Скільки одиниць ботоксу потрібно для особи

Авторadmin

Скільки одиниць ботоксу потрібно для особи

Зміст:

Ботокс в носогубні складки: відгуки, скільки одиниць потрібно

Далекі від косметології люди вважають, що робити уколи краси потрібно після 30 років і пізніше. Однак все індивідуально. При надмірно живий міміці ботулінотерапія особи може бути рекомендована і більш молодому пацієнтові.

Також існує думка, що уколи ботулотоксину дозволяють додати губам об’єм. Це не так. Ботулінотерапію застосовують абсолютно для інших цілей.

При правильному вживанні уколи краси — це справжній порятунок від мімічних зморшок і птозу брів і верхніх повік, а також можливість виправити асиметрію обличчя і скорегувати інші дефекти.

Препарати ботулінічного токсину можуть бути рекомендовані в наступних випадках:

  • зморшки на лобі;
  • опущення (птоз) вік, брів;
  • зморшки між бровами і на переніссі;
  • зморшки в куточках очей ( «сіточка», «гусячі лапки»);
  • зморшки навколо очей;
  • зморшки під очима;
  • носогубние складки;
  • «Кісетние» зморшки біля губ;
  • асиметричність особи;
  • зморшки на шиї і в зоні декольте.

Ботулінотерапія може поєднуватися з іншими процедурами, наприклад, з контурною пластикою (при роботі з вираженими заломами і складками на віковий шкірі).

Як і всі медичні маніпуляції, мають уколи краси і протипоказання:

  • вагітність, лактація;
  • шкірні захворювання;
  • захворювання м’язової системи;
  • інфекційні захворювання;
  • пухлинні процеси;
  • глаукома;
  • хвороби крові;
  • цукровий діабет;
  • прийом деяких ліків (необхідно обговорити з лікарем);
  • возраст до 18 лет.

Небажано робити уколи краси при місячних.

Застосування ботокса в МедікСіті

Застосування ботокса в МедікСіті

Применение ботулакса в МедикСити

Ботулинотерапия в МедикСити

Ботулинотерапия в МедикСити

Ботулинотерапия в МедикСити

Лікування гіпергідрозу ін’єкціями ботулотоксину

Препарати ботулінічного токсину типу А зарекомендували себе як ефективний засіб в боротьбі з гіпергідрозом.

Проблема підвищеної пітливості актуальна для людей самого різного віку. Постійно мокрі пахви і запах поту крім фізичних незручностей часто приносять і моральні страждання, породжені незручністю і комплексами. Не дивно, що для багатьох уколи від пітливості стали справжнім порятунком!

Механізм лікування гіпергідрозу досить простий: певна доза ботулотоксину при введенні в проблемну зону тимчасово блокує передачу нервових імпульсів до потових залоз, тим самим позбавляючи їх здатності продукувати рідину.

Якщо пацієнта турбує гіпергідроз пахв, робляться ін’єкції в пахви, якщо гіпергідроз ніг — в стопи.

Після лікування гіпергідрозу ботулотоксином процес вироблення поту в оброблених зонах припиняється на 6-8 місяців.

Показання до лікування гіпергідрозу уколами:

  • гіпергідроз пахв;
  • гипергидроз стоп;
  • гіпергідроз долонь.

До речі, міф про те, що пітливість може «взяти своє» на інших ділянках тіла, неспроможний: ін’єкції не викликають ніякого компенсаторного гіпергідрозу.

Визначити дозу препарату, щоб ефект уколів від пітливості ніг, пахв або долонь був оптимальним за тривалістю, може тільки косметолог!

Підготовка до ін’єкцій препаратів ботулотоксину

Консультація перед процедурою допомагає фахівцеві вивчити особливості шкіри пацієнта, оцінити ризики алергічних реакцій, розрахувати необхідну дозування ботулотоксину.

Під час процедури пацієнт лежить на кушетці або в кріслі.

Продезинфікувавши шкіру пацієнта спеціальним розчином, лікар розмічає точки введення препарату.

Оскільки міорелаксанти вводяться дуже тонкими голками, процедура зазвичай не викликає неприємних відчуттів і не вимагає знеболювання. Однак при необхідності використовується анестезуючий крем.

Після завершення лікувальних маніпуляцій шкіру пацієнта знову обробляють антисептиком.

Ефект застосування ботулотоксину можна побачити вже на 2-4 добу, однак повністю дію препарату виявиться після закінчення двох тижнів.

Після уколів краси пацієнту слід:

  • не торкатися до обробленої ділянки — 2 години;
  • не лягати і не нахилятися — 4 години;
  • виключити фізичні навантаження — 2 дні;
  • не відвідувати солярій, лазню, сауну — 2 тижні;
  • не зловживати спиртним — 2 тижні;
  • не брати лікарські препарати без погодження з лікарем;
  • прийти на профілактичний огляд через 14 днів.

Косметологія — одне з провідних напрямків клініки «МедікСіті». Наші висококваліфіковані фахівці працюють тільки з сертифікованими препаратами і вибирають найбезпечніші і дієві методики.

На нашому сайті ви можете вивчити відгуки про ботулінотерапіі і дізнатися вартість уколів краси і інших косметологічних процедур.

Компетентні співробітники нашого контакт-центру дадуть відповідь на всі ваші запитання за телефоном: +7 (495) 604-12-12.

Старіння організму супроводжується утворенням зморшок на обличчі, що є фізіологічним процесом. Але коли людина покривається зморшками у молодих людей. У таких випадках з’являється багато питань. Чому утворюються зморшки? З чим пов’язано їх рання поява? Чи можна уповільнити процес старіння і продовжити молодість?

