Скільки коштують пігулки Тікагрелор

Авторadmin

Скільки коштують пігулки Тікагрелор

Зміст:

Тікагрелор: інструкція із застосування, ціна, аналоги та відгуки

Засіб показано всім пацієнтам, у яких немає протипоказань. Для призначення Брілінти не мають значення вік, стать, вага і супутні захворювання (наприклад, цукровий діабет).

Ліки найчастіше використовують разом з ацетилсаліцилової кислотою (75-150 мг), без протипоказань до неї. Приймати Брілінту можна в будь-який час, яке не залежить від прийому їжі.

Терапію починають з прийому відразу двох таблеток (доза – 180 мг) 2 рази за добу, щоб відбулася одноразова дієва навантаження на організм. А з наступного дня п’ють по 1 штуці (90 мг) вранці та ввечері, без перерв.

А щоб уникнути гіпертонії радимо Нормодипін і його аналоги.

Регулярність прийому необхідна, щоб підтримувати роботу судин на належному рівні. Якщо стався пропуск ліки, то потрібно просто прийняти таблетку в належний час.

Лікуватися Брілінтой потрібно протягом одного року. Виняток становить лише симптоматична необхідність у скасуванні таблеток. При цьому необхідно пам’ятати, що будь-яка відміна ліків антиагрегатну дії у хворих з коронарним синдромом підвищує ризик розвитку негативних ускладнень, тому потрібно уникати дострокової відміни прийому кошти.

Брілінту приймають тільки за призначенням лікаря на підставі індивідуальних показань, анамнезу захворювання і особливостей організму. Самостійний прийом препарату неприпустимий.

Склад, форма випуску

Таблетки Брілінта відносять до антиагрегантним (антитромботичну) засобам , до складу якого входить речовина тікагрелор, що впливає на агрегацію тромбоцитів. Дія препарату починається через 30 хвилин після прийому.

Виробниками є Швеція і Великобританія.

Брілінту можна застосовувати одночасно з гепарином, десмопресином, еноксапарину. Одночасний прийом препарату з Верапамілом, хінідин і Дигоксином вимагає ретельного спостереження за пацієнтом. Якщо хворий приймав Клопідогрел, то його дозволяється перевести на прийом Брілінти.

Доза ацетилсаліцилової кислоти, прийнятої разом з Брілінтой, не повинна перевищувати більше 300 мг.

Брілінта при коронарного синдрому рекомендується всім пацієнтам похилого віку, навіть тим, у яких виявлена супутня патологія у вигляді ниркової або печінкової недостатності в легкому ступені, а також пацієнтам після оперативного втручання на серці.

Протипоказаннями до прийому кошти відносять:

  • індивідуальну непереносимість;
  • схильність до патологічних кровотеч;
  • печінкову недостатність в важкого ступеня;
  • вік до 18 років;
  • періоди виношування дитини та грудного вигодовування;
  • перенесений внутрішньочерепний крововилив;
  • підвищену схильність до брадикардії.

Дуже обережно призначається Брілінта хворим з супутніми хворобами у вигляді: обструктивних захворювань легеневої системи та бронхіальної астми, подагри і важкого артриту, гіперурикемічну нефропатії.

Порятунок для серця – Аллапінін і аналоги.

Побічні реакції на дію препарату, можуть проявитися у хворого тільки при неправильному прийомі і максимальних перевищення. Це можуть бути задишка, нудота, запори, шкірний висип.

Про всіх проявах необхідно повідомляти лікаря, який проведе моніторинг ефективності дії препарату за допомогою функціональних методів і ЕКГ-досліджень.

Передозування таблетками може викликати кровотечу (носове, маточне, шлунково-кишкова, травматичне), тому потрібно в точності дотримуватися курс прийому, прописаний лікарем.

Вартість в аптеках

Брілінту можна придбати аптеках або на сайтах-виготовлювачів і офіційних розповсюджувачів препарату, зробивши замовлення через пошту або кур’єрську доставку.

Вартість препарату в аптеках становить від 4118 гривень за упаковку (56 штук) в місті Київ. В інших регіонах ціна може коливатися від 4070 гривень (г. Брянск) до 4822 гривні (НовоСкандинавіяськ). У Дніпрі ліки можна купити від 4816 гривень, а в м Красноярську від 4597 гривень.

Упаковка Брілінти з 168 штук обійдеться від 8360 до 13685 гривень. Її вистачить на 84 дня прийому.

Молода уролог соромливо показала як підняти потенцію за 2 хвилини! Перед близькістю чоловікові …

Спочатку можна купити один блістер препарату і спробувати ефективність препарату, виключивши можливість індивідуальної непереносимості або підвищеної чутливості. Якщо препарат переноситься добре, завжди можна купити всю упаковку.

порівняння аналогів

Більш дешеві аналоги препарату Брілінта подібні між собою за дією і складом. До кращих відносять Клопідогрел, Агрегаль, Зілт, Лістаб, Плогрель, Плавикс, Деплатт, Егітромб, Клапітакс. Варто відзначити, що препаратів з тікагогрелом зараз немає.

Ліки-аналоги Брілінта, ніж замінити її, можна знайти у вітчизняних фармацевтичних компаній, так і зарубіжних. Порівняльну характеристику цін на них можна представити у вигляді такої таблиці:

Назва аналога
Країна, виробник
Кількість (штук)
Вартість (рублі)

клопідогрелрф, «Північна зірка», «Канонфарма», «Ізварине Фарма»; Ізраїль, «Тева»14від 237 до 463
клопідогрелрф, «Північна зірка», «Канонфарма», «Ізварине Фарма»; Ізраїль, «Тева»28від 446 до 748
ПлавиксФранція, «Санофі-Авентіс»141615
Деплатт-75Індія, «Торрент»28551
ЗілтСловенія, КРКА14557
ЕгітромбУгорщина, Егіс7883
КлопідексХорватія, Бєлупо15525
ЛопірелУкраїна, «Актавіс»14280
КлапітаксІндія «Новалек Фармацевтікал»14268
ЛіртаМакедонія, АТ «Алкалоїд»30275
ПлогрельІндія, «Оксфордс Лабораторіес»14205

Діючою речовиною у всіх аналогів є клопідогрель (75 мг).

З таблиці видно, що ціна аналогів препарату Брілінта 90 мг коливається в межах від 205 до 557 гривень за 14 таблеток. Вітчизняні виробники продають препарати за вартістю набагато дешевше і доступніше зарубіжних.

На першому місці з усіх аналогів варто Клопідогрел, який ефективний і найдоступніший за ціною і повністю повторює антіагрегатное дію Брілінти, яке попереджає ускладнення при коронарних порушеннях. Якщо порахувати, у скільки обійдуться таблетки на 30 днів прийому, то сума складе близько 1000 гривень, що набагато дешевше.

Але вся справа в тому, що, до клопідогрелю (і іншим аналогам) у пацієнта може виникнути індивідуальна непереносимість, в той час, як Брілінту людина перенесе добре.

У клопідогрелю показання і протипоказання до застосування в точності такі ж, як і у Брілінти 90 мг. Аналогами обох препаратів і точною копією їх дії на організм є Клапітакс, Лірта, Лопірел, Зілт, Плавикс.

