Опис помідорів де барао

Авторadmin

Опис помідорів де барао

Зміст:

Помідори Де Барао: характеристика і опис сорту, особливості вирощування

Томат Де Барао чорний відноситься до нових сортів. На відміну від інших сортів, в меншій мірі томат схильний до нападу шкідників, стійкий до багатьох поширених хвороб і несприятливих зовнішніх умов. За рослиною легко доглядати, а врожайність приємно здивує.

Основна інформація про рослину

Сорт Де Барао має багато переваг.

Загальна характеристика всіх видів допоможе скласти повну картину про культурному рослині:

  • виносить низькі і високі температури;
  • переносить посуху;
  • потрібен мінімальний догляд і звичайний грунт;
  • може рости в тіні;
  • багато м’якоті в плодах;
  • тривало плодоносить.

Урожай можна зібрати через 3, 5 місяці після висадки насіння. Дотримуючись правил догляду, з одного кущика можна зібрати близько 5 або навіть більше кілограмів плодів. Вага кожного томата близько 80 грам. Форма довгаста, колір залежить від виду і може бути рожевим, червоним або навіть чорним.

Збір врожаю починають з моменту почервоніння плодів, подальше дозрівання здійснюється в добре освітленому приміщенні. Зберігаються довго, не втрачаючи смакових якостей. Смак, судячи з відгуків дачників, кисло-солодкуватий.

Сорт спочатку був призначений для вирощування в теплиці, але багато дачники намагаються доглядати за ними в умовах відкритого грунту і отримують хороші результати.

різноманіття видів

Серед городників великою популярністю користуються практично всі види томатів сорту Де Барао. Опис сорту допоможе виявити відмінні риси кожного з них.

Сорт Помідор Чорний в висоту може виростати до 2 метрів і навіть більше, так як зростання триває протягом усього розвитку рослини. Відноситься до середньопізніх сортів. З моменту проростання сходів до появи зрілих плодів може пройти близько 125 днів.

Овальної форми чорні томати важать близько 70 г, колір темно-бордовий, в смаку відсутня кислинка. Сорт добре переносить несприятливі впливу з боку навколишнього середовища, стійкий до багатьох хвороб і шкідників. Потрібно пасинкування (усунення зайвих пагонів, які будуть заважати рослині нормально розвиватися).

Томат Де Барао Гігант виростає в хороших умовах до 2, 2 метрів. Відрізняється стійкістю до багатьох хвороб. Переносить низькі температури і тінисту місцевість. Садити рекомендовано тільки в парнику. Різновид помідор Де Барао Гігант має довгасті плоди червоного кольору, дозрівають близько 4, 5 місяці, один томат важить близько 140 г. З одного посадженого куща деякі дачники збирають близько 6 кг.

Серед всіх різновидів сорту Де Барао Рожевий найкраще приживається на грядках городників, спочатку потрібно приміщення під плівку. Стебло може рости до 2 метрів. Помідори Де Барао Рожеві мають потужну, широку кореневу систему, тому потрібно часта поливання. Плоди мають насичений рожевий колір, форма довгаста, насіння всередині мало. При гарному догляді з кожного куща можна зібрати по 4 кг.

Рожеві томати Де Барао приносять багатий урожай при різних погодних умовах. Тривалий час зберігаються і добре транспортуються. Рослина добре переносить затененность, спеку чи холод.

Томат Де Барао Царський може вирости до 2, 5 метрів, стебло потужний, листя мало. Витягнутої форми помідори можуть важити близько 140 грам. Якщо дотримуються правила вирощування, то з кожного куща можна зібрати близько 12 кг.

Де Барао червоний відноситься до видів, коли плоди зріють пізно. З дня висівання до появи зрілих плодів може пройти 120 днів. Колір овальних томатів яскраво-червоний, насичений. Важить один плід близько 100 г. Невеликий розмір і щільна консистенція дозволяє Червоні томати Де Барао використовувати для зимових заготовок. Плоди довго зберігаються, добре переносять транспортування, стійкі до тіні, хвороб, холоду.

Насіння можна висадити відразу у відкритий грунт, а можна спочатку проростити розсаду.

Сорт Де Барао Золотий можна виростити тільки в теплиці. Має товстий міцний стебло і густе листя. У висоту кущ може досягти 2 метрів. Вага кожного Золотого томата Де Барао становить приблизно 80 грам. Рідко хворіє і радує високою врожайністю. Сорт має солодкуватий присмак і містить багато каротину.