Структура кожи

Шкірний покрив складається з трьох шарів:

  1. Епідерміс — поверхневий шар. Його покриває жирова змазка, що захищає шкіру від випаровування вологи, проникнення токсинів і інфікування. Епідермальний шар постійно оновлюються (протягом 10-30 днів). Омертвілі клітини злущуються і поступово заміщаються новими.
  2. Дерма — розташовується під епідермісом. Вона складається з переплетених між собою колагенових і еластинових волокон. Завдяки образующемуся каркасу шкірний покрив набуває еластичність і пружність.
  3. Підшкірна клітковина — формується з сполучної і жирової тканини. Розподіляється нерівномірно. Самий товстий шар підшкірної клітковини розташовується в зоні живота і стегон, найтонший — в області носа і статевих органів. На століттях його майже немає.

Класифікація зморшок

Методи боротьби зі старінням косметологи підбирають в залежності від типу зморшок і причин їх утворення.

За глибиною залягання зморшки поділяють на:

  • Поверхневі — мають вигляд тоненьких, слабо виражених ліній, які не виходять за межі епідермісу. Найчастіше вони утворюються в результаті зневоднення шкіри. Якщо наситити клітини водою, то незабаром зморшки починають розгладжуватися і безслідно зникають.
  • Серединні — борозенки більш помітні, проникають в дерму. З’являються при поглибленні поверхневих зморшок або в результаті руйнування колагенових волокон.
  • Глибокі — яскраво виражені і добре помітні. Зачіпають всі шари шкірного покриву. Основна причина — ослаблення м’язового тонусу, відвисання (птоз) тканин. До глибоким зморшкам належать носогубні складки.

За місцем розташування виділяють зморшки:

  • Лобові — виникають у людей з надмірно розвиненою мімікою. Чим яскравіше людина висловлює свої емоції, тим в більш ранньому віці утворюються складки.
  • Міжбровні — представлені вертикальними смужками. Вони короткі, але досить глибокі. Зазвичай стають помітними, коли людина проявляє роздратування, агресію, гнів.
  • Носогубні. Глибокі складки — результат відвисання і в’ялості шкіри. Дрібні зморшки — свідчення буркотливості, через що людина постійно перебуває в насуплених стані.
  • Периорбітальні (локалізуються навколо очей) — зазвичай утворюються внаслідок вікових змін. У молодих людей зморшки навколо очей з’являються через частого примруження.

Залежно від причини виникнення розрізняють зморшки:

  • Мімічні — формуються при інтенсивній міміці. Їх досить часто можна побачити на обличчях молоді. Спочатку з’являються майже непомітні поверхневі лінії. Поступово вони заглиблюються і трансформуються в глибокі борозни.
  • Вікові. Результат природних процесів, викликаних фізіологічним старінням. Перші зморшки можна помітити вже в 30-35-річному віці. Надалі зменшується концентрація колагену в шкірі, що провокує поглиблення складок. Вони стають більш помітними, поступово зливаються один з одним, збільшуючись в обсязі.

Основні причини виникнення

Відомо 8 основних причин утворення зморшок:

    1. Фізіологічне старіння. З віком істотно загальмовується процес вироблення колагену і еластину — речовин, що сприяють утриманню в шкірі вологи і збереження тургору, через що шкіра стає пружною і еластичною. Істотно погіршує ситуацію вплив зовнішнього середовища. Агресивні елементи, що надходять в атмосферу і воду, негативно впливають на шкіру, що сприяє старінню і в’ялості особи, провокує раннє старіння.
      1. Вплив сонячної радіації. Сонце життєво необхідно людині. Під впливом сонячних променів в організмі виробляється вітамін D, який бере участь у багатьох процесах життєдіяльності. Але в той же час ультрафіолет здатний пошкодити шкіру. Надмірне захоплення сонячними ваннами може стати причиною появи зморшок, гіперпігментації, веснянок, куперозной сітки на обличчі. Подібні естетичні проблеми з’являються через руйнування колагенових волокон, ДНК і міжклітинних структур. До того ж сонячне випромінювання знижує міцність кровоносних судин і сприяє синтезу патологічного еластину. В результаті шкіра втрачає вологу, стає в’ялою, покривається зморшками.
      2. Активна міміка. Надмірно інтенсивні руху мімічних м’язів сильно напружують тканини, не дозволяючи колагеновим волокнам підлаштуватися під міміку, через що вони поступово руйнуються. В результаті утворюються поверхневі зморшки, які поступово поглиблюються.
        1. Емоційні переживання. Через стрімке ритму сучасного життя людина постійно потрапляє в стресові ситуації, що підсилює вироблення глюкокортикоїдів і адреналіну. Ці речовини організм спрямовує до внутрішніх органів для забезпечення безперебійної роботи. При цьому шкіра починає відчувати дефіцит харчування, що призводить до втрати природного кольору і еластичності. Під впливом частих стресів і сильних переживань зморшки можуть з’явитися навіть в юному віці.
        2. Клімат і токсини. Несприятливий вплив на стан шкірного покриву роблять різкі погодні зміни. Також особа страждає при нестачі вологи, світла і тепла. Особливо швидко покриваються зморшками обличчя у людей, які часто подорожують по різних кліматичних поясів (наприклад, перелітають з помірного клімату в тропічний або субтропічний). Рано з’являються зморшки у людей, що живуть в областях, над якими розташовуються озонові діри, а також в забруднених промислових містах. Особливої шкоди завдають організму отрути, до яких належать алкоголь, нікотин і наркотичні речовини. Вони запускають руйнівний процес у всіх органах, включаючи і шкіру, що позначається не тільки на зовнішньому вигляді, але і призводить до істотного погіршення здоров’я.
          1. Вибір неправильної косметики. Багато жінок, побачивши на прилавку модну косметику (особливо в красивій упаковці), не можуть втриматися від покупки. При цьому вони не враховують тип своєї шкіри і не звертають уваги на властивості обраного продукту. А адже до складу будь-яких косметичних засобів входять складні хімічні речовини, дія яких спрямована на вирішення певних завдань на конкретному типі шкіри.
          2. Захворювання внутрішніх органів. Про міцне здоров’я свідчить природний колір обличчя. Якщо ж в організмі відбуваються патологічні процеси, які супроводжують будь-яку хворобу, то вони залишають сліди на зовнішності. Шкіра змінює колір, покривається плямами і зморшками, під очима утворюються синці. Саме особа, згідно з твердженнями лікарів, може повідомити про захворювання ендокринних залоз, легенів, печінки і нирок.
          1. Голодування і дієти. Тривалі голодування і жорсткі дієти, на які «жінки» сідають, щоб надати стрункість фігури, надають стресовий дію на організм, так як він не отримує достатньої кількості поживних речовин. Організм, щоб підтримати функціонування внутрішніх органів, використовує запаси, що містяться в підшкірній клітковині. В результаті шкіра починає страждати від обезводнення і нестачі харчування, через що вона втрачає пружність, покривається зморшками і набуває сіруватого відтінку.