Правильно вибрати основний препарат або аналог допоможе лікар. Тут будуть враховуватися особливості організму і матеріальні можливості пацієнта.

Позитивні відгуки про ліки Брілінта 90 мг і аналогах можна зустріти в соціальній мережі і форумах.

Бурдея А, Н, 46 років, кардіолог, стаж 25 років

«Своїм пацієнтам я призначаю Бріллінту в періоді гострої коронарної недостатності, і в якості підтримуючого курсу для профілактики повторень кардіологічних проблем. Пацієнти добре переносять препарат, побічні дії відзначають в одиничних випадках.

Моніторинг ефективності кошти проводжу постійно. Результати застосування ліків у моїх хворих мене радують. Мої рекомендації Бріллінту! »

Іщенко О.С., 34 роки

«Моя мама перенесла інфаркт, насувалися ускладнення і лікар призначив їй приймати препарат Плавикс, але він не підійшов. Тоді ми купили Бріллінту, і я дуже рада, що через кілька місяців регулярного прийому ліків, здоров’я моєї матусі налагодилося.

Пити сказали препарат до року. Він, звичайно, не з дешевих, але ніяких грошей не пошкодуєш, аби поставити маму на ноги. Спасибі виробникам препарату! »

Андрєєв О., 54 роки

«Бріллінту пропив рік, одночасно з Аспірином-кардіо, після гострого інфаркту. Виконував все, що прописував лікар. Препарат мене підійшов і побічних реакцій не було. Таблетки пив майже рік. »

Антитромбоцитарна терапія за допомогою Брілінти попереджає ризики летального результату при гострій коронарній недостатності та сприяє налагодженню роботи судинної системи. Головне для пацієнта – це постійний курсової прийом ліків, без перерви, під наглядом лікаря.

Брілінта: інструкція із застосування

Таблетки Брілінта відносяться до фармакологічної групи лікарських засобів – антиагреганти і антикоагулянти. Препарат використовується в комплексній терапії серцево-судинних захворювань, при яких є високий ризик формування тромбів всередині судин, що може призвести до серцево-судинної катастрофи у вигляді інсульту головного мозку або інфаркту міокарда.

Форма випуску та склад

Лікарська форма препарату Брілінта – таблетки, вкриті оболонкою. Основною діючою речовиною препарату є тікагрелор, концентрація якого в 1 таблетці становить 90 мг. Також до складу входять допоміжні речовини:

  • Гідрофосфат кальцію – 63 мг.
  • Маннитол – 126 мг.
  • Карбоксиметилкрохмаль натрію – 9 мг.
  • Стеарат магнію – 3 мг.
  • Гипролоза – 9 мг.

До складу оболонки, що покриває таблетку, входять такі допоміжні речовини:

  • Діоксид титану Е 171 – 1,7 мг.
  • Гіпромелоза 2910 – 5,6 мг.
  • Тальк – 1,0 мг.
  • Барвник оксид заліза жовтий Е172 – 0,1мг.
  • Макрогол 400 – 0,6 мг.

Таблетки розфасовані по 56 і 112 штук. Картонна пачка також містить інструкцію по застосуванню препарату.

Фармакологічна дія

Основною діючою речовиною таблеток Брілінта є тікагрелол (хімічний клас – ціклопентілтріазолопірімідіни).

Це селективний і оборотний антагоніст білка P2Y, впливає на рецептори АДФ (аденазіндіфосфат), чим перешкоджає АДФ-опосередкованої активації і зв’язування (агрегація) тромбоцитів і формування внутрішньосудинного тромбу.

Завдяки такому фармакологічній дії, таблетки Брілінта перешкоджають утворенню тромбів, пов’язаних з активацією і агрегацією тромбоцитів.

Після прийому таблетки всередину діюча речовина препарату всмоктується в кров з порожнини тонкого кишечника. Терапевтична концентрація в крові досягається через 20-30 хвилин після прийому, максимальна концентрація – через 1,5 години.

Діюча речовина рівномірно розподіляється в тканинах організму, проникає через гематоенцефалічний бар’єр в тканини головного мозку і через плацентарний бар’єр в організм плоду, що розвивається і в молоко при грудному вигодовуванні. Тікагрелол метаболізується в клітинах печінки (гепатоцити), продукти його розпаду виводяться з жовчю.

Період напіввиведення (тривалість виведення з організму половини дози прийнятого препарату) становить близько 7 годин.

Показання до застосування

Прийом таблеток Брілінта показаний для зменшення згортання крові і ризику розвитку серцево-судинних ускладнень у вигляді тромбозу або тромбоемболії при таких захворюваннях:

  • Нестабільна стенокардія – погіршення кровообігу в міокарді з високим ризиком розвитку його інфаркту (загибель серцевого м’яза при закупорці однієї з артерій серця тромбом).
  • Інфаркт міокарда – загибель ділянки серцевого м’яза (міокарда).
  • Виконання оперативного втручання на коронарних судинах серця – чрезкожное коронарне втручання (ЧКВ) або аортокоронарне шунтування (АКВ).

За призначенням лікаря препарат може застосовуватися для зменшення ризику розвитку тромбозу при інших патологічних станах організму, включаючи ДВС-синдром (дисеміноване внутрішньосудинне згортання крові).

Протипоказання до застосування

Прийом таблеток Брілінта протипоказаний при деяких патологічних і фізіологічних станах організму, до яких відносяться:

  • Індивідуальна непереносимість або підвищена чутливість до тікагрелолу або допоміжних компонентів препарату.
  • Наявність активного патологічного кровотечі.
  • Геморагічні інсульти (крововилив) головного мозку, перенесені в минулому.
  • Зниження функціональної активності гепатоцитів з розвитком помірної або важкої печінкової недостатності.
  • Супутній прийом препаратів, який мають пригнічують щодо ферменту CYP3A4 (клотримазол, кетоконазол, кларитроміцин, ритонавір, нефазодон і атазанавір).
  • Дитячий вік до 18 років – відсутність негативного впливу препарату на дитячий організм достовірно не доведено.
  • Вагітність на будь-якому терміні і годування грудьми, так як є ризик негативного впливу препарату на плід, що розвивається.

У відсутності протипоказань необхідно переконатися до початку застосування таблеток Брілінта.

Спосіб застосування та дози

Таблетки Брілінта приймаються всередину цілими, не розжовуючи і незалежно від прийому їжі. Після прийому таблетки, її запивають достатньою кількістю рідини. Дозування препарату становить 90 мг (1 таблетка) на день, приймають таблетку в один і той же час.

Починають курс лікування з подвійної дози (180 мг) в перший день, потім переходять на постійний прийом 90 мг. Курс лікування в середньому становить 12 місяців.

Обов’язково паралельно з таблетками Брілінта приймаються препарати ацетилсаліцилової кислоти в якості додаткового антиагреганта. У разі пропуску прийому таблетки Брілінта, його відновлюють на наступний день в звичайний час прийому.

Необхідно уникати припинення прийому препарату, так як це може привести до значного підвищення ризику розвитку тромбозу (препарат скасовує тільки лікар, в разі клінічної необхідності).

