Скільки летіти з Таллінна до Португалії

Авторadmin

Скільки летіти з Таллінна до Португалії

Зміст:

Дешеві авіаквитки Польща — Португалія

Найдешевший квиток на літак з Польщі в Португалію, знайдений нашими користувачами за останні 48 годин. Що не є офертою.

Інформація про найдешевші рейси з Польщі в Португалію

Найвигідніші авіаквитки, які знайшли наші користувачі. Вартість квитка не є офертою.

Знижки та акції на авіаквитки Польща – Португалія

Знижка розрахована відносно середнього значення мінімальних цін за останні 3 місяці.

Коли ціна квитка Польща – Португалія найнижча

Визнач найкращий час для свого перельоту з Польщі до Португалії. Порівняй ціну на квитки залежно від сезону і температури повітря.

Вартість квитків за місяцями на 2024-2025

Яка вартість квитка Польща – Португалія залежно від місяця вильоту.
Ціни на авіаквитки, знайдені користувачами за останні 48 годин, не являються офертою

Дешеві авіаквитки Польща – Португалія

Сайт вигідних подорожей tripmydream допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Польщі в Португалію по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

На місяць березень наші користувачі знайшли прямі рейси та рейси з пересадкою від таких популярних авіаліній, як:

Авіаквитки туди й назад: Польща – Португалія – Польща

$100 – це мінімальна ціна авіаквитка в обидві сторони, з Польщі в Португалію та назад, знайдена нашими користувачами за останній час. Стільки коштує переліт з Варшави в Порту і назад.

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Польща – Португалія можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Транзитні маршрути з Польщі через Португалію

Наші користувачі також шукали складні маршрути з Польщі з пересадкою в Португалію. Найпопулярніші з них:

  1. Варшава – Лісабон – Барселона: від $89
  2. Варшава – Лісабон – Париж: від $96
  3. Варшава – Лісабон – Мадрид: від $103
  4. Варшава – Лісабон – Валенсія: від $127
  5. Варшава – Лісабон – Торонто: від $248

Метапошуковик авіаквитків tripmydream допоможе тобі знайти найвігідніші перельоти з Польщі в Португалію!

Як українцям в’їхати в Португалію – правила і приклади у 2024 (постійно оновлюється)

Лоукост-аналітик, консультант.
Пишу про лоукост тревел з 2014. Підбираю лоукост квитки та житло для українців з 2017.

Чи можна українцям в’їхати в Португалію без віз у 2024?

Українці можуть в’їхати в Португалію без візи із біометричним закордонним паспортом як туристи, чи із будь-яким українським документом, посвідчуючим особу як біженці.

При цьому португальські прикордонники можуть вимагати біометричний закордонний паспорт, якщо українці в’їжджають до Португалії не з боку України, наприклад, прямий рейс із Туреччини, Ізраїлю, США…

Що потрібно українцям для в’їзду в Португалію у березні 2024?

Березень 2024, правила оновлення та достовірності інформації на сайті тут.

Біометричний закордонний паспорт дійсний більше 180 днів із дати в’їзду та страховка – обов’язкові для туристів і всіх українців, в’їжджаючих не з боку України.

Як туристи, українці можуть перебувати в Португалії 90 днів у півріччі, порахувати ваші дні за безвізом можна на офіційному калькуляторі Шенгену.

Для в’їзду в Португалію по землі з метою отримати захист від війни достатньо будь-якого внутрішнього документу, але практика показує, що багато українців повертаються додому, щоб отримати біометричний паспорт (у Посольствах і Консульствах величезні черги на отриманння документів). Тож, якщо у вас є така можливість, отримайте в Україні біометричний закордонний паспорт і подорожуйте із ним.

Страховку не вимагають на кордоні у біженців, але я раджу її зробити на перші 30 днів.

Чи потрібна страховка для в’їзду в Португалію?

Так, для в’їзду в Португалію із туристичною метою вам потрібна страховка, незалежно від того, їдете ви з України, чи інших країн.

Чи варто робити страховку біженцям?

Так, на перші 30 днів – медицина в Португалії зовсім не така, до якої ми звикли і набагато вигідніше заплатити 500 гривень і бути впевненим, що отримаєте допомогу зрозумілою мовою у перший місяць.

Чи варто купувати страховку разом із квитком чи туром?

Авіакомпанії додають страховку в процес придбання квитка і розраховують, що ви не будете розбиратися з умовами, таким чином можна продати вам найменш якісну страховку, а у вас залишиться враження, що страховку ви маєте. Це небезпечно.