          Як загальмувати старіння?

          З’ясувавши основні причини утворення зморшок, можна приступати до боротьби з ними. Але потрібно врахувати, що повністю позбутися від уже сформованих складок можна тільки за допомогою пластичної хірургії. Решта методики запобігають утворенню нових зморшок і роблять менш помітними старі (але не усувають їх).

          Ефективний спосіб зможе підібрати тільки косметолог, враховуючи тип шкіри і її стан, причини і глибину борозен, вік і індивідуальні особливості пацієнта, а також очікуваний результат.

          Найпоширенішими і результативними методами вважаються:

          • RF-ліфтинг. Підтягує шкіру і розгладжує глибокі вікові зморшки.
          • Контурна пластика. Косметолог підбирає гель в залежності від вираженості зморшок, що дозволяє домагатися бажаного ефекту.
          • Ботокс. Цей спосіб застосовують, якщо необхідно розгладити динамічні борозни.
          • Поверхневий пілінг. Відлущує ороговілий шар шкірного покриву і розрівнює поверхневі зморшки, що виникли через потовщення епідермісу.
          • Біоревіталізація. Ін’єкційним шляхом в шкіру вводять гіалуронову кислоту, що володіє чудовими зволожуючими властивостями завдяки здатності утримувати воду. Тому після процедури клітини шкіри насичуються вологою, а зморшки, що утворилися внаслідок зневоднення, стають майже непомітними.
          • Мезотерапія. За допомогою ін’єкцій в шкіру вводять ті компоненти, в яких вона відчуває потребу.

          Якщо ви хочете позбутися від зморшок, то спочатку переглянете свій спосіб життя і раціон харчування. Киньте палити і відмовтеся від спиртних напоїв, включіть в меню побільше свіжих овочів і фруктів. Ваш організм (в тому числі і шкіра), повинен бути забезпечений усіма необхідними йому вітамінами і мінералами.

          Точені риси обличчя і підтягнута шкіра — бажання жінок будь-якого віку. Особливе занепокоєння приносять вікові зміни в нижній частині обличчя, пов’язані зі старінням — «брилі». Для їх корекції використовуються різні методи, що володіють різним механізмом дії і ефектом. Розберемося, як визначитися з вибором способу корекції овалу обличчя або підтяжки, і від чого буде залежати результат.

          Київ, вул. Пресненський Вал, д. 14, стр. 3. Район ЦАО, 5 хвилин від метро «вулиця 1905 року» Схема проїзду

          Чому утворюються «брилі»?

          З плином часу шкіра втрачає властивості, характерні молодому організму. Старіння супроводжується втратою еластичності, що призводить до появи низки вікових змін: зморшки, обвисання шкіри, судинні та пігментні плями.

          Зміни стосуються не тільки шкіри, але і жирових відкладень, розташованих під нею. Підшкірно-жирова клітковина в області вилиць значно атрофується, а в області щік і підборіддя — навпаки, стає більше. Ці процеси призводять до зміщення тканин в нижні відділи особи і обвисання шкіри. При цьому стають вираженими носогубні складки і з’являються брилі — навислі м’які тканини з боків від щелепи.

          Методи корекції овалу обличчя

          Сучасна косметологія і пластична хірургія пропонує безліч варіантів корекції вікових змін, в тому числі і брилів:

          • Введення препаратів на основі ботулотоксину.
          • Ультразвуковий ліфтинг.
          • Контурна пластика філлерамі.
          • Різні види пластичних операцій.
          • Підйом нитки.
          • Липолитики.

          Не всі методи мають однаковою ефективністю і застосовні для кожного пацієнта. Хірургічна корекція має хороші результати, але використовується обмежено через післяопераційних ризиків і тривалого відновлення. Філлери додають обсягу, але не підходять пацієнтам з достатньою кількістю власної жирової клітковини, т. К. Результатом процедури буде неприродна одутлість особи. Ботулінотерапія впливає на м’язові тканини, сприяє розгладженню зморшок, але не робить дії на причину обвисання.

          Доступними й ефективними методами в даному випадку є Стек гілок ліфтинг і застосування ліполітікі. Вони впливають на основну ланку вікових змін — підшкірні жирові відкладення. Методи поєднують в собі безпеку і хороший косметичний результат.

          Як працює Стек гілок ліфтинг?