Побічні ефекти

Основним побічним ефектом таблеток Брілінта є надмірне зниження згортання крові з розвитком різних видів патологічного кровотечі – внутрішні кровотечі в строму або паренхіму органів, посттравматичні кровотечі, розвиток гематом і синців, особливо після проведення різних внутрішньом’язових ін’єкцій. Іноді можливий розвиток алергічної реакції на тікагрелол або допоміжні речовини препарату у вигляді шкірної висипки й сверблячки. Рідше розвивається більш важка алергічна реакція у вигляді ангіоневротичного набряку Квінке (характерний висип і припухлість шкіри, що нагадують опік кропивою). Також можливий розвиток анафілактичного шоку (виражене зниження системного артеріального тиску і поліорганна недостатність). З боку системи травлення рідко відзначаються нудота і блювота. При появі побічних ефектів, рішення про скасовані препарату приймає лікар.

особливі вказівки

Перед початком прийому таблеток Брілінта необхідно уважно вивчити інструкцію до препарату. Під час застосування таблеток необхідно дотримуватися особливої ​​обережності щодо травмування, так як це може призвести до вираженого кровотечі.

Також на тлі прийому препарату залишається високий ризик кровотечі після проведеного черезшкірного коронарного втручання або аортокоронарного шунтування. Препарат не впливає на концентрацію уваги або швидкість реакції.

Проте, рекомендується відмовитися від виконання будь-якої діяльності, пов’язаної з необхідністю підвищеної концентрації уваги або швидкості психомоторних реакцій (робота на висоті, водіння автомобіля або іншого транспорту). В аптеках препарат відпускається тільки за рецептом лікаря.

У разі появи будь-яких питань або сумнівів щодо його прийому необхідно проконсультуватися з лікарем.

Передозування

При перевищенні рекомендованої терапевтичної дози розвивається нудота, метеоризм (скупчення газів в кишечнику), підвищується ризик кровотечі і порушення роботи серця. У цьому випадку проводиться промивання шлунка, кишечника і симптоматична терапія. Специфічного антидоту до діючої речовини препарату немає.

Брілінта аналоги

Аналогами таблеток Брілінта щодо терапевтичної дії є Клопідогрель, Аспігрель. Подібним ефектом, але відмінним механізмом дії мають препарати на основі ацетилсаліцилової кислоти, що застосовуються в кардіології в якості антиагрегантів – Кардіомагніл, Аспекард, Аспірин-Кардіо.

Терміни та умови зберігання

Термін придатності таблеток Брілінта становить 2 роки з моменту виготовлення. Зберігати препарат необхідно в темному, сухому місці при температурі повітря не вище + 30 ° С. Берегти від дітей.

Брілінта ціна

Брілінта таблетки 90мг, 56 шт. – 5500-6500 грн.

Брілінта: ціна в аптеках і порівняння, пошук і замовлення

  • Діюча речовина: Тікагрелор
  • Фармакологічна дія: Антиагрегантна.
  • Застосування Брілінта, що застосовується одночасно з ацетилсаліциловою кислотою, показана для профілактики атеротромботичних подій у пацієнтів з гострим коронарним синдромом (нестабільною стенокардією, інфарктом міокарда без підйому сегмента ST або інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST (STEMI), включаючи хворих, які отримували лікарську терапію, і пацієнтів , підданих черезшкірне коронарне втручання або аортокоронарного шунтірованію.Способ застосування Брілінти

Препарат Брілінта можна приймати незалежно від прийому їжі. Застосування препарату Брілінта слід починати з одноразової навантажувальної дози 180 мг (2 табл. По 90 мг) і потім продовжувати прийом по 90 мг 2 рази на добу.

  1. Протипоказання – активне патологічне кровотеча;
  2. – внутрішньочерепний крововилив в анамнезі;
  3. – помірна або тяжка печінкова недостатність;
  4. – спільне застосування тікагрелора з потужними інгібіторами CYP3A4 (наприклад, кетоконазолом, кларитроміцином, нефазодоном, ритонавіром і атазанавиром);
  5. – дитячий і підлітковий вік до 18 років (у зв’язку з відсутністю даних про ефективність і безпеку застосування у даної групи пацієнтів);
  6. – підвищена чутливість до компонентів препарату.

З обережністю слід застосовувати препарат у пацієнтів зі схильністю до розвитку кровотечі (наприклад, у зв’язку з недавно отриманою травмою, недавно проведеною операцією, порушенням згортання крові, активним або недавнім шлунково-кишковою кровотечею); у пацієнтів з супутньою терапією препаратами, що підвищують ризик кровотеч (тобто НПЗЗ, пероральніантикоагулянти і / або фібринолітики) протягом 24 год до прийому препарату Брілінта; у пацієнтів з підвищеним ризиком розвитку брадикардії (наприклад, хворі з Протипоказання без кардіостимулятора, з AV-блокадою II або III ступеня; непритомністю, пов’язаних з брадикардією) в зв’язку з недостатнім досвідом клінічного застосування препарату Брілінта; спільно з препаратами, що викликають брадикардію; у пацієнтів з бронхіальною астмою та ХОЗЛ (якщо пацієнт повідомляє про виникнення нового епізоду задишки, про тривалу задишки або погіршенні задишки необхідно провести обстеження, і в разі непереносимості, лікування тікагрелором слід припинити).

На тлі застосування препарату Брілінта можливе підвищення вмісту креатиніну в сироватці, в зв’язку з чим необхідно проводити оцінку ниркової функції відповідно до рутинної клінічної практики, звертаючи особливу увагу на пацієнтів у віці від 75 років і старше, пацієнтів з нирковою недостатністю середнього та тяжкого ступеня, пацієнтів, які отримують терапію антагоністами рецепторів до ангіотензину.

Необхідна обережність у пацієнтів з гіперурикемією або подагричний артрит в анамнезі. Як превентивний захід слід уникати застосування тікагрелора у пацієнтів з гіперурикемічну нефропатією.

Не рекомендується спільне застосування тікагрелора і ацетилсаліциловою кислотою у високій підтримуючої дозі (більше 300 мг).

При спільному застосуванні дигоксину та препарату Брілінта рекомендований ретельний клінічний і лабораторний моніторинг (ЧСС, при наявності клінічних показань також ЕКГ і концентрації дигоксину в крові).

Немає даних про спільне застосування тікагрелора з сильними інгібіторами глікопротеїну Р (наприклад, верапаміл, хінідин і циклоспорин), тому супутню терапію з цими препаратами слід проводити з обережністю.

  • Особливі вказівки Ризик розвитку кровотечі
  • У пацієнтів з гострим коронарним синдромом, які отримували терапію препаратом Брілінта і ацетилсаліциловою кислотою, відзначався підвищений ризик не пов’язаних з АКШ великих кровотеч і кровотеч, які потребують підвищеної медичного уваги, таких як великі + малі кровотечі за визначенням PLATO, але не збільшився ризик летальних / загрожують життю кровотеч.
  • При призначенні препарату Брілінта слід оцінити співвідношення користі проведення профілактики атеротромботичних подій і ризику у пацієнтів з підвищеною вірогідністю розвитку кровотеч.
  • При наявності клінічних показань препарат Брілінта слід застосовувати з обережністю в наступних групах пацієнтів:

– Схильність пацієнтів до розвитку кровотечі (наприклад, у зв’язку з недавно отриманою травмою, недавно проведеною операцією, порушенням згортання крові, активним або недавнім кровотечею з шлунково-кишкового тракту). Застосування препарату Брілінта протипоказано у пацієнтів з активним патологічним кровотечею, внутрішньочерепних крововиливом в анамнезі, помірної або тяжкою печінковою недостатністю.

