Що зробити зі старої норки

Авторadmin

Що зробити зі старої норки

Зміст:

Що зробити з непотрібних старих речей легко і просто для дому: 75 фото виробів з мотлоху

Вітаю всіх читачів на своєму блозі! Ідеї для дому що зробити з непотрібних речей, фото яких ви зможете наочно побачити в даній статті, можуть бути втілені вами з використанням різних технік і власної фантазії.

Озирніться навколо і зберіть весь мотлох у своїй квартирі, а також на дачі. Чи yе забагато його накопичилося? Але не поспішайте його викидати, адже стільки всього дивного може вийти зі старих речей.

І все це ви можете змайструвати своїми руками, якщо докладете трохи зусиль і кмітливості. Декоративні речі, зроблені самостійно, можуть мати простий нехитрий вигляд, але в той же час бути корисними і зручними.

Роблячи речі для будинку своїми руками, ви зможете цікаво провести свій вільний час, а також наповнити інтер’єр функціональними і декоративними предметами. Ідеї, описані в статті, дуже прості у виконанні, ефектно виглядають в домашній обстановці і виконують корисні функції.

Для їх виготовлення використовуйте прості підручні засоби, а також можете задіяти предмети, якими ви більше не користуєтеся. Уважно читайте статтю і втілюйте найцікавіші ідеї в життя!

  • 1 Що можна зробити зі старих речей для дому: креативні ідеї
    • 1.1 Як заховати дроти від телевізора на стіні за допомогою декору
      • 1.1.1 Що можна зробити з гудзиків своїми руками
      • 1.1.2 Що можна зробити зі старої валізи
      • 1.1.3 Підставка з непотрібного диска своїми руками
      • 1.1.4 Зі старих журналів
      • 1.1.5 Як використовувати старі двері в інтер’єрі
      • 2.1 Декоративні ідеї зі старого одягу, покришок, книг

      Що можна зробити зі старих речей для дому: креативні ідеї

      Напевно, багатьом доводилося стикатися з ситуацією, коли при покупці будь-якої необхідної вам речі, ви не врахували всі нюанси.

      Якщо ви придбали новий великий телевізор з плазмовим екраном, розмістили його на стіні, і перед вами постало завдання – куди прибрати дроти, то не варто впадати у відчай.

      Як заховати дроти від телевізора на стіні за допомогою декору

      Вам не доведеться робити отвір в стіні і псувати свіжий ремонт. Неестетичний шнур можна просто замаскувати.

      Приготуйте сухі гілки, дріт, клей, кольоровий папір і починайте діяти. Все що потрібно – це вирізати пташок і листочки з паперу, спорудити дерево з гілок і приклеїти елементи за допомогою двостороннього скотчу або клейового пістолета. Дроти не будуть помітні серед гілок, вони просто загубляться в них.

      Щоб створити додатковий акцент на стіні, повісьте прямокутні рамки з улюбленими фотографіями, які гармонійно вписуються в дизайнерське рішення. Тепер ви зможете милуватися обличчями дорогих вам людей і насолоджуватися створеною красою, яку легко можна створити з підручних засобів.

      Що можна зробити з гудзиків своїми руками

      Якщо у вас накопичилося багато одягу, носити який ви вже не плануєте, то не поспішайте його викидати, поки не відріже всі ґудзики зі старих речей. З їх допомогою ви зможете створити унікальний предмет інтер’єру. Обклейте різнокольоровими гудзиками простенький абажур і милуйтеся мерехтливими крізь нього вогниками. Оригінальна настільна лампа стане справжньою родзинкою кімнати.

      Півник з гудзиків.

      Сова з гудзиків.

      Тим, у кого збереглися старі предмети, і немає бажання купувати нові, стане в нагоді непогана ідея. Досить симпатичний будинок для кішок цілком можливо спорудити з стареньких валіз.

      Що можна зробити зі старої валізи

      Додатково знадобляться тенісні м’ячики, які необхідно прикрутити до дна. Вони замінять ніжки, і не будуть дряпати підлогу. Залишиться лише постелити всередину м’які подушки, і домашній вихованець може заселятися в своє нове «житло».

      Горщик для квітів зі старої валізи.

      Крісло з старого чемодану.

      Підставка з непотрібного диска своїми руками

      Використавши старий компакт-диск, ви можете зробити оригінальну підставку. До диску необхідно приклеїти скляні кульки, які будуть служити стінками вироби. Замість них можна використовувати звичайні гудзики.

      У центр підставки встановіть свічку і милуйтеся відблисками світла, які будуть відбиватися від скляних стінок, створюючи чудові візерунки. Така підставка є відмінною прикрасою святкового столу або романтичного вечора.

      Зі старих журналів

      Якщо вдома зібралася пристойна колекція журналів, то зовсім необов’язково з нею розлучатися і нести її на смітник. Адже з неї вийде м’яка табуретка і інші дивовижні вироби.

      Перетягніть за допомогою старих ременів стопку з журналами і підкладіть зверху невелику подушку. Табуретка готова!

      Як використовувати старі двері в інтер’єрі

      Дуже часто після ремонту залишаються речі, які зазвичай викидають на звалище або спалюють. Наприклад, це можуть бути старі двері, які з успіхом замінили на нові. Не кожен господар придумає зовсім інше застосування даної речі. Але креативні дизайнери давно зметикували, що навіть з такого предмета можна спорудити новенькі меблі. Журнальний столик зі старих дверей виглядає дуже незвично і цікаво.

      Спочатку зробіть вимірювання параметрів дверей і визначитеся з розмірами майбутнього столу. Якщо вам потрібен невеликий столик для маленької кімнати, то можете обрізати двері. Головне, не втратьте їх унікальні особливості і деталі, такі як раритетна ручка, яка доречно виглядає на тлі потертої деревини.

