Скільки днів капати Анауран

Авторadmin

Скільки днів капати Анауран

Зміст:

Вушні краплі “Анауран”: інструкція по застосуванню, склад, показання, аналоги та відгуки — OneKu

Анауран – медикаментозне засіб у вигляді крапель, призначене для вух, для боротьби проти бактерій. Основні складові препарату – лідокаїн, поліміксин В і неоміцин. Препарат має заспокійливу та антибактеріальну дію.

Він ефективний для усунення захворювань вух.

Лідокаїн, що входить в медикамент, застосовується в медицині для місцевого знеболювання, а також як антиаритмічного засобу. Препарат має сильний і тривалий діючий ефект.

Він усуває хворобливі відчуття, а також позбавляє від сверблячки.

Поліміксин В – антибіотичну засіб, який бореться з грамнегативними бактеріями.

Неоміцин є також антибіотичну препаратом, який виробляється у вигляді сульфату.

Медикамент використовується для лікування хронічного полиэтиологического запального захворювання тонкої кишки і дезінфекції кишечнику перед проведенням оперативного втручання, так як він осідає на стінках шлунково-кишкового тракту і не виводиться звідти.

Медикаментозне засіб використовується, крім цього, для дезінфекції ран, терапії захворювань шкірного покриву, вагініту, хвороб очей. Медикамент не можна використовувати для ін’єкцій, так як він отравляюще діє на нирки і слухові нерви.

Форма випуску та склад

По 25 мл у флакон темного скла з кришкою-крапельницею з поліетилену з контролем першого розкриття.

Анауран випускається у формі вушних крапель (по 25 мл у флаконах-крапельницях темного скла в картонній пачці один флакон).

Склад 1 мл крапель:

  • діючі речовини: лідокаїну гідрохлорид – 40 мг, неоміцин (у вигляді неоміцину сульфату) – 5 мг (3,75 тис. МО), поліміксину B сульфат – 10 тис. МО;
  • допоміжні компоненти: гліцерин, бензалконію хлорид, вода очищена, пропіленгліколь.

Медикаментозне засіб виробляється у вигляді крапель, які використовуються для закапування у вуха. Рідина не володіє вираженим запахом і не має кольору. Упаковка виконана із затемненого скла у вигляді флакона, який поміщений в картонну коробку.

володіє знеболюючим ефектом, позбавляє від хворобливих відчуттів;

• гліцерин: спиртове з’єднання;

• алкилбензилдиметиламмония хлорид: бореться проти грибків та інфекцій, має контрацептивною дією;

• пропандиол: спиртове з’єднання, володіє гігроскопічністю;

Анауран виробляють у формі вушних крапель, тому ліки упаковано в темний скляний флакончик з кришкою, що представляє собою крапельницю. Ємність однієї упаковки становить 25 мл

Анауран – вушні краплі – представляється собою безбарвну рідину, не має запаху. Препарат випускають у флаконах об’ємом 25 мл Темне скло, з якого зроблений пухирець, надійно захищає ліки від впливу сонячних променів.

Флакон забезпечений ковпачком-крапельницею з полімерного матеріалу. Він служить для точного відмірювання необхідної кількості лікарського препарату. У картонній коробці разом з медикаментом міститься докладна інструкція по використанню вушних крапель.

Показання до застосування Анаурана

Медикаментозне засіб використовується для місцевого знеболювання і бореться з бактеріями.

Згідно інструкції по застосуванню, медикамент є ефективним засобом проти вушних хвороб і використовується в отиатрии. Медикамент є антибіотичну засобом.

Медикаментозне засіб призначається для лікування таких хвороб:

• отит, який вражає тканини зовнішнього слухового проходу і вушної раковини;

• отит середнього вуха;

• хронічне негнійне запалення слизової оболонки, що вистилає барабанну порожнину;

• нагноєння після хірургічного втручання, спрямованого на евакуацію гною і видалення грануляцій з порожнини соскоподібного відростка;

• гнійні відкладення після хірургічної операції, що полягає в санірування порожнини середнього вуха;

Протипоказань для застосування препарату практично немає. Він відмінно переноситься більшістю пацієнтів. Медикамент може викликати алергію при чутливості до окремих компонентів препарату, яка виражається в свербінні, палінні, почервонінні шкіри і лущення вушної раковини.

