Піткулінг що таке

Авторadmin

Піткулінг що таке

Що таке пілінг обличчя? Види пілінгу

Слово «пілінг» – від англійського to peel – знімати шкіру, очищати від ороговілих клітин. Завдяки професійному і грамотному пілінгу в глибоких шарах шкіри запускається потужний процес оновлення клітин. Тому така процедура – це основний етап методик з омолодження шкіри.

Існує досить багато видів пілінгу. І вибір необхідної процедури в кожному конкретному випадку індивідуальний. Салон краси підбирає програму, що залежить від ступеня проблеми, яку необхідно вирішити. Наприклад, видалення верхнього шару клітин надасть доступ кисню, поліпшить кровообіг. Водночас активніше почнуть вироблятися колаген і еластин, шкіра стане пружнішою і більш сяючою. Якщо проблеми шкіри вимагають більш глибокого підходу, використовується пілінг, що має вплив також і на дерму. Таке глибоке втручання ефективно перешкоджає пігментації шкіри, усуває зморшки і повертає їй здоровий вигляд.

Спа-процедури на основі пілінгу повертають молодість шкірі, оскільки таким чином усуваються тьмяні ороговілі клітини.

Зараз пілінг вважається найрадикальнішим і найефективнішим нехірургічним прийомом, що дозволяє позбутися зморшок.

Види пілінгу

Як вже зазначалося, салон краси пропонує різні види пілінгу. За глибиною впливу на шкіру пілінг поділяється на:

Поверхневий пілінг вважається найделікатнішим. Застосовується для профілактики та корекції незначних проблем зі шкірою один раз на 4-6 тижнів. Він може позбавити від пігментних плям, дрібних зморшок, усуне ороговілий шар шкіри, слугує відмінною профілактикою вугрових висипань.

Серединний пілінг застосовується на всю товщину рогового шару шкіри. Він розгладжує зморшки, мінімізує прояв стрий, коригує рубці.

Глибокий пілінг діє на всю товщину епідермісу. Застосовується для активної корекції і значного візуального омолодження обличчя. Але в даному випадку слід пам’ятати, що використовуються досить агресивні техніки впливу на шкіру.

За способом впливу пілінг поділяється на:

Механічний пілінг – це усунення ороговілих клітин за допомогою абразивних засобів.

Хімічний пілінг – обробка шкіри фруктовими кислотами: саліциловою, гліколевою та ін.

Фізичний пілінг – це апаратний метод. У випадку з поверхневим пілінгом використовується ультразвук, серединним – ербієвий лазер, глибинним – лазер СО₂.

Крім перерахованих вище видів, можна виділити ензимний пілінг. У даному випадку для процедур використовуються маски на основі ферментів, що впливають на верхні шари шкіри.

У салоні краси і спа Beauty Story проводяться поверхневі і поверхнево-серединні пілінги

Коктейльний пілінг Anti-Aging Peel

  • корекція пігментації, поліпшення кольору шкіри
  • має бактерицидні і антиоксидантні властивості
  • сприяє профілактиці і лікуванню біостаріння

Коктейльний пілінг Excellent Rejuvinating Peel

  • корекція усіх видів старіння (хроно-, фото- і гормонального)
  • зменшення глибини і протяжності зморшок
  • підвищення щільності і пружності шкіри
  • ліфтинг-ефект
  • одночасне відлущування і зволоження

Мигдальний пілінг Mandel Plus для чутливої ​​шкіри

  • корекція кольору обличчя і відбілювання
  • очищення і звуження пор
  • лікування себореї і висипань після вагітності і лактації
  • профілактика і лікування фотостаріння
  • лікування куперозу

Мигдальний пілінг Mandel P

  • має потужну антибактеріальну та протизапальну дії
  • має депігментуючу дію
  • коригує колір шкіри, усуває постакне

Прайс-лист на пілінги

Довіряйте своє обличчя тільки професіоналам. Вони зможуть не лише повернути молодість і підтримати вашу природну красу, але й зберегти здоров’я вашої шкіри на довгі роки.

Детальна інформація та запис за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Пілінг для обличчя: що це таке, для чого він потрібен і які бувають види – користь і шкода для особи

Чи можна робити пілінг особи часто: в цьому питанні слід враховувати інтенсивність впливу і ступінь жирності шкіри.

Якщо шкірний покрив жирний і комбінований, то правильно застосовувати чистку раз в тиждень. А якщо шкіра нормальна і суха, то не варто наносити очищуючий засіб частіше, ніж раз на місяць.