Де Барао Жовтий, як і всі інші різновиди, має масу переваг. Урожай добре зберігається, стійкий до температурних перепадів, за рослиною легко доглядати. Жовтий томат володіє більш солодким смаком і в ньому міститься так само, як і в золотом багато каротину. Плоди жовтого томата Де Барао достигають пізно, урожай збирають тільки восени.

Помаранчеві Де Барао томати мають середньопізні строки дозрівання. З моменту посадки насіння до дозрівання плодів проходить близько 110 днів. Нові гілки з’являються в міру росту рослини, тому урожай можна збирати до самих заморозків. Приносить хороший урожай не тільки в теплиці, а й у відкритому грунті за умови, що догляд правильний. З одного куща можна зібрати до 10 кг. Стійкий до перепадів температури, виносить тінь. Зрілі томати мають яскравий помаранчевий окрас, витягнуту невелику форму. Вага одного томату близько 100 г.

Всі різновиди помідорів Де Барао можна використовувати для зимових заготовок, додавати в салати і вживати в свіжому вигляді. Плоди відрізняються соковитістю і мясистостью.

Секрети висадки та догляду

Існують свої особливості вирощування насіння дивного сорту помідор. Насіння починає сіяти в кінці лютого. У підготовлену ємність всипають грунт, найкраще підходить суміш глини з піском, і поміщають насіння. Ємність покривають плівкою для створення парникового ефекту.

Перші паростки повинні з’явитися вже через тиждень. Як тільки з’являться кілька листочків необхідно рослина пікірувати. У відкритий грунт найкраще висаджувати розсаду на початку літнього періоду.

Кожен кущик повинен знаходитися далеко від іншого, відстань повинна бути не менше метра. Висаджують в ямки глибиною не менше 15 см, найкраще ввечері. Після цього рясно полити теплою водою. Через два тижні потрібно присипати добривами. До цього часу рослина вже добре вкорениться.

Вирощування у відкритому грунті або теплиці вимагає деяких знань, які допоможуть зберегти здоров’я і врожайність рослин. У теплиці рослина може досягти великих розмірів у висоту.

Помідор Де Барао вимагає пасинкування. У міру зростання рослини з’являються нові бічні гілочки, які потрібно вчасно видаляти. В результаті потрібно залишити два сильних, здорових стебла. Для того, щоб кущик добре тримався, потрібно сформулювати опору.

Рослина має потужну кореневу систему, високий стебло, тому потрібно досить часто поливати. На один кущик має йти 2-3 відра води кожні чотири дні. Поливати потрібно тільки підстава. Якщо вода потрапить на стебло або листи, велика ймовірність підхопити інфекцію.

Сорт Де Барао стійкий до фітофторозу, але грибкове захворювання може наздогнати в період тривалих дожів і зниженої температури повітря. Спочатку уражаються листя, а потім і плоди. Хвороба поширюється повільно, тому потрібно вчасно вжити заходів.

7 сортів помідор Де Барао: чорний, рожевий, золотий, царський, гігант, червоний

Іноді новачки плутають назва цього сорту і називають його Дебарао, але такий сорт, ніде не зареєстрований і тому поки не існує. Зараз розмова піде про чудесне не має недоліків сорті помідор Де Барао, характеристика і опис якого представлена нижче.

Характеристика сорту томату Де Барао

Цей сорт підкорив городників в 90-і роки, і багато його висаджують до сих пір. Має багато підвидів різних за кольором і формою плодів. Кущ індетермінантний, потужний. Можна сказати, що кущі цього сорту дають багаті врожаї стабільно незалежно від погодних умов. Томати придатні для поїдання в салатах і консервації. Розсада легко вирощується і з одного куща можна отримати до 20 кг. помідорів.

Необхідно правильно підходити до культивування цього сорту, щоб отримати більшу віддачу врожаю.

опис сорту

Томат Де Барао – сорт високорослих помідорів, що відрізняються високою врожайністю і стійкістю до хвороб

Стовбур міцний, що не крихкий, на якому розташовано багато листових пластин помідорового типу темно-зеленого кольору. На кущі зав’язується до 10 шт. кистей, в кожній з яких є по 7 плодів вирівняних за вагою. Сорт пізнього дозрівання. Культивувати сорт можна як в теплиці, так і у відкритому грунті.