– Супутнє застосування препаратів, які можуть підвищити ризик розвитку кровотечі (наприклад, НПЗЗ, пероральніантикоагулянти і / або фібринолітики, прийняті протягом 24 год до прийому препарату Брілінта).

Відсутні дані про гемостатической ефективності трансфузій тромбоцитів при застосуванні препарату Брілінта; Брілінта може пригнічувати трансфузірованние тромбоцити в крові. Оскільки при супутньому застосуванні препарату Брілінта і десмопрессина не зменшувалася стандартизоване час кровотечі, то малоймовірно, що десмопрессин буде ефективно купірувати кровотеча.

Антифібринолітиками терапія (амінокапронова кислота або транексамова кислота) і / або рекомбінантний фактор Vlla можуть посилювати гемостаз. Після встановлення причини кровотечі і його купірування можна відновити терапію препаратом Брілінта.

Перед запланованою операцією або початком прийому нових препаратів пацієнт повинен поінформувати лікаря про прийом препарату Брілінта.

У пацієнтів, що піддаються АКШ, частота розвитку великих кровотеч при застосуванні препарату Брілінта була такою ж, як при застосуванні клопідогрелю в усі дні після відміни терапії, крім дня 1, коли частота розвитку великих кровотеч була пов’язана з прийомом Брілінта.

Якщо пацієнт піддається планової операції і не бажаний антитромботичний ефект, то терапію препаратом Брілінта слід припинити за 7 днів до операції.

Пацієнти з ризиком розвитку брадикардії

У зв’язку з виявленням в раніше проведеному клінічному дослідженні, в основному, безсимптомних пауз, пацієнти з підвищеним ризиком розвитку брадикардії (наприклад, хворі без кардіостимулятора, у яких діагностовано Протипоказання, AV-блокада серця II або III ступеня; непритомність, пов’язаний c брадикардією) НЕ були включені в основне дослідження для оцінки безпечності та ефективності препарату Брілінта. Тому в зв’язку з обмеженим клінічним досвідом застосування препарату у цих хворих, рекомендується з обережністю призначати препарат Брілінта таким пацієнтам.

Додаткова обережність необхідна при спільному застосуванні препарату Брілінта з препаратами, здатними викликати брадикардію.

Однак не відзначалося клінічно значущих побічних ефектів при спільному застосуванні з одним або більше препаратами, які можуть викликати брадикардію (наприклад, 96% бета-адреноблокатори, 33% блокатори кальцієвих каналів, включаючи дилтіазем і верапаміл, і 4% дігоксин).

В ході подісследованія з використанням добового моніторування ЕКГ по Холтеру в групі тікагрелора в порівнянні з клопідогрелем більше пацієнтів в гострій фазі гострого коронарного синдрому (ГКС) мали шлуночкові паузи> 3 секунд.

Підвищення числа шлуночкових пауз, зареєстрованих за допомогою добового моніторування по Холтеру, на тлі прийому тікагрелора відзначалася частіше у пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю в порівнянні із загальною популяцією в гострій фазі ГКС, але не на першому місяці.

Паузи у цих пацієнтів не супроводжувалися наступними небажаними клінічними наслідками (непритомність і установка кардіостимулятора).

Задишка при застосуванні препарату Брілінта зазвичай слабка або помірна за своєю інтенсивністю, часто проходить у міру продовження терапії препаратом. Пацієнти з бронхіальною астмою / ХОЗЛ можуть мати підвищений абсолютний ризик задишки на прийомі препарату Брілінта.

У пацієнтів з бронхіальною астмою / ХОЗЛ тікагрелор слід застосовувати з обережністю. Механізм задишки на прийомі тікагрелора не з’ясований.

Якщо у пацієнта розвинувся новий епізод задишки, зберігається або посилилася задишка під час застосування препарату Брілінта, то необхідно провести повноцінне обстеження, і в разі непереносимості, прийом препарату слід припинити.

Підвищення рівня креатиніну

На прийомі препарату Брілінта рівень креатиніну може збільшитися. Механізм цього ефекту невідомий.

Оцінку ниркової функції необхідно проводити через місяць від початку прийому препарату, а в подальшому відповідно до рутинної клінічної практики, звертаючи особливу увагу на пацієнтів у віці від 75 років і старше, пацієнтів з помірною або тяжкою нирковою недостатністю і отримують терапію антагоністами рецепторів ангіотензину.

Підвищення рівня сечової кислоти

У пацієнтів, які отримують тікагрелор, відзначений більш високий ризик гіперурикемії, ніж при прийомі клопідогрелу. Необхідно дотримуватися обережності у пацієнтів з гіперурикемією або подагричний артрит в анамнезі. Як превентивний захід слід уникати застосування тікагрелора у пацієнтів з гіперурикемічну нефропатією.

інші вказівки

На підставі спостережуваного взаємодії між ацетилсаліциловою кислотою в підтримуючої дозі і ефективністю тікагрелора в порівнянні з клопідогрелем, спільне застосування ацетилсаліцилової кислоти у високій підтримуючої дозі (більше 300 мг) і препарату Брілінта не рекомендується.

Спільне застосування препарату Брілінта з потужними інгібіторами CYP3A4 (наприклад, кетоконазол, кларитроміцин, нефазодон, ритонавір та атазанавір) протипоказано, тому що воно може привести до значного підвищення експозиції тікагрелора.

Спільне застосування препарату Брілінта з потужними індукторами CYP3A4 (наприклад, рифампіцин, дексаметазон, фенітоїн, карбамазепін і фенобарбітал) не рекомендується, тому що їх спільний прийом може знижувати експозицію і ефективність тікагрелора.

Спільне застосування препарату Брілінта і субстратів CYP3A4 з вузьким терапевтичним індексом (наприклад, цизаприд і алкалоїди ріжків) не рекомендоване, оскільки тікагрелор може збільшити експозицію цих препаратів. Спільне застосування препарату Брілінта з симвастатином або ловастатином в дозі більше 40 мг не рекомендується.

При спільному застосуванні дигоксину та препарату Брілінта рекомендований ретельний клінічний і лабораторний моніторинг (ЧСС, і при наявності клінічних показань також ЕКГ і концентрації дигоксину в крові).

Немає даних про спільне застосування тікагрелора з потужними інгібіторами глікопротеїну Р (наприклад, верапаміл, хінідин і циклоспорин), які можуть підвищити експозицію тікагрелора. Якщо даної комбінації уникнути неможливо, то лікування слід проводити з обережністю.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Чи не проводилося досліджень впливу препарату Брілінта на здатність керувати транспортними засобами і механізмами.

Брілінта не впливає або в незначній мірі впливає на здатність керувати транспортом і механізмами. Під час терапії гострого коронарного синдрому повідомлялося про запаморочення та сплутаність свідомості.

У разі розвитку даних явищ пацієнтам слід дотримуватися обережності при керуванні автомобілем та іншими механізмами.

Умови та термін зберігання

Препарат відпускається за рецептом.