Частота використання пілінгів трьох різновидів за інтенсивністю дії:

  • поверхневого – 2 або 3 рази на місяць;
  • серединного – раз на місяць;
  • глибинного – через кожні 2 місяці.

Особливості послепроцедурной догляду визначаються тим, які типи чистки шкіри застосовувалися.

  1. Шкода поверхневого пілінгу для особи є мінімальним. Отже, догляд неспецифічний. Мінімум тиждень неприпустимо застосовувати скраби і скатки. Косметолог призначає для прискорення регенерації і попередження рубцювання креми на пантеноловой основі. Бажано в період реабілітації вживати якомога більше води для поліпшення метаболізму. Фруктові і хімічні пілінги для обличчя мають на увазі використання кремів з УФ-фактором для захисту від ультрафіолету. Вмиватися слід тільки м’якими засобами.
  2. Реабілітація після серединної чистки триваліша, і після пілінгу неприпустимо проводити скрабірованіе, віддирати кірку пальцями. В іншому випадку утворюються рубці. Догляд повинен бути м’яким, неагресивним. Це означає, що не можна впливати на шкіру механічно, користуватися хімічними та косметичними препаратами. Що потрібно робити в реабілітаційний період: вмиватися міцелярної водою або іншим НЕ сульфатним засобом, застосовувати препарати для захисту від ультрафіолету і прискорення загоєння.
  3. Глибинна чистка травматична, тому послепроцедурной догляд повинен бути ретельним і обережним. Перша доба не можна вмиватися. Далі неприпустимо обробляти обличчя спиртовими препаратами. Для вмивання використовується трохи тепла кип’ячена вода. Шкіру не труть рушником, а тільки скидаються краплі. Для догляду використовують м’які пінки і гелі. Для попередження пігментації, виходячи на вулицю, необхідно нанести крем з високим ступенем УФ-захисту. Відновлюючі засоби після глибинної чистки призначає тільки фахівець.

Іноді після інтенсивної процедури реабілітація проходить в стаціонарних умовах. Пацієнтці призначають медикаменти, що ослабляють біль в місці опіку, запобігають рубцювання і інфікування.

Почнемо з основ.Пілінг – це ефективний метод з очищення шкіри. За допомогою даної процедури з поверхні епідермісу видаляються різні типи забруднень, в число яких входить, як продукти життєдіяльності шкіри, так і зовнішні чинники.

Пілінг дозволяє без зусиль прибрати з обличчя:

  • залишки відмерлих шкірних покривів;
  • вуличний пил;
  • опади, що залишаються з вихлопних чи інших газів;
  • себум (жирові клітини, вироблені сальними залозами);
  • засохлий піт.

Привабливо і те, що пілінг буває не тільки поверхневим. Залежно від обраного для особи засоби, шкіра очищається на різних шарах. Тобто існують спеціальні рішення для середньої та глибокої очистки.

Необхідно враховувати, що, коли проводиться подібне очищення, шкіра зазнає певне втручання в нормальну роботу. Вплив ззовні завжди негативно відбивається на стані дерми. Саме з цієї причини не можна проводити таку чистку занадто часто. Існує ризик не тільки позбутися від відмерлих клітин шкіри, але і захопити живу тканину або викликати роздратування. Тому необхідно не підходити до задачі з фанатизмом.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день існують абсолютно різні методики. Peeling може проводитися, як механічним, так і іншими способами. Прийнято виділяти такі типи процедур:

  • апаратну;
  • лазерну;
  • кріотерапія;
  • хімічна;
  • механічна.

Така різноманітність можливостей дозволяє людям підбирати оптимальний для себе метод. Переглянути кожен з існуючих варіантів і вибрати найбільш ефективний і найменш травматичний для епідермісу. Найкраще відштовхуватися від типу шкірних покривів.

Пілінг підходить будь-якого типу шкіри, його можна робити, починаючи з вісімнадцятирічного віку. Він допомагає шкірі очиститися від продуктів обміну і регенерації, покращує колір обличчя, здатність сприймати косметичні засоби.

  • при схильності пір до закупорки;
  • при перших ознаках старіння шкіри;
  • при появі пігментних плям і рубців;
  • для усунення постакне.

Частоту проведення пілінгу визначає фахівець, виходячи з потреб вашого типу шкіри. До речі, саме після цієї процедури краще за все робити косметичні процедури, спрямовані на харчування або омолодження шкіри. Звичайно, перед цим потрібно дати шкірі повністю відновитися.