Після закінчення прийому медикаменту симптоматичні ознаки зникають без додаткової терапії. При тривалому лікуванні медикамент може чинити токсичну дію на організм. Тому слід дотримуватися всіх приписів і рекомендацій лікаря для правильного використання медикаменту і визначенні потрібної дози для досягнення необхідного терапевтичного ефекту.

Медикамент не рекомендується застосовувати при наявності наступних проблем:

• підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу;

• розрив барабанної перетинки;

• прийом ототоксичних препаратів.

Інших протипоказань Анауран не має.

З обережністю слід застосовувати медикамент під час вагітності та період годування груддю, при цьому потрібно попередньо проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання Анаурана

Діючими речовинами в препараті Анауран є:

  1. Антибіотик неоміцин з групи аміноглікозидів, представлений неоміцину сульфатом у дозі 5 мг на 1 мл вушних крапель, що відповідає 3750 МО цього антибактеріального засобу.
  2. Поліпептидний антибіотик поліміксин В сульфат у дозі 10 000 МО на 1 мілілітр крапель.
  3. Анестетик лідокаїну гідрохлорид , якого в кожному мл ліки міститься 40 мг.

Додатковими компонентами медикаменту служать гліцерол, хлорид бензалконію та очищена вода, а також пропіленгліколь.

Пропонуємо подивитися відеозапис програми доктора Комаровського, присвячену лікування отиту у дітей:

Поява небажаних наслідків на терапію з використанням вушних крапель “Анауран” малоймовірно при правильному застосуванні препарату, дотриманні допустимої дозування і рекомендацій отоларинголога.

Лише в деяких випадках може виникнути свербіж, гіперемія та лущення зовнішнього вуха. Всі ці симптоми проходять самостійно без додаткового лікування практично відразу після припинення використання крапель.

Побічні ефекти системного характеру, як правило, відсутні, оскільки препарат майже не проникає у загальний кровообіг.

Анауран – комбінований лікарський засіб для місцевого застосування в лор-

  • поліміксину B сульфат – поліпептидний антибіотик;
  • неоміцин – аміноглікозид широкого спектру дії. Виявляє руйнівний вплив на практиці. У складі препарату міститься три активних речовини:мікроорганізми;
  • лідокаїн – місцевий анестетик.

Серед допоміжних речовин можна відзначити бензалконію хлорид, пропіленгліколь, гліцерин, воду очищену.

містять активні речовини: поліміксину В сульфат – 1000000 МО, неоміцину сульфат – 0,5 г (еквівалентно 375000 ME), лідокаїну гідрохлорид – 4,0 г; допоміжні речовини: бензалконію хлорид – 0,01 г, пропіленгліколь -44 мл, гліцерин – 26,5 г, вода очищена-до 100 мл

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

У Анаурана відзначають местноанестезирующий, а також протимікробний ефект, тому такий засіб затребуване у ЛОР-лікарів і застосовується місцево. Після обробки слухового проходу ліки чинить бактерицидну дію проти багатьох типів бактерій, а також зменшує хворобливі відчуття.

В деяких випадках застосування Анаурана призводить до місцевих алергічних реакцій, які проявляються лущенням шкіри, її почервоніння або сильним свербінням. Системна дія ліків при дотриманні рекомендованих термінів терапії не зазначається, адже Анауран використовують в області вуха в досить низькому дозуванні.

Засіб не можна призначати і використовувати разом з такими антибактеріальними препаратами, як Стрептоміцин, Амікацин, Гентаміцин, Мономіцин і Нетилміцин. У зазначених антибіотиків є ототоксичний ефект, який при суміщенні з Анаураном буде посилюватися.

Можливі місцеві алергічні реакції: гіперемія, свербіж і лущення шкіри зовнішнього слухового проходу, які зникають без лікування, після відміни препарату.

Системні ефекти малоймовірні внаслідок низьких доз препарату, що використовується. Однак, при тривалому лікуванні можлива поява системних ефектів, зокрема, ототоксичності та нефротоксичності внаслідок всмоктування неоміцину.