      Всього лише прикрутіть до столу ніжки, і він готовий.
      Покриття можна залишити природним, не використовуючи лак і фарбу. Потертий вигляд дверей – це головна родзинка столу.

      Старовинна ручка, зношене покриття і заіржавілі цвяхи – це ті унікальні риси, від яких дана річ набуває ще більшої цінності.

      Деякі ідеї ви можете почерпнути, подивившись фото.

      Як зробити корисні речі для будинку своїми руками

      З самих, здавалося б, банальних речей виходять дуже цікаві хендмейд ідеї. Наприклад, з простих пластикових пляшок вам легко вдасться спорудити сховище для журналів, газет та інших всіляких дрібниць, щоб вони завжди перебували у відведеному місці і не були розкидані по будинку.

      Відріжте шийки від пляшок і обійдіть краї тасьмою. Дно пляшок необхідно закріпити до пластмасової лінійки і прикрутити конструкцію до стіни за допомогою саморізів. Завдяки прозорості стінок, предмети, які ви покладете всередину, завжди будуть на виду, і ви не зможете їх втратити.

      Непотрібну коробку з-під взуття можна з легкістю перетворити в скриньку для зберігання ниток. Така ідея стане в нагоді будь-майстрині.

      З поламаного стільця може вийти оригінальна вішалка для рушників у ванній.

      Непотрібний ящик для паперів і канцелярії, спил дерева може послужити в якості зручного пристосування для годування домашніх вихованців. Зробіть на ньому спеціальне відділення, в якому буде зберігатися сухий корм і поставте конструкцію у себе вдома або на дачі. Тоді вам не доведеться брати з собою стійку для мисок в заміський будинок.

      Стара дерев’яна дошка легко перетвориться на зручне сховище для кухонних дрібниць, якщо прикріпити до неї дерев’яні миски.

      Загляньте в комору або розберіться на балконі. Раптом у вас завалявся старий глобус, з якого вийде відмінне пристосування для паперових серветок. Він дуже доречно буде виглядати на кухні, і буде радувати вас своєю зручністю.

      Декоративні ідеї зі старого одягу, покришок, книг

      З цього сміття може вийти цікавий декор для кімнати, який ви легко можете втілити своїми руками. Знайдіть вдома побільше непотрібних предметів, різних дрібниць. Це можуть бути гудзики, іграшки, магнітики на холодильник, фото рамки. З їх допомогою у вас вийде ось така ялинка.

      Це оригінальне дерево прикрасить однотонну стіну вашої квартири не тільки на новорічні свята, але й в усі інші дні. З дрібних предметів можна викласти будь-який малюнок, не обов’язково дерево. Намалюйте птицю, автомобіль, метелика і будь-яке інше зображення.

      Якщо на своїх полицях ви зберігаєте непотрібні видання, які не збираєтеся більше перечитувати, то з них можна спорудити унікальну шпаківню, яка прикрасить вашу стіну. Безумовно, немає необхідності використовувати для його виготовлення корисну літературу. Візьміть старі навчальні видання, любовні романи або книги, які зіпсували ваші діти.

      Красиві меблі виходить зі старих покришок. Ви можете зробити пуф, використовуючи колесо і мотузку. А потім просто прикріпіть до нього ніжки. Може бути, у вас вийде створити цілий комплект садових меблів.

      Використовуючи пластикові столові прилади, спробуйте сконструювати незвичайний каркас для лампи або підлогового світильника.

      За допомогою старих ложок і вилок вам вдасться оновити будь-які меблі. Просто прикрутіть їх замість звичайних меблевих ручок. Якщо у вас є старовинні столові прилади, то вони додадуть вашим меблям вінтажну чарівність.

      Старі віконниці для вікон прикрасять узголів’я вашого ліжка. Ними можна вдало задекорувати стіну. Для цього покрийте їх фарбою потрібного відтінку або нанесіть ручний розпис.

      Накопичилося багато старого одягу, який ви вже не носите? Використовуйте його з користю, втіливши наступні цікаві ідеї:

      Перегоріла лампочка може перетворитися в Саморобний тераріум.
      А також з неї можна зробити чудову підставку під квіти.

      Різні ідеї для будинку своїми руками можна втілити з непотрібних речей. Фото і результати творчості ви можете побачити в цій статті.

      Багато з них заощадять ваші кошти і допоможуть зменшити витрати. Може бути, таке захоплююче заняття стане вашим хобі. Включайте свою фантазію і придумуйте власні вироби, наприклад, фоторамки.

      Можливо, вам вдасться залучити до вашого захоплення родичів і дітей. Підписуйтесь на блог і діліться цією статтею з друзями в соціальних мережах. Бажаю успіхів у творчості!

      Що можна зробити із старої довгою дублянки. Як перешити дублянку: модні і стильні рішення. Що можна зшити з старої дублянки своїми руками.

      Всі знають, що дублянка і шуба – це предмети гардероба для тривалого носіння. Деякі представниці прекрасної статі і зовсім можуть собі дозволити єдину шубку за життя. Зимові предмети гардероба мають одне погане якість – вони зношуються, можуть порватися або вийти з моди, а купувати нову дублянку або шубу – витратна справа і не всі люди можуть собі дозволити подібне. Навіщо витрачати силу-силенну грошей на купівлю нової дублянки, якщо її можна перешити. Просто необхідно знати як, а краще всього віднести професійному майстру і віддати свою дорогоцінну дублянку в надійні руки. Так само ви можете вступити ще й зі старої шубою або дублянкою.

