпростіший у приготуванні напій, бездоганний коктейльний інгредієнт та просто доступна альтернатива комерційним «цитронам», цінник на які до непристойності високий.

У цьому матеріалі ви дізнаєтеся про всі доступні способи приготування настоянки горілки на лимонах, кількох цікавих смакових комбінаціях, а також прості і не дуже коктейлі на її основі.

Саме цей баланс, яким славиться відома горілка Absolut Citron з переважним ароматом лимона (хоча в ній чітко простежується і лайм, і апельсин, і десь грейпфрут), відіграв основну роль у створенні Космополітену.

Але ж ви тільки подивіться на цей жахливий цінник «цитрона»! Не сильно він посунувся і щодо менш відомих аналогів, таких як Smirnoff Citrus, Stolichnaya Citron, Laplandia Lemon Shot, Skyy Citrus та Grey Goose Le Citron. При цьому більшість виробників хвалиться натуральністю їхнього продукту. Але що може бути натуральніше власноруч приготованого напою в домашніх умовах, до складу якого входитиме лише горілка та лимони?

Крім того, така настойка стане найпростішим способом ушляхетнити не дуже вдалу казенку або самогон. Але смачна страва приготує без смачних продуктів справді складно!

Універсальний рецепт лимонної горілки з варіаціями смакових добавок та технологій приготування.

Лимонна горілка класична:

Смакові добавки (на вибір, опціонально):

  • ½ великого огірка
  • 3-4 гілочки м’яти
  • 2-3 середні стебла лемонграсу
  • 3 см свіжого кореня імбиру
  • 1-4 гілочки чебрецю, базиліка або розмарину
  • 3-5 ч. л. цукрової пудри, ванільного цукру чи меду
  • Лимони ошпарити окропом і натерти жорстким рушником, щоб забрати віск та інші консерванти.
  • Ножем для овочів або за допомогою дрібної тертки зняти з підготовлених лимонів цедру, намагаючись не захоплювати білу підшкірку, альбедо, яка дає гіркоту.
  • Цедру помістити в банку відповідного об’єму, додати при бажанні смакові добавки та залити горілкою. Банку щільно закрити і залишити в темному прохолодному місці на 3-4 дні мінімум, але більше 2 тижнів наполягати не має сенсу. Періодично вміст банки можна перемішувати струшуванням.
  • Через 3 дні (або раніше, якщо використовуються виразні смакові добавки) починати куштувати напій і коли насиченість смаку видасться оптимальною, процідити настій через дрібне сито і перелити в чисті пляшки.
  • Зберігати лимонну горілку слід у герметично закупореній тарі у темному прохолодному місці. Використовувати протягом 1 року!

Підготовка смакових добавок Огірок помити і нарізати кільцями, м’яту попередньо «оживити» поплескуваннями між долонями, стебла лемонграсу очистити від зовнішніх жорстких листків і підсохлих кінчиків, а потім нарізати на шматочки довжиною 2-3 см. Корінь імбиру очистити і нарізати дрібною. Зелень промити під проточною водою і дати висохнути. До комбінування інгредієнтів підходить акуратно, щоб не втратити освіжаючу сутність лимона. Крім підсолоджувача, який пом’якшує напій та посилює смаки, для перших експериментів краще обмежиться лише однією добавкою. Хороший баланс дає комбінація огірка та м’яти – така горілка не потребує будь-якого доповнення взагалі і добре смакує на льоду. Альтернативні способи приготування лимонних горілок:

Як приймати часник натщесерце

Овочі бажано приймати вранці і натще, оскільки саме в цей час хвороботворні мікроорганізми найбільш уразливі. На думку медичних фахівців, прийом часнику натщесерце допомагає налагодити травлення та в цілому покращити роботу шлунково-кишкового тракту.

Також часник натще рекомендований як дієтичний засіб. Він добре виводить з організму зайву воду та шлаки, а компоненти, що входять до складу овоча, спалюють підшкірно – жирову клітковину, прискорюючи метаболізм:

  1. Перший день дієти: вживати перед їжею по одному зубчику часнику.
  2. Друга доба: збільшити кількість часнику вдвічі, на третю – втричі.
  3. Після шести днів число зубчиків так само поступово зменшується до одного. Курс – 13 днів.

Така дієта не рекомендована людям з підвищеною кислотністю шлунка та гострими захворюваннями підшлункової залози.

Які корисні властивості містять часник і лимон?

Обидва продукти широко використовуються в народній медицині завдяки своїм потужним протизапальним, знезаражуючим та бактерицидним якостям.

Вони позитивно впливають на організм при лікуванні серцево-судинних захворювань.

Часник має такі властивості, корисні для стінок вен та артерій:

Корисні елементиДія на судини
Нікотинова кислотаПрискорює ліпідний обмін у крові, запобігає накопиченню холестерину.
Калій, магнійПідвищують пружність гладких м’язів, з яких складаються стінки судин, зміцнюють їхню структуру.
Аскорбінова кислотаРозгладжує, зміцнює м’язову тканину судин, регулює окислювальні процеси у клітинах.
АденозинМає виражену антиаритмічну дію, налагоджує роботу серця, перешкоджає в’язкості крові.
Поліненасичені жирні кислотиЗміцнюють структуру клітин, регулюють вміст цукру в крові, перешкоджаючи утворенню бляшок.

Регулярне вживання часнику запобігає утворенню тромбів, покращує кровотворення. Речовини у його складі нейтралізують віруси, перешкоджаючи розвитку інфекцій.

