Пересолила тушковану яловичину що робити

Авторadmin

Пересолила тушковану яловичину що робити

Тушкована яловичина

Тушкована яловичина готується довше ніж курка або свинина. Чим довше тушкується, тим буде смачніша, та подається до столу тільки гарячою.

Автор понад 1100 рецептів. Буду радий, якщо ви поділитеся рецептом.

Схожі рецепти

Яловичина тушкована з овочами

Яловичина з овочами

М’ясо у вині — тушкована яловичина

Тушкована яловичина — страва отримана при тривалій термообробці м’яса з овочами і спеціями. Процес термічної кулінарної обробки, іменований тушкування, має на увазі нагрівання продукту в малій кількості рідини, або взагалі без рідини. В останньому випадку вважається, що тушкування у власному соку.

При тушкуванні додаються спеціі, жир, і, як правило, продукти попередньо обсмажуються. Процес консервування — тривалого збереження, тушкованих страв, важливий, але вимагає додаткових дій. Наприклад, стерилізації банок в автоклаві.

З тих пір, як в XIX столітті у Франції винайшли тушенку, вона вже встигла стати неймовірно популярною і затребуваною. Готовий продукт, який не потребує додаткової обробки. Тушонкою годували армії всіх воєн минулого століття. Тушонка входить в пайок солдатів, мандрівників і навіть просто ледачих людей, не охочих готувати їжу. Чого вже простіше — відварити макарони і змішати з тушонкою?

Консервоване тушковане м’ясо, в побуті — тушонка, один з найкращих і затребуваних м’ясних готових продуктів. Вельми тривалі терміни зберігання таких консервів, роблять тушонку стратегічно важливим продуктом. Згадую армійські пайки, з великими бляшаними банками тушонки, в шарі солідолу. Жарти жартами, а було смачно, особливо якщо є свіжий хліб.

Крім того, тушкування – прекрасний спосіб зробити жорсткі продукти, як наприклад яловичина, м’якими. При тушкуванні м’ясо, вірніше білок м’яса, руйнується, і м’ясо стає м’яким, навіть ніжним.

Для приготування тушкованого м’яса, зокрема яловичини, не обов’язково брати вирізку або ніжну телятину. Процес тушкування здатний зробити м’якою навіть найжорсткішу яловичину.

Тушкована яловичина готується досить довго, набагато більше, ніж тушкована курка або свинина. Я навіть більше скажу — чим довше готується тушкована яловичина, тим буде смачніше.

Інгредієнти

  • Яловичина (ребро) 0.5 кг
  • Морква 1 шт
  • Часник 1 головка
  • Черешкова селера 2 гілочки
  • Оливкова олія 2-3 ст. л.
  • Лавровий лист, коріандр, чорний і червоний перець горошком, запашний перець, сухі ароматні трави (чабер, орегано, базилік) за смаком

Покроковий рецепт

  1. За великим рахунком тушкувати можна будь-яку частину — філе, лопатку, ошийок і т. д. Але тушковані ребра — найсмачніші, крім того, зручно їсти м’ясо з кісточки. М’ясо нарізати великими шматочками, приблизно як куряче яйце. Ребра нарізати по міжреберних проміжках, а по кістці нарубати через 4-5 см. М’ясо ретельно вимити, особливо звернути увагу на кісткову крихту — її треба видалити, як і уламки кістки. Попадеться на зуб — буде неприємно.

Тушкована яловичина

Якщо ви обожнюєте яловичину – цей рецепт для вас. Сьогодні ми вас потішимо тушкованою яловичиною, яка вийде надзвичайно ніжною, м’якою та ароматною. Окрім основного компоненту нам ще знадобляться абсолютно прості інгредієнти: часник, цибуля, вершкове масло, сіль та цукор, а також оцет.

Інгредієнти

Яловичина 1 кг
Цибуля 2 шт.
Вершкове масло 100 г
Цукор 1 ст. л.
Сіль 1 ст. л.
Оцет 1 ст. л.
Часник 10 зуб.

Приготування

На першому етапі приготування нам потрібно помити яловичину. Потім нарізаємо м’ясо на довільні шматочки. Важливо, щоб вони були завтовшки не менш ніж 1 см.

Тепер беремо сковорідку або каструлю з широким дном. Викладаємо сюди подрібнене м’ясо.

Після цього чистимо цибулю. Нарізаємо її на кільця середньої товщини. Викладаємо цибулю в каструлю на м’ясо.

У каструлю з двома інгредієнтами вливаємо приблизно 200 мл окропу. Ставимо каструлю на вогонь і доводимо масу до кипіння.

Вершкове масло нарізаємо на брусочки і викладаємо на цибулю. Коли вода закипить, каструлю потрібно накрити кришкою. Зменшуємо вогонь і тушкуємо наші інгредієнти приблизно впродовж однієї години.

Через годину потрібно почистити часник і нарізати його максимально дрібно. Висипаємо його в каструлю.

В окремій ємності змішуємо сіль, цукор та оцет. Відправляємо отриману масу в каструлю з іншими інгредієнтами. Усе ретельно перемішуємо, накриваємо кришкою і готуємо на маленькому вогні ще 60 хвилин.

Ну от і все – яловичина готова. Смачного!

Про автора

admin administrator