      Перекрий застібки дублянки

      Реставрація хутра

      Однією з найбільш складних, але при цьому дуже затребуваною послугою вважається реставрація хутра. Тому в майстернях даний вид робіт є найбільш дорогим
      При оцінці робіт до уваги береться цінність хутра і його розташування на виробі (спина, рукава). Під час таких робіт майстер прибере на шубі затерті ділянки, пошкодження від молі, очистить від різних забруднень

      Також він відновить пишність і колір натурального хутра. За бажанням клієнта майстер може змінити колір. Реставраційні роботи передбачають збереження фасону і стилю первісного вироби.

      Спосіб очищення тьмяного і брудного хутра визначається майстром в залежності від стану виробу і виду хутра. Наприклад шубки з бобра, видри і нутрії досить пропрасувати для того щоб вони придбали гарний блиск. Для поновлення зовнішнього виду каракулю застосовують спеціальні засоби на масляній основі. Ними обробляють хутро, і він набуває красивий блиск. Для відновлення кольору потьмянілий хутро перефарбовують в природний колір.

      Навіть білосніжним шубок можна повернути первісний вигляд за допомогою спеціальних сучасних реагентів. На сильно зношені ділянки майстер вставить шкурки ідеально підібрані за кольором, структурою і довжині хутра. У тому випадку якщо шуба сильно пошкоджена і неможливо якісно відреставрувати, то її потрібно буде частково або повністю перекроїти.

      Переробка старої шуби в нову

      Переробка старої шуби в нову

      Поради і застереження

      Щоб процес фарбування дублянки увінчався успіхом, слід дотримуватися рекомендацій:

      • обробку вироби виробляють в захисних окулярах, масці, рукавичках, оскільки склад фарби може містити канцерогенні речовини, шкідливі для організму;
      • при фарбуванні виріб можна розташувати горизонтально, на столі, застеливши його клейонкою; однак зручніше фарбувати, коли річ висить на плічках;
      • дублянку фарбують повторно тільки після вбирання першого шару;
      • не можна використовувати при фарбуванні гарячий розчин, щоб уникнути усадки овчини;
      • для висихання речі потрібно кілька днів;
      • хутряну опушку відновлюють з допомогою фарби для волосся.

      Як пошити стильну і модну річ, з норки та мутона

      Переробляємо мутоновую шубу

      Шуби з мутона теплі і недорогі, також відрізняються своєю практичністю і міцністю. Але, на жаль, фасони мутонових шуб найчастіше нудні й однотипні по дизайну. Як зробити мутоновую шубу більш оригінальною:

      • Якщо шуба довга, то її можна укоротити і додати вставки зі шкіри. Якщо шуба вузька, то в боки можна вставити шкіряні клини.
      • Додасть оригінальності візерунок з вистриженного хутра.
      • Додайте до образу ремінь, він відмінно підкреслить талію.

      Якщо шубка стала занадто велика, вшити і підігнати її по фігурі можна. Але якщо звернутися в ательє, то така переробка буде вважатися пошиттям, а не ремонтом, значить, і ціна за роботу буде занадто висока. В такому випадку краще купити нову шубу, а зі старої зшити інший виріб, вибір за вами.

      Переробляємо норкову шубу

      Не поспішати продати або віддати свою стару норкову шубу, її цілком можна перешити в інший виріб. Не завжди новий хутро за якістю буде краще, оскільки занадто велика кількість підробок.

      • Можна повністю змінити крій старої шуби: відрізати довжину і зробити з неї спідницю або капюшон з оригінальними зав’язками;
      • прикрасити перфорованою шкірою, схожою на мереживо або замшею з вишивкою намистинами або самоцвітами;
      • можна придумати ще багато інших варіантів і отримати незвичайну, нову ексклюзивну річ;
      • якщо шуба стала короткуватим, вирішити проблему просто: вставити в талію і на рукави шматочок прикрашеної шкіри або замші;
      • можна скомбінувати старий виріб з норки з іншим хутром;
      • ще один варіант – зробити шубку ще коротше і отримати зручну і практичну автошубку.

      Докладніше про те, як відбілити пожовклий хутро, читайте тут.

      Переробляємо каракулеву шубу

      Благородний каракуль сьогодні дуже модний. Але готові шуби з нього, як правило, однотипні і не відрізняються оригінальністю. До того ж, каракуль візуально додає вік.

      Уникнути цього і додати вінтажності, можна за допомогою стильної хутряний горжетки, яку використовують навколо або замість коміра — стійки. Ще один варіант – скомбінувати каракуль з шкірою або з м’якими, кашеміровими палантинами або хустками.

      Як перешити дублянку

      Не поспішайте викидати старі дублянку. Всі дефекти прибираються, зашиваються, виводяться, як і з хутряних шуб. Якщо стан вироби дуже погане, можна перешити його хутром назовні. Вийде оригінально і незвично.

      Що і як робити

      1. Розпір стару дублянку
        , яку ви плануєте перешивати, на деталі. Якщо вам здається, що матеріалу одного виробу не вистачить, використовуйте дві дублянки або ж доберіть на комір, рукави і кишені будь-який інший «зимовий» матеріал: шкіру, хутро, замшу, щільний текстиль. Зараз дуже актуальні комбіновані моделі
      2. Розкладіть деталі викрійки
        на лицьовій стороні шкіри таким чином, щоб потерті і деформовані місця залишилися за межами майбутніх деталей нової речі
      3. Розкроїте виріб.
        Приколіть викрійку шпильками або обведіть деталі крейдою. Пам’ятайте, дублянку краще різати ножем, а не ножицями. Обережно вирізуйте деталі, залишаючи припуски на шви
      4. Зшийте деталі.
        Докладну інструкцію по роботі з шкірою ви знайдете тут.
      5. Виберіть обробку і фурнітуру.
        Рукава, поділ, капюшон або комір для контрасту можна обробити шкірою, замшею або хутром. Так само в поєднанні з дубленою шкірою популярні сьогодні в’язані елементи. Щоб дублянка виглядала гарно і стильно, використовуйте оригінальну фурнітуру: змійки, гудзики, погони, великі застібки різної форми.