В тур зазвичай включена базова страховка, запитайте турагента про її умови і вирішуйте, чи вам її достатньо. Страховка може врятувати ваше життя, я це перевірив на собі і тепер не економлю.

Ось порівняння страхових на основі мого досвіду, обирайте для себе.

А чи варто взагалі робити страховку? Ось спеціально для вас зібрав кілька історій.

Додам тільки, що в країни Шенген вас просто не впустять без страховки, одного разу я виявився серед тих трьох пасажирів, яких чекав весь автобус і ми дуже швидко😂 робили страховку прямо на кордоні, зараз ситуація схожа:

Чи потрібна “Зелена карта” для виїзду на авто зараз?

Так, з 1 червня 2022 року страховка “Зелена карта” обов’язкова для всіх, хто виїжджає за кордон на авто, для біженців та туристів.

Зараз в Україні діє єдина ціна на “Зелену карту” у всіх страхових, перевіряйте тут і тут .

Скільки коштують квитки в Португалію в 2024?

Найдешевше зараз летіти в Португалію з Угорщини – ціни від 22 євро, з Польщі та Румунії – від 50 євро і вище.

Вибирайте дати і країну вильоту тут.

А це мій улюблений мобільний додаток, він показує карту лоукостерів з вашого міста, вибирає найдешевші дати в місяці, якщо квиток став дешевше, він надішле повідомлення…

Важливо знати! Якщо за останні 3 роки ваш рейс затримували або скасовували – отримайте компенсацію від 150 до 600 євро (регламент ЄС № 261/2004, статті 4-9).

Подавайте заявку на компенсацію тут.

Де знайти житло для в’їзду в Португалію та скільки це коштує?

Житло – одна з головних вимог для в’їзду в Португалію, а житло у великих португальських містах – досить дороге.

Я знайшов сервіс, який шукає готелі із знижками на потрібні вам дати, ось ціни за тиждень на двох у Лісабоні.

Щоб побачити такі знижки, вибирайте місто і дати тут, сортуйте результати пошуку за Знижкою, щоб побачити найдешевше пристойне житло – сортуйте результати за Ціною і Оцінками гостей одночасно.

Я встановив їх мобільний додаток, він збирає знижки на житло, підтягує реальні відгуки і фото з різних сайтів.

Мені сподобалося, спробуйте.

Чи отримають українці допомогу, якщо в’їжджають, як біженці?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Станом на січень 2024 року прибуття до Португалії українців, які потребують тимчасового захисту, дозволяється з документами, які ідентифікують особу. Оформлення візи на в’їзд в Португалію не вимагається, за умови наявності дійсного біометричного закордонного паспорта.

Прибуття до Португалії українців з метою туризму, приватної поїздки, відвідування родичів та ін. “по безвізу” дозволено за умови наявності дійсного біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон та невикористаних днів безвізу.

В’їзд до Португалії з метою туризму, приватної поїздки, відвідування родичів та ін. для українців, які проживають в інших країнах ЄС, дозволено за умови наявності дійсного біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон та дійсної посвідки на проживання в іншій країні ЄС.

Де українці можуть отримати допомогу?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Допомога з тимчасовим розміщенням, інформаційна підтримка, речей першої необхідності тощо, надаються Центрами підтримки українців, які створені меріями в різних регіонах Португалії та українськими громадськими організаціями:

  • Адреса: Rua Dom Luís I, nº 10
  • тел. : (+351) 218 174 888 / (+351) 218 173 663
  • години роботи: 9:00-13:00 , 14:00-18:00
  • [email protected]

Які умови соціального забезпечення існують для українців?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Для отримання соціальної допомоги українці повинні спочатку звернутись до новоствореного Агентства з питань інтеграції, міграцій та притулку (AIMA – Agência para a integração, migrações e asilo), попередня Служба СЕФ (SEF) https://sefforukraine.sef.pt/ з проханням про надання їм статусу особи, яка потребує тимчасового захисту; а після оформлення номеру соціального страхування (NISS) українці мають право звернутись до Соціальної служби (Segurança Social – https://en.seg-social.pt/portugalforukraine) з проханням про отримання соціальної допомоги, порядок виплати визначається індивідуально в кожному випадку.

Отримання одноразової соціальної допомоги відразу після прибуття до Португалії або певних щоденних виплат не передбачено. Допомога з тимчасовим розміщенням, інформаційна підтримка, речей першої необхідності надаються Центрами підтримки українців, які створені меріями в різних регіонах Португалії та українськими громадськими організаціями. Фінансова допомога від португальського уряду на оренду квартири не передбачена, ці питання вирішуються на рівні місцевої влади, в більшості випадків місцевими радами може бути надана допомога з тимчасового розміщення українців, пошук приміщення для подальшого проживання слід здійснювати самостійно. Умови проїзду в громадському транспорті визначаються місцевою владою, в більшості муніципалітетів немає спеціальних умов або безкоштовного проїзду для громадян України.