          • Перемістити підшкірний жир і зафіксувати його в потрібному місці.
          • Сформувати додатковий каркас, що перешкоджає обвисання м’яких тканин.
          • Стимулювати утворення колагену.
          • Усунути в’ялість шкіри і підвищити її еластичність.
          • Поліпшити загальний стан шкірних покривів.

          Не всі нитки мають ефект ліфтингу. Деякі виконують тільки каркасну функцію. На результат впливає безліч факторів: матеріал, склад, глибина установки, первісний стан шкірних покривів.

          На підсумковий результат впливає і поверхню нитки: гладка, з шипами або насічками. Рівна текстура нитки не дозволяє підтягнути шкіру і зафіксувати її, тому після процедури нитки «сповзають» з місця установки, і ліфтинговий ефект швидко втрачається. Найкраще підійдуть для підтяжки нитки з насічками. Вони добре фіксуються в тканинах на тривалий час і піднімають їх.

          При Нитяні лифтинге можливо кілька варіантів корекції. Вибір методу залежить від ступеня вираженості вікових змін і опущення м’яких тканин.

          Перший варіант підходить для пацієнтів у віці 30-40 років з початковими віковими змінами шкіри. Він застосовується для незначної корекції овалу обличчя і усунення початкових ознак старіння. Для цього зазвичай використовується невелика кількість ниток (2-4), підтягують проблемні зони. Не підходить цей варіант для пацієнтів з вираженою підшкірно-жирової клітковиною через неможливість ниток утримати тканини.

          Другий спосіб Нитяні ліфтингу використовується у пацієнтів 40-50 років зі значними ознаками старіння, але без виражених жирових відкладень. Типові скарги пацієнтів — поява брилів, вираженість носогубних складок і загальна в’ялість шкіри. Для корекції вікових змін лікар використовує велику кількість ниток (від 3 з кожного боку).

          Третій варіант застосуємо для пацієнтів старше 50-55 років або в разі великої кількості підшкірно-жирової клітковини. Мета процедури — міцно зафіксувати м’які тканини і запобігти їх подальше опущення. Лікар може використовувати до 10 ниток або більше. Ефект від цього варіанту корекції найтриваліший.

          Ліполітікі для підтяжки обличчя

          Ліполітікі — це група засобів, що руйнують жирові тканини в місці введення. Виникає розумне питання: з віком і так відбувається атрофія жирової тканини у верхній частині особи, навіщо потрібно додатково використовувати ці препарати?

          Справа в тому, що на відміну від філерів, ліполітікі допомагають придбати молодий овал обличчя не за допомогою додаткових обсягів, а навпаки, зменшуючи проблемні зони. Вони вводяться тільки в зони з надмірною підшкірно-жирової клітковиною. Вибір місця ін’єкції здійснюється після огляду пацієнта. Процедура передбачає введення кошти тонкими голками. Як правило, уколи роблять в області підборіддя, нижньої щелепи і щік. Жирова тканина при цьому розпадається на природні компоненти, які потім утилізуються організмом.

          Як вибрати оптимальний метод?

          Вибір способу корекції залежить від безлічі факторів: віку пацієнта і його побажань, стану і особливостей шкірних покривів, супутніх захворювань. Самостійно визначитися зі способом підтяжки важко.

          Безумовно, кожен пацієнт має свої переваги, але вибрати метод корекції слід тільки після консультації з лікарем-косметологом. Фахівець може оцінити фактори ризику і стан шкіри, спрогнозувати результат і тривалість ефекту від тієї чи іншої процедури. Запишіться на консультацію за телефоном: +7 (495) 308-39-92 .

          Наш косметолог

          Олена Миколаївна Токарєва Лікар-дерматовенеролог, косметолог Стаж: 24 року телефон для запису: 8 (495) 308-39-92

          • Діагностика і лікування шкірних і венеричних захворювань
          • Видалення родимок, кондилом та інших новоутворень шкіри
          • Ін’єкційна контурна пластика обличчя, мезотерапія, ботулінотерапія
          • Безопераційна ринопластика, корекція зморшок

          Записатися на консультацію На консультацію до лікаря ви можете записатися по телефону: +7 (495) 308-39-92

          Схема проезда

          ціни

          найменування послугиЦіна, грн.
          Корекція овалу обличчя нитками (необхідна попередня консультація косметолога)10000
          Корекція овалу обличчя ліполітікі (необхідна попередня консультація косметолога)10000
          Підйом нитки
          «Lead Fine Lift», особа, 1 нитка моно800
          Мезоніті BIO S LINE лінійні, 1 нитка700

          Відгуки Марія Чудово. Олена Миколаївна зрозуміло і ясно пояснює, послуги не нав’язує, ввічлива і компетентна — всі проблеми зі шкірою пройшли. Марина Чудовий доктор і абсолютно прекрасна людина. Ми дуже задоволені. Професійний лікар! Молодець! Олександра Олена Миколаївна Токарева дуже хороший косметолог, якого сміливо рекомендую подругам! Дуже рада. що потрапила до неї.

          Носогубні складки — це виражені лінії, які з’єднують крила носа і куточки губ. Вони з’являються з-за генетичної схильності, вікових змін, активної міміки та інших факторів. Глибокі носогубні складки підкреслюють вік, через них обличчя виглядає втомленим і похмурим. Вирішити цю естетичну проблему допомагає контурна пластика. Уколи філерів заповнюють обсяг підшкірних тканин, розгладжують зморшки і коригують інші дефекти в носо-губної області.

          Лікарі «Міжнародного центру охорони здоров’я» успішно використовують потенціал контурної пластики вже більше 10 років, тому можуть забезпечити пацієнтам природний результат і безпеку процедури. Фахівці центру добре знають, чим відрізняються філери різних брендів і завжди рекомендують препарати, які відповідає віку, анатомії і естетичним очікуванням пацієнтів.