Вибір глибини проведення пілінгу залежить від типу шкіри і актуальних косметичних проблем. А ось догляд після процедури полягає в тимчасовому відмову від сонячних ванн, відвідування сауни і лазні. Також на період відновлення виключіть декоративну косметику, користуйтеся тими засобами, які були рекомендовані лікарем.

Механізм дії

Принцип дії пілінгу залежить від його виду. Їх два: хімічний та механічний.

В основі механічного пілінгу – робота абразивних частинок, які усувають відмерлі клітини фізично, буквально «зчищаючи» їх з шкіри. Саме так діють скраби, а точніше, їх активні компоненти – абразиви натурального походження (подрібнені кісточки фруктів і ягід, мікрокристали солі і цукру) або синтетичного (поліетиленові гранули).

Протипоказання

Така процедура, як пілінг особи, ніколи не проводиться без видимих ​​на те причин. Залежно від того, який результат хоче отримати людина, підбираються певні засоби і методики.

Наприклад, проблемна шкіра потребує постійного глибокого очищення. Нерідко на ній з’являється висип або чорні точки. Для боротьби з цими помітними недоліками використовується пілінг. Він дозволяє проникнути в глибокий шар шкіри і «дістати» звідти чорну крапку. Для проблемного особи нерідко використовуються спеціальні склади, що дозволяють трохи підсушити наявні почервоніння і інші дефекти. Також багато крему дозволяють звужувати пори, що дуже корисно для власників жирної дерми.

Профілактичний пілінг також має місце бути. Якщо людина має потребу в такому форматі оновлення шкірних покривів і видалення продуктів зайвої діяльності сальних залоз, то така методика точно буде вдалою. Нерідко пора забивається потім і пилом, через що шкіра не здатна нормально дихати. Недостатня кількість кисню призводить до виникнення ранніх ознак старіння. Отже, систематичні профілактичні процедури дозволяють зберегти красу.

Пілінг знаходиться на сторожі нашої молодості. Поверхневий шар особи вимагає постійного оновлення. Тобто така методика дозволяє запустити процес регенерації тканин. Не залежно від способу, відбувається одне і теж: поверхню епідермісу рівномірно травмується, що дає сигнал клітинам, вони починають активно ділитися, тим самим покращуючи стан особи.

Пілінг є прямим втручанням в звичайний ритм роботи організму людини. З цієї причини існує ряд протипоказань, за якими використання даної методики не рекомендується. Здається, що маніпуляціям піддається тільки шкіра обличчя. На ділі, в процесі бере участь весь організм.

Уявімо основні протипоказання для будь-якого типу пілінгу у вигляді списку:

  • вагітність (як настала, так і запланована);
  • грудне годування;
  • загострення герпесу;
  • ГРВІ, грип або інша вірусна інфекція;
  • підвищена температура тіла;
  • наявність опіків, саден, гнійників і інших дефектів на шкірі обличчя;
  • інтенсивна сонячна активність на вулиці.

Відповідно, якщо перед походом виявилося одне з протипоказань, пілінг доведеться відкласти. З більшістю пунктів все цілком очевидно. Деякі ж розглянемо детальніше.

Насправді, до цих пір існують суперечки щодо пілінгу вагітності. Деякі вважають, що хімічний метод не принесе ніякої шкоди. Інша частина вважає за краще дотримуватися думки, що кислоти здатні проникнути через кровотік матері прямо до дитини. Загалом, краще не ризикувати і відмовитися від даної процедури.

Підвищення температури є свідченням наявності інфекції або іншого захворювання. У такий період краще відмовлятися від пілінгу особи. Необхідно дбати про здоров’я організму, а не про зовнішню красу. Вона почекає.

Решта протипоказання носять більше індивідуальний характер. Перед цим найкраще проконсультуватися з лікарем-дерматологом. Тільки фахівець зможе підібрати оптимальний варіант.

Основні правила застосування

Перед пілінгом необхідно відвідати косметолога для попередньої консультації. Фахівцю необхідно розповісти про наявність алергічних реакцій, про перенесені і хронічних захворюваннях. Інформація потрібна для виявлення протипоказань, вибору діючої речовини для відлущування і тактики відновного лікування. Косметолог також порекомендує, як правильно підготуватися до хімічного пілінгу.

