Що безкоштовно у бізнес-залі аеропорту

Авторadmin

Що безкоштовно у бізнес-залі аеропорту

Зміст:

Бізнес-зали аеропорту

Розпочати вашу комфортну та безпечну подорож із аеропорту «Бориспіль» можна, відвідавши наші бізнес-зали після проходження митного та паспортного контролю.

До ваших послуг – бізнес-зала «Комфорт» для пасажирів рейсів міжнародного напрямку (термінал “D”, 4-ий поверх) та бізнес-зала для пасажирів внутрішніх рейсів (термінал «D», 2-ий поверх).

Бізнес-зали пропонують:

– послуги бару (алкогольні та безалкогольні напої, сніданки, основні страви, закуски та десерти);

– безкоштовний швидкісний WI-FI;

– стаціонарні комп’ютери з доступом до мережі Інтернет;

– факс, принтер, копіювальний апарат, сканер;

– столик для сповивання немовлят;

– машина для чищення взуття.

Ексклюзивно у бізнес-залі «Комфорт»:

літня тераса бізнес-зали міжнародних вильотів, без перебільшення – її візитівка. Це унікальне місце, де можна випити кави, спостерігаючи за злетами та посадками літаків.

Відвідати бізнес-зали, щоб налаштуватися на приємний та безпечний політ, або приділити час діловому спілкуванню перед польотом, можуть:

  • пасажири бізнес-класу авіакомпаній або відповідно до статусу авіаквитка (за запрошенням від авіакомпанії);
  • клієнти ваучерів та карток лояльності Priority Pass; Lounge Club; Diners Club; Dragon Pass.
  • власники преміальних карт World Elite, Corporate, World Black Edition, Signature платіжної системи MasterCard (допуск за даними картами діє тільки у бізнес-залі внутрішніх рейсів);
    власники преміальних карт платіжної системи MasterCard, до яких підключена програма Lounge Key мають допуск до бізнес залів внутрішніх та міжнародних рейсів;
  • клієнти преміальних карт VISA Signature та VISA Infinite.

Ви також можете стати нашим індивідуальним клієнтом, сплативши за перебування у залах відпочинку готівкою або карткою за тарифом:

перші три години перебуванняв бізнес залі «Комфорт» міжнародних рейсівта бізнес залі внутрішніх рейсів –876,00грн, за кожну наступну годину або її частину –438,00 грн.;

Діти віком до 4-х років у супроводі дорослих обслуговуються безкоштовно.

У бізнес-залах дозволено перебування пасажирів із домашніми улюбленцями у спеціальних контейнерах.

Бізнес-зали аеропорту «Бориспіль» – це ідеальне місце, в якому ви можете безпечно та комфортно, подалі від шуму аеропорту, очікувати на свій виліт.

Щодо умов надання доступу до бізнес-залів, радимо вам отримати більш детальну інформацію у вашої авіакомпанії або у емітента карти.

Контактні телефони бізнесзалів:

Термінал «D» (внутрішні рейси) – +38 044 281-78-92

Як отримати доступ до бізнес-залів в аеропортах по всьому світу? П’ять чесних способів відвідування бізнес-залу аеропорту без переплати Дебетові карти з пріоріти пас

Якщо ваша робота або спосіб життя пов’язані з частими перельотами, то ви напевно стикалися зі скасуванням або затримкою рейсу, довгою стиковкою та подібними обставинами, коли хочеться зробити очікування якомога комфортнішим. сайт розповість, як пройти до бізнес-залу з мінімальними витратамичи навіть практично безкоштовно.

Спосіб 1. Купити квиток до першого або бізнес-класу

У цьому випадку ви отримаєте право знаходитись у бізнес-залі аеропорту або вашої авіакомпанії автоматично. Спосіб найдорожчий, простий і тому нецікавий. Хоча елемент везіння виключати не можна. Якщо на реєстрації вам повідомлять з вибаченнями, що місця в економі за вашим квитком немає (зміна компонування рейсу, заміна повітряного судна, нарешті, просто перепродаж), як вихід із ситуації вам запропонують можливість вилетіти в пункт призначення наступним рейсом або дадуть місце в бізнес -Класі. В останньому випадку (просіть і чемно наполягайте) вам, швидше за все, разом із посадковим талоном дадуть і безкоштовне запрошення, що дозволяє пройти до бізнес-залу.

Спосіб 2. Стати привілейованим пасажиром

Якщо ви часто літаєте певною авіакомпанією або декількома, що входять до одного з міжнародних альянсів авіаперевізників (Star Alliance, SkyTeam або Oneworld), варто завести відповідну пластикову картку, яка дає право на привілеї, в тому числі – на вхід до бізнес-залів. Якщо ви дійсно багато літаєте або користуєтеся кобрендинговою банківською картою, то на вашому бонусному рахунку може бути достатньо миль для безкоштовного відвідування бізнес-залу аеропорту.