      Не бійтеся експериментувати! Пам’ятайте, ви перешиваете стару дублянку, а значить – нічого не втрачаєте.

      • Шкіра не терпить зайвих проколів, тому дублянку можна сметивать нитками. В ідеалі деталі слід зшивати відразу на машинці. Але якщо ви все ж сумніваєтеся в тому, що правильно з’єднайте деталі з першого разу, сколіть їх шпильками, а потім прострочіть на машині. Видаліть шпильки після того, як прострочіть шкіру. Використовуйте тригранні голки і тефлонову лапку.
      • Коли займаєтеся кроєм, то ріжте з боку чиненої шкіри, тобто не хутряний боку. Не притискайте шкіру до столу. Слідкуйте за тим, щоб при обрізанні не було підрізане ворс: чим більше ви зріжете волосків, тим більше буде помітний шов на готовому виробі.

      Як бачите, переробка дублянки не вимагає ніяких особливих інструментів. Цілком можна обійтися звичними швейними приладдям. Однак якщо ви сумніваєтеся в тому, що правильно підготувалися до роботи і не зможете правильно перекроїти дублянку, звертайтеся за допомогою у наше ательє.
      Ми вже більше 7 років спеціалізуємося на перешиве, реставрації та ремонті виробів з шкіри та хутра.
      Ні для кого не секрет, що такі предмети одягу, як шуби і дублянки, призначені для тривалого носіння. А деякі жінки можуть дозволити собі лише одну шубку за все життя.

      Але не тільки плаття, сорочка, футболка, взуття та інші всесезонні предмети одягу, але і виключно зимові речі мають властивість зношуватися, псуватися, рватися, вийти з моди, зрештою, і піддаватися іншим неприємностей з часом. Щоб не витрачати велику суму на покупку зимового новинки, хороша ідея – просто дізнатися,як переробити стару дублянку в стильну.

      Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно перешити свою шубку, то краще віддайте перевагу віддати її в ательє, щоб професіонал зайнявся оновленням речі. Але в такому разі переробка може обійтися вам майже у вартість нового виробу.

      Ідеї, як перешити стару шубу

      Модна жилетка з старої шуби

      Зазвичай найбільш зношена частина будь-якої речі це — рукава. Це застосовно і до шуб. Чому б не позбудеться поношених рукавів і не зробити теплу, стильну жилетку?

      Для того щоб розпороти шви біля лінії пришивки рукавів вам знадобиться ніж. Почніть з акуратних надрізів ниток і рухайтеся вздовж пришивки. Після закінчення цієї дії, прошийте місця минулого стику новими швами. Даними дій ви уникнете «розпад на шви» всієї шуби і додасте естетичності в загальний дизайн.

      Якщо обсяг тулуба шуби більше обсягу обхвату грудей, можна вшити залишки тканин і задекорувати їх як частину загального дизайну. Добре можна заховати ушивання з допомогою старих рукавів, або з допомогою смуг, або накладних елементів.

      Шуба з смугами

      Смуги можуть бути:

      Смуги виглядають гармонійно практично з будь-яким типом одягу.

      Можна використовувати як хутряні смуги, так і смуги з різних синтетичних тканин

      Кінцевий результат зможе приховати давні потертості і зробить ваш зовнішній вигляд харизматичним і сучасним — зараз в моді виглядати яскраво і привертати до себе увагу

      Шуба з використанням вставок

      Також вставки можна використовувати як приховані кишені і тайники, що може стати в нагоді в екстрених ситуаціях або для економії місця в кишенях. Вставка може мати як хаотично, так і геометрично правильну форму.

      Оригінально виглядають вставки з більш довгого хутра, ніж довжина хутра основи шуби

      Такий дизайнерський хід приверне до вас підвищену увагу і виділить вас на загальних фотографіях з друзями

      Перед пришиванням вставок, необхідно прошити їх крайню частину, щоб уникнути перетинів і привнести велику естетичність. Пришивання краще проводити машинкою для шиття, що дозволить прискорити процес і зробить шви більш акуратними. Ручна робота потребує більшої кількості часу, але може використовувати як частина дизайну.

      Що можна зробити зі штучної шуби: красивий жилет

      Найчастіше страждають рукава на ліктьових згинах, плечові шви – там від носіння сумки може витертися хутро, комір і пояс, особливо у довгих моделей, а тек ж місця, де розташовувалася застібка. Від всіх пошкоджених ділянок хутра треба позбутися.

      Для цього знадобиться звичайний кравецькі розпорювач. З його допомогою отпорите всі пошкоджені ділянки – їх можна викинути, а потім розпір залишився хутро по швах збірки – плечових і бокових.

      Тепер можна оцінити обсяг залишився хутра і вирішити, що можна зробити з шуби. Своїми руками можна перетворити її в красивий хутряний жилет – це може зробити навіть ті, хто не вміє шити професійно. Знадобиться підкладкова тканина, гострий ніж – відмінно підійде канцелярський (хутро не ріжуть ножицями) і пара великих пришивних кнопок.

      Зніміть з себе мірки: об’єм грудей, талії, стегон і закладіть бажану довжину. Зробіть розмітку прямо на внутрішній стороні хутра – з цим відмінно впорається кулькова ручка. Обведіть силует, додайте зі всіх країв по 1,5 сантиметра на подгибку, на подолі трохи більше — 4-5.