* Інформація про лікарські препарати призначена тільки для медичних і фармацевтичних працівників

БРІЛІНТА

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою рожевого кольору, круглі, двоопуклі, з гравіюванням на одній стороні.

Допоміжні речовини: Манітол – 84 мг, кальцію гідрофосфат – 42 мг, карбоксиметилкрохмаль натрію – 6 мг, гипролоза – 6 мг, магнію стеарат – 2 мг.

Склад оболонки: гіпромелоза – 4.4 мг, титану діоксид (E171) – 2.2 мг, макрогол 400 – 0.4 мг, барвник заліза оксид чорний – 0.001 мг, барвник заліза оксид червоний – 0.01 мг.

14 шт. – блістери з Ал / ПВХ / ПВДХ (4) – пачки картонні з контролем першого вскритія.14 шт. – блістери з Ал / ПВХ / ПВДХ (12) – пачки картонні з контролем першого розкриття.

Механізм дії

Брілінта містить тікагрелор, представник хімічного класу ціклопентілтріазолопірімідінов, який є селективним і оборотним антагоністом Р2Y12-рецепторів прямої дії і запобігає АДФ-опосередковану Р2Y12-залежну активацію і агрегацію тромбоцитів.

Тікагрелор не запобігає зв’язування АДФ, але його взаємодія з Р2Y12-рецептором тромбоцитів запобігає АДФ-індуковану трансдукцію сигналів. Оскільки

тромбоцити беруть участь в ініціюванні та / або розвитку тромботичних ускладнень атеросклерозу, було показано, що гальмування функції тромбоцитів зменшує ризик розвитку серцево-судинних явищ, таких як летальний результат, інфаркт міокарда або інсульт.

Тікагрелор має додатковий механізм дії, підвищуючи локальні концентрації ендогенного аденозину шляхом пригнічення ендогенного рівноважного нуклеозидного транспортера 1 типу (ENT-1).

Аденозин утворюється локально в місцях гіпоксії і пошкодження тканин шляхом вивільнення з АТФ і АДФ. Оскільки розщеплення аденозину, по суті, обмежується внутрішньоклітинним простором, інгібування ENT-1 тікагрелором продовжує Т1 / 2 аденозину і, тим самим, збільшує його локальну позаклітинне концентрацію, посилюючи локальний аденозинові відповідь.

Тікагрелор не має клінічно значимого прямого впливу на аденозинові рецептори (А1, А2А, А2В, А3) і не метаболізується до аденозину.

Аденозин володіє декількома ефектами, які включають: вазодилатацию, кардіопротекція, інгібування агрегації тромбоцитів, модуляцію запалення і виникнення задишки, які можуть впливати на клінічний профіль тікагрелора.

Було показано, що у здорових добровольців і у пацієнтів з гострим коронарним синдромом (ГКС) тікагрелор посилював такі ефекти аденозину: вазодилатацию (оцінювану як збільшення коронарного кровотоку у здорових добровольців і у пацієнтів з ГКС), інгібування функції тромбоцитів (in vitro в цільної крові людини ) і задишку. Проте, зв’язок підвищених локальних концентрацій аденозину з клінічними результатами (показники захворюваності і смертності) не доведена.

Фармакодинаміка

початок дії

У пацієнтів зі стабільним перебігом ІХС на тлі застосування ацетилсаліцилової кислоти (АСК) тікагрелор починає швидко діяти, що підтверджується результатами визначення середнього значення інгібування агрегації тромбоцитів (ИАТ): через 0.

5 ч після прийому тікагрелора в навантажувальної дозі 180 мг середнє значення ИАТ становить приблизно 41%, максимальне значення ИАТ 89% досягається через 2-4 години після прийому препарату і підтримується протягом 2-8 ч.

У 90% пацієнтів остаточне значення ИАТ більше 70% досягається через 2 години після прийому препарату.

  • закінчення дії
  • При плануванні аортокоронарного шунтування (АКШ) ризик кровотеч зростає, якщо тікагрелор припиняють застосовувати менш ніж за 96 годин до процедури.
  • Дані про перехід з одного препарату на інший

Перехід з клопідогрелю (75 мг 1 раз / добу) на препарат Брілінта 90 мг (2 рази / добу) призводить до збільшення абсолютного значення ИАТ на 26.4%, а зміна терапії з тікагрелора на клопідогрель призводить до зниження абсолютного значення ИАТ на 24.5%. Можна міняти терапію з клопідогрелю на тікагрелор без переривання антитромботического ефекту.

  1. клінічна ефективність
  2. Клінічна ефективність препарату Брілінта підтверджується результатами двох досліджень фази 3.
  3. Дослідження PLATO (гострий коронарний синдром)

У дослідженні PLATO (PLATelet Inhibition and Patient Outcomes – Інгібування тромбоцитів і результати у пацієнтів) брало участь 18 624 пацієнта, у яких за останні 24 год розвинулися симптоми нестабільної стенокардії, інфаркту міокарда без підйому сегмента ST або інфаркту міокарда з підйомом сегмента ST і які лікувалися консервативно , або за допомогою черезшкірного коронарного втручання (ЧКВ), або АКШ. У цьому дослідженні на тлі щоденної терапії АСК тікагрелор в дозі 90 мг 2 рази / добу порівнювався з клопідогрелем в дозі 75 мг / сут щодо ефективності в попередженні розвитку комбінованої кінцевої точки серцево-судинної смерті, інфаркту міокарда або інсульту за рахунок впливу на частоту серцево судинних смертей і інфарктів міокарда. Навантажувальна доза становила 300 мг клопідогрелю (доза 600 мг також допускалася при проведенні ЧКВ) або 180 мг тікагрелора.

Дослідження PEGASUS (інфаркт міокарда в анамнезі)

Дослідження PEGASUS TIMI-54 за участю 21 162 пацієнтів проводилося для оцінки профілактики атеротромботичних ускладнень при застосуванні тікагрелора в двох дозах (90 мг 2 рази / добу або 60 мг 2 рази / добу) в комбінації з низькою дозою АСК (75-150 мг) по порівняно з монотерапією АСК у пацієнтів з інфарктом міокарда в анамнезі та додатковими факторами ризику розвитку атеротромбозу.

У дослідження включали пацієнтів віком 50 років і старше з інфарктом міокарда в анамнезі (протягом 1-3 років до рандомізації) і з, як мінімум, одним з таких факторів ризику розвитку атеротромбозу: вік> 65 років, цукровий діабет, що вимагає лікарської терапії , другий попередній інфаркт міокарда, підтверджене многососудістого ураження коронарних артерій або хронічне порушення функції нирок нетермінальних стадії. Препарат Брілінта в дозі 60 мг 2 рази / добу і 90 мг 2 рази / добу в комбінації з АСК був ефективний в запобіганні атеротромботичних ускладнень (комбінованої кінцевої точки серцево-судинної смерті, інфаркту міокарда та інсульту) з підтриманням постійного ефекту терапії протягом усього періоду дослідження, що призводило до зниження відносного ризику (СОР) на 16% і зниження абсолютного ризику (САР) на 1.27% при застосуванні тікагрелора в дозі 60 мг і зниження СОР на 15% і САР на 1.19% при застосуванні тікагрелора в дозі 90 мг.