Лимон має яскраві протизапальні якості. Він відновлює метаболізм, виводить токсини та шлаки з організму. Його вживання підвищує імунітет, очищує кров.

Користь лимона для судин:

Корисні елементиДія на судини
Вітамін СРегенерує пошкоджені клітини, попереджає зношування тканин.
Вітамін В6Прискорює кровотік, розріджує кров, перешкоджаючи утворенню тромбів
ЗалізоПоліпшує склад крові
КалійНеобхідний для нормальної роботи серцево-судинної системи
ПектиниВбирають шкідливі речовини, не даючи їм накопичуватися в крові

Лимон, часник і вода ліки. Часник і вода врятували мене від “Букет” хвороб.

Рецепт, який дала бабуся на ринку. Почну з того, що після 40 років хвороби буквально почали атакувати мій організм. Я стала дуже втомлюватися, ноги набрякали, часто дошкуляла нудота, навіть якщо поїла тільки Овсянку на воді. Постійно погане самопочуття та задишка були моїми супутниками, що, загалом, не дивно при моїй вазі в 90 кг (зростання 165 см.).

Ось рецепт: Столочити у ступці або пропустити через часнику 50 часток часнику. Часник брати тільки нашу, домашню, китайську не годиться! Часникову кашку залити склянкою кип’яченої холодної води та поставити у тепле місце на 3 доби. Я чистою тканиною та все накриваю. Потім ліки процідити через тканину і віджати. Кашку викинути. Настій поставити в холодильник. Пити по 8-10 крапель настою, розчиняючи його в чайній ложці холодної води 3 рази на день.

Чим корисний часниковий настій: атеросклероз, хвороби серцево-судинної системи, профілактика інфаркту міокарда, очищення організму від жирових відкладень, поліпшення обміну речовин, відновлення зору, попередження розвитку атеросклерозу, омолодження організму. 5 років. Не можна приймати цей засіб людям з виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки, гастритами з підвищеною кислотністю. Будьте здорові!

Очищуємо кровоносну систему

Для очищення судин та всього організму можна приготувати настоянку згідно з наступним рецептом:

  • Подрібніть 350 г очищеного часнику;
  • Помістіть часникову кашку в банку і залийте склянкою горілки чи спирту;
  • Щільно закрийте кришкою і дайте настоятися протягом десяти днів у темряві та прохолоді;
  • Згодом процідіть, і дайте постояти ще кілька днів.

Отриману настойку розбавляють козячим молоком і приймають тричі на добу. Очищення організму та зміцнення імунітету настойкою на горілці проводиться за такою схемою:

  • Понеділок – 3 краплі настойки розведіть у 50 грамах молока. Випийте за 30 хвилин до їди;
  • Вівторок – вранці випийте 4 краплі, в обід – 5 крапель, увечері – 6 крапель;
  • Середовище – з кожним прийомом настоянки, рекомендується дозування збільшувати одну краплю. Тобто вечірній прийом кошти вже має становити 9 крапель;
  • Четвер – проводиться також збільшення дозування на одну краплю;
  • У п’ятницю дозування також збільшується та доводиться до прийому 15 крапель увечері;
  • Потім з 6 по 10 день лікування дозування потрібно поступово зменшувати до трьох крапель;
  • З 11 дня лікування до завершення курсу рекомендовано дозу по 25 крапель за один раз. Якщо з’явилися хворобливі відчуття у нирках, потрібно пити лише по 15 крапель.

Очищати організм часником рекомендується щорічно протягом п’яти років. Додаткові заходи щодо очищення організму

Проводячи очищення організму за допомогою засобів, до складу яких входить лимон та мед з часником, важливо пити якнайбільше рідини. Крім простої води корисними є соки з овочів та цитрусових.

Протягом дня слід випивати 500 мл морквяного соку. Паралельно потрібно займатися фізичними навантаженнями та правильно харчуватися. Не можна пити каву, міцний чай, вживати жирні та гострі страви, мариновані та солоні продукти.

Завдяки очищенню судин нормалізується рівень холестерину в крові, прийде в норму тиск, пропадуть головні болі, покращиться настрій та додасться енергія.

Враження

Відразу скажу, що чоловіча настоянка і на любителя. Я б не став її вживати за святковим столом чи на кухні. А ось чарочку на природі під юшку або для зігрівання на тій же риболовлі – саме те!

Напій має яскраво виражений смак та запах часнику. У невеликих кількостях зігріває та тонізує. Думаю взимку можна використовувати як профілактику застуди, хоча для цих цілей я віддаю перевагу перцюванню.

У моїх спогадах настоянка була прозорою, з легким жовтуватим відтінком. Мені поки що такого відтінку досягти не вдалося. Можливо це пов’язано з тим, що зараз зима та запасений часник у мене підсох. Влітку спробую на свіжому прямо з грядки. Може і зріз позеленіє тоді.

Для надання красивого кольору та посилення ефекту сприйняття я підфарбовую напій невеликою кількістю кольору.

Показання щодо процедури

Очищення судин допомагає вирішити велику кількість проблем зі здоров’ям.

Цю процедуру необхідно проводити для лікування та профілактики:

  1. захворювань серця, судин та головного мозку (інфаркту, ішемії, інсульту);
  2. варикозного розширення вен;
  3. гіпертонії;
  4. аритмії;
  5. склерозу.

Лікування сумішшю рослин рекомендується застосовувати людям, які перебувають у групі ризику цих захворювань. Перед початком курсу лікування необхідно посидіти на спеціальній дієті, а також повністю відмовитись від куріння, алкоголю та кави.

Про автора

admin administrator