Спосіб 3. Завести «правильну» банківську картку

У наш час більшість громадян мають банківську картку. Щонайменше та, на яку нараховується зарплата. Якщо ви щасливий власник однієї з преміальних карток World Elite MasterCard® або World MasterCard Black Edition®, то вам обіцяно доступ до бізнес-залів компанії MasterCard. Вони є в аеропортах Праги, Бухареста, Відня, Будапешта та Києва. У грудні минулого року перший у Росії бізнес-зал MasterCard відкрився в аеропорту Шереметьєво, у залі вильоту терміналу Е.

Спосіб 4. Брати участь у програмі Priority Pass

Мабуть, найоптимальніше рішення на сьогоднішній день. Маючи на руках карту Priority Pass, ви отримуєте доступ до більш ніж 1 000 бізнес-залів в аеропортах 130 країн світу. Стати учасником програми та отримати картку на руки можна двома шляхами.

Перший – зареєструватися на сайті програми, вибрати один із трьох пропонованих планів участі та сплатити річний внесок (99, 299 або 399 €). Якщо літаєте дуже часто, то є сенс вибрати найдорожчий безлімітний варіант. У цьому випадку отримаєте можливість користуватися без обмежень бізнес-залами (їх список теж на сайті) в аеропортах та проводити своїх друзів або родичів, які летять одним з вами рейсом, за спеціальну вартість 24€ з особи. Для порівняння: купити квиток у бізнес-зал «на стійці» у московських аеропортах коштує від 75$ на особу. Вигода очевидна. Багато туристів у своїх відгуках в Інтернеті про досвід користування карткою Priority Pass зазначають, що деякі бізнес-зали за кордоном дозволяють учасникам цієї програми іноді безкоштовно проводити всю сім’ю чи одного гостя. До речі, для учасників Priority Pass не важливим є статус їхнього рейсу. Це може бути регулярка, чартер чи лоукост. Ставлення адміністрації бізнес-залів до всіх однаково дружнє.

Другий варіант – можливість безкоштовного отримання картки Priority Pass. Деякі великі банки (Сбербанк, ВТБ 24, Райффайзенбанк, Сітібанк та ін.) як бонус дарують участь у програмі Priority Pass, якщо розмір вашого рахунку або купівельна активність дозволяють мати банківські картки нестандартного рівня: Gold, Platinum, Infinity, Selective. Деякі банки видають картку Priority Pass разом із класичними кредитними картками. Але всюди свої правила. Уточнюйте.

Спосіб 5. Знайти правильного попутника

Дивись «Спосіб 4». Якщо ваш супутник з перельоту має на руках картку Priority Pass, то і ви зможете пройти до бізнес-залу недорого або навіть безкоштовно.

Ледве не забули розповісти, що ж є бізнес-залом (він же VIP lounge, він же Executive Club і т. п. – суть одна), якщо у вас немає такого досвіду. Бізнес-зал – закрита привілейована відпочинкова зона в аеропорту. Він може бути як у міжнародному секторі, так і в терміналі місцевих вильотів, як у «чистій» зоні, так і в зоні допаспортного контролю. Найчастіше ліміт часу перебування становить 3-4 години. Потім треба продовжувати за потреби, за гроші чи безкоштовно. Залежить від конкретної зали. Набір послуг (платних та безкоштовних) теж залежить від місця. Зазвичай вам доступний легкий перекус закусками та салатами, «дошираки», безалкогольні напої та пиво, свіжа преса, ТБ, wi-fi, туалет (іноді душ + рушник), кімната для паління (де дозволено), дитяча кімната. Вас вчасно попередять про початок посадки на ваш рейс, а якщо прохід на борт не телетрапом, то доставлять до літака окремим мікроавтобусом. Деякі хороші бізнес-зали (у США, ОАЕ, Сінгапурі, Гонконгу та ін.) мають SPA-салони, масажні крісла, пропонують хороший вибір гарячих страв і якісний алкоголь.

У будь-якому разі відчути себе «білою» людиною в аеропорту варто хоча б один раз. Спробуйте.

Людям, яким часто доводиться літати, знайома процедура втомливого очікування на рейс в залі очікування. Переповнені приміщення та великі черги у закусочні влаштують не кожного. Зробити очікування комфортнішим допоможе карта Priority Pass. Що це таке і які переваги має її власник, дізнаєтеся з цієї статті.

Знайомство

Власники карти можуть змінити своє життя на краще. Priority Pass – міжнародна програма доступу до одного з 600 VIP-залів аеропортів по всьому світу. Незалежно від авіакомпанії та класу, яким належить летіти, перепусткою до лаунж-зони (зал для відпочинку підвищеної комфортності) є карта та авіаквиток на рейс поточного дня. Власникам картки гарантовано тишу та спокій в окремому залі очікування, а також низькі ціни за умови придбання річного абонементу. Окремо передбачений спектр залів бізнес-класу у понад 300 містах по всьому світу.