При порівнянній ефективності тікагрелора в дозах 90 мг і 60 мг кращі переносимість і профіль безпеки щодо ризику розвитку кровотечі і задишки показав тікагрелор в дозі 60 мг.

У зв’язку з цим для запобігання атеротромботичних ускладнень (серцево-судинна смерть, інфаркт міокарда та інсульт) у пацієнтів з інфарктом міокарда в анамнезі (інфаркт міокарда перенесений 1 рік тому і більш) і високим ризиком розвитку атеротромботичних ускладнень рекомендується препарат Брілінта в дозі 60 мг 2 рази / день у комбінації з АСК.

  • Препарат Брілінта в дозі 60 мг 2 рази / добу істотно знижував первинну комбіновану кінцеву точку серцево-судинної смерті, інфаркту міокарда та інсульту, зі зниженням кожного її компонента: СОР серцево-судинної смерті на 17%, СОР інфаркту міокарда на 16% і СОР інсульту на 25%.
  • Тікагрелор в дозі 60 мг в комбінації з АСК знижував число смертей від серцево-судинних причин і смертей від усіх причин, хоча статистична значимість не була досягнута.
  • СОР комбінованої кінцевої точки з 1 до 360 дня (СОР 17%) і з 361 дня і далі (СОР 16%) було порівнянним з підтриманням ефекту терапії протягом дослідження тривалістю до 48 місяців (медіана 33 місяці), тим самим показуючи, що терапію тікагрелором можна продовжувати, поки у пацієнта зберігається високий ризик розвитку атеротромботичних ускладнень.
  • Ефективність препарату Брілінта в дозі 60 мг 2 рази / добу була продемонстрована у різних підгруп пацієнтів, незалежно від маси тіла, статі, анамнезу, регіону, і не залежить від застосування інших серцево-судинних засобів, включаючи гіполіпідемічні препарати, бета-адреноблокатори, інгібітори АПФ , антагоністи рецепторів ангіотензину II, блокатори кальцієвих каналів, нітрати і інгібітори протоновой помпи.

Тікагрелор характеризується лінійною фармакокінетикою; експозиція тікагрелора і активного метаболіту (AR-C124910XX) приблизно пропорційна дозі аж до 1260 мг.

всмоктування

Тікагрелор швидко абсорбується із середнім значенням Tmax приблизно 1.5 ч.

Формування основного циркулюючого в крові метаболіту AR-C124910XX (також активного) з тікагрелора відбувається швидко із середнім Tmax приблизно 2.5 ч.

Після прийому натщесерце тікагрелора в дозі 90 мг Сmах становить 529 нг / мл, AUC – 3451 нг × год / мл. Співвідношення Сmах і AUC метаболіту до тікагрелору становить 0.28 і 0.42 відповідно.

Середня абсолютна біодоступність тікагрелора становить 36%. Прийом жирної їжі призводить до підвищення на 21% AUC тікагрелора і зниження на 22% Сmах активного метаболіту, але не впливає на Сmах тікагрелора або AUC активного метаболіту. Ці невеликі зміни мають мінімальну клінічну значимість, тому тікагрелор можна призначати незалежно від прийому їжі.

Тікагрелор у вигляді суспензії подрібнених таблеток у питній воді, вжитої або введеної в шлунок через назогастральний зонд, біоеквівалентен тікагрелору, прийнятому всередину у вигляді таблеток препарату Брілінта (AUC і Cmax тікагрелора і активного метаболіту в діапазоні 80-125%). У разі прийому суспензії первісна експозиція (через 0.5 ч і 1 ч після прийому) була вищою, ніж при прийомі тікагрелора у вигляді таблеток препарату Брілінта, але в подальшому (від 2 годин до 48 годин) профіль концентрацій був практично однаковим.

Зв’язування з білками плазми тікагрелора і його активного метаболіту високе (> 99%). Vd тікагрелора в рівноважному стані становить 87.5 л.

CYP3A4 є основним ізоферментом, що відповідає за метаболізм тікагрелора і формування активного метаболіту, їх взаємодія з іншими субстратами CYP3А варіює від активації до пригнічення. Тікагрелор і активний метаболіт є слабкими інгібіторами Р-глікопротеїну (P-gp).

Основним метаболітом тікагрелора є AR-C124910XX, який також активний, що підтверджується результатами оцінки зв’язування з Р2Y12 АДФ-рецептором тромбоцитів in vitro. Системна експозиція активного метаболіту становить приблизно 30-40% експозиції тікагрелора.

Основний шлях виведення тікагрелора – через печінковий метаболізм. При введенні міченого ізотопом тікагрелора в середньому виділяється приблизно 84% радіоактивності (57.8% з фекаліями, 26.5% з сечею).

Виведення тікагрелора і активного метаболіту з сечею становить менше 1% дози. В основному активний метаболіт виводиться з жовчю. Середній T1 / 2 тікагрелора і активного метаболіту становив 7 і 8.

Фармакокінетика у особливих груп пацієнтів

Літні пацієнти. У пацієнтів похилого віку (у віці від 75 років і старше) з ОКС відзначена більш висока експозиція тікагрелора (Сmах і AUC приблизно на 25% вище) і активного метаболіту в порівнянні з молодими пацієнтами. Ці відмінності не вважаються клінічно значущими.

Діти. Немає даних щодо застосування тікагрелора у дітей.

Підлога. У жінок відзначена більш висока експозиція тікагрелора і активного метаболіту в порівнянні з чоловіками. Ці відмінності не вважаються клінічно значущими.

Порушення функції нирок. Експозиція тікагрелора приблизно на 20% нижче, а активного метаболіту приблизно на 17% вище у пацієнтів з порушенням функції нирок тяжкого ступеня (КК

Тікагрелор | активні речовини

Спільне застосування тікагрелора з потужними інгібіторами CYP3A4 (наприклад, кетоконазол, кларитроміцин, нефазодон, ритонавір та атазанавір) протипоказано, тому що воно може привести до значного підвищення експозиції тікагрелора.

Спільне застосування тікагрелора з потужними індукторами CYP3A4 (наприклад, рифампіцин, дексаметазон, фенітоїн, карбамазепін і фенобарбітал) не рекомендується, тому що їх спільний прийом може знижувати експозицію і ефективність тікагрелора.

Помірні інгібітори CYP3A4: спільне застосування дилтіазему з тікагрелором збільшує Сmах тікагрелора на 69%, a AUC в 2.

7 раз, при цьому знижує Сmах активного метаболіту зменшується на 38%, a AUC не змінюється. Тікагрелор не впливає на плазмові концентрації дилтіазему.

Інші помірні інгібітори CYP3A4 (наприклад, ампренавір, апрепітант, еритроміцин, флуконазол) можна призначати одночасно з тікагрелором.

За результатами фармакологічних досліджень взаємодії супутнє застосування тікагрелора з гепарином, еноксапарином і ацетилсаліциловою кислотою або десмопресином не впливає на фармакокінетику тікагрелора, його активного метаболіту і АДФ-залежну агрегацію тромбоцитів.

Немає даних про спільне застосування тікагрелора з потужними інгібіторами глікопротеїну Р (наприклад, верапаміл, хінідин і циклоспорин), які здатні підвищувати експозицію тікагрелора. Якщо спільного застосування уникнути неможливо, то комбіновану терапію слід проводити з обережністю.