Скільки часу українці можуть перебувати в країні? Чи можливо подовжити перебування?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Громадяни України не потребують оформлення візи для в’їзду в Португалію (за наявності дійсного біометричного закордонного паспорта). “По безвізу” в Португалії можна перебувати 90 днів протягом 180 діб. Якщо термін перебування необхідно збільшити, слід звернутись до Агентства з питань інтеграції, міграцій та притулку (AIMA – Agência para a integração, migrações e asilo) https://aima.gov.pt/pt https://imigrante.sef.pt/en/prorrogar-permanencia/

При зверненні Агентства з питань інтеграції, міграцій та притулку (AIMA – Agência para a integração, migrações e asilo) (https://sefforukraine.sef.pt/) з проханням про отримання статусу особи, яка потребує захисту, українці отримують право на проживання в Португалії на 1 рік (який може бути пізніше продовжений ще на 6 місяців, відповідно до ухваленого рішення Уряду Португалії на рівні Ради Міністрів ПР).

Чи існують Covid-19 обмежання для українців?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Обмеження скасовані. Подання ковід-документів та заповнення форми для в’їзду з 01 липня 2022 р. не вимагається.

Чи можливий перетин кордону без біометричного паспорту для біженців з України?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

Ось цитата із сайту МЗС України:

У Посольстві України у Португалії (м. Лісабон) або у Консульстві України у м. Порту можливо як продовжити термін дії паспорта, так і замовити виготовлення нового.

Більше інформації за посиланнями:

https://portugal.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/pasportni-pytannya , https://porto.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/pass

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Слід звернутися до Посольства України в Лісабоні або Консульства України в Порту, де можливо внести інформацію про дитину (із фото) до паспорта одного з батьків або замовити новий закордонний паспорт для дитини.

Більше інформації за посиланнями:

https://portugal.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/pasportni-pytannya , https://porto.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/pass

Які правила перетину кордону із домашніми тваринами для українців?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Українці можуть в’їжджати в Португалію з домашніми тваринами. Прибуття з домашніми тваринами авіатранспортом регулюється правилами авіакомпанії, яка здійснює авіарейс, а також діють відповідні нормативи, що розповсюджуються на території ЄС. Деталізована інформація за посиланням https://www.dgav.pt/wp-content/uploads/2022/12/dog_cats_ferrets.pdf

При в’їзді наземним транспортом, наявність ветеринарно-санітарного паспорту для перевезення тварини не є обов’язковою, але є бажаною. Якщо на тварину немає оформлених документів, слід звернутись до ветеринарної служби за місцем проживання / перебування (багато ветеринарних центрів виступили з ініціативою надавати послуги безкоштовно).

Що варто взяти з собою, якщо ви виїжджаєте, як біженець?

Цей список складено на основі досвіду моїх друзів, українців, які виїхали і отримали прихисток у різних країнах Європи по важливості від більшого до меншого:

  1. документи: брати всі, що є, в тому числі трудову, медичні документи, дипломи, свідотства, які ви навіть уявити не можете, що стануть у нагоді, просто всі (відсканувати та взяти оригінали);
  2. якщо біометричного закордонного паспорту немає – зробити його в Україні;
  3. перевірити зуби в Україні, пройти медичні обстеження, які ви хотіли пройти;
  4. медикаменти: ті, що ви часто використовували раніше із запасом на півроку, плюс звичайна аптечка;
  5. дорогі улюблені якісні речі : те, що підніме настрій та додасть впевненності і те до чого ви звикли, наприклад, перевірене якісне взуття…
  6. гаджети, павербанки та по кілька зарядок, якщо це можливо;
  7. улюблені теплі речі, термо ковдра із фольги, все, що надасть максимальне тепло при мінімальній вазі, в ідеалі – пухові речі;
  8. страховка на перші 90 днів, медицина в Європі не тільки дорога, вона дуже відрізняється від нашої, мати зрозумілий захист на перші три місяці дуже підтримує психологічно.

А оці два списки я викладаю скріншотами, бо тут щось змінити – тільки зашкодити.

Які діють правила в’їзду для українців із туристичною метою?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Прибуття до Португалії українців, які потребують тимчасового захисту, дозволяється за проїзними паспортними документами для виїзду за кордон. Оформлення візи або дозволу на в’їзд в Португалію не вимагається.