Можливості власників картки

Власник карти Priority Pass може запросити із собою до зали очікування підвищеного комфорту друзів, щоб безкоштовно перекусити, випити, прийняти душ перед рейсом. Але в деяких VIP-залах передбачені обмеження щодо кількості запрошених гостей, а також їхнього віку (не всі пускають дітей). Плата (якщо така передбачена) за використання телефону, Інтернету, Wi-Fi, факсу вноситься безпосередньо персоналу VIP-залу. У списку безкоштовних доступних послуг є телевізор, свіжі газети та журнали, можливість заряджати популярні моделі телефонів, смартфонів і планшетів.

Облік відвідувань ведеться одним із двох способів: через електронний термінал, який встановлений при вході до зали, або власнику картки видається “Талон про відвідання”. У другому випадку власник картки повинен перевірити правильність даних, зазначених у талоні, щодо нього самого та всіх людей, які його супроводжують.

Адміністрація VIP-залів може обмежувати максимальний час перебування (зазвичай не більше 4 годин), щоб уникнути переповнення приміщення. Щоб збільшити час перебування у комфортабельному залі відпочинку, доведеться двічі заплатити за відвідування зали. Плата за відвідування VIP-залів стягується за кожен візит із розрахунку на людину, виходячи з умов участі у програмі. В рамках програми передбачено доступ до кімнат для проведення нарад.

Доступ до зали мають особи з авіаквитком того ж дня за умови, що його було придбано без знижки. За межами США необхідно при вході до зали надати також поточний рейс. У деяких європейських країнах доступ до VIP-залів відкритий тільки для туристів, які подорожують країнами Шенгенської угоди.

Як стати учасником програми

Великі можливості відкриваються перед учасниками програми Priority Pass. Як отримати доступ до неї? Дана картка не є платіжним засобом, дійсна до строку, зазначеного на лицьовій стороні, та за наявності підпису власника на тильній стороні. Карта Priority Pass є додатком до карт Gold, Platinum, Infinity, Selective. Іноді вона видається разом із класичними кредитними картками. Але кожен банк має свої правила.

У Ощадбанку отримати картку можуть лише учасники програми «Сбербанк-Прем’єр», тобто клієнти, які оформили картку Platinum American Express. Вартість річного обслуговування – 15 тисяч рублів. За умови ухваленого замовлення доведеться заплатити 10000 рублів за річне обслуговування Priority Pass. Банки Уралсіб та Авангард оформляють картку безкоштовно. У першого плата обслуговування протягом 365 днів становить 6000 рублів, а й у другого – 3000-5000 рублів, залежно від типу основний платіжної кати (GOLD чи PLATINUM). В окремих випадках співробітники Авангард-банку можуть запропонувати оформити Priority Pass безкоштовно, якщо обороти Mastercard Standart досить великі. Райффайзенбанк видає картку при підключенні пакета “Преміальний” і щомісячно стягує 3000 руб.

Скільки це коштує

Карту Priority Pass у Росії також видають Росбанк, Абсолют, Юнікредит-банк, СНД. В Україні карту можна оформити в ПриватБанку, OTP, ВТБ, VAB, Російський Стандарт, а з недавніх пір до програми приєднався Дельта-банк. Перед оформленням картки у будь-якому банку потрібно уточнювати плату за обслуговування. Практика показує, що банки частіше оформляють клієнтам першу категорію карток Priority таке? Існує три основні категорії тарифів:

  1. 100 євро річний внесок, кожне відвідування власника або його гостя оплачується по 24 євро за один раз.
  2. 250 євро – 10 відвідувань включено, кожне наступне по 24 євро за відвідування на одну особу.
  3. 400 євро на рік – необмежене відвідування власника картки та 24 євро за разове відвідування гостя.

Але якщо витратити час і оформити картку в “правильному” банку, то можна знайти тарифи, за якими випуск картки та всі відвідування будуть безкоштовними. Це оптимальний варіант для великої родини.

Альтернативний спосіб

Другий спосіб отримання картки – через Інтернет, на сайті Priority Pass. Але, крім реєстрації на сайті, оплати членського внеску та вартості доставки, доведеться також прив’язати нову картудо звичайної банківської, з якої списуватимуться кошти. Уся ця процедура триває приблизно 30 днів. Сума членського внеску залежить від тарифу:

$399 на рік – без обмежень.

$249 на рік – 27 доларів за всі відвідування, починаючи з одинадцятої.

$99 на рік – 27 доларів за всі відвідування власника та його гостей.

Сфера використання

При оформленні картки співробітник банку зобов’язаний надати довідник зі списком аеропортів по всьому світу, де діє дана програма. Наявність довідника дозволяє значно скоротити час на пошук потрібного аеропортуіз VIP-залом. Але навіть якщо під рукою не було довідника, перелік аеропортів можна дізнатися двома способами. Перший – на офіційному сайті сервісу у табличці “Find you lounger” у лівій колонці потрібно ввести країну, місто та аеропорт. Другий – через програму для гаджетів з операційною системою iOS, Android, а з недавніх пір також BlackBerry.