несумісний з мономіцином, стрептоміцином, гентаміцином, амікацином, нетилмицином (можливе посилення ототоксичної дії перелічених антибіотиків).

Від застосування крапель анауран можливі деякі побічні явища. Найчастіше це місцеві реакції алергічного або дратівної характеру. Червоніє шкіра навколо слухового проходу. Можуть спостерігатися лущення, легкий свербіж.

Ефекти з боку системних органів малоймовірні через малих доз препарату, що використовується. При тривалому лікуванні можлива поява серйозних побічних ефектів – ототоксичності та нефротоксичності. Це пов’язано з особливостями всмоктування неоміцину.

Прояв системних реакцій у вигляді порушення слуху, роботи нирок , печінки може бути лише у випадку безконтрольного, тривалого використання препарату.

Анауран не взаємодіє з деякими лікарськими препаратами. Спільне вживання крапель з мономіцином, стрептоміцином, гентаміцином, амікацином, нетилмицином посилює ототоксичну дію антибіотиків. Може відбутися втрата слуху. Відзначаються збої в роботі вестибулярного апарату.

Медикаментозне засіб не можна приймати разом з наступними препаратами:

Спільний прийом медикаментів з Анаураном може привести до сильного токсичній дії.

Використовувати вушні краплі “Анауран” паралельно з іншими аналогічними препаратами не рекомендується. Багато антибіотики теж мають ототоксическими властивостями, тому спільне застосування аналогічних медикаментів може призвести до небажаних наслідків. Одночасно заборонено використовувати препарат з ліками, що містять:

  • амікацин;
  • нетилміцин;
  • стрептоміцин;
  • мономіцин;
  • гентаміцин.

Під час лікування можуть виникнути місцеві алергічні реакції, а саме: лущення та свербіж шкіри зовнішнього слухового проходу, почервоніння. Після скасування крапель побічні ефекти зникають самостійно, лікування не потрібно.

Системна дія малоймовірно, так як використовувані дози дуже малі. Системні побічні ефекти можливі лише у випадку тривалого лікування препаратом. Із-за всмоктування неоміцину можуть виникнути нефротоксичність та ототоксичність.

При одночасному застосуванні Анаурана зі стрептоміцином, амікацином, мономіцином, нетилмицином і гентаміцином можливе посилення ототоксичної дії перерахованих антибіотиків, тому такі комбінації не рекомендується.

Передозування

Перед використанням засіб необхідно злегка розігріти, розтерши флакон руками протягом декількох хвилин. Для того щоб запобігти контакту препарату з барабанною перетинкою, можна скористатися ватними тампонами, змоченими в олії.

Застосовувана дозування визначається індивідуально, залежно від тяжкості та форми захворювання. Як правило, дорослим слід використовувати препарат 3-4 рази протягом дня за 4-5 крапель. Курс лікування може становити приблизно 5-7 днів.

Даних про передозування препаратом при застосуванні немає.

Випадки передозування не спостерігалися. В медичній літературі не описані.

Разової дозуванням Анаурана для дітей є 2 або 3 вушні краплі. Ліки капають у вухо до 4 разів на день в залежності від патології, а тривалість терапії становить до 7 днів.

Це середні рекомендації по лікуванню Анаураном, але в дитячому віці для більш точного дозування і правильного режиму закапування (як часто і скільки днів капати) варто проконсультуватися з ЛОР-лікарем. Якщо інфекція виявиться дуже стійкою або протікає важко, доктор призначить додатково інші антибіотики, які приймаються всередину.

Випадків негативної реакції на перевищення дозування Анаурана відзначено не було, але при дуже тривалому застосуванні цих ліків у бактерій розвивається резистентність, що небезпечно бактеріальними ускладненнями.

У літературі не описані випадки передозування

Краплі призначені для місцевого застосування. Їх закапують у зовнішній слуховий прохід, використовуючи для цього спеціальну піпетку. Після закапування Анаурана слід протягом кількох хвилин тримати голову в нахиленому положенні.