Основні правила підготовки:

  1. За 3-4 тижні до процедури наносити на шкіру засіб з вмістом невеликої кількості кислоти, яке порекомендує косметолог. Завдяки маніпуляціям шкіра буде истончаться, що сприяє кращому проникненню активної речовини в шари епідермісу під час пілінгу. За сім днів до початку процедури припинити використання засобу.
  2. За тиждень до пілінгу заборонено використовувати скраби, а також проводити дії на обличчі, здатні травмувати шкірний покрив.
  3. При схильності до герпесних висипань провести курс прийому противірусних препаратів.
  4. За 14 днів – виключити перебування на сонці і відвідування солярію.

Довідка . Підготовку з використанням засобу з низькою концентрацією кислоти можна замінити процедурами пілінгу з гліколевої або мигдальної кислотою – один-два рази.

Як вже було сказано вище, косметичний пілінг в домашніх умовах можна проводити 1-3 рази в тиждень. Щоб уточнити періодичність, попередньо прочитайте інструкцію з використання продукту. Якщо ви робите пілінг в салоні або клініці, частоту і тривалість процедур вибере лікар-косметолог.

  • Поверхневий пілінг проводять курсами по 4-8 процедур з проміжком в 7-10 днів. Повторюють курс через півроку (при дуже щільною шкірі можна і раніше).
  • Серединний пілінг виконують не частіше, ніж раз на півроку. При чутливій шкірі – раз на рік.
  • Глибинний пілінг – агресивне і дуже травматично втручання. Проводиться раз на кілька років і тільки за суворими показаннями.

Коли краще робити пілінг

Від виду пілінгу залежить, як часто можна проводити процедуру:

  • Поверхневий . Курс пілінгу становить 4-10 разів. Процедура повинна проводитися не частіше одного разу на 10 днів.
  • Середній . Курс пілінгу – 1-3 рази, між кожною процедурою проміжок – місяць.
  • Глибокий . Процедура виконується одноразово. Повторювати пілінг можна не раніше, ніж через один рік.

Хімічний пілінг – процедура очищення шкіри від поверхневого до глибинного шару епідермісу. Залежно від проблеми шкіри і віку жінки косметолог підбирає вид очищення, склад кошти і концентрацію активної речовини.

У косметологічний центр краще йти перед вихідними, тобто в п’ятницю в другій половині дня. Тоді найважчі дні реабілітації припадуть на суботу і неділю, не доведеться виходити з дому, що знизить стрес для очищеної шкіри.

Бажано до процедури полежати в гарячій ванні або сходити в лазню. Шкірні пори розкриються, і косметолога буде легше видавлювати з них вміст.

Проводити чистку можна цілий рік, але є нюанси. Так, для фруктового пілінгу протипоказаннями є літні місяці і сонячна погода. Оброблена кислотами шкіра болісно реагує на ультрафіолет.

Оптимальний період для пілінгу – з середини осені до середини весни. У ці місяці сонячна активність невисока, варто не спекотна погода.

Необхідно дивитися в інструкції, як використовувати домашній пілінг. Деякими препаратами допустимо користуватися і в літній сезон. Наприклад, що входить в лінійку косметики Ультрасьютікалс очищающий гель, що відрізняється щадним, але ефективною дією, застосовувати можемо цілий рік. Препарат недешевий, але в великому тюбику, тому витрата невеликий, рекомендується застосування 2-3 рази в тиждень.

Здавалося б, догляд за своєю красою повинен бути щоденним або хоча б кілька разів на тиждень. Однак, якщо мова йде про таку річ, як пілінг особи, то тут все не так уже й свавільно. Розберемося, в першу чергу, з сезоном.

Прийнято вважати, що зробити пілінг обличчя влітку вирішиться тільки божевільний. Почасти, частка правди в цих словах є. Справа в тому, що така чистка знімає верхній захисний шар, тобто шкіра стає в буквальному сенсі оголеною. Відповідно, активний вплив сонячних променів вже точно не позначиться на ній позитивно.

Ультрафіолет спровокує старіння дерми, погіршить її загальний стан, та й обгоріти безумовно нікому не хочеться. Тому пілінг особи проводиться переважно в осінньо-зимовий період, коли дія ультрафіолету не настільки активно. Звичайно, зараз існують більш прийнятні техніки, після яких шкіра не настільки сприйнятлива до сонця.

Тепер поговоримо про вікові критерії. Тут все не так строго. Пілінг доступний абсолютно всім групам. В юнацький період він відмінно допомагає боротися з небажаною висипом вугрів, яка безумовно не додає привабливості. Людям старшого віку рекомендована така чистка, так як після неї шкіра починає оновлюватися.