Цікаво, що програма може встановити собі будь-хто. У багатьох аеропортах передбачена можливість входу до лаунж-зони за тарифом $10-20, на умовах «плата за використання» програми. При першому запуску програма не вимагає введення будь-яких членських даних. А використовувати програму можна без активного підключення до Інтернету. У програмі можна зберігати вибрані закладки та переглядати історію пошуку.

На практиці

Переваги картки очевидні – можливість відпочити між рейсами у залі відпочинку підвищеного рівня комфорту. Але є деякі нюанси участі в програмі Priority Pass. Відгуки користувачів на форумах підтверджують це. По-перше, у кожному VIP-залі свої правила: в одних обмежена кількість допусків до лаунж-зон, в інших – потрібно окремо платити за гостей. Можна оформити дві картки у різних банках на своє ім’я, тоді гостя пропустять безкоштовно. Другий варіант – оформлювати картку в Райффайзенбанку. При підключенні до пакету “Преміальний” гостей до лаунж-зон можна проводити безкоштовно.

По-друге, в Росії можливостями картки можна скористатися тільки в аеропортах Внуково, Шереметьєво та Пулково. В Україні – Харківський аеропорт, Бориспіль та Жуляни. Набагато більше можливостей відкривається у міжнародних аеропортах. Учасники форумів активно діляться корисною інформацією. У Барселони і Гонконгу в лаунж-зонах безкоштовно надається їжа, гарячий душ, напої, доступ до Інтернету. У VIP-залі аеропорту Найробі встановлено кондиціонер, на відміну від аеропорту. Ідеальний варіант використання картки – під час поїздки з дітьми. У таких випадках гарантовано вільні місця в кімнатах з їжею та напоями.

Резюме

Якщо турист подорожує частіше ніж 3 рази на рік, та й до того ж із сім’єю з двома дітьми, то оформлення картки значно заощадить бюджет та дозволить комфортно скоротити час між рейсами.

Розкриваємо карти: як проникнути у віп-зал аеропорту на законних підставах та майже безкоштовно?

Всім, хто прибуває в аеропорт із запасом часу, знайомі відчуття, коли очікування рейсу проходить у компанії індусів, що сидять натовпами і виключно на підлозі, китайців, що чавкають в унісон, і мами Галі, яка голосно вичитує сина Івана за надмірну активність. І подітися, в принципі, нікуди, довкола – такі ж приречені пасажири.

У цих випадках рятують бізнес зали аеропорту. Зали, де відпочити можна поза шумом і гамою, а іноді і в окремій своїй кімнаті, далеко від цікавих очей. Багато хто і не підозрює, що ці місця не тільки для персон з позначкою “бізнес клас” на авіабілеті, але і для звичайних “економщиків”! Ми знаємо і користуємося і тому ділимося з вами. 🙂

Що зазвичай є у бізнес-залі аеропорту?

Бізнес зал у Фінляндії (Гельсінкі)

У розпорядженні мандрівників:

  • зони відпочинку з кріслами/диванами
  • безкоштовний wi-fi, швидкість якого літає, на відміну від загальної мережі
  • бар/шведський стіл (доступність та асортимент напоїв та їжі різняться)
  • копіювальна техніка, телефонний зв’язок та зони для заряджання телефонів
  • телевізор/преса

З додаткового та не завжди присутнього:

  • душові кабінки
  • сліп-бокси
  • масажні крісла
  • зони для ділових зустрічей
  • СПА-послуги

Умови обслуговування в Business Lounge можуть відрізнятися в різних аеропортах, а деякі послуги надаються за окрему плату.

Який вигляд має всередині?

Всі VIP зали в аеропорту обладнані комфортними меблями для повноцінного відпочинку. Сучасний дизайн приміщень сприяє релаксу в атмосфері тиші і спокою.

Огляд VIP залу в Росії

Для пасажирів з дітьми є спеціально відведені кімнати, де дитина зможе пограти, не заважаючи решті. У бізнес-залах для клієнтів авіакомпаній є виділені зони, де можна продуктивно попрацювати, не відволікаючись на метушню, і перекусити, іноді навіть щільно. 🙂

5 способів потрапити до бізнес-зали аеропорту

Отже, як потрапити до бізнес-зали?

  1. Найбільш очевидний:доступ до бізнес-зали відкриває переліт у бізнес-класі при пред’явленні посадкового талону. Вартість відвідування вже включена до “круглої” суми.
  2. Для тих, хто рідко подорожує:у деяких лаунжах теоретично існує можливість організувати прохід до зали за $25 на кілька годин. Залежить від персоналу та кількості бажаючих, і загалом не гарантовано, т.к. це “сірий” спосіб.
  3. Для затятих та консервативних туристів:послуга надається авіакомпаніями у рамках програм лояльності. Карти з доступом до бізнес-залів аеропортів своїм пасажирам надають Аерофлот, S7 Airlines, Люфтганза та інші великі перевізники. Але надалі – доведеться політати одним із них багато і часто, таким чином “дослужившись” до золотої мильної картки. І, очевидно, будучи представником, наприклад, Аерофлоту, відпочити можна тільки в лаунжі цієї компанії.
  4. Найбільш “по-розумному”:доступ до бізнес-залу – в т.ч. та безлімітний – одна з “плюшок” при оформленні преміальної банківської картки! Тобто. вибираючи преміум пакет послуг, ви стаєте власником та іншої картки Priority Pass, яка дарує прохід у віп куточки аеропортів по всьому світу. Ви платите за обслуговування банківської картки, а банк оплачує за вас лаунжі (хоча кількість візитів на рік може бути обмежена).
  5. Для продуманих:можна знайти попутника з картою Пріоріті Пасс і пройти в якості гостя 🙂