          (Н2) Корекція носогубних складок філлерамі

          Процедура ефективно розгладжує складки, відновлює нормальний обсяг тканин, дозволяє коригувати риси обличчя, наприклад, усувати асиметрію та інші дефекти. Філлери останнього покоління, які використовують наші лікарі, дають додатковий терапевтичний ефект на клітинному рівні. У зоні введення поліпшується обмін речовин, збільшується вміст вологи, знижується в’ялість шкіри.

          Переваги контурної пластики носогубних складок:

          • мала травматичність — наповнювачі вводяться через невеликі проколи;
          • результат видно відразу після процедури;
          • корекція займає менше години;
          • за один сеанс можна позбутися від носогубних складок, зморшок на лобі і інших естетичних проблем;
          • мінімальний дискомфорт під час процедури і на етапі відновлення.

          Результат контурної пластики зберігається в середньому 6-12 місяців, а іноді й довше. Це залежить від використовуваного препарату, метаболізму пацієнта і інших чинників.

          Корекції для різного віку

          За контурній пластикою носогубних складок можна звернутися навіть в 20 років, якщо є генетична схильність до проблеми. Після 30 років контурна пластика рекомендується майже всім людям, щоб прибрати вікові зміни в носо-губної області.

          Основні етапи процедури контурної пластики

          Перед ін’єкціями лікар оглядає зону, опитує пацієнта, оцінює його здоров’я і підбирає препарат. На цьому етапі можуть призначати аналізи, щоб переконатися у відсутності протипоказань.

          Сама процедура займає менше години. Носогубну область обробляють антисептиком і знеболюють, потім лікар робить ін’єкції. Доктора нашого центру мають великий практичний досвід роботи з філлерамі різних брендів, тому можуть точно розрахувати оптимальний обсяг і місця введення. Завдяки цьому наповнювач рівномірно розподіляється під шкірою, а результат виглядає природно.

          Відновлення після введення філерів в носогубні складки

          Після процедури в області ін’єкцій можуть спостерігатися невеликі почервоніння, набряк або хворобливість, іноді вони зберігаються протягом дня. Заповнення обсягу тканин відбувається відразу, але повністю результат буде видно тільки через кілька днів. У перші дні потрібно доглядати за місцями уколів, можна активно використовувати міміку, натискати або мочити носогубную зону. Протягом тижня не варто займатися спортом, ходити на масаж або в сауну.

          (Н2) Вибір філлера для корекції

          Лікарі нашого центру працюють більш ніж з 14 видами філерів останнього покоління на основі гіалуронової кислоти або інших компонентів. Завдяки великому вибору наповнювачів, доктора можуть підібрати препарат з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнтів і їх побажань до результатів.

          Філлери для носогубних складок на основі гіалуронової кислоти

          Гелеві наповнювачі відновлюють обсяг тканин і утримують вологу, завдяки чому носогубні складки розгладжуються, а шкіра якісно покращує свій зовнішній вигляд. Такі філери повністю гіпоалергенні, тому що виготовлені з речовин нетваринного походження. Через певний час вони Біодеградуючі і повністю виводяться з організму.

          У нашому центрі використовують гіалуронові препарати провідних брендів:

          Yvoire. Доступні за ціною філери для різних видів корекції, наприклад, Yvoire Класик добре усуває глибокі складки, а Yvoire контур заповнює великі обсяги тканин;

          Belotero. Лінійка містить не тільки гіалуронову кислоту, а й додатковий фосфатний компонент. Її рекомендують пацієнтам, яким потрібно поліпшити стан шкіри, т. К. Наповнювач підтримує оптимальний PH шкіри;

          Stylage. Ці філери оптимальні для людей, схильних до запалень. До їх складу входить манітол, цей компонент зменшує почервоніння і набрякання тканин;

          IAL. Філлери цього бренду містять гіалуронову кислоту без молекулярних зв’язків, яка бореться не тільки зі зморшками, але і з фотостарінням і млявістю шкіри.

          Filorga Х-НА Volume. Засіб призначений для динамічної корекції, т. Е. Одночасної роботи зі зморшками різної глибини;

          Surgiderm. Ці препарати мають бездоганний рівень очищення і є одними з найбільш пластичних, тому добре підходять для складної контурної пластики.

          Філлери без гіалуронової кислоти для корекції носо-губних складок

          Хороші практичні результати лікарі центру отримали після застосування препаратів бренду Radiesse на основі гідроксиапатиту кальцію. Вони заповнюють обсяг, стимулюють вироблення власної гіалуронової кислоти і дають пролонгований ефект — результат процедури зберігається до 20 місяців.

          Протипоказання

          Контурну пластику не роблять, якщо в зоні корекції встановлені постійні наповнювачі. Протипоказаннями є запалення в зоні уколів і шкірні захворювання в гострій фазі, загальний хворобливий стан і онкологічні патології Процедуру не рекомендують вагітним і годуючим жінкам.

          Ботулінотерапія — оперативний спосіб усунення мімічних зморшок і лікування гіпергідрозу.