Відносно часу доби. Ніяких обмежень немає. З одного боку, можна піти вранці, поки шкірні покриви не встигли понабирали на себе будь-яку пил та інші забруднення. Якщо ж подивитися під іншим кутом, у вечірній час, після процедури, не потрібно нікуди йти. Досить нанести живильний крем і лягти спати, щоб епідерміс набрався сил за ніч. Загалом, кому як зручніше.

Рецепти в домашніх умовах

Багато хто звик вважати, що такий догляд є виключно високопрофесійної косметичною процедурою для особи. Звичайно, професіонал безумовно зробить все краще. Але сьогодні кожен може без праці купити найбільш підходяще засіб і провести пілінг будинку. Так точно можна отримати абсолютний релакс в процесі, що позитивно позначиться на результаті. Але який засіб вибрати? Після чого шкіра стане ідеально м’якою і чистою? Давайте задамо ці питання експертам.

Почнемо з такої речі, як крем-пілінг. Такий склад завжди має приємну ніжною жирною текстурою, яка легко розподіляється по шкірі обличчя.

“Я завжди рекомендую клієнтам спробувати класне засіб від компанії Vilenta. Спеціальний засіб для вмивання 3 в 1. Склад дає прекрасне глибоке очищення. При цьому він не пересушує, не викликає роздратування і дає гарне харчування. В основі лежить кислота (глікогелевая, молочна, яблучна і лимонна). Це відмінний заряд вітамінів на весь день ”

Сьогодні зустрічається такий цікавий продукт, як маска-пілінг. Тобто не потрібно розносити суміш на шкірі, робити легкий масаж. Досить просто розподілити тканинний лекал.

“Хочу залишити свій вкрай позитивний відгук на такий продукт, як маска для обличчя« фруктові кислоти » . Унікальна річ. Вона акуратно знімає ороговілі частинки епідермісу і вирівнює загальний тон. Як підсумок – оксамитова поверхню без єдиної вади. ”

Можна прибирати забруднення та іншими засобами. Наприклад, скаткою.

“Пілінг-скатка – вкрай популярна домашня методика. Можу порекомендувати два засоби: із серії 7 days для навіженої і грайливою або ж smart touch gel для особи . Кожен варіант по-своєму гарний. Вони мають високу ефективність. Шкіра набирається сил, стає м’якою і еластичною. Систематичний догляд дозволить попрощатися з чорними точками. ”

Можна чергувати засоби, запропоновані нашими експертами. Так шкірний покрив не звикне до певного типу. Отже, ефективність не знизиться. Головне – не користуватися кожним товаром частіше разу на два тижні.

Не хочеться витрачатися на дорогі засоби? Або забули купити новий флакон, а старий скінчився? Не страшно, крем-пілінг можна приготувати і вдома.

Пропонуємо кілька простих ідей. Кожен рецепт включає в себе популярні в побуті компоненти, тому їх просто знайти.

  1. На основі аспірину. Буде потрібно: 3 аспірину, ч. Л. соку лимона і соди, вода. Змішуємо перші два інгредієнта і накладаємо на шкіру обличчя. Чекаємо всього лише 10 хвилин. Сода і вода буде потрібно для змивання. Змочуємо їй ватний диск і протираємо.
  2. Для наступного пілінгу потрібно: чайна ложка соди і солі, столова ложка крему для обличчя. Перемішуємо між собою перераховані компоненти. Маса бути жирної з невеликими частинками. Наносимо на ділянки, схильні до акне / чорним точкам, тримаємо біля півгодини і змиваємо великою кількістю прохолодної води. Краще після цього намазатися кремом.
  3. Мигдальний пілінг. Беремо 30-40 грам мигдалю і стільки ж вівсяної муки. Подрібнюємо і змішуємо з парою столових ложок молока. Варто також додати масло чайного дерева. Тримаємо приблизно 15 хвилин, поки не утвориться скоринка. Після цього шкіра повинна бути очищена великою кількістю теплої води.
  4. Швидкий пілінг можна провести за допомогою вівсянки. Змішуємо пару ложок меленої крупи з водою. Чекаємо, коли суміш відстоїться (буквально 2-3 хвилини), після цього масажними рухами втираємо в шкіру. Найкраще активно працювати з проблемними ділянками, схильними до висипань. Далі, як завжди, все змивається водою.
  5. Для більш грубого очищення рекомендується змішати улюблений крем з меленою кавою. Частинки зерен нерідко зустрічаються в професійній косметиці. Вони дозволяють поліпшити стан особи.