Бізнес зали Пріоріті Пасс (Priority Pass)

Більш ніж у 400 містах та 120 країнах аеропорти мають бізнес-зали Пріоріті Пасс – від скромної самарської до розкішної гонконгської – а доступ до них відкриває однойменна клубна карта.

Карта Priority Pass у бізнес-залах аеропортів дозволяє скористатися сервісом не тільки власнику, але і його гостям (проте залежить від банку та пакету послуг). Чекати на виліт “по-царськи” можна навіть заплативши за авіаквиток в економ-класі. Головна умова – наявність чудодійного документа.

Як отримати картку Пріоріті Пасс?

Наша карта Priority pass

  1. Без участі банку: іменну картку можна замовити на офіційному сайті prioritypass.com/ru/, сплативши внесок у розмірі $99 (вартість самої картки). У цьому випадку всі відвідування – платні, по $25. Є кілька програм, з яких клієнт вибирає відповідну. Наприклад, безліміт на рік за додаткові $399.
  2. Через банк: карта в бізнес-зал видається великими російськими банками своїм віп-клієнтам при відкритті преміального рахунку. Звертаючись до банку, поцікавтеся: який пакет послуг слід оформити, щоб отримати Пріоріті Пасс.

Банки, що пропонують клієнтам Priority Pass:

– безлімітний доступ до залів на 2 особи

  • Ощадбанк
  • Райффайзен
  • Юнікредит Банк
  • Промзв’язокбанк
  • Банк Москви

– Тільки для власника картки:

  • Сітібанк (безліміт)
  • Російський Стандарт (безліміт),
  • Бінбанк (безліміт) – наш вибір
  • ВТБ 24 (8 відвідувань на місяць)
  • Альфа-Банк (4 відвідування на місяць)
  • Росбанк (12 на рік).

Відгуки про карту

Власники Пріоріті Пасс одностайно залишають про карту відгуки позитивні. Ну, а кому не сподобається перечекати стикування на м’якому дивані з келихом вина? 🙂 Наш відгук – так і зовсім захоплений. Мандруємо ми нерідко, пересадки бувають довгі, на добу можемо і в 3 різних лаунжа заглянути – скрізь вільний доступ, а от “начинка” відрізняється. До речі, вагомий плюс, що на їжу та воду витрачатися не доводиться. Усі ми знаємо, скільки це коштує в аеропорту!

Сервіс у всіх бізнес-залах налагоджений на найвищому рівні. Список аеропортів, доступних власникам карток Priority Pass, легко знайти на офіційному сайті, вся інформація надана російською мовою, а для зручності в дорозі можна завантажити версію для смартфона.

Бізнес зали в Шереметьєво

Бізнес-зал Space в аеропорту Шереметьєво (комфортніше, ніж у залі Галерея)

Бізнес зали в Шереметьєво є у кожному терміналі. Плануючи подорож, можете ознайомитись на сайті повітряних ворітстолиці з умовами прийому гостей у Business Lounge та вибрати відповідний зал завчасно. Ціни в зонах відпочинку та спектр послуг відрізняються, але для дітей до 12 років вартість квитка вдвічі нижча, ніж для дорослих, малюки до 2-х років обслуговуються безкоштовно.

Бізнес зали приймають власників Priority Pass та інших пасажирів цілодобово. Мандрівники, що вилітають із Шереметьєво через термінал D, можуть скористатися зонами комфорту та в інших терміналах. За вхід не доведеться платити за наявності Золотої або Платинової картки “Аерофлот Бонус”, Diners Club або Elite Plus будь-якої авіакомпанії альянсу SkyTeam. Бізнес зал MasterCard у Шереметьєво знаходиться в терміналі Е, користуватися сервісом можуть лише власники карток та їх супутники.

Бізнес зали в Домодєдово

Вилітаєте через аеропорт Домодєдово – сервіс Business Lounge доступний усім пасажирам, незалежно від класу польоту. Не обзавелися Priority Pass – є інші можливості чекати на рейс з комфортом. Вхід до бізнес-зали Домодєдово можна сплатити на ресепшені після проходження паспортного та митного контролю. Загалом в аеропорту 11 зон відпочинку бізнес-класу, більшість із яких належать авіаперевізникам.