      Кроїти такий жилет потрібно з вивороту, стежачи за напрямком хутра. Змітайте шви довгими стібками і приміряйте, якщо результат вас влаштовує з цієї ж «викройки» розкроїте підклад. Пришийте спочатку кнопки, на місце запланованої застібки, а потім підклад, обережно підгинаючи краю.

      Точно так само жилетку можна зробити і зі штучної шуби, щоб вона вийшла елегантніше, хутро можна комбінувати з шкірою, замшею або текстилем. Дуже красиво такі жилетки виглядають в поєднанні з ременем на талії.

      Подивіться на фото — ось що можна зробити з шуби:

      Моделі перешитих норкових шуб на фото (до і після)

      Не поспішайте продавати або віддавати свою стару норкову шубу, яку цілком можливо перешити на модну. Не завжди новий хутро за якістю буде кращим, занадто багато зараз підробок.

      • Можна повністю змінити крій старої шуби: відрізати довжину і зробити з неї спідницю або капюшон з оригінальними зав’язками;
      • прикрасити перфорованою шкірою, схожою на мереживо або замшею з вишивкою намистинами або самоцвітами;
      • можна придумати ще багато інших варіантів і отримати незвичайну, нову ексклюзивну річ;
      • якщо шуба стала короткуватим, вирішити проблему просто: вставити в талію і на рукави шматочок прикрашеної шкіри або замші;
      • можна скомбінувати старий виріб з норки з іншим хутром;
      • ще один варіант – зробити шубку ще коротше і отримати зручну і практичну автошубку.

      Важливо! Біла норкова шубка часто швидко жовтіє і відбілити її не завжди вдається. У цьому випадку, виріб можна пофарбувати

      Приміром, пожовкла від часу біла норка відмінно буде виглядати з сіро-коричневим леопардом. Головне не боятися експериментів, і поношене виріб перетвориться в дизайнерську сміливу річ.

      Докладніше про те, як відбілити пожовклу шубу, читайте тут. Також ви можете дізнатися, як пофарбувати хутро в домашніх умовах.

      Що можна зробити із старої цигейковой шуби: тапочки та уггі

      Мутон або цигейку (це його історична назва) дуже складно або використовувати для взуття, це теж варто врахувати. А якщо носити навіть оновлену річ не хочеться, є сенс використовувати цей хутро в домашньому господарстві.

      Що можна зробити із старої цигейковой шуби? З такого хутра виходять прекрасні пледи, і навіть килими. Технологія їх створення, незважаючи на гадану складність досить проста, але вимагає часу і звичайних рукодільних навичок.

      Для початку виріб варто повністю розпороти, зберігши лише бічні шви, видалити всі пошкоджені ділянки, а потім як пазл зібрати нове полотно, просто підбираючи за формою відсутні деталі.

      Зшивається хутро з вивороту, форма самого пледа вийде «неправильною» або фантазійної, її можна зберегти, обробивши краю косою бейко, а можна обрізати, зробивши плед прямокутним і так само обробити краї косою бейкой.

      З добре вичиненої, м’якою і пластичною цигейки можна зшити домашні тапочки або справжні уггі.

      Подивіться на фото, ось що можна зробити з мутоновой шуби:

      Як зробити перешиття шуби?

      Послідовне виконання всіх етапів по переробці старої шуби на нову стане запорукою успішного результату.

      Розпороти струмінь шубу на окремі деталі. Перевірити стан хутра. Ділянки шкурки, які викликають підозру, слід змочити теплою водою до +35°С. Через 30 хвилин шкірку слід злегка розтягнути. Якщо вона порветься, то виріб прослужить недовго. Про це говорить і обсипаються ворсинки хутра. Перекрий слід проводити спеціальним ножем для хутра або лезом

      Користуватися ними потрібно обережно — злегка торкаючись поверхні шкірки. Ножиці для розкрою не використовують, т. до

      вони можуть пошкодити ворс. З допомогою лекал і викрійок розкроїти деталі нового виробу. Викрійки будуються за індивідуальними розмірами. Матеріал при розкрої слід класти мездрой вгору, а хутром вниз. Пошиття нової шубки, курточки чи іншого виробу з хутра виробляється вручну. Для з’єднання деталей використовують шов «козлик», а також шов «через край» двонаправлений. Нитка (№40-45 бавовна) не варто занадто затягувати, але і не потрібно послаблювати. Там, де навантаження на шов буде значною його слід зміцнити, підклавши дублерин або клейові прокладки, їх продають в швейних магазинах. Закінчений шов слід вирівняти: на шов кладеться волога серветка і всі разом притискають вантажем до повного висихання. По закінченню роботи хутро слід розчесати в області шва проти ворсу і по ворсу.

      Якщо ділянка шкурки на місці шва здається слабким, то слід зміцнити його з допомогою пластиру і прошивати разом з ним.

      Шуба до і після перешиття

      Схеми і викрійки допоможуть отримати бажане виріб, а фото покажуть, як перетворюється нова шубка після переробки.

      Як змінити фасон шуби?

      Для початку необхідно розпороти її на окремі елементи. Голками приколоти кожен шматочок до столу і розгладити. Після цього полагодити хутро: зашити всі дірочки, видалити місця з пошкодженим хутром. Викроїти нові деталі з допомогою лекал і зшити новий фасон шубки.

      Фото шуби: як можна перешити

      Хутряний жилет зі старої шуби

      Це найпростіший і найпопулярніший спосіб перешивки вийшла з моди і неабияк обридлої шуби. Фантазія тут не обмежена. Можна використовувати хутро одного виробу або скомпонувати кілька видів різного хутра, якщо в будинку є інші хутряні речі, що вимагають переробки.

      Більш докладно про це читайте у майстер-класі, як можна пошити хутряний жилет своїми руками.