Тут немає нічого складного. Кожен рецепт максимально простий. Склад можна без праці приготувати з підручних засобів, отримавши такий же хороший ефект, як після салону краси.

При проведенні хімічного пілінгу в домашніх умовах дотримуйтесь наступних умови:

  • Засіб наносити тільки на здорову шкіру. Не повинно бути гнійників, подряпин або саден.
  • Перед застосуванням перевірити шкіру на алергічну реакцію. Для цього нанести трохи засобу на ділянку за вухом.
  • Дотримуйтесь дозування.

Пілінг можна проводити з використанням аптечних препаратів або натуральних продуктів.

фруктовий

Пілінг на основі фруктових кислот діє м’якше порівняно з салонними активними речовинами. Обов’язкова умова перед застосуванням – перевірити шкіру на алергічну реакцію.

Рецепти для пілінгу з фруктовими кислотами:

  1. Ананасово-медовий . Для суміші необхідно взяти 100 г свіжого ананаса, 1 ст. л. меду і 1 ст. л. вівсяної муки. Нанести на обличчя, змити через 8-10 хвилин.
  2. Лимонно-масляний . Змішати масла шипшини і оливи по 2 ст. л., додати 10-12 крапель лимонного соку. Підігріти суміш на водяній бані і нанести на шкіру. Змити через 7-10 хвилин.
  3. Яблучний . Необхідно подрібнити м’якоть яблука, огірки і моркви окремо. Для очищення обличчя змішати інгредієнти в співвідношенні 2: 1: 1. Нанести на обличчя і шию, змити через десять хвилин.
  4. Виноградний з червоною смородиною . Ягоди взяти в рівних частинах, зняти шкірку і розім’яти. Після нанесення змити через 15-25 хвилин.
  5. Апельсиновий . Для суміші взяти 2 ст. л. м’якоті фрукта, додати 1 ч. л. кавовій гущі і 1 ч. л. меду. Нанести на обличчя, змити через 15 хвилин.

Очищення шкіри за допомогою фруктових кислот можна проводити до 10 процедур.

Довідка . Яблуко містить найпотужнішу фруктову кислоту, яка може спровокувати опік верхнього шару епідермісу.

мигдальний

Пілінг на основі мигдальної кислоти можна використовувати дівчатам з тонкою і чутливою шкірою, схильної до появи судинної сітки. Для очищення обличчя в домашніх умовах використовують мигдалеву кислоту, придбану в аптеці.

При неправильному застосуванні мигдальної кислоти на шкірі можуть залишитися шрами і рубці.

За два тижні до виконання процедури наносити щодня крем з вмістом мигдальної кислоти з концентрацією активної речовини від 5 до 15%.

Покрокове виконання процедури:

  1. Очистити обличчя від косметики, протерти лосьйоном або косметичним молочком.
  2. Для кращого проникнення мигдальної кислоти необхідно розпарити шкіру. Для цього покласти вологу гарячу серветку на обличчя.
  3. Обробити шкіру тоніком з 10% мигдальної кислотою.
  4. На чутливі місця нанести жирний крем або вазелін на губи і ніздрі, навколо очей.
  5. Нанести за допомогою кисті миндальную кислоту, обходячи зону очей. Тримати до 15 хвилин.
  6. Змити теплою водою залишки кошти.

Довідка . При покупці мигдальної кислоти для пілінгу уважно вивчіть прикладену інструкцію і дотримуйтесь зазначену дозування.

Який пілінг вибрати

З урахуванням такого розмаїття можливостей, вгадати найбільш підходящий для себе варіант неможливо. У кожного своя особлива шкіра. Тому сказати зі стовідсотковою ймовірністю, що буде краще для вашого обличчя зможе тільки професіонал. Можна звернутися до косметолога за допомогою. Однак, велика ймовірність, що він запропонує той пілінг, яким сам і займається, щоб продати свою послугу.

Послухаємо думку незалежного експерта з цього приводу.