Бізнес зал S7 в аеропорту Домодєдово (радимо вибирати саме його)

Провести час із комфортом своїм пасажирам пропонують 9 авіакомпаній, у тому числі в Домодєдово є бізнес зали S7 Airlines. На жаль, бізнес зали Аерофлоту в Москві є тільки в Шереметьєво, а в Домодєдово пасажирам найбільшого російського авіаперевізника доведеться користуватися Business Lounge на загальних умовах. Бізнес-зал Пріоріті Пасс розташований у галереї на другому поверсі, але іноді в ньому не буває вільних місць.

Бізнес зали у Внуково

Бізнес зал у Внуково – Rachmaninov Lounge

У Внуково також є кілька залів. Головне, чим виділяється аеропорт – розташування одного з них ДО зони контролю. Хоча зайти отак «з вулиці» не вийде, співробітники перевіряють посадковий талон.

Ми були у двох бізнес-залах Внуково:

  • Business Lounge– цей до контролю. Знаходиться біля кафе Му-Му та доступний пасажирам як міжнародних, так і домашніх вильотів. Стандартний такий зал, без відокремлених зон, зате можна безкоштовно помасажуватись у кріслі. Є набір гарячих страв (м’ясне, гарнір), закуски, напої
  • Rachmaninov Lounge– після контролю доступний тільки для внутрішніх вильотів. Нещодавно відкрився і цілком симпатичний. Тут об’єктивно тихіше і краще за рахунок того, що можна посидіти в окремих «кабінках» на 2-4 особи. По їжі приблизно рівнозначно + є душ

Інші бізнес-зали Внуково: Прокоф’єв, Чайковський та Тop Lounge. Два останні – для міжнародних рейсів.

Бізнес зали Аерофлоту

Бізнес зали Аерофлоту розташовані в 48 аеропортах Росії та 86 в інших країнах. У цьому списку є столиці держав, а також аеропорти у туристичних центрах та на популярних курортах. З Росії літаками Аерофлоту з комфортом можна вилетіти з великих курортних міст, обласних та крайових центрів. Шість бізнес залів є в московському Шереметьєво і два в Санкт-Петербурзі: по одному в аеропорту Пулково та Пулково-1.

Доступ до Business Lounge Аерофлоту відкритий для:

  • мандрівників бізнес-класом;
  • власників «Аерофлот Бонус» (Золота та Платинова карта);
  • Priority Pass;
  • Elite Plus SkyTeam;
  • Diners Club.

У зоні комфорту можна перебувати не більше чотирьох годин до моменту вильоту, для транзитних мандрівників і тих, хто чекає трансфер, час перебування в залі очікування не обмежений. Аерофлот Бонус або Elite Plus можна запросити в зал одного гостя.

Наш відгук про бізнес-зали: збірка незабутніх

«Бізнес-зал» у 8 терміналі аеропорту Кеннеді у Нью-Йорку

Здається, настав той момент, коли черговий бізнес-зал у 99% випадків автоматично потрапляє до категорії «стандартний». Комфортні диванчики є, їжа-кава теж – отже, все гаразд. Тому тут ми розповімо про 1% «нестандартних» залів, які здивували, розчарували чи викликали бажання втекти назад до загальної зони.

✓ Нью-Йорк, JFK, термінал 8– Bobby Van’s Steakhouse: незвичайна інтерпретація поняття бізнес-зал 🙂 Це ресторан, де власнику priority pass даються бонусні $28. Їх можна витратити на будь-що з меню – стейки, бургери, салати, пиво. Якщо виходиш за ліміт, доплачуєш готівкою чи карткою. Проводиш пріоріті гостя – плюс ще $28. Ми на 56 доларів взяли по бургеру (величезні), суп та дві пляшки води. Але… було несмачно 🙁 Та й посидіти спокійно там, звісно, ​​не вдалося.

Копіювання матеріалів дозволено лише з обов’язковою вказівкою прямого, активного та відкритого до індексації гіперпосилання на сайт.

Кому часто доводиться літати, той знає, що це таке – очікування на рейс у переповненому людьми залі аеропорту. І особливо це втомлює, якщо ви подорожуєте всією сім’єю та з дітьми. Зробити поїздку комфортнішою, а також із зручністю відпочити та скоротити час при затримці авіарейсу, дозволяє карта пріорити пас Ощадбанк.

Пріоріті пас це цілий набір бонусів для власника

Щоб отримати преміальний сервіс у аеропортах, необхідно оформити пластик рівня Преміум. Подібний додаток можуть отримати власники Visa Platinum Прем’єр і World MasterCard Black Edition Прем’єр.

Що таке Priority Pass

Це програма, що діє по всьому світу, надає право відвідувати VIP-зали очікування майже у 1000 повітряних вокзалах. Фактично, це клуб авіапасажирів, які бажають комфортно проводити час в очікуванні вильоту. Картка програми є своєрідною перепусткою і дозволяє безперешкодно проходити до привілейованої зони відпочинку будь-якого міжнародного аеропорту, підключеного до цього сервісу. При цьому жодного значення не має тип авіаквитка: його клас (економ-клас, у тому числі), і яка компанія-перевізник здійснює рейс.