      Цей варіант хороший тим, що на нього потрібно зовсім небагато матеріалу, вистачить навіть дитячої шубки. Жакет болеро шиють з гладкого хутра або хутра з коротким ворсом.

      Шуба-мікс зі вставками з шкіри

      Щоб перешити стару шубу в модну, її знадобиться розпороти і перевірити стан міздрі, зашити дірочки, видалити шматочки з потертим хутром.

      Є два варіанти пошиття шуби–мікс:

      1. Підготувати шкіряні стрічки. Хутро розпустити на смужки по горизонталі. Зшити по черзі смужки хутра та шкіри.

      2. Шкіряні смужки використовуються окремими вставками: на талії, рукавах, кишенях і поличках.

      Список ательє

      Назва ательє:Сайт:Адреса:Орієнтовні ціни, грн.:
      Талісманwww.atelier-talisman.ruКиїв, Куусинена, 6, к. 3 і Ленінський пр-т, 25від 10 000
      Юдомyoudo.comна вибірвід 5000
      Авітоavito.ruна вибірвід 5000
      Ательє на Таганціremont.businesslookfor.meКиїв, А. Солженіцина 11 стор. 1
      Ательє-Мhttps://atelieod.ruЛенінградський пр-т. д. 37, стор 12 вул. Весковский провулок д. 3 Кутузовський проспект д. 30 вул. Люблінська, д. 112 проспект Маршала Жукова, д. 59від 1 500
      Мавіhttps://mavi-salon.comГенерала Карбишева 13, стор 1від 2 000
      Еталонmsk.atelie-etalon.ruhttps://msk.atelie-etalon.ru/kontaktyi.htmlвід 1 500
      Ганна Вайнерhttps://annavainer.ruКиїв, 3-й Донський пр. д. 1від 3 000
      Улюблений Фасонhttps://lubimiy-fason.ruКиїв, вулиця Артеківська будинок 1 А, вул Вавілова, вулиця Вишняківськавід 1 000
      Oledehttps://olede.ruКиїв, вул. Авіаційна, д. 72, к. 1від 1 200
      Майстриняhttps://atelie-masterica.ruКиїв, вул. Ярцевская, будинок 25Авід 1 300

      Сміливо робіть, переробляйте свої старі речі, дайте їм нове життя!

      Цікаві ідеї та інструкції

      При переробці шуби варто спочатку вивчити її стан, розпороти шви, видалити найбільш потерті місця. Далі, включивши фантазію, з отриманого полотна з допомогою приготовленої викрійки вирізують деталі і приступають до шиття.

      Серед найбільш цікавих варіантів переробки:

      • головні убори — капелюхи, в’язані берети, палантини;
      • жилети — хутряні або об’єднані з тканиною або шкірою;
      • зміна фасону шуби — укорочення, приталивание, маскування зношених місць з допомогою шкіряних вставок, поєднання хутра з різною довжиною ворсу;
      • предмети побуту, іграшки, ковдри, подушки, килимки, рюкзаки;
      • взуття — уггі, гетри, устілки.

      Зміна дизайну рукавів

      Стару шубу можна перетворити в стильну, змінивши лише дизайн рукавів, тим більше що потертості найчастіше спостерігаються саме на них. Для цього виконують ряд дій:

      • рукава шуби вивертають навиворіт;
      • випаривают підкладку;
      • бічні шви розпорюють, а пройму не чіпають.

      Далі приступають до моделювання та вибирають новий, сучасний фасон рукави, серед яких найбільш затребуваними вважаються:

      • короткий;
      • у формі дзвіночка;
      • рукав три чверті;
      • комбінований з шкірою або іншим контрастним за кольором і фактурі хутром.

      Можливо кардинальна зміна рукава: з звичайного — на реглан, виконаний з іншого матеріалу.

      Подовження моделі

      Вийшла з моди коротку шубу, не має пошкоджень і подряпин, можна подовжити. Перед тим як приступити до переробки, варто зробити ескіз майбутнього виробу.

      Подовжуючи норкову шубу, необхідно врахувати напрям ворсу. З’єднувати хутряні відрізки потрібно спеціальним швом, скріплюючи їх стрічкою і проклеівая полотно для додання форми. При подовженні мутоновой шуби варто пам’ятати, що шматки тканини потрібно обробити оверлком, а зшивати — зигзагом. Проклеювати шубу необов’язково, а шви рекомендують обшити атласною стрічкою.

      Як зробити хутряну жилетку своїми руками

      Найлегше з шуби зшити хутряний жилет. Він може бути як цельномеховим, так і комбінованим з вставками з шкіри або іншого хутра. Треба відшмагати підкладку і рукава шуби. За знятими мірками на виворітній стороні роблять креслення викрійки. При недостатній ширині пройми її збільшують і обробляють. Шви наметивают, проводять примірку, коригують виріб і після цього зшивають. Далі розкроюють підкладку, вшивають її. Рукави і горловину жилетки можна прикрасити іншим хутром, шкірою, трикотажем. Непогано виглядають варіанти з коміром, капюшоном, опушкою по краю виробу.

      Болеро або накидка

      Зі старої шуби середнього розміру можна зробити пару стильних штучок — болеро і накидку. Для першого предмета знадобиться зовсім невелика частина шуби, яка зношена менше всього. Болеро можна назвати дуже короткою жилеткою, його шиють як з рукавами, так і без них. Розкроюючи виріб, необхідно пам’ятати про напрямку ворсу. З решти шуби можна зшити накидку, яка являє собою прямокутник з прорізами для рук або без них.