          Індивідуальна консультація Ціни

          Найменування процедуриЦіна, грн.)
          Ботулінотерапія. Препарати: Ботокс, Диспорт, Ксеомінвід 150 за одиницю
          Консультація косметолога первинна1 600
          Консультація лікаря-косметолога повторна650
          Консультация кандидата медицинских наук2 600
          Консультация врача-дерматокосметолога1 800
          Процедура, спрямована на зменшення спастики (Ботокс — 1 ОД)390
          Процедура, спрямована на зменшення спастики (Диспорт — 1 ОД)150
          Процедура, спрямована на зменшення спастики (Ксеомін — 1 ОД)350

          Наші фахівці Аванесянц Софія Ігорівна Лікар-косметолог Андриянова Ольга Олексіївна Лікар-косметолог Лікар-дерматолог Спеціаліст по корекції фігури Капошко Олена Василівна Лікар-косметолог Лікар-дерматолог Лікар-мікології Машутікова (Горюнова) Надія Сергіївна Лікар-косметолог Лікар-трихолог Осепян Христина Валеріївна Лікар косметолог Лікар-трихолог Пащенко Катерина Юріївна Лікар-косметолог Лікар-дерматолог Лікар-трихолог Черниш Катерина Володимирівна Лікар-косметолог Записатися на прийом

          Скільки одиниць Ботокса потрібно для корекції проблемних зон особи

          Ботокс є, мабуть, самим популярним ін’єкційним препаратом у сучасній естетичній косметології. Його називають «уколом краси», використовуючи в якості швидкого та дієвого способу безоперационной корекції зморшок на обличчі. Природність і тривалість отримуваного результату багато в чому залежить від правильного визначення косметологом, скільки одиниць Ботокса потрібно ввести в конкретному випадку.

          Що таке Ботокс

          Ботокс (Botox) – оригінальний ін’єкційний препарат ботулотоксину А, що випускається американською фармацевтичною компанією Allergan». Це ім’я стало майже прозивним. Його нерідко використовують як узагальнюючий термін для всіх видів ботулинотерапии. Загальновизнаним стало та визначення «Ботокс-ефект», коли дія препарату використовують як еталон при описі результативності розгладження зморшок різними неін’єкційними засобами (кремами, сироватками, масками).

          Це призводить до деякої плутанини в думках споживачів послуги естетичної ботулинотерапии. Звертаючись до косметолога з проханням про введення Ботокса, клієнти нерідко дивуються при реченні їм інших засобів з подібним ефектом. Адже в даний час випускаються і препарати-генерики (аналоги). Це Диспорт, Ксеомин, Релатокс, Лантокс і деякі інші. Але оригінальним препаратом, що слугує еталоном для оцінки ефекту з’явилися пізніше дженериків, є тільки Ботокс.

          Права на дистрибуцію були придбані компанією Аллерган у 1988 році. Тоді препарат ще називався «Oculinum». У 1991 року після етапу клінічних досліджень він пройшов сертифікацію і став активно використовуватися в естетичній і хірургічної дерматокосметології, неврології та деяких інших галузях медицини. Саме тоді і з’явилося офіційне оригінальна назва «Ботокс» («Botox»). Його дозування визначається в одиницях.

          Ботулотоксин – отрута, що став ліками

          Ботулотоксин відноситься до групи найсильніших отрут органічного походження. Він продукується аеробної бактерією Clostridium botulinum і відповідальний за розвиток ключових загрозливих для життя симптомів при ботулізмі. Це нейротоксин, причому переважно діє на рівні мотонейронів і периферичних синапсів. Для внутрішніх паренхіматозних органів він не небезпечний.

          Викликається ботулотоксином тимчасовий локальний периферичний параліч – унікальне явище. Спочатку це речовина стали впроваджувати в офтальмологічну практику. У грудні 1989 року ботулотоксин (у вигляді препарату «Oculinum») отримав дозвіл FDA на використання в лікуванні особового гемиспазма, косоокості і блефароспазму. У подальшому його стали застосовувати і для корекції спастичних паралічів кінцівок, кривошиї та інших дистонії. Ці показання для ботулинотерапии актуальні і в даний час.

          У 1982 році подружжя-лікарі Каррутерс звернули увагу на розгладження периорбітальных зморшок у їхніх пацієнтів, які отримують ботулінотерапію з приводу блефароспазму або косоокості. Вони стали намагатися використовувати цей ефект, що і стало основою для ін’єкційної естетичної дерматокосметології. Але лише в 2002 році FDA сертифікувала Ботокс як препарату для корекції мімічних зморшок. У РФ він в такій якості дозволено з 2008 року, а з 2004 року використовувався лише за неврологічним показаннями.

          За темою: Кислотний пілінг для обличчя: про види впливу і кислотах у подробицях

          Механізм дії Ботокса

          Ботулотоксин погано проникає через гематоенцефалічний бар’єр, практично не схильний до дифузії після внутрішньом’язового введення і здатний утворювати міцні зв’язки всередині клітин. А вільні молекули швидко метаболізуються з утворенням нетоксичних більш простих сполук, які виводяться нирками. Так що основні ефекти розвиваються в місці внутрішньом’язового введення препарату.

          Механізм дії Ботокса включає кілька ключових моментів:

          • Специфічне зв’язування молекул ботулотоксину з пресинаптичними мембранами клітин-мішеней в зоні введення препарату. Цей процес займає близько 30 хвилин і є незворотнім.
          • Проникнення молекул через мембрану шляхом эндоцитоза.
          • Активація легкої ланцюга молекули ботулотоксину, виступає в ролі Zn-залежної протеази. Завдяки цьому відбувається виборче розщеплення певного білка (SNAP-25), який відповідає за экзоцитоз синтезуються в клітині молекул ацетилхоліну та виведення їх у синаптичну щілину.
          • Блокада ацетилхолін-опосередкованої синаптичної передачі, що призводить до стійкої периферичної хемоденервации м’язових волокон у місці введення Ботокса.

          В результаті такої хімічної денервації розвивається периферичний млявий частковий парез. Він зумовлений не тільки інгібуванням функціонування нервово-м’язових синапсів, але і вторинним гальмуванням активності гамма-мотонейронів спинного мозку. Такий ефект пояснюється суттєвим зниженням кількості нервових імпульсів від блокованих Ботоксом м’язів.