Найголовніший бонус – завжди наявність місця відпочинку в більш ніж 1000 віп-залах

Крім перепустки у VIP-зону власники отримують певні послуги:

  • надання зручних зон для відпочинку;
  • безкоштовний Wi-Fi;
  • заряджання гаджетів;
  • їжа, напої;
  • алкогольні напої;
  • масажні крісла;
  • періодичні друковані видання;
  • відеозал;
  • деякі повітряні гавані можуть запропонувати душ, комфортні масажні крісла, окремі кімнати для сну.

Завдання сервісу – покращення умов для пасажирів під час перебування на території аеропорту, що значно підвищує імідж компаній-перевізників.

Доступ до бездротового інтернету безкоштовно

Слід зазначити, що пластик застосовується лише за наявності авіаквитка. На ній обов’язково наголошується термін її дії. У момент проходження у бізнес-зону пасажир пред’являє квиток на літак та картку, з якою співробітник зали знімає відбиток.

Пасажири повинні знати, що наявність Піоріті пас не є повною гарантією пропуску в будь-який зал. Пасажирів, що не дотримуються дрес-коду, мають неналежний вигляд і ведуть себе неадекватно до VIP-залу можуть не пустити.

Ощадбанк Прем’єр priority pass: умови

Оформити карткуПріоріті Пасс можна через його сайт. Але це не так вигідно, якщо прив’язати її до певного банківського пластику. У банку її видають клієнтам, які оформили пакет послуг Ощадбанк Прем’єр. Для отримання priority pass необхідно виконати важливу умову – дотримуватись статусу «преміального клієнта». А це означає, що у власників платинових пластиків має бути на рахунках щонайменше 2,5 млн. руб. (Для москвичів) або 1,5 млн. руб. (У жителів регіонів). Дотримуючись цієї умови, привілейовані клієнти банку отримують Пріоріті Пасс з безлімітним відвідуванням на себе та ще на 5-9 супутників.

Що дає Пріоріті Пас

Що надає карта Priority Pass від Ощадбанку звичайному пасажиру? Насамперед, він може залишити загальну залу очікування та відпочити у спокійній та затишній VIP-зоні, скориставшись різними послугами. У кожному аеропорту перелік послуг може відрізнятися, деякі з них можуть бути абсолютно безкоштовними, інші доведеться платити. Щоб заздалегідь ознайомитися з детальною інформацієюта списком послуг конкретної повітряної гавані, рекомендується перед вильотом заглянути на сайт PriorityPass або в його мобільний додаток.

Спеціальний додаток для телефону робить користування платиком ще зручнішим.

У деяких аеропортах передбачені особливі умови для бізнесменів та їхніх бізнес-партнерів: крім ланчу їм можуть надати місце для проведення ділових переговорів.

Більшість пасажирів, що подорожують сім’єю чи компанією, цікавить головне питання: скільки людей можна провести в зону відпочинку, завдяки цьому сервісу та скільки разів можна цим скористатися? Якщо послуга оформлена в банку, то клієнту надається право на безлімітне відвідування бізнес-залів у всьому світі, у цьому відмінна перевага банку в порівнянні з іншими установами. Обмеження діють лише на кількість осіб, які супроводжують власника картки та час перебування у бізнес-зоні. Як правило, супроводжувати його можуть 5-9 осіб. Точна кількість осіб, що допускаються, залежить від правил конкретного аеропорту. Про це можна поцікавитись заздалегідь. Для сімейних пар, які часто подорожують з дітьми, вигідно відразу оформляти пакет Прем’єр. Це дозволить мати перепустку до бізнес-залів та додаткову страховку на всіх членів сім’ї. Так можна зробити з друзями, але на них страховка не поширюватиметься.

В окремих аеропортах діють спеціальні правила: більша кількість супроводжуючих дозволяє збільшити час перебування у ВІП-зоні. У будь-якому випадку варто поцікавитися правилами, які встановлює адміністрація у конкретній залі.

Пріоріті пас — це обслуговування на найвищому рівні в будь-який час дня та доби, це сервіс без обмеження часу

Друга перевага участі у клубі ВІП-клієнтів – отримання знижок у готелях чи різних компаніях, які є партнерами програми.

Карта пріоріті пас Ощадбанк: список аеропортів

Щороку кількість учасників програми Priority Pass постійно зростає. Маючи на руках карту пріоріті пас Ощадбанку, можна зайти на офіційний сайт і дізнатися список аеропортів, де підключено цей сервіс. На території РФ існує всього 3 аеропорти, що є партнерами програми: Шереметьєво, Внуково та Пулково.

Висновок

Знаючи, як отримати картку priority pass у Ощадбанку, власник отримує гарантовані комфортні умови під час перельотів. Ексклюзивна приналежність до престижного міжнародного клубу дає пасажиру шанс не нудитися в галасливому загальному залі: він і особи, що його супроводжують, будуть насолоджуватися тишею і спокоєм бізнес-зони.