Плодоношення триває до заморозків.

показникопис
кущВисота 4 м.
термін дозрівання110-120 діб.
врожайність20 кг. з одного куща.
форма плодуЗалежно від виду, але в основному довгаста.
забарвлення томатаЗалежить від виду – рожева, червона, жовта і ін.
Середній вагу ягоди90-130 гр.
шкірочкаСередній пружності.
м’якотьСоковита і ніжна.
транспортуванняВідмінна.
зберіганняДо двох місяців після зняття з куща.

Переваги і недоліки

Де Барао полюбився городникам не через розміру, а завдяки високій врожайності

У цього сорту просто немає ніяких недоліків, томат володіє тільки позитивними якостями:

  • Чи не вимогливий у догляді;
  • Може вирощуватися в півтіні;
  • морозостійкий;
  • Володіє високою врожайністю;
  • Має хорошу стійкість до захворювань томатного типу;
  • Володіє тривалим терміном зберігання.

Види – чим вони відрізняються

Де Барао це загальна назва сорту, але нашими селекціонерами виведено багато видів цих помідор, які відрізняються по:

  • Формі плодів;
  • Кольором плодів;
  • Харчосмакова якостям.

рожевий

Для повного визрівання увазі необхідно 115 діб від перших сходів. При повній стиглості помідори володіють рожевим кольором і красивим товарним виглядом. Позитивні якості – морозостійкість, тіньовитривалість, дружна віддача врожаю, стійкість до захворювань.

чорний

Цей підвид відрізняється від інших тільки забарвленням плодів. Вони темного фіолетово-червоного кольору масою 50 гр. Плоди Чорного гіганта визрівають на 115 добу. Всі позитивні якості такі ж, як і у інших підвидів.

червоний

Підвид сорти дає стабільно великий урожай до 6 кг з куща при правильному вирощуванні. Плоди важать в середньому 110 гр.

Червоний Де Барао

  • Добре переносить тінь;
  • Чи не хворіє;
  • Переносить зниження температури;
  • Володіє хорошим урожаєм товарного виду плодів.
  • Кущі потужні вимагають пасинкуванні і видалення зайвої листової маси.

царський

Це врожайний вид Де Барао, так як в середньому з куща збирають 15-20 кг в умовах відкритого грунту.

  • Тривалість і щедрість віддачі врожаю;
  • Стійкість до захворювань;
  • Довгий термін зберігання зірваних плодів;
  • Універсальне застосування томатів;
  • Переносить зниження температури.
  • Потужний зростання вимагає високої і міцної опори;
  • Необхідність пасинкування.

гігант

Кущ виросте більше 2 м позначки, середня вага томатів цього сорту 150 гр, колір томатів червоний і слівообразная форма.

Урожай становить 6 кг з куща.

Золотий

Помідори володіють чудовими смаковими якостями і мають золотий забарвлення своїх плодів. Термін дозрівання становить 115 діб.

Де Барао Золотий

  • Добре переносити часткове зростання в тіні;
  • Стабільно великий урожай;
  • Стійкість до хвороб і зниженнях температури.
  • Великі кущі;
  • Багато листової маси, яку доводиться частково видаляти.

помаранчевий

Термін дозрівання становить в середньому 125 діб. Плоди вирівняні за формою оранжевого кольору. Урожайність становить 12 кг з одного куща. Плодоносить до самих морозів і має ті ж позитивними якостями, які притаманні різним видам Де Барао.

Порядок вирощування помідор в теплиці

Це прекрасний вид помідор, який в тепличних умовах може дати максимальний урожай прекрасних томатів.

Теплиця для цих томатів повинна бути висотою не менше 3 м, так як ліани помідор можуть досягати 4 м довжини.

Підготовка матеріалу для посадки

Насіння варто підготувати до висадки. Насамперед їх перевіряють на схожість. Для цього в склянці води розводять чайну ложку солі і ретельно розмішують її в воді. В цей соляний розчин опускають насіння і ті, що спливли, не придатні до подальшого пророщування, так як в них немає життя. Решта насіння треба знезаразити і для цього їх на півгодини опускають в рожевий розчин марганцевого калію. Тільки після цих процедур приступають до посадки насіння.