Дорослим пацієнтам препарат закапують 2-4 рази на добу по 4-5 крапель, дітям – 3-4 рази на добу по 2-3 краплі. Доза Анаурана і кратність закапування залежать від тяжкості захворювання.

Тривалість терапії – не більше 7 діб.

Вагітність

Під час вагітності та в період лактації застосування препарату повинно здійснюватися тільки за рекомендацією лікаря та під його наглядом.

Жінки в положенні можуть застосовувати вушні краплі “Анауран” тільки за призначенням отоларинголога. Медикамент має ототоксичну дію, тому виключно фахівець може грамотно вибрати терапію, визначивши при цьому рівень ризику і ступінь користі від препарату. У період грудного вигодовування слід також проконсультуватися з медиком.

Вам буде цікаво:Блакитні лінзи для очей: різновиди, особливості вибору, відгуки покупців

Під час вагітності застосовувати краплі

тільки при крайній необхідності.

Спосіб і особливості застосування

Засіб не слід використовувати тривало для запобігання зародження суперінфекції і появи ототоксичності або нефротоксичності. Для досягнення позитивного результату цілком достатньо тижневого курсу терапії з використанням вушних крапель “Анауран”.

Доза становить 4-5 крапель від 2 до 4 разів на добу для дорослої людини, і 2-3 краплі від 3 до 4 разів на добу для дітей. Медикамент використовується локально, не показаний для застосування всередину організму. При дозуванні необхідно використовувати спеціальний ковпачок-піпетку, який йде разом з препаратом.

Після закапування потрібно деякий час полежати на боці, щоб краплі не витекли з вуха.

Отоларинголог визначить потрібну дозування залежно від ступеня і тяжкості захворювання після проведення діагностики.

Якщо пацієнт потребує додаткової дозуванні, то потрібно повідомити про це лікаря, який визначить можливість її збільшення. Показань для підвищення дози може бути декілька, наприклад, відсутність терапевтичного ефекту при лікуванні.

При захворюванні тільки одного вуха, капати медикамент потрібно як хворе, так і в здорове вухо.

Тривалість терапії, як правило, не перевищує тижня. Курс може бути продовжений отоларингологом при тяжкому ступені захворювання, а також на його розсуд.

Перед застосуванням потрібно трохи прогріти медикамент руками, щоб він не був холодним.

Медикамент можна використовувати при керуванні транспортними засобами, так як він не чинить впливу на концентрацію та увагу.

У відкритому вигляді медикамент можна зберігати протягом трьох місяців, нерозпечатаний засіб може зберігатися протягом трьох років з моменту виготовлення.

Медикаментозне засіб використовується для терапії вушних хвороб.

Для позбавлення від важких інфекційних процесів у вухах треба додатково приймати антибіотичні засоби всередину організму.

Немовлятам, вік яких становить менше одного року, медикамент можна застосовувати тільки за призначенням лікаря та під його наглядом.

застосовуються місцево, у зовнішній слуховий прохід за допомогою спеціальної піпетки.

Після закапування кілька хвилин тримати голову нахиленою.

Дорослим: по 4-5 крапель 2-4 рази на добу, дітям: по 2-3 краплі 3-4 рази на добу залежно від тяжкості захворювання.

Курс лікування не повинен перевищувати 7 днів.

Умови зберігання

Упаковка вушних крапель Анауран повинна лежати в місці, куди нездатний дістатися маленька дитина. Оптимальною температурою повітря для зберігання цього ліки називають 15 25 градусів Цельсія. З моменту випуску препарат придатний 3 роки і використовувати його після закінчення такого терміну не можна.

Термін зберігання лікарського препарату – 3 роки. Температура приміщення – 15-200C. Місце зберігання повинно бути захищено від прямого впливу сонячного світла, недоступним для дітей. Анауран відпускається за медичним рецептом.

Медикамент потрібно зберігати в ізольованому від доступу дітей місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності препарату становить три роки з дати виготовлення в закритому вигляді, а відкритий флакон може зберігатися не більше трьох місяців.

При температурі від 15°С до 25°С. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Зберігати при температурі 15-25°C. Берегти від дітей.

Термін придатності – 3 роки.