          Але цей парез є оборотним. Відновлення м’язової активності пов’язане з реиннервацией – освітою колатералей у термінальних нервових закінчень і відновленням об’єму ацетилхоліну. Цей процес займає в середньому 4-6 місяців, після чого потрібна нова ін’єкція для досягнення необхідного ефекту.

          Від чого залежить результат ботулинотерапии

          Одержуваний після ін’єкції Ботокса ефект залежить від кількох факторів:

          • правильне розведення препарату для досягнення розчинів стандартизованих концентрацій;
          • дотримання правил і термінів зберігання приготовленого препарату;
          • грамотна техніка ін’єкцій, правильне визначення місць для вкола;
          • адекватний підбір дози (скільки одиниць Ботокса колють сумарно і в кожній точці вводу);
          • кількість попередніх ін’єкцій ботулотоксину;
          • якість і глибина зморшок, вираженість фотостаріння шкіри;
          • зона, в якій проводять корекцію.

          За темою: Мезотерапія для схуднення та від целюліту – рішення проблем одним махом

          Ін’єкційну ботулінотерапію мімічних зморшок може проводити тільки дерматокосметолог, пройшов необхідне навчання і володіє відповідним сертифікатом.

          Визначення необхідної дози – ключовий момент, який багато в чому визначає результат процедури. Введення надлишкової кількості одиниць загрожує отриманням маскообразное особи, асиметрії, птозу та інших небажаних наслідків. А використання занадто малої дози не дасть належного ефекту. Кількість одиниць Ботокса впливає і на вартість процедури.

          Читайте також: Побічний ефект ботулинотерапии

          Так скільки одиниць Ботокса потрібно на обличчя?

          Одна одиниця Ботокса – скільки це? Багато чи мало? Як фахівець визначає необхідну кількість? Процедура проводиться тільки після огляду, під час якого оцінюється сила мімічних м’язів, вираженість зморшок і їх симетричність.

          Загальноприйнятою вважається рекомендація, згідно якої загальна допустима доза на все обличчя дорівнює повній кількості років пацієнта. Тобто 35-річній жінці можна вводити до 35 одиниць, а 50-літній – до 50. В залежності від потреб ця кількість розподіляється за зон, у кожній з яких є кілька точок для введення препарату. При цьому, якщо у пацієнта немає неврологічно обумовленої асиметрії особи, Ботокс розподіляють рівномірно на обидві сторони. І найчастіше основна кількість препарату припадає на лоб і очі.

          Середні дози, які використовуються в дерматокосметології, складають:

          • на лоб для корекції горизонтальних зморшок (лоба Сократа) від 10 до 30 одиниць;
          • на міжбрів’я для усунення вертикальних зморшок (поперечних заломів) 10-25 одиниць;
          • на перенісся, зону носа 5-10 одиниць;
          • на брови (для їх підіймання, часто поєднують з корекцією межбровных зморшок) 5-10 одиниць;
          • на губи для візуального збільшення їх обсягу і усунення так званих кісетний зморшок 5-6 одиниць;
          • на очі з метою корекції «гусячих лапок» в зовнішніх кутах сумарно (на обидва ока) до 30 одиниць;
          • на підборіддя – до 6 одиниць;
          • на носогубні складки, в основному для підіймання куточків рота, використовується рідко, максимально допустима сумарна кількість становить 6 одиниць.

          При необхідності препарат може бути використаний і для корекції зморшок на передній і бічних поверхнях шиї. При цьому сумарно може бути введено не більше 50 одиниць Ботокса.

          Додаткові косметичні можливості

          Ботокс використовується не тільки для корекції зморшок в певній зоні. Його застосовують також для вирішення досить складних завдань.

          Наприклад, затребуваною процедурою є так званий Ботокс-ліфтинг. При цьому за допомогою препарату блокують роботу одних м’язів (відповідальних за опускання певної галузі) і збереженням активності їх антагоністів (піднімають цю ж область). Це дозволяє не тільки дієво згладжувати зморшки, але і коректувати вікову деформацію особи. Така процедура вимагає від фахівця ретельного визначення схеми введення препарату, тому довіряти варто тільки лікарям з достатнім досвідом роботи у сфері ботулинотерапии.

          За темою: Філлери на основі колагену – ін’єкції краси і молодості

          Ботокс використовується і для корекції особових асиметрій. З його допомогою можна частково скорегувати наслідки різних неврологічних розладів центрального або периферичного походження. Наприклад, грамотно проведені ін’єкції ботулотоксину в 2-4 одиниці дозволяють усунути різницю стояння брів і кутів рота, ширина очних щілин (навіть при наявності птозу). Звичайно, результат процедури залежатиме від вираженості косметичного дефекту. До того ж за такі безопераційні корекції беруться далеко не всі фахівці.

          • Лікування гіпергідрозу ботулотоксином
          • Ін’єкції Ботоксу в губи

          Що важливо знати

          Ботулінотерапія – аж ніяк не втрачає актуальності напрямок естетичної дерматокосметології. Для її проведення можуть бути використані різні препарати. І оригінальним і найбільш дослідженим з них є Ботокс. Нерідко спочатку пацієнтам роблять ін’єкції саме їм, в подальшому перевага надається засобам-аналогам. Це вимагає особливої уваги від косметолога для перерахунку необхідної дози препарату. Адже для досягнення подібного ефекту потрібна різна кількість одиниць оригінального препарату і його дженерика. До того ж з часом можливе зниження ефективності процедури з скороченням проміжку між поддерживащими ін’єкціями.