Перевірка насіння томата на схожість Необхідно пройти ці етапи, щоб даремно не чекати появи паростка з пустого насіння.

коли садити

Для посіву в теплицю насіння висівають в підготовлені ємності в кінці лютого. Щоб отримати хорошу розсаду на виході варто дотримуватися певних правил:

  1. Ємність повинна бути висотою близько 12 см і мати дренажні отвори для зливу зайвої води після поливу.
  2. Грунт ля вирощування розсади повинен бути поживним і пухким. Його можна придбати в спеціалізованому магазині, а можна скласти самому, взявши все в рівних частках – торф, городню землю, землю з компостної купи.
  3. Насіння закладаються на глибину 1, 5-2 см, після чого накривають склом і чекають сходів 3-6 днів.
  4. Коли більшість сходів буде вже над поверхнею грунту, скло прибирають і вирощують розсаду, поливаючи і повертаючи її різними сторонами по відношенню до сонця.
  1. Пікірування розсади роблю, коли на паростках буде по два справжніх листа і переносять їх в 500 гр. стаканчики.

Основні вимоги до догляду

поливи

Це обов’язкова умова для культивування помідор. Їх роблять щотижня і теплою водою, щоб уникнути загнивання кореневої маси. Поливати краще ввечері, щоб за ніч рослина встигла насититися водою.

Після поливів обов’язково рихлити ґрунт, щоб збільшити доступ кисню до кореневої системи.

підживлення

Підживлення кущів томата при вирощуванні в теплицях проводять в два етапи

Першу підгодівлю куща забезпечують через 10 днів після висадки розсади – підживлюють азотними добривами. Другу вносять вчасно утворення бутонів, це повинна бути фосфорно-калієва підгодівля і бажано в рідкому стані. Перегодовувати помідори не слід, так як це погано позначиться на якості томатів.

Підживлення вносити тільки на вологу землю, щоб не обпекти кореневу систему рослини.

Коли і як збирають урожай

Плоди Де Барао починають визрівати через 4 місяці після сходів розсади. Плодоношення тривалий і припиняється тільки при зниженні температури до мінусової. Помідори можна знімати в молочному віці, і вони дійдуть до нормальної стиглості при дозаривании.

Вирощування у відкритому грунті

Вирощування у відкритому грунті мало чим відрізняється від вирощування в теплиці єдине, що урожай буде меншим, так як його кількість буде залежати від погодних умов. Розсада в грунт буде висаджена пізніше і урожай поб’є морозом раніше ніж в теплиці.

Підготовка матеріалу для посадки

Насіння готують за тим же принципом, як і для висадки розсади для умов теплиці.

коли садити

Час посадки зсувається на місяць. У південних регіонах Росії до висадки насіння на розсаду приступають в середині березня, Московська область і усі регіони, що знаходяться на її широті висівають насіння в останніх числах березня.

Необхідно дотримуватися термінів, так як витягнута приживається у відкритому грунті не так легко як розсада нормального росту.

Основні вимоги до догляду

Вимоги до догляду абсолютно не відрізняються від догляду в теплиці. Ті ж поливи та підживлення. Розпушування і видалення бур’яну проводиться на другий день після поливів. Єдине що потрібна опора для кущів встромляється на стадії висадки розсади. Це робиться, щоб не пошкодити коріння.

Коли, забиваються в грунт повинні бути не менше 3, 5 м. Висоти.

Коли і як збирають урожай

Урожай починають збирати в кінці липня початку серпня. Все залежить від погодних умов і наявності холодних ночей. Чим їх більше, тим менше дозріває помідор.

Чудове різноманітність томатів цього сорту завжди буде радувати городника своїм результатом. Без врожаю не залишиться навіть новачок головне дотримуватися рекомендацій по вирощуванню цього сорту.

Помідори Де Барао: опис сортів, відгуки, фото, характеристика

Сьогодні, власники дач і городів часто намагаються знайти високоврожайні сорти овочів і фруктів. Особливим попитом користуються томати. Завдяки багаторічним дослідам селекціонерів, кожна людина може придбати будь-які насіння або розсаду для посадки на власній ділянці. Серед численних видів пасльонових, найбільш популярні помідори Де Барао.