Розкритий флакон необхідно використовувати протягом 3 місяців.

Аналоги

Для запобігання самолікування і небажаного впливу активних інгредієнтів препарату на організм придбати препарат можна тільки за спеціальним рецептом. Зберігати краплі можна протягом трьох років при кімнатній температурі, не вище 25 градусів.

За своїм складом і поєднанням активних інгредієнтів вушні краплі “Анауран” не мають повністю ідентичних аналогів. Замінити медикамент можна тільки схожими по ефекту і властивостями препаратами.

  • “Отофа” – краплі з рифампіцином натрію в ролі головного діючої речовини. Запобігають поширення патогенних мікроорганізмів, пригнічують розвиток бактерій, які провокують захворювання вуха інфекційно-запального характеру.
  • “Отинум” – результативний при початкових симптомах запального процесу вушного каналу. Препарат знижує больовий синдром і найчастіше застосовується для усунення сірчаних пробок.
  • “Ауридексан” – інтенсивно бореться з бактеріями, вірусами і грибками. Відмінно підходить для лікування маленьких пацієнтів.
  • “Отипакс” – найпопулярніший аналог “Анаурана”, який має аналгетичні та протизапальні властивості. Краплі швидко і ефективно усувають больові відчуття, а також попереджують подальше поширення інфекції.

Якщо застосування Анаурана неможливо, ліки може бути замінено іншим медикаментом зі схожим дією. При отиті у дітей допустимо використовувати замість Анаурана такі засоби:

  • Отипакс . Це французьке ліки містить лідокаїн, а також феназон, що представляє собою нестероїдний протизапальний засіб. Медикамент знімає біль і зменшує прояви запалення. Його допустимо закопувати з народження.
  • Отинум . Основним компонентом такого польського препарату виступає холіну саліцилат, тому головним ефектом від лікування Отинумом є протизапальний. Засіб призначається з 1 року.
  • Отирелакс . Таке румунське ліки являє собою аналог Отипакса, оскільки містить ті ж активні речовини. Краплі можна застосовувати при отиті з самого народження.
  • Отофа . Ці вушні краплі французького виробництва містять антибіотик рифаміцин, тому показання до застосування такі ж, як у Анаурана. Ліки допустимо капати і зовсім маленьким діткам, але у віці до року таке лікування повинен контролювати лікар.
  • Полидекса . У складі такого французького ліки присутні антибіотики, які містить Анауран, однак лідокаїн в Полидексе замінений глюкокортикоидным гормоном. Показання і протипоказання у цього засобу аналогічні Анаурану. Його можна закапувати з народження, але найменшим пацієнтам потрібен контроль лікаря.

• краплі для вух Дексаметазон і Неоміцин;

• краплі для очей і вух Софрадекс;

• краплі для вух Отофа Рифимицин (надає дію проти бактерій);

• краплі для вух Ципромед;

• вушні краплі Норфлоксацин;

• краплі для вух Отипакс;

Вищезазначені препарати не володіють всіма властивостями медикаменту Анауран, а володіють лише частиною терапевтичного впливу, борючись з запаленнями або бактеріями.

З усіх питань заміни препарату потрібно консультуватися з отоларингологом.

Замість Анаурана можна застосовувати наступні препарати:

  1. Полидекса — французький медикамент, який є частковим аналогом ліки Анауран. Вушні краплі мають протизапальну і антибактеріальну дію. Вони можуть застосовуватися у дітей та дорослих при інфекційних захворюваннях вуха. Краплі можна використовувати в період вагітності і грудного вигодовування.
  2. Софрадекс — комбінований препарат, який купірує запалення і чинить протимікробну дію. Випускається він у вигляді вушних і очних крапель, протипоказаних немовлятам, вагітним і годуючим.
  3. Отофа є замінником Анаурана по фармакологічній групі. В якості діючого компонента ліки містить рифаміцин. Воно випускається у вушних краплях, які можуть призначатися при отиті дітям, пацієнткам у положенні і годуючим грудьми.
  4. Нормакс містить в якості терапевтичного компонента антибіотик норфлоксацин . У продажу препарат буває в декількох лікарських формах, у тому числі у вигляді вушних і очних крапель. Препарат не можна використовувати у осіб молодше 18 років, вагітних і годуючих.