      Норкова

      З переробкою шуби з норки можна впоратися в домашніх умовах. Це нескладно, якщо виріб виконано з цілих шкурок. Завдання ускладнюється, коли норкова шуба складається з маленьких шматочків. Для переробки можуть згодитися декілька ідей:

      • змінити крій, вкоротивши і виготовивши капюшон з цікавими зав’язками;
      • зшити з неї спідницю;
      • прикрасити норкову модель мереживний перфорованою шкірою або замшею;
      • використовувати для декорування каміння або металеву фурнітуру;
      • подовжити норкове пальто за допомогою вставки в область талії;
      • переробити в шубку «автоледі».

      Каракулева

      Ще недавно каракуль вважався хутром для літніх. Сьогодні на модних показах можна побачити дуже красиві вироби з нього. Хутро надзвичайно ніжний, виразний, що володіє індивідуальним природним малюнком.

      З допомогою каракулю легко моделювати, він чудово поєднується з різними типами хутра. Серед найбільш цікавих ідей:

      • прикраса подолу шуби з каракулю опушкою з хутра з довгим пухнастим ворсом;
      • обробка коміра і рукавів;
      • поєднання смужок з каракулю зі вставками з іншого матеріалу;
      • укорочена модель прямого силуету.

      Використовуючи сучасні лекала, можна з старомодною шуби зшити красиву, стильну, оригінальну модель.

      Комбінування хутра та шкіри

      Відмінно виглядає шкіра в комбінації з хутром. Якщо в гардеробі є старе замшеве пальто і шуба, можна отримати нову стильну річ, якщо нашити хутряні смужки на поділ і рукави. Щоб зшити з них жилет, спідницю або аксесуари, необхідно:

      1. Розпороти шубу.
      2. Отвори в мездре зашити.
      3. Нарізати хутряні та шкіряні смужки різної довжини.
      4. Зшийте їх, дотримуючись розмір і форму викрійки.
      5. Доповнити вийшло виріб прикрасами зі шкіри.

      Шкіряні вставки можна застосувати окремо для рукавів, поличок, пояси або кишень.

      Муфта

      І почнемо з такого простого, але дуже корисного предмета, як муфта. Мода на них була ще в минулі століття, але поступово повертається завдяки практичності і акуратності. Муфта являє собою рукав, який зігріває відразу обидві руки, коли доводиться деякий час перебувати на вулиці. Особливо це пристосування оцінили по достоїнству молоді мами. Адже з дитиною необхідно гуляти в будь-яку погоду, він у візку і захищений від вітру і морозу, а от руки мами? Вони постійно відкриті, навіть в рукавичках, тому часто мерзнуть саме вони. Тут, безумовно, допоможе муфта. Тим більше, що змайструвати її з простої старої дублянки — пара дрібниць.

      Для того щоб отримати м’який теплий аксесуар, досить взяти стару дублянку виточити з неї рукав. Простими словами, розрізати тканину, відрізавши рукав. Важливо звернути увагу на довжину рукава. Вона повинна бути не менше 15-20 см, бажано залишати невеликий припуск в 2-3 див. В разі чого його можна досить просто підкотити.

      Необхідно вибрати оптимальне місце для відрізу. Найкраще взяти частину від передпліччя до ліктя. Вона найбільш широка і найменш затерта в старій дублянці. Все тому, що частина рукавів від ліктя до кисті найчастіше піддається стиранню. Також частину від кисті до ліктя може не підійти, тому що важко буде просто туди протягнути руку. Муфта повинна бути просторою і не викликати дискомфорту при використанні. До того ж взимку, в дуже вітряну і холодну погоду, в муфту надіваються руки в рукавичках, а значить, простору для них має бути більше.

      Муфта – найбільш простий варіант теплої аксесуара, який легко зробити своїми руками за пару годин. Але є більш серйозні речі, на вичинку яких потрібно більше часу.

      Що шиють з мутона?

      Перешитие мутонові шуби або цигейковие, також продовжать радувати своїх господинь, тим більше що ці хутра володіють високою зносостійкістю.

      Змінити фасон можна по одному із запропонованих способів. Мутонова шуба, як і норкова, легко піддається переробці при дотриманні загальних правил перешиття.

      В основному мутоновую шубу перешивають в більш коротку, наприклад, модель автоледі, шиють жилети, жакети, килимки або пледи.

      Огляд ательє по перешиву

      При перешиве старої шуби слід запастися терпінням, оскільки вся робота проводиться вручну. Особливо це стосується комбінованих варіантів, коли доводиться зшивати безліч елементів, збираючи одну деталь шуби. Але результат буде радувати не один сезон, тим більше є можливість добре заощадити на покупці нового виробу і на оплату роботи ательє.

      Що можна зробити з мутоновой шуби: додайте оригінальні елементи

      Мутон не дарма вважається практично вічним хутром, він відмінно зберігається десятиліттями. Але ніщо так не псує імідж як старомодний фасон і питання, «що можна зробити з мутоновой шуби?» встає з часом перед кожною її власницею.

      Що варто врахувати, вирішуючи, що можна зробити із старої мутоновой шуби? По-перше, властивості самого хутра, він щільний і досить «важкий», легковажна хутряна жилетка в підсумку може надати громіздкою і не елегантною. Для такої переробки краще всього підійдуть «легкі» хутра з пухнастим ворсом – норка чи лисиця.

      Крім того, мутон досить складний у шитті — потрібно спеціальне обладнання і навички кушніра. Тому краще всього звернутися в ательє, але прийти туди з вже готовою ідеєю. Наприклад фасоном модного кожушка.

      Оцініть для початку ступінь зносу хутра, всі пошкоджені ділянки треба буде видалити. А в сам фасон додати нові і оригінальні елементи. Наприклад, використовувати широкий поділ для капюшона або рукавів нового фасону.