Опис і характеристика помідор Де Барао

Відмінна риса томатів Де Барао – це высокорослость та сортову відмінність. Кожен садівник може сам вибрати собі підходящий вид помідорів, за власним уподобанням.

Характеристика сортів Де Барао

Томати Де Барао відомі всьому світу своєю деревоподібної структурою кущів. Вирощуючи рослина з насіння чи розсади, можна отримати високий кущ (до 3 метрів у висоту) з численними бічними пагонами. Але, з-за своєї высокорослости, рослині дуже важко самостійно рости і розвиватися. Тому їх часто підв’язують до шпалер.

Окремої уваги заслуговує опис сортів Де Барао. Цей томат має велику кількість плодоносних гілок. Дозрівання плодів відбувається тільки через 120 днів з моменту посадки (при використанні насіння). Листя Де Барао середніх розмірів, поверхню її бархатиста, а колір – темно-зелений. В період цвітіння кущ виглядає найбільш красиво. На його пагонах з’являються дрібні жовті квітки, які в залежності від характеристики сортової приналежності, розташовуються після 3-11 листків.

Опис плодів також має свої особливості. Помідори цих сортів мають середні розміри (60-90 грам), але їх кількість на одному кущі може здивувати не досвідченого садівника. При правильній посадці і догляду, можна отримати до 10 кг плодів з одного квадратного метра площі земельної ділянки. Смак Дебарау також має свої відмінності від інших сортів. М’якоть помідора дуже ніжна, солодка з виразною кислинкою. Такі овочі відмінно підійдуть для вживання в свіжому вигляді, а також для консервації. Де Барао особливі помідори вони мають здатність зберігати свою щільність навіть при використанні в закатках.

Колір плодів помідорів Де Барао може бути різним. Залежно від сортової приналежності, вони можуть бути: жовтими, чорними, червоними, оранжевими і рожевими.

На фото або відео плоди виглядають як іграшкові кульки. До того ж, кожен із видів Де Барао має свої власні показники врожайності, а також вимоги щодо вирощування та догляду. Посадка томату може відбуватися, як у відкритий грунт, так і в теплиці. Найкращі показники врожайності і розвитку самої культури спостерігаються саме в парникових умовах.

Чому сорти помідора Де Барао користуються популярністю?

За численними відгуками садівників, томати Де Барао є одними з найбільш затребуваних на сучасному ринку.

Справа в тому, що самі плоди якщо це сорт справжніх помідор Де Барао володіють ніжним незабутнім смаком. До того ж, вирощування таких сортів не доставить навіть недосвідченому садівникові великих клопотів. Ті люди, які вже встигли по достоїнству оцінити переваги вирощування сортів томатів Де Барао, стверджують, що ці пасльонові мають:

  • високу врожайність;
  • широкий спектр застосування плодів;
  • придатність до вирощування в будь-якому типі грунту;
  • стійкість до різних хвороб;
  • «м’ясистість» і соковитість плодів;
  • красивий зовнішній вигляд кущів.

Але, вирішивши придбати насіння або розсаду томатів Де Барао, важливо знайти потрібний сорт, який підійде для вирощування в певних кліматичних умовах. Справа в тому, що окремі види культури мають свої особливості не тільки по посадці, але і по догляду. До того ж, урожайність і навіть смакові якості плодів можуть у різних сортів відрізнятися.

Різновид сортів Де Барао

Різноманіття різновидів сорти припаде до душі будь-якому садівникові

Численна різновид помідорів Де Барао дозволяє підібрати кожній людині найбільш відповідний сорт не тільки за смаковими якостями плодів, але і по окремих особливостей вирощування. Фахівці виділяють:

Позитивні відгуки дачних обивателів і досвідчених селекціонерів, пов’язані з великою кількістю переваг томатів. Найбільшу увагу до себе привернув сорт Де Барао Золотий. Почасти, це пов’язано з незвичним кольором плода, а також з його розмірами (один помідор може бути до 100 грам). До того ж, як і будь-томат Де Барао, цей сорт високоврожайний.

Не менш популярний і сорт Гігант Де Барао, фото і виде5о відрізнити ці сорти практично неможливо. Почасти, це пов’язано з основними перевагами сорту. Він відмінно переносить перепади температури, плоди мають велику вагу (до 150 гр., а з одного куща можна зібрати до 7 кг овочів). Але, є і недоліки. Гігант рекомендується вирощувати тільки в теплицях.