Прибуття до Португалії українців з метою туризму, приватної поїздки, відвідування родичів та ін. “по безвізу” дозволено за умови наявності дійсного біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон та невикористаних днів безвізу.

В’їзд до Португалії з метою туризму, приватної поїздки, відвідування родичів та ін. для українців, які проживають в інших країнах ЄС, дозволено за умови наявності дійсного біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон та дійсної посвідки на проживання в іншій країні ЄС.

Подання ковід-документів та заповнення форми для в’їзду з 01 липня 2022 р. не вимагається.

острів Мадейра (Автономний регіон Мадейра) – Переліт на Мадейру рекомендовано здійснювати з дійсним закордонним паспортом (в тому числі дана вимога застосовується щодо дітей будь-якого віку), так як після прибуття на Мадейру продовжити / замовити новий паспорт без повернення на материкову частину Португалії неможливо (Посольство знаходиться в Лісабоні, Консульство – в м. Порту).

Азорські острови – Переліт на Азорські острови рекомендовано здійснювати з дійсним закордонним паспортом (в тому числі дана вимога застосовується щодо дітей будь-якого віку), так як після прибуття на Азорські острови продовжити / замовити новий паспорт без повернення на материкову частину Португалії неможливо (Посольство знаходиться в Лісабоні, Консульство – в м. Порту).

Прибуття з домашніми тваринами авіатранспортом регулюється правилами авіакомпанії, яка здійснює авіарейс. Деталізована інформація за посиланням https://www.dgav.pt/wp-content/uploads/2022/12/dog_cats_ferrets.pdf

У ситуації, якщо подорожуючий не має документів щодо тварини, Генеральна дирекція з питань продовольства та ветеринарії ПР визначила процедуру для таких випадків, за якою необхідно звернутися через спеціальну адресу електронної пошти [email protected] aбo [email protected] або [email protected]

Які правила транзитного в’їзду для українців?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Авіатранзит дозволений для громадян України, які мають дійсний біометричний закордонний паспорт.

Подання ковід-документів та заповнення форми для в’їзду з 01 липня 2022 р. скасовано.

Які існують корисні контакти для українців?

Ось цитата із сайту МЗС України:

Посольство України у Португалії, м. Лісабон

Адреса: Avenida das Descobertas, № 18 – Restelo 1400-092 Lisboa – Portugal

Телефон: +351213010043 / гуманітарна допомога +351 210521 730 / ЗМІ +351 213 010 065

Гаряча лінія ПУ: +351 965088115 https://portugal.mfa.gov.ua/

Email: [email protected] Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/ukr.embassy.portugal

Сторінка Консульського відділу у Фейсбук https://bit.ly/3vsZReV Email консульського відділу: [email protected]

Тел. консульського відділу: +351 213015049, +351 213010058

Консульський округ: м. Лісабон, Сетубал, Бежа, Каштелу Бранку, Сантарем, Евора, Лейрія, Порталегре, Фару, Азорські острови, Автономний регіон Мадейра.

Прийом з консульських питань проводиться відповідно до графіку прийому громадян, який розміщений на https://portugal.mfa.gov.ua/zapys-na-pryiom.

Консульство України у м. Порту

Адреса: Avenida de França, 352, escritorio 3.9-3.10, 4050-276 Porto

Телефон: +351222011889 Гаряча лінія КУ: +351936708733 https://porto.mfa.gov.ua/

Email: [email protected] Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/UkrConsulPorto

Консульський округ: Авейру, Брага, Браганса, Віана-ду-Каштелу, Візеу, Віла – Реал, Гуарда, Коїмбра, Порту

Де отримати консультацію щодо статусу тимчасового захисту в Португалії?

Якщо у вас виникли питання про статус тимчасового захисту в одній з країн ЄС, будь ласка, зателефонуйте за спеціальними номерами на сайті Євросоюзу, можна безкоштовно дзвонити з України чи країн ЄС та спілкуватися українською, це буде найбільш актуальна офіційна інформація.

Ще можна поставити питання в групах Фейсбук “Українці в… (країна чи місто)” і отримати відповіді із досвіду українців.

Як спілкуватися з представниками авіакомпанії при посадці на рейс?

Часто саме представник авіакомпанії приймає рішення будете ви летіти чи ні, ось мій досвід.