      Цей хутро відмінно комбінується з натуральною шкірою і замшею, а нова яскрава фурнітура додасть вашому полушубку стильний вигляд. Не менш добре буде виглядати обробка з пухнастого хутра, лисиці або песця.

      Як переробити дублянку в щось нове

      Не поспішайте викидати старі дублянку. Всі дефекти прибираються, зашиваються, виводяться, як і з хутряних шуб. Якщо стан вироби дуже погане, можна перешити його хутром назовні. Вийде оригінально і незвично.

      Дублянка з хутряними накладними кишенями

      Дитяча дублянка з старої

      Рада професіоналів: Щоб хутро довго не втратив своєї краси і благородства, доглядайте за ним і не надто занашивайте. Для негоди радимо придбати пуховик або дублянку.

      Якщо шуба не підлягає реставрації, ви можете пошити нову шубу, яка буде коштувати значно дешевше, ніж шуба з магазину. Для цього вам знадобляться шкурки. З цієї статті ви дізнаєтеся, скільки шкурок йде на пошиття шуби середньої довжини.

      Дорогі читачки нашого ресурсу, просимо вас поділитися своїм досвідом! Як ви перешили стару шубу? Що у вас вийшло? Буде чудово, якщо ви запропонуєте свої фото до і після, а ми оцінимо! Спасибі!

      Попереднє очищення і підготовка

      Щоб річ забарвилася рівномірно, потрібно підготувати одяг: видалити плями, пил, бруд. Якщо цього не зробити, на дублянці після фарбування утворюються розлучення.

      Більш ретельній обробці підлягають кишені, комір, рукава, оскільки саме ці місця забруднені сильніше, ніж інші ділянки. Справитися з цим завданням допоможе пилосос або щітка, а від плям позбавлять призначені для цієї мети кошти.

      Перед фарбуванням рекомендується зняти фурнітуру або наклеїти на них скотч, пластир, а гудзики і блискавки – застебнути. Узлісся згортають всередину виробу, завдяки чому захищають хутро від фарбування.

      Після чищення одяг протирають чистою водою і, повісивши на плічка, сушать у приміщенні з доброю вентиляцією. При сушінні не можна використовувати обігрівальні прилади.

      Потім овчину розминають руками, завдяки чому вона стає м’якше і краще фарбується.

      Особливості роботи з хутряними шубами

      Із залишків хутра можна зробити додаткову річ гардеробу. Це може бути шапочка, рукавички або чохол для мобільного телефону — експериментуйте!

      • Якщо ви задумали використовувати клей, краще завчасно придбати його розчинник. У разі якщо випадково промовив кілька крапель клею, ви зможете його відразу ж його видалити, не залишивши сліду. Іноді при роботі з клеєм рекомендується хутро намочити водою, щоб він злипся в «загальний ком» і з ним було простіше працювати.
      • Місця швів краще прошивати декоративними швами. Цим ви ще раз привнесе міцності у виріб і зможете приховати місця стиків.

      Працюйте зі швейними інструментами гранично обережно, і тоді ваші руки, а також виріб залишаться в цілості й схоронності

      З чим комплектувати жилетку з чиненої шкіри?

      Жилетка жіноча з дублянки хороша тим, що її можна надіти з будь-яким туалетом. Вона поєднується і на вулиці з теплим светром, і на роботі з офісним сукнею.

      Ось деякі образи з чиненої кептариком:

      • Коричневу подовжену жилетку з полегшеною дублянки можна надіти з сорочкою кольору морської хвилі і сірими лосинами. В якості взуття підійдуть чорні ботильйони. На роботу, де є дрес-код, так не підеш, а вдома або за містом цілком можливо.
      • Коричневий дублений жакет з стриженої овчини можна надіти з чорними шкіряними брюками і чорною сорочкою. Накладні кишені внесуть в образ стильності. Такий наряд годиться для походу на навчання або в офіс, де немає спеціальних вимог до вбрання.
      • Коричневу безрукавку з білим коміром можна зробити, якщо не відпорювати комір у дублянки і скласти виріб, залишаючи воріт і пройми в первісному вигляді. Її можна одягти в прохолодний день поверх в’язаного білої сукні міні з еластичними колготами і коричневими ботильйони на підборах.

      Такжесмотрите

      • Омолоджуючі стрижки для жінок після 35, 40, 50 і 60 років 29 лютого
      • Модна коротка стрижка боб-каре в 2023 році 14 січня
      • Модні стрижки — 2023: каре для блондинок і брюнеток 9 січня
      • Стильні стрижки на коротке волосся 2023 18 грудня
      • Види і різновиди стрижок каре 6 лютого
      • Модні тенденції,Стрижки Жіночі стрижки 2023: модний каскад 20 червня
      • Ступінчасті жіночі стрижки драбинка і каскад в 2023 році 3 вересня
      • Модні в’язані кофти 2023 6 вересня
      • Модні вечірні сукні — 2023 17 лютого
      • Сервіровка столу своїми руками: опис та фото 28 січня
      • Сервіровка столу паперовими серветками 28 лютого
      • Асиметричні косі стрижки 2023 12 листопада

      Related posts

      Як використовується Стіродур для утеплення будинків?

      У сучасному світі питання енергоефективності та збереження тепла у будинках набуває все більшого значення. Один із.

      Паркетна дошка інженерна: все, що ви хотіли знати

      Паркетна дошка інженерна — це виготовлена з декількох шарів деревини та інших матеріалів підстилаюча підлогова покрівля.

      Монтаж Сантехніки «Під Ключ»: Забудьте Про Головний Біль та Зайві Турботи!

      Коли настав час встановлювати нову сантехніку або робити ремонт в ванній кімнаті чи кухні, одне питання.

Про автора

admin administrator