У чому різниця junior та middle

Авторadmin

У чому різниця junior та middle

Позиції джуніора (молодшого розробника), мідла (розробника середнього рівня) і сеньйора (просунутого розробника) не мають нічого спільного з віком і досвідом – джуніор може бути старшим сеньйора, а мідл може займатися програмуванням довше нього.

Як історична категорія, соціальний стан — феодальний власник землі, котрий віддавав частину своїх земель із селянами іншому, дрібнішому феодалові, за службу. Синонім — «сюзерен»; антонім — «васал».

Програмісти поділяються на три види:

  • Системні програмісти
  • Прикладні програмісти
  • Веб-програмісти

Middle (мідл) Мідл — це розробник середнього рівня, який має більше практичного досвіду, ніж джуніор: від 2 до 4 років комерційного досвіду в залежності від того, як швидко ви зможете набратися необхідних навичок і знань.

Уміння junior Java-програміста Junior Java-програміст повинен мати базові знання Java Core та алгоритмів. Він також має вміти працювати з базами даних і знати основи фреймворків. Для успішної кар'єри Java-програміста, junior розробник повинен постійно покращувати свої знання та вміння.





Junior Це наступна після інтернатури ланка ієрархії посад в ІТ. І вона, без перебільшень, буде найскладнішою, якщо ви покинули стажування, а потім через деякий час вирішили повернутися до індустрії. Щоб влаштуватись на посаду Junior-спеціаліста без стажування, потрібно мати …

Про автора

admin administrator