Ми з другом летіли в Еквадор з Іспанії в січні 2022. Всі документи для в’їзду я зібрав, перевірив і перевірив ще раз, приїжджаємо в аеропорт і на реєстрації моєму другові кажуть, вибачте, у вас повинен бути зворотний квиток з Еквадору. Іду розбиратися і пропоную дівчині заглянути в Timatic – керівництво для авіакомпаній за правилами в’їзду. Вона відправляє мене до представника авіакомпанії в аеропорту, йду, пояснюю питання. Дівчина дивиться в Timatic і… не знаходить чіткої вимоги зворотного квитка, є тільки вимога перебувати в Еквадорі не більше 90 днів. Вона кличе начальство і ми разом читаємо текст, там є тільки вимога 90 днів і вказано, що ми маємо право продовжити перебування на місці.

Результат – нам без черги видають посадкові, навіть не глянувши у наші тести і сертифікати про вакцинацію.

Висновок, спілкуйтеся з представниками авіакомпанії їхньою мовою, мовою Timatic, перед подорожжю ви спокійно можете все вивчити і відчувати себе дуже впевнено.

  • перед поїздкою встановіть мобільний додаток для покупки квитків:

    і завжди зможете купити зворотний квиток прямо в аеропорту, якщо авіакомпанія буде наполягати на своїх вимогах;

  • те саме і з житлом:
  • вибирайте в якості безкоштовної ручної поклажі м’який рюкзак, я купив 30-ти літровий і його жодного разу не перевіряли за розмірами.

Як поводитися на кордоні та відповідати на запитання прикордонників?

Ввічливість – звичайне шанобливе і уважне ставлення без підлещування. Бажання зрозуміти, що хоче прикордонник і допомогти йому = самому собі.

Впевненість – прийде з досвідом. У перших поїздках важливо знати куди і навіщо ви їдете і говорити правду про все. Не бійтеся зробити помилку або щось забути, якщо ви говорите правду, то побоюватися нічого.

Зовнішній вигляд – одягайтеся як хочете, головне – бути чистим і тверезим.

Куди/навіщо ви їдете? Будьте готові впевнено пояснити причину в’їзду в країну, якщо це туризм, то продумайте маршрут, візит до знайомих – підготуйте контакти тих до кого їдете…

Де ви будете жити? Завжди майте житло на перші кілька днів, це зручно і знімає питання на кордоні. Як варіант – завантажуйте додаток пошуку житла і зможете забронювати прямо в аеропорту.

Скільки у вас грошей з собою? Ідеально показати багато готівки, але необов’язково, гроші можуть бути на карті, в біткоінах… я показую ноутбук, пояснюю, що заробляю віддалено, розповідаю, що роблю.

Підготуйте контакти знайомих в країні, в яку в’їжджаєте. Якщо прикордоннику розкажуть про вас на його рідній мові, це часто знімає всі питання.

Джерела та важливі посилання

tripadvisor.mfa.gov.ua – сайт-мапа від українського МЗС збирає правила в’їзду для українців. Зазвичай тут актуальна інформація, але дивіться на дати оновлення.

iatatravelcentre.com – це Тіматик – сервіс, яким користуються авіакомпанії при посадці на рейс, завжди точно та актуально, але англійською та лише основна інформація.

  • групи “Українці в…”, тут найкраще дізнаватися про особливості в’їзду та проживання для українців;
  • сторінки українських Консульств, відповідають не всі, але іноді інформація безцінна.

Чи потрібна страховка зараз?

Чи потрібна страховка у військовий час? Ось відгук із реальної подорожі.

Ось ціни на 14 днів в Європі.

Для Азії та Америки обирайте “Весь світ” чи “Весь світ без США та Канади” це дешевше.

Пробуйте самі , постануть питання – пишіть в коментарі.

Чи необхідний зворотній квиток зараз?

Зворотній квиток – це офіційна вимога і я раджу його мати чи принаймні мати мобільний додаток для його покупки в телефоні.

У вікні “Звідки” обирайте країну і побачите всі найдешевші пропозиції поблизу, у вікні дат – місяць, отримаєте календар цін на потрібний місяць.

Пробуйте самі, всі питання – в коментарі до цієї статті.

Ось зручний мобільний додаток:

Чи вимагають бронь житла на кордоні зараз? І як його шукати?

Житло офіційно є вимогою для в’їзду туристів, питання у тому чи перевірять його саме у вас. Я раджу бронювати житло на перші 3-5 днів, цього зазвичай достатньо на кордоні і втомленим з дороги не потрібно шукати щось на місці.

Я встановив мобільний додаток Hotellook, він збирає знижки на житло, підтягує реальні відгуки та фото з різних сайтів.

Мені сподобалося, спробуйте.

Залишились питання – пишіть в коментарі.

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.8 / 5. Кількість оцінок: 36

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Дякую, що оцінили мою статтю

БУДЬ ЛАСКА, напишіть кілька слів, що саме не сподобалось, це дійсно для мне важливо

Про автора

admin administrator