Спільне застосування симвастатину в дозі вище 40 мг / сут з тікагрелором може призводити до розвитку побічних ефектів симвастатину. Тому при необхідності даної комбінації слід оцінити співвідношення потенційного ризику і користі терапії. Не рекомендується спільне застосування тікагрелора з симвастатином і ловастатином в дозі більше 40 мг.

Супутнє застосування аторвастатину і тікагрелора підвищує Сmах і AUC метаболітів аторвастатіновой кислоти на 23% і 36% відповідно. Подібне збільшення значень Cmax і AUC спостерігається для всіх метаболітів аторвастатіновой кислоти. Ці зміни визнані клінічно значущими.

Подібні ефекти зі статинами, які метаболізуються CYP3A4, не можуть бути виключені.

Тікагрелор – помірний інгібітор CYP3A4. Спільне застосування з субстратами CYP3A4 з вузьким терапевтичним індексом (наприклад, цизаприд або алкалоїди ріжків) не рекомендується, тому що тікагрелор може збільшувати експозицію цих препаратів.

Спільне застосування тікагрелора, левоноргестрела і етинілестрадіолу збільшує експозицію етинілестрадіолу приблизно на 20%, але не впливає на фармакокінетику левоноргестрелу. Не очікується клінічно значущої дії на ефективність контрацепції при одночасному застосуванні левоноргестрелу, етинілестрадіолу і тікагрелора.

Супутнє застосування дигоксину з тікагрелором підвищує Сmах і AUC дигоксину на 75% і 28% відповідно. При спільному прийомі з тікагрелором в середньому Сmin дигоксину збільшувалася на 30%, в окремих випадках – в 2 рази.

Сmах і AUC тікагрелора при застосуванні дигоксину не змінювалися.

Тому рекомендується проводити відповідний клінічний і / або лабораторний моніторинг при одночасному застосуванні тікагрелора і P-глікопротеїн-залежних препаратів з вузьким терапевтичним індексом, таких як дигоксин і циклоспорин.

У зв’язку з повідомленнями про підшкірних крововиливах на тлі селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (наприклад, пароксетин, сертралін і циталопрам), необхідна обережність при їх спільному прийомі з тікагрелором.

Брілінта

Після хірургічних втручань на серці нерідко виникає загроза тромбоутворення, що призводить до летального результату. Для запобігання такого розвитку подій призначають прийом антиагреганти препаратів.

Одному з них присвячений наш сьогоднішній огляд. Це засіб під назвою Брілінта.

Коли ще слід приймати Брілінту, яка існує дозування, чи є підводні камені при такому лікуванні? Це лише частина того, що ви дізнаєтеся з наведеної статті.

Брілінта 90 мг: опис і характеристики препарату

Брілінта – це таблетованій противотромботическое засіб. Випускається в упаковках по 56 і 168 шт. Кожна пігулка вкрита плівковою оболонкою і містить в складі тікагрелор в дозуванні 60 і 90 мг.

Конкурують між собою два виробника Брілінти:

І англійці, і шведи виробляють високоякісний продукт.

Тікагрелор – активний елемент, що інгібує еритроцитної і тромбоцитарної агрегацію. Він зменшує склеювання і адгезію тромбоцитів з ендотелієм кровоносних судин. Натяг еритроцитарних мембран попускають, полегшуючи деформацію при проникненні крізь капіляри. Тим самим забезпечується вільний кровотік.

Брілінта не просто надає антиагрегантний ефект, вона здатна дезагреговані вже злиплі кровепластінкі.

Показання та обмеження до застосування

Брілінтой користуються, щоб запобігати атеротромботичним події при гострим коронарним синдромом.

Ліки треба призначати:

  • при ішемії;
  • після перенесеного інфаркту міокарда, що супроводжується підйомом ST-сегмента;
  • після ІМ, що не супроводжується підйомом ST-сегмента;
  • пацієнтам, які перенесли аортокоронарне шунтування або черезшкірне коронарне втручання.

Препарат недостатньо тестований на предмет небезпечних для здоров’я і життя патологічних реакцій на тлі лікування їм неповнолітніх пацієнтів. Тому діти і підлітки до 18 років не можуть приймати Брілінту.

Протипоказання:

  • Схильність до спонтанних патологічним кровотеч.
  • Індивідуальна непереносимість тікагрелора і інших антиагрегантних речовин.
  • Внутрішньочерепні крововиливи.
  • Брадикардія в анамнезі.
  • Важко протікають печінкові патології.

Брілінта при вагітності – безумовне табу. Вплив на плід мало вивчено. Дослідження проводилися лише на піддослідних тварин, результати слабо втішні – життєздатність тварин дитинчат знижувалася, сповільнювався їх зростання, а набір ваги виношують самочок слабшав.

Речовина вільно проникає в молоко, тому одним з чинників, що забороняють прийом таблеток, є годування немовлят материнським молоком.

Систематичним медичним обстеженням належить піддавати сердечників, що приймають Брілінту, якщо спільно з коронарними порушеннями вони страждають:

  • подагрою;
  • гіперурикемічну нефропатією;
  • важкими формами артриту;
  • бронхіальною астмою;
  • обструкцією легень.

Небезпечним для життя вважається паралельно ведеться прийом Брілінти і інгібіторів CYP3A4, таких як Кларитроміцин, Атазанавір і т.п.

Інструкція по застосуванню і наслідки прийому таблеток Брілінта

Ліки завжди використовується в комплексі з іншими антиагрегантів – ацетилсаліциловою кислотою, добова доза якої не може бути більше 300 мг.

Брілінту приймають всередину. Якщо ускладнені ковтальні рефлекси, таблетку можна розкришити і запити водою.

Час прийому медикаменту не прив’язане до вживання їжі.

Первісна доза повинна бути високо-навантажувальної, тому одноразово випивають відразу 2 таблетки по 90 мг (або 3 по 60). Починаючи з наступного дня, прийом потрібно розділити на ранковий і вечірній – по 90 мг за раз. Кількість ацетилсаліцилової кислоти для разового прийому варіюється від 75 до 150 мг і встановлюється лікарем.

Як довго приймати Брілінту, встановлює інструкція. У ній зазначається, що така терапія повинна тривати протягом цілого року, скорочувати або перевищувати цей термін не рекомендується. Якщо був пропущений прийом таблетки, слід просто прийняти наступну в призначений час, компенсувати забуту таблетку додаткової можна.

Передчасна відміна препарату може відбутися тільки за клінічними показаннями. В інших випадках це загрожує інфарктом міокарда з можливим летальним результатом. При неможливості придбання Брілінти слід негайно повідомити про це своєму лікареві для отримання рецепта на замінює її антиагрегантний медикамент.

Побічні реакції та наслідки передозування

Брілінта, незважаючи на свої найсильніші терапевтичні властивості, може також негативно впливати на різні системи життєзабезпечення організму. Однак побічні ефекти в більшості випадків виявляють себе при недотриманні правил прийому і перевищенні встановлених денних норм.