У бізнес-залах зазвичай комфортні крісла та дивани, безкоштовний Wi-Fi, зони для роботи та відпочинку, шведський стіл з алкогольними та безалкогольними напоями, безкоштовні журнали та газети, у деяких залах є душові кімнати. Але найголовніше – там значно тихіше, ніж у переповненому терміналі аеропорту.

Як потрапити до бізнес-залу

1. Купити квиток

Найпростіший спосіб – придбати квиток першого або бізнес-класу. Зазвичай такі квитки дають безлімітний доступ до того лаунжу, з яким співпрацює авіакомпанія, але можливі винятки, уточнюйте цю інформацію перед покупкою квитка.

При цьому не важливо, чи був куплений квиток за гроші або бонусні милі. Заощадити можна на спеціальних акціях – у Аерофлоту, наприклад, щомісяця розпродаж квитків за милі Light Award. Щоб їх отримувати, потрібно передплатити розсилку авіакомпанії.

Якщо ви апгрейте свій квиток з економа або преміум-економа в бізнес за гроші або за милі (у авіакомпаній є такі опції, від 4000 рублів або 6000 миль), то найчастіше ви не отримуєте доступу до лаунжу.

2. Заплатити за відвідування

Багато бізнес-залів продають доступ. Ціна різна, залежить від багатьох факторів, включаючи площу залу, час відвідування. Зазвичай вартість варіюється від 10 до 200 євро. Існують також спеціальні сервіси, наприклад, , який дозволить заздалегідь купити доступ до того чи іншого бізнес-залу за фіксовану суму. Часто така покупка може бути дешевшою, ніж оплата відвідування безпосередньо в залі.

3. Отримати елітний статус у авіакомпанії

Перевізники нагороджують пасажирів, що часто літають (або тих, хто приносить прибуток) елітними картами, які серед іншого дають доступ до бізнес-залів, у тому числі – з гостем. За наявності особливого статусу потрапити до бізнес-зали можна, навіть якщо ви летите економ-класом. Особливо зручно, якщо ви елітний учасник програм лояльності авікомпанії, що входить до одного з трьох великих авіаційних альянсів – , і . Тоді, за рідкісними винятками, ви маєте можливість відвідувати бізнес-зали при польоті будь-яким перевізником зі свого альянсу.

До речі, щоб одержати елітну картку, необов’язково налітати тисячі кілометрів. Наприклад, учасники рівня Platinum програми лояльності Аерофлот-Бонус можуть подарувати будь-кому карту рівня Gold на один рік. Залишилось лише знайти такого щедрого пасажира серед своїх знайомих.

4. Попросити

Якщо у вас добре розвинені комунікативні навички, і ви не боїтеся спілкуватися з незнайомими людьми, то можете напроситися з кимось у бізнес-зал. Тут немає ніякого шахрайства, вам просто потрібно знайти пасажира із золотою або платиновою карткою, який подорожує один і має право запросити одного гостя з собою. Якщо боїтеся спілкуватися в реальності, то можна знайти тих, хто пропонує доступ до бізнес-залів на спеціальних та .

5. Купити «абонемент»

Існують програми, які працюють як абонементи у фітнес-залі, тільки замість фітнесу – лаунжі. Таких програм дуже багато, але дві основні: Priority Pass і Lounge Key (у першій трохи більше залів, доступних для відвідування). Їх принцип простий: ви отримуєте картку з безлімітною чи певною кількістю відвідувань на рік. Вартість картки Priority Pass на рік – від 99 до 399 євро (залежно від кількості відвідувань). Якщо перевищуєте ліміт візитів до залів, то доведеться заплатити 24 євро за відвідування.

Але ще одна принадність таких програм, що багато банків дають карти / навантаження до своїх преміальних продуктів. І таких продуктів дуже багато, але варто звернути увагу на ті, що дають Ощадбанк і ВТБ24. У першому випадку пакет послуг Прем’єр дає безлімітний доступ до Priority Pass, але за користування послугами банку доведеться викласти 2500 рублів щомісяця, а по-друге можна користуватися карткою безкоштовно за умови витрати певної суми за місяць, але при цьому є обмеження на кількість відвідувань бізнес- залів на місяць – не більше 8 разів.

6. Пройти банківською картою

Дивно, але MasterCard має власні бізнес-зали в шести європейських містах. Є свій бізнес-зал і в Москві, в аеропорту Шереметьєво. Безкоштовно туди можуть потрапити власники карток World Elite Mastercard, а власники World Mastercard Black Edition мають заплатити 20–30 євро за доступ. До речі, MasterCard – не єдина платіжна система, яка дає власникам преміальних карток доступ у власні бізнес-зали. Схожа програма є у American Express у США, а Visa дає доступ власникам деяких карток до різних бізнес-залів в аеропортах Індії.

Про автора

admin administrator