“Можна зробити методом проб і помилок. Зрозуміло, краще здійснювати їх в домашніх умовах. Багато фахівців погодяться зі мною в тому, що Vilenta пропонує широке розмаїття можливостей. Кожен пілінг по-своєму унікальний. Комусь більше подобаються масажні процедури з використанням гелю для вмивання. Чутлива шкіра безумовно зрадіє щадить масці, що не може завдати фізичної шкоди дермі. Тому можна купити абсолютно будь-який продукт. Головне – перевірити, чи підходить він під тип особи. ”

Рекомендується робити вибір, грунтуючись на власних відчуттях. Якщо очевидно, що тканинна маска незручна для використання, не потрібно себе мучити. Гель або крем також добре впораються з завданням. Пілінг обличчя повинен приносити тільки користь, позитивні емоції також обов’язкові.

Дотримуйтесь правил, зазначені на упаковці. Якщо там говориться, що не можна користуватися засобом частіше пари раз на місяць, то й не потрібно. Це не підвищить ефективність, навпаки, шкіра може втратити захисного шару. Пілінг в будь-якому випадку вносить певні корективи в життєдіяльність шкірних покривів, тому не можна порушувати ті порядки, які встановив організм. Це допомога для епідермісу, а не її руйнівник.

Запобіжні заходи

Пілінг – стрес для шкіри обличчя. Щоб не зіткнутися з неприємними наслідками, і до, і після процедури слід дотримуватися нижченаведені рекомендації:

  1. До походу в косметологічний кабінет варто звернутися до дерматолога, розповісти йому про свої хронічні патології, про прийнятих медикаментах. Спеціаліст все знає про пілінгу, відрадить від сеансу, якщо є небезпека побічних ефектів, пояснить, як підготувати шкіру до впливу.
  2. Протягом місяця до і після чистки небажано палити.
  3. У першу добу після процедури не можна торкатися до обличчя, розчісувати шкіру, користуватися милом і іншими уходовой засобами.
  4. Протягом усього реабілітаційного періоду забороняється довго прибувати на сонці, гуляти у вітряну і морозну погоду, навідуватися в солярій, лазню, басейн, займатися активними видами спорту, купувати невипробувані косметичні засоби. Значуще місце в догляді займає застосування загоюють пантенолових або ланоліновий препаратів, призначених косметологом медикаментів.

Пілінг вважається сезонною процедурою. Як правило, його не проводять влітку і в кінці весни, а також холодною зимою. Причини такі.

  • При високої сонячної активності зростає ризик гіперпігментації.
  • У мороз, особливо якщо він супроводжується холодним вітром, стоншений епідерміс може бути травмований.
  • Різка зміна температури повітря взимку (холод на вулиці і спека в приміщенні) погано впливає на стан судин, і почервоніння після процедури довше не буде спадати.

Кращий час для походу до косметолога – середина або кінець осені, рання весна, коли на вулиці похмуро, а температура повітря тримається в районі нуля.

Якщо ви не готові чекати ідеальних погодних умов, можна обмежитися застосуванням засобів для домашнього пілінгу. Наприклад, лосьйону або маски з кислотами. Головне, пам’ятайте: після використання такої косметики потрібно захищати шкіру кремом з SPF не нижче 30.

Вже розібралися з тим, що пілінг грунтується на тому, що відбувається легка деформація. Шкіра злегка травмується, і запускаються обмінні процеси. Іншими словами, починається швидка регенерація клітин, що призводить до повного оновлення поверхневого захисного шару. Стан особи помітно поліпшується, це факт.

Однак, настільки позитивний момент неможливий в тому випадку, якщо користувач неправильно підходить до пілінгу в цілому. Незначні помилки можуть привести до неприємних наслідків, які доведеться дуже довго виправляти. Запитаємо у косметолога основні нюанси, які повинен знати людина.

“Починаємо з простого. Шкіра обличчя має власний захисним шаром, який знімається під час чищення. Відповідно, його потрібно чимось замінювати. Найкраще вибирати сонцезахисний живильний крем з показником 30 SPF. Також не варто забувати про те, що спочатку шкіра повинна бути поверхнево очищена. Для цього використовується тепла вода з гелем для вмивання, тоніки або засіб для зняття макіяжу. Інакше існує ризик додатково забити пори, а не почистити їх ”

Тепер розглянемо більш очевидні нюанси. Пілінг обличчя повинен проводитися з такою частотою, яка була вказана на упаковці із засобом. Занадто часте застосування призводить до глибоких травм, через що будуть вкрай погані наслідки. Уважно читайте упаковку і дотримуйтесь рекомендацій.