Метаболічні та травні розлади:

  • Кривава і звичайна блювота.
  • Діарея.
  • Виразки стінок шлунково-кишкового тракту.
  • Кровотечі в травному тракті.
  • Кровоточить гінгівіт.
  • Ретроперітоніальние кровотечі.
  • Диспепсія.
  • Нудота.
  • Епігастральні болю.
  • Запори.
  • Гемороїдальні кровотечі.
  • Гіперурикемія.

Пошкодження органів почуттів:

  • вертиго (простою мовою – «вертольоти» і запаморочення);
  • крововилив в вуха;
  • ретинальні крововиливи;
  • кон’юнктивальна або ІНТРАОКУЛЯРНОЇ крововилив.

Патології дихальних шляхів виявляються кровохарканням, плином крові з носових ходів, рідше – задишкою.

Нестабільність нервової системи може проявити себе:

  • Головним болем.
  • Крововиливами в мозок.
  • Сплутаністю свідомості.
  • Парестезією.

Сечостатеві органи також можуть постраждати. Можливо:

  • початок кровотечі з сечоводів;
  • поява кривавих виділень з піхви.

Найчастіше зустрічаються травматичні кровотечі, висипання зі свербежем і синці по шкірі, а також підшкірний і шкірний екстравазат.

Передозування становить загрозу для життя, так як вона – каталізатор для прояву побічних ефектів, при цьому негативний вплив посилюється. Тікагрелор неможливо вивести гемодіалізом. Терапія симптоматична.

Брілінта: ціна і умови відпустки

Брілінта – вельми серйозний препарат. Просто за бажанням його можна придбати, для покупки необхідний завірений за всіма стандартами і регламенту рецепт. Отримати його можна тільки за місцем лікування. Якщо аптекар не запитує цей документ, краще не купувати ліки в цьому місці продажів – воно може бути не ліцензованої підробкою.

Сумніватися в автентичності кошти є підстави ще й в разі заниженою ціни. Справжні таблетки Брілінта купити дешево можна – упаковка 180 шт в дозуванні 90 мг прирівнюється за своєю вартістю до середньомісячної зарплати рядового робітника не великого містечка. Однієї такої пачки вистачить практично на 3 місяці, але і в цьому випадку ціна для багатьох захмарна.

Брілінта або аналоги – що краще?

Брілінта – єдиний засіб, в активі якого присутній тікагрелор, і в цьому її перевага перед іншими ліками з аналогічною дією.

Ефект від медикаментів, здатних замінити Брілінту, забезпечує основну речовину, на базі якого і зроблені всі ці кошти. Це – клопідогрель. Він вільно замінить описується засіб, якщо організм пацієнта не приймає тікагрелор. Це з’ясовується лише після пробної дози – при знайомстві з Брілінтой варто купити одну пластинку для тестового прийому.

  • Клопідогрел.
  • Плогрель.
  • Лопірел.
  • Егітромб.
  • Лірта.
  • Клапітакс.
  • Плавикс.
  • Зілт.

У всіх цих засобах дозування клопідогрелю – 75 мг. Цінова категорія набагато нижче, тобто препарати доступні. Перехід з клопідогрелем на Брілінту проводиться відразу, без підготовки, як і навпаки.

Тикагрелор (ticagrelor): зміни до інструкції для медичного застосування, пов’язані з безпекою, схвалені Центром оцінки та дослідження лікарських засобів FDA (CDER) Додати сторінку до персонального–> –>

Безпека та ефективність застосування у пацієнтів педіатричного віку не встановлені. Ефективність не була продемонстрована в адекватному і добре контрольованому дослідженні, проведеному за участю 101 педіатричного пацієнта віком від 2 до

З оригінальним текстом можна ознайомитись за посиланням:

  • Актуальна інформація з безпеки лікарських засобів
  • Нормативно — правові акти здійснення фармаконагляду
  • Карти повідомлень про побічні реакції та/або відсутність ефективності лікарських засобів при їх медичному застосуванні
  • Періодичність надання періодично оновлюваних звітів з безпеки
  • Резюме Плану управління ризиками
  • Рішення та рекомендації регуляторних агенцій
    • МОЗ
    • EMA, FDA, MHRA та інші
      • EMA, FDA, MHRA та інші
      • 2023
      • 2022
      • 2021
      • 2020
      • 2019
      • 2018
      • Договір про надання послуг з платного доступу до бази даних про побічні реакції
      • Договір про надання послуг з платного доступу до бази даних про побічні реакції для вітчизняного заявника
      • Договір про надання послуг з платного доступу до бази даних про побічні реакції для іноземного заявника (українсько-англійська версія)
      • Договір про надання послуг з платного доступу до бази даних про побічні реакції для іноземного заявника (українсько-російська версія)
      • Додаткова інформація стосовно послуги доступу до бази даних про побічні реакції та/або відсутність ефективності при медичному застосуванні лікарських засобів, в тому числі вакцин/туберкуліну, які Заявник представляє на ринку України через електронний кабінет Заявника
      • Рекомендований перелік літературних джерел для здійснення заявником моніторингу інформації з безпеки лікарських засобів
      Запрошуємо на фармацевтичний форум «ФАРМА@ФОКУС НА ПАЦІЄНТА 2024. ФАРМАКОНАГЛЯД»

      Перелік протоколів клінічних випробувань НЕР №05 , НТР №10 від 14.03.2024

      2 квітня 2024 року СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ: ПИТАННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ВИМОГИ ДО ДОКУМЕНТІВ»

      Перелік реєстраційних форм, що були подані на державну реєстрацію в період з 04.03.2024 по 08.03.2024 р.

      Перелік реєстраційних форм, що були подані на державну перереєстрацію в період з 04.03.2024 по 08.03.2024 р.

      Наказ МОЗ України від 11 березня 2024 р №410

      2 квітня 2024 року СЕМІНАР–ПРАКТИКУМ «ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ: ПИТАННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ВИМОГИ ДО ДОКУМЕНТІВ»

      ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ, РОЗРОБНИКІВ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, ДОСЛІДНИКІВ!

      19 березня 2024 року СЕМІНАР–ПРАКТИКУМ «БІОВЕЙВЕР НА ПІДСТАВІ БІОФАРМАЦЕВТИЧНОЇ СИСТЕМИ КЛАСИФІКАЦІЇ. ВИМОГИ НОВОЇ НАСТАНОВИ»

      Надано рекомендацій щодо 444 позицій лікарських засобів та клінічних випробувань – підсумки засідань НЕР та НТР

      Фахівці Центру взяли участь у Світовому конгресі EPA 2024 в Амстердамі

      Життєвий цикл реєстраційних матеріалів ЛЗ: у ДЕЦ відбувся семінар-практикум для заявників

      При повному або частковому використанні інформації, розмішеної на веб-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове. Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. Комерційне використання інформації заборонено без письмового дозволу. У разі виявлення неточностей в інформації, розміщеній на веб-сайті, прохання повідомити службі підтримки сайту [email protected]

      Всі права захищено 1990 – 2024 www.dec.gov.ua

      Online консультація

      Заява на участь у семінарі

      Заява на участь у тренінгу

      Зворотній зв’язок

      Запобігання корупції

      З метою запобігання проявам корупції

      “Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України”

      запроваджено постійно діючу “Лінію довіри” за номером

      У Міністерстві охорони здоров’я України функціонує сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Про автора

admin administrator