Скільки днів може бути температура при отіті

Авторadmin

 Скільки днів може бути температура при отіті

Після початку лікування антибіотиком ефект має з'явитися досить швидко – температура тіла нормалізується зазвичай протягом 24-36 годин. Якщо ж лихоманка не знижується і картина у вусі не покращується, може знадобитися проведення тимпаноцентезу – проколу барабанної перетинки для того, щоб випустити гній.

Для отиту середнього вуха характерним є стріляючий біль, гіперемія і виділення гною, симптоми загальної інтоксикації, температура до 38°C.

Гострий середній отит – це гостре (тривалість до трьох місяців) запалення порожнини середнього вуха. Він, як правило, є ускладненням запального ураження євстахієвої трубки, яке часто виникає під час вірусної інфекції верхніх дихальних шляхів.

Препарати мають бактерицидний ефект і швидко проникають у осередок запалення, що полегшує стан хворого на 2 день лікування. Антибіотики при отиті у дорослих та підлітків призначаються у: таблетки; капсулах для попередження подразнення слизової оболонки шлунка.

Зовнішній отит проявляється болем, свербінням у ділянці вуха, несуттєвим погіршенням слуху. Можливі також гнійні виділення, які пацієнт/ка (або батьки дитини) може побачити, проводячи гігієну вух. Зазвичай зовнішній отит розвивається з одного боку.

Гострий середній отит може бути важким або легким. Важкий перебіг хвороби характеризується підвищенням температури тіла> 39 ° C і сильним болем у вусі, легкий перебіг – температурою менше 39 ° C і помірним болем вуха.





Якщо висока температура при отиті тримається кілька днів, потрібно звернутися до лікаря. Самолікування може призвести до важких ускладнень – запалення головного мозку або глухоти. Щоб не допустити таких наслідків, важливо знати, що за лихоманки не рекомендують: 1. …

Про автора

admin administrator