Перевіряйте склади. Спирти відразу відмітаємо, вони пересушатся дерму. Також уважно стежте за наявністю алергенів в складі. Пілінг може проводитися за допомогою апельсинових кісточок або мати в складі соки рослин і квітів.

Під час масажу не повинно бути сильного натиску. Просто легкі погладжують масажні руху. Не потрібно терти проблемні місця з усієї сили, ефект буде, як від терки. Приємного мало.

Плюси і мінуси

Розмовляючи про таку складну процедуру, як пілінг, не можна не уточнити певні гострі моменти. Існують, як противники цього методу, так і абсолютні фанати. Тому уважно поставимося до кожного факту, зазначеного далі. Почнемо з негативних моментів.

  • Шкіра втрачає захисний шар. Це очевидний факт, з яким неможливо посперечатися.
  • Ефект не проявляється миттєво. Зазвичай використовується кілька курсів. Після першого використання можна побачити невеликі поліпшення, але це не все, на що здатний пілінг.
  • Сезонність. Так, на деякий час доведеться перериватися. Інакше поверхневий шар особи не встигне відновитися.
  • Ціна. Багатьох лякає вартість косметичних процедур. Але це не привід відмовлятися. Можна проводити чистку в домашніх умовах. Тим більше Vilenta пропонує великий асортимент доступних для кожного рішень.

Тут перераховані основні моменти. Звичайно, для кожного існують свої негативні сторони, але вони все одно не зможуть затьмарити всі ті позитивні нюанси. Переходимо до плюсів.

  • Шкіра позбавляється від відмерлих частинок, через це вона стає м’якою і шовковистою.
  • Поверхня особи вирівнюється за кольором.
  • Пори помітно звужуються.
  • Запускається регенерація тканин, що веде до зменшення зморшок.
  • Пілінг дозволяє позбутися від акне і чорних крапок, що обрадує підлітків.
  • Нормалізуються обмінні процеси, особа може вільно дихати, насичуючись киснем.

Очевидно, що плюсів у пілінгу особи значно більше. Звичайно, позитивні моменти можливі лише в тому випадку, якщо з розумом підходити до процесу. Пілінг – це відмінна можливість поліпшити загальний стан і зовнішній вигляд обличчя.

огляд засобів

Сироватка Blemish amp; Age Defense, SkinCeuticals за рахунок комплексної дії гліколевої, саліцилової і лимонної кислот працює над оновленням шкіри, вирівнює її відтінок і рельєф, освітлює пігментацію.

Чорний пілінг подвійної дії Pure Ritual, Helena Rubinstein – екстракт чорного рису, живильні масла і гліколева кислота сприяють інтенсивному очищенню шкіри і роблять її сяючою.

Нічний мікропілінг, що прискорює оновлення шкіри, Nightly Refining Micro-Peel Concentrate, Kiehl’s
допомагає зробити колір обличчя рівним і запускає процес природного відновлення шкіри завдяки фітіновой і фруктової кислотам, екстрактам кактуса і лушпиння киноа.

Нічний пілінг Idéalia, Vichy – гліколева кислота, ферментований екстракт чорного чаю і екстракт чорниці покращують колір обличчя і зменшують пігментацію. Наносите щодня вечорами на очищену шкіру, уникаючи області навколо очей.

Фізіологічний м’який скраб Physiological Ultra-Fine Scrab, La Roche-Posay відлущує делікатно і дбайливо, що підходить навіть для чутливої ​​шкіри. Містить термальну воду джерел La Roche-Posay.

висновки

Отже, пілінг – це складна процедура, здатна надати зовсім різний вплив на шкіру обличчя. Багато хто звик вважати, що вона необхідна тільки в тому випадку, якщо вона всіяна різними висипаннями, на кшталт чорних крапок і акне. Або ж вона буде потрібно володарем широких пір, в які нерідко потрапляють різні забруднення (пил, осад від вихлопів, піт та інше)

Як показує практика, пілінг дозволяє добитися відмінних результатів в сфері антивікової індустрії. Очищення верхніх шарів дозволяє насичуватися киснем. Мікротравми запускають процес регенерації, через що епідерміс оновлюється.

Залежно від того, що вимагає особа, підбирається певний пілінг. На щастя, на сьогоднішній день існують різноманітні методики, спрямовані на певні результати. Варто відзначити той факт, що тепер можна проводити пілінг в домашніх умовах. Завдяки цього шкіра обличчя кожної жінки може перетворюватися з кожним днем.

Добавить комментарий Отменить ответ

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Про автора

admin administrator