Скільки коштує повісити турнік на стіну

Авторadmin

Скільки коштує повісити турнік на стіну

Турніки і Бруси

Введіть адресу електронної пошти, яку ви вказали під час реєстрації. Ми надішлемо листа з інформацією для відновлення паролю.

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

Поради щодо вибору турніка для домашніх тренувань

Турнік – універсальний спортивний снаряд, за допомогою якого можна опрацювати досить велику кількість м’язів та привести своє тіло до спортивної форми. А як його вибрати для дому чи квартири, скільки коштує турнік в інтернет-магазинах, розповідається в нашій статті.

Путівник за статтею

Медична страховка: як вибрати

Які бувають турніки

Сьогодні на ринку можна придбати такі види турніків.

Розсувний (турнік у дверний отвір)

Цей різновид турніків найбільш простий у плані установки і найбільш доступний за ціною.

Монтується розсувний турнік у дверях за допомогою дюбелів або анкерів і витримує спортсменів вагою до ста кілограмів. Довжина його така, що можна використовувати хвати різної ширини і тим самим опрацьовувати різні групи м’язів.

Розпірний

Турнік розпірний хороший тим, що для його монтажу не потрібно свердлити стіни або коробки дверей. Він встановлюється наступним чином: його верхня поперечина фіксується на верхній лиштві однієї сторони дверного отвору, а краї нижньої впираються в бічні лиштви іншої сторони отвору.

Основні плюси такого снаряда – це легкість, компактність та відносно невисока ціна. Плюс він здатний витримувати навантаження до ста п’ятдесяти кілограм.

Настінний

Настінний турнік монтується за допомогою анкерних болтів і здатний витримувати навантаження понад двісті кілограм. Його головна перевага полягає в тому, що його можна встановити на будь-якій висоті, що дуже важливе для високих людей.

Багатофункціональний (турнік 3 до 1)

Це один із різновидів настінних турніків. Його основна особливість полягає в тому, що він включає велику кількість додаткових ручок та кріплень і часто має бруси, що суттєво розширює перелік можливих тренувань.

Підлоговий

Турнік підлоговий являє собою окрему конструкцію, на якій можна не тільки підтягуватися, але і кріпити якийсь спортивний інвентар (наприклад, боксерську грушу або гімнастичні кільця). Основні мінуси такого турніка – висока вартість та габаритність, тому його доцільно розглядати лише тим, хто має достатньо вільного простору вдома або у квартирі.

Стельовий

Турнік стельовий непростий у монтажі, зате займає мало місця.

Як вибрати турнік

Вибираючи турнік для дому, необхідно звертати увагу на такі моменти:

Тут багато залежить від структури дверного покриття, кількості вільного простору, а також від того, з чого зроблена стіна. Наприклад, для невеликих квартир з маленькими кімнатами оптимальним рішенням може стати турнік у дверний отвір, а для великих квартир, у яких досить вільного місця – турнік для підлоги. Якщо ж говорити про настінний турнік, його можна розглядати в тому випадку, якщо є не заставлена ​​міцна і досить товста (товщиною понад 10 сантиметрів) стіна.

Кількість хватів

Турніки з одним хватом коштують недорого, але з ними особливо не урізноманітниш свої тренування і не пропрацюєш багато м’язів. Їх доцільно розглядати тим, хто має невелику фізичну активність і тим, хто має основне завдання – підтримка форми.

Турнік з кількома хватами

Чим більше хватів, тим більше вправ для виконання доступно спортсмену. Це означає, що під час тренувань він зможе задіяти більше м’язів і досягти кращих результатів при побудові красивого атлетичного тіла. А ще, змінюючи хвати, можна краще розподіляти навантаження вздовж усього тіла і наголошувати на конкретній групі м’язів.

Матеріал

Щоб турнік прослужив якнайдовше і під час експлуатації не деформувався або зовсім не зламався, він має бути виготовлений з якісного металу.

Також плюсом буде наявність гумового чи іншого покриття, що перешкоджає ковзанню рук під час виконання тієї чи іншої вправи.

Рівень навантаження

Кожен турнік розрахований на те чи інше навантаження, тому підбирати його необхідно в залежності від того, хто саме і як займатиметься на ньому. Якщо це, наприклад, буде дитина, то можна обійтися поперечиною, здатною витримати до ста кілограм. Якщо ж дорослий чоловік, тоді краще купити турнік, розрахований на велике навантаження. Також слід враховувати, чи застосовуватимуться під час тренувань різні обтяжувачі. Якщо так, то потрібно брати виріб із запасом навантаження.

Читайте також:

  • Огляд основних критеріїв правильного вибору бінокля
  • Поради щодо вибору арбалета
  • Поради щодо вибору дартсу для дому
  • Поради щодо вибору рукавичок для боксу
  • Поради щодо вибору спального мішка
  • Поради щодо вибору та застосуванню гейнера
  • Правильний вибір гребного тренажера для дому
  • Правильний вибір рятувального жилета
  • Тренуйся комфортно або як вибрати спортивний костюм

Про автора

admin administrator