Аналогами Анаурана є: Отофа, Ауридексан, Отипакс.

АНАУРАН

Фармакокинетические исследования не проводились, т.к. препарат предназначен для местного применения и системные эффекты маловероятны.

Показания к применению

Показаниями к применению препарата Анауран являются: острый и хронический наружный отит, средний острый отит на стадии до перфорации, хронический экссудативный средний отит; послеоперационные гнойные осложнения после радикальной мастоидэктомии, тимпанопластики, антротомии, фенестрации.

Способ применения

Капли Анауран применяются местно, в наружный слуховой проход с помощью специальной пипетки.
После закапывания несколько минут держать голову наклоненной.
Взрослым: по 4-5 капель 2-4 раза в сутки, детям: по 2-3 капли 3-4 раза в сутки в зависимости от тяжести заболевания.
Курс лечения не должен превышать 7 дней.

Побочные действия

Возможны местные аллергические реакции: гиперемия, зуд и шелушение кожи наружного слухового прохода, которые исчезают без лечения, после отмены препарата. Системные эффекты маловероятны вследствие низких доз используемого препарата. Однако, при длительном лечении возможно появление системных эффектов, в частности, ототоксичности и нефротоксичности вследствие всасывания неомицина.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к одному из компонентов препарата Анауран.
В период беременности и лактации, а также у детей до 1 года препарат следует применять только в случае крайней необходимости и под контролем врача.

Беременность

Во время беременности применять капли Анауран олько при крайней необходимости.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Анауран несовместим с мономицином, стрептомицином, гентамицином, амикацином, нетилмицином (возможно усиление ототоксического действия вышеперечисленных антибиотиков).

Передозировка

В литературе не описаны случаи передозировки Анаурана.

Условия хранения

При температуре от 15°С до 25°С. Хранить в местах, недоступных для детей.

Форма выпуска

Анауран – капли ушные.
По 25 мл во флакон темного стекла с крышкой-капельницей из полиэтилена с контролем первого вскрытия.

Состав

100 мл капель Анауран содержат активные вещества: полимиксина В сульфат – 1000000 ME, неомицина сульфат – 0,5 г (эквивалентно 375000 ME), лидокаина гидрохлорид – 4,0 г; вспомогательные вещества: бензалкония хлорид – 0,01 г, пропиленгликоль -44 мл, глицерол – 26,5 г, вода очищенная до 100 мл.

Дополнительно

Анауран применяется исключительно при заболеваниях уха. При тяжелых и стойких инфекциях местное лечение необходимо дополнить системным применением антибиотиков.
Длительное применение Анаурана, как и других антибиотиков, может привести к развитию суперинфекции резистентными к препарату микроорганизмами.

Основні параметри

Анауран

В 1 мл раствора содержится полимиксина В сульфата 10 тыс. МЕ, сульфат неомицина – 5 мг, гидрохлорид лидокаина – 40 мг.

Дополнительные вещества: пропиленгликоль, дистиллированная вода, глицерол, хлорид бензалкония.

Форма выпуска

Комбинированный препарат выпускается в виде ушных капель в специальных флаконах-капельницах объемом 25 мл.

Фармакологическое действие

Комбинированный медицинский препарат местного применения , который оказывает анестезирующее (противоболевое) и антибактериальное (противомикробное) действие.

Сульфат неомицина является аминогликозидным антибиотиком, который губительно воздействует на грампозитивные микроорганизмы, грамотрицательную флору. Он малоактивен по отношению к Streptococcus spp.

Компонент полимиксин В – это полипептидный антибиотик, который действует в отношении грамнегативной микрофлоры. Однако он не проявляет активности в отношении некоторых микроорганизмов, грибов и грамположительных кокков. Полимиксин В оказывает местнораздражающее действие. Лидокаин – это анестезирующее вещество, которое устраняет зуд и ощущение боли.

Фармакодинамика и фармакокинетика

Фармакокинетика, как и фармакодинамика комбинированного медикамента не изучалась.