Посадка томату

Вирішивши вибрати в якості садивного матеріалу, насіння, слід знати про особливості вирощування сильної розсади Де Барао. Робити це потрібно в парнику або теплиці. Краще всього використовувати під посів насіння невеликий ящик з родючим грунтом. Для добрива підійде перегній. Також можна придбати вже готову грунтосуміш. Сама посадкасемян проста:

Паростки повинні з’явитися вже через півтора місяці. До висадки у відкритий грунт вони будуть готові тільки до 70 дню. До цього моменту, слід активно поливати паростки. Також важливо зняти плівку з ящика. Рослини повинні звикати до нових для себе умов. Важливо, щоб цей період збігся з потеплінням. Заморозки знищать слабку розсаду, тому слід бути обережним. Сама посадка на земельній ділянці проводиться в невеликі лунки, глибиною 5-7 див. Грунт повинна бути удобреному. На одному квадратному метрі поміщаються 4 саджанця.

Молоді рослини рекомендується вкрити плівкою

Досвідчені садівники радять накривати розсаду поліетиленом, якщо висока ймовірність нічних заморозків. Найкраще підійде міні-парник. Зробити його нескладно. Досить встановити металеві дуги на місці посадки і прикріпити до них поліетилен. Так, молоді рослини будуть захищені від зовнішньої загрози.

Особливості агротехніки сортів Де Барао

Де Барао – сортове рослина. Такий томат не є гібридом. Тому, і вимоги по догляду за таким овочем особливі. Агротехніка помідора Де Барао складається з: поливу, формування, добрива та сезонного видалення цвітінь. Так як ця рослина високоросла, не можна забувати і про його підв’язку. Вона має свої особливості:

Полив також має свої особливості. Помідори таких сортів володіють розвиненою кореневою системою, яка забезпечує силами всі свої пагони. Тому, Де Барао потребує великої кількості вологи. Краще всього, поливати кущі один раз в 4 дні. До того ж, під кожну рослину слід вливати по 20-30 літрів води. Важливо, щоб сам здійснювався полив під корінь. Попадання води на листя, стебло або плоди може стати причиною зараження томату різними хворобами. До того ж сам овоч може розтріснутися.

Формування куща, незалежно від того, де вирощується культура (на вулиці або в теплиці), відбувається в 1 або 2 стебла. Всі зайві пасинки необхідно видаляти. До того ж, важливо стежити і за станом листя. Всі сухі і пожовклі слід обірвати. Деякі садівники, також рекомендують позбавлятися і від листя на нижніх пагонах. Такі дії допоможуть рослині активніше рости і розвиватися.

Удобрювати помідори найкраще в період наливання плодів. В якості підгодівлі можна використовувати відстояний розчин курячого посліду або коров’яку. Його вносять разом з поливом по пропорції 1:10 (якщо послід (1:20) 3 рази за один сезон. Найкраще між підгодівлями робити перерву на 2 тижні.

Поради від досвідчених садівників

Де Барао – сорт, відомий своїм активним розвитком. На ньому постійно з’являються нові пагони, листя, а також суцвіття. На те, щоб забезпечити необхідною енергією, рослині потрібна підгодівля. Але, що робити, якщо сезон плодоношення вже підходить до кінця?

Досвідчені садівники рекомендують обривати залишилося на кущах суцвіття в серпні або ж на початку вересня. Справа в тому, що така операція дозволяє перенаправити сили рослини на дозрівання вже наявних плодів і не витрачати сили, на зав’язі, які не встигнуть стати повноцінними плодами. Таке формування дозволяє отримати здоровий якісний урожай.

Садівники радять не забувати і про профілактичні обприскування від хвороб. Особливо небезпечний для Де Барао – фітофтороз. Якщо ж зберегти розсаду від захворювання не вдалося, слід обірвати уражені листя рослин і спалити їх. Також важливо обробити помідори спеціальними препаратами від фітофторозу.

Сорти Де Барао є одними з найбільш затребуваних на сучасному ринку томатів. Їх незвичайні якості высокорослости, а також смакові характеристики, що задовольняють потреби, як досвідчених, так і початківців садівників. Для вирощування такої культури, достатньо лише знати, всі особливості догляду за нею. Тільки так можна отримати великий якісний урожай.

Про автора

admin administrator