          У незначної кількості пацієнтів введення Ботокса призводить до вироблення антитіл на ботулотоксин. Це може стати причиною розвитку алергічних реакцій у вигляді висипу, набряку тканин, шкірного свербежу. Крім того, близько 1% людей можуть зіткнутися з індивідуальною нечутливістю до препарату, що призведе до низької ефективності процедури і створить ризик для досягнення передозування.

          Схожі записи:

          Розділи сайту

          • COVID-19 (3)
          • Алергія (5)
          • Аналізи (149)
          • Бактеріологія (431)
            • Гонококи (5)
            • Диплококи (5)
            • Клебсієлла (24)
            • Лептоспіроз (9)
            • Стафілококи (78)
            • Стрептококи (26)
            • Трихомоніаз (41)
            • Уреаплазма (58)
            • Хламідії (69)
            • Аборт (31)
            • Вагітність (94)
            • Захворювання (1 189)
              • ЗПСШ (20)
              • Молочниця (71)
              • Цистит (37)
              • Герпес (175)
              • Гіпергідроз (168)
              • Грибок (159)
              • Зморшки (236)
              • Пітниця (17)
              • Попрілість (29)
              • Препарати (374)
              • Аналізи (28)
              • Гормони (255)
              • Цукровий діабет (183)
              • Щитовидна залоза (307)
              • Дихальні захворювання (4)
              • Захворювання очей (1)
              • Захворювання ротової полості (2)
              • Захворювання шкіри (2)
              • Паразити і інфекції (13)
              • Про вітаміни (1)
              • Про харчування (1)
              • Сердечні захворювання (1)
              • Травми і переломи (4)
              • Дитячі (27)
              • Діагностика (11)
              • Жіночі (36)
              • Лікування (84)
              • Чоловічі (13)
              • Тромбоз (190)
              • Аскариди (48)
              • Глисти (589)
              • Гострики (49)
              • Діагностика (36)
              • Лікування (81)
              • Лямблії (79)
              • Очищення (56)
              • Препарати (322)
              • Рецепти (1 443)
              • Спина (506)

              Докладніше про ботокс для обличчя

              Ботокс – це вид косметологічної процедури, коли під шкіру вводяться ін’єкції спеціального нейротоксину – препарату, що має природну основу, метою якого є паралізація нейронних зв’язків, що призводить до розслаблення м’язів та розгладжування зморшок. Діюча речовина називається ботулінічним токсином (від назви бактерії, якою він виробляється), звідси і назва процедури “ботокс”.

              • це найпопулярніша нехірургічна косметологічна процедура, яка щорічно проводиться понад 6 мільйонів ін’єкцій;
              • у медицині ботокс використовується для лікування косоокості, підвищеної пітливості, мігрені, м’язових розладів та ін.;
              • Ботулінічний токсин – це отрута, але введення малих доз не чинить негативних наслідків.

              Ботокс для обличчя у косметології має показання до застосування. До них можна віднести:

              1. Яскраво виражені мімічні зморшки;
              2. Зменшення провисаючих ділянок шкіри (часто торкнулися щоки та підборіддя);
              3. Виправлення контурів особи;
              4. Корекція лицевої асиметрії.

              Як і будь-які уколи, ін’єкції ботокса болючі, але голки, що використовуються, дуже тонкі, тому больові відчуття мінімальні. Область особи може бути оброблена місцевим кремом, що анестезує.

              Процедура ін’єкцій зазвичай займає від 10 до 30 хвилин, результату не варто чекати відразу, оскільки потрібно від 2 до 4 діб для прикріплення активної речовини препарату до закінчення нерва. Максимальний ефект зазвичай настає приблизно через 2 тижні.

              Ботокс у лоб застосовується для розгладження двох видів складок:

              • глабеллярних ліній, які є вертикальними «зморшками похмурого погляду», що виявляються між бровами. Утворюються ці складки, коли людина хмуриться. Для лікування глабеллярних ліній більшість косметологів використовує близько 20-25 одиниць ботоксу: це може бути 5 уколів V-подібної форми між бровами, або 3 ін’єкції в центральні точки. Конкретні місця уколів вибирає лікар, проводячи перед процедурою ботоксу спеціальний аналіз відгуку м’язів обличчя;
              • горизонтальні зморшки. Корекція відбувається за рахунок розслаблення переднього м’яза, що відповідає за активність брів. Під час процедури вводять до 30 одиниць ботоксу в 5-10 різних точок чола. Ін’єкції вводять у М-подібній формі на відстані приблизно 1,5-2 см один від одного. Точні місця залежать від розміру чола та розподілу активності ділянок переднього м’яза.

              Ботокс у губи може забезпечити кілька косметичних покращень:

              • мінімізація складок в області верхньої та нижньої губ;
              • зміна «напряму» куточків рота;
              • розгладжування ліній, що йдуть від куточків рота;

              Вартість процедури ін’єкцій ботоксу залежить від ціни препарату, кількості введених одиниць, кваліфікації спеціаліста, регіону. Ін’єкції ботоксу, ціна на які сильно занижена, повинні насторожити – швидше за все, використовується неякісний розчин.

              Ін’єкції якісного препарату, наприклад, ботокс Hutox, як правило, добре переносяться. Дуже рідко проявляється генетична схильність до вироблення антитіл – тоді процедура не дасть бажаного ефекту.

              Не варто вдаватися до уколів при запальних процесах, вагітності, алергічних реакціях та ін.

              Результат зберігається загалом 6-8 місяців, потім, за бажання, уколи можна повторити.

              Відповідаючи на запитання, що хвилює багатьох, які збираються вдатися до цієї послуги, «Ботокс — що це: отрута чи уколи краси?», важливо зауважити, що безпека ботоксу доведена медичними дослідженнями та при коректному використанні, допоможе зберегти красу та молодість без шкоди здоров’ю.

Про автора

admin administrator