Показания к применению препарата Анауран

Анауран капли ушные назначают при отитах (острая форма, хроническое течение). Препарат показан при среднем отите до момента формирования перфорации. Капли в уши назначают при послеоперационном гнойном осложнении после трефинации (фенестрации), тимпанопластики (восстановление перепонки), антротомии, радикальной мастоидэктомии.

Противопоказания

Препарат не назначают группе лиц, которые страдают непереносимостью какого-либо из веществ, являющегося компонентом данных капель. Педиатры не советуют использовать его для детей младше года.

Побочные действия

При использовании Анаурана может проявляться местный аллергический ответ: зуд, гиперемия или шелушение кожи в районе слухового прохода. Все исчезает после того, как лечение завершается. При небольших дозах практически не наблюдаются системные эффекты, но при длительном применении может проявиться нефротоксичность либо ототоксичность.

Инструкция по применению Анаурана (Способ и дозировка)

Медикамент предназначен для местного применения. Ушные капли нужно капать в наружный слуховой канал при помощи специализированной пипетки. Лечащий врач решает, в каком количестве назначать капли Анауран. Инструкция по применению: по 5 капель дважды в день. Длительность терапии около недели. Детям рекомендуется закапывать по 2 капли 4 раза в сутки.

Передозировка

Информация о передозировке на данный момент не известна.

Взаимодействие

Медикамент нельзя применять одновременно с такими веществами, как нетилмицин, стрептомицин и амикацин, а также с гентамицином и мономицином, чтобы избежать усиления ототоксического воздействия.

Условия продажи

В аптеках препарат «Анауран» отпускают только по рецепту.

Условия хранения

Лекарство необходимо хранить в тех местах, которые недоступны для детей. Температура не должна быть выше 20-25°С.

Срок годности

Аналоги Анаурана

Медикаменты со схожим эффектом:

Структурные аналоги не выпускаются.

Отзывы об Анауране

Тематические, медицинские форумы содержат самые разные отзывы. Многие пациенты вполне довольны результатом, однако необходимо четко следовать инструкции. Также есть и те, кто не ощутил действия медикамента. Отзывы на Анауран для детей: препарат хорошо переносится и довольно быстро купирует неприятную симптоматику ушной патологии.

Что лучше Отипакс или Анауран?
Судя по отзывам, оба препарата обладают выраженным противовоспалительным эффектом и помогают при лечении отита. Что назначить Анауран или Отипакс для детей решает педиатр.

Цена Анаурана, где купить

Данное лекарство можно купить в любой аптеке, предоставив рецепт врача. Цена ушных капель Анауран варьирует в зависимости от региона продаж, аптечной сети. Средняя стоимость 1 флакона – 150 рублей.

ЗдравСити

Аптека Диалог

Автор-составитель: Эльвира Гиляева – врач, медицинский журналист Специальность: Кардиология, Функциональная диагностика, Терапия подробнее

Образование: Окончила Башкирский государственный медицинский университет по специальности «Лечебное дело». В 2011 году получила диплом и сертификат по специальности «Терапия». В 2012 году получила 2 сертификата и диплома по специальности «Функциональная диагностика» и «Кардиология». В 2013 году прошла курсы по «Актуальным вопросам оториноларингологии в терапии». В 2014 году прошла курсы повышения квалификации по специальности «Клиническая эхокардиография» и курсы по специальности «Медицинская реабилитация». В 2017 году прошла курсы повышения квалификации по специальности «УЗИ сосудов».

Опыт работы: С 2011 по 2014 год работала терапевтом и кардиологом в МБУЗ Поликлиника №33 г. Уфа. С 2014 года работала кардиологом и врачом функциональной диагностики в МБУЗ Поликлиника №33 г. Уфа. С 2016 года работает кардиологом в ГБУЗ Поликлиника №50 г. Уфа. Является членом Российского кардиологического общества.

Обратите внимание!

Информация о лекарствах на сайте является справочно-обобщающей, собранной из общедоступных источников и не может служить основанием для принятия решения об использовании медикаментов в курсе лечения. Перед применением лекарственного препарата Анауран обязательно проконсультируйтесь с лечащим врачом.

Про автора

admin administrator