Як часто міняти Долфін

Авторadmin

Як часто міняти Долфін

Інструкція по застосуванню препарату Долфін для дорослих і дітей

Виробник Долфін випускає різні набори, які відрізняються згідно віковій групі пацієнтів. Існують дитячі та дорослі набори. В комплекті Долфін присутній інгалятор назальний, а також рослинно-мінеральне засіб, розфасовану у пакети з різною масою – 1г і 2 р.

Препарат потрібно застосовувати до використання інших лікарських засобів, призначених для місцевого нанесення. Долфін відноситься до гігієнічних засобів, яка сприяє усуненню кірок в носових каналах та інших забруднень, що дозволяє іншим назальним медикаментів діяти більш ефективно – терапевтичну дію від їх застосування настає більш швидко.

Поєднується з усіма засобами для інтраназального застосування і фізіотерапевтичними процедурами.

В набір для дорослих входить:- флакон-іригатор об’ємом 240 мл;- ендоназальна насадка;- мінерально-рослинний засіб «Долфін» (пакетики по 30 штук по 2 г).

В набір для дітей від 4 до 12 років входить:- флакон-іригатора об’ємом 120 мл;- ендоназальна насадка;- мінерально-рослинний засіб «Долфін» (пакетики по 30 штук по 1 г).

у комплекті з м’яким флаконом-іригатором об’ємом 240 мл; ендоназальної насадкою і мінерально-рослинним засобом «DOLPHIN» (в пакетиках по 30 шт.); в картонній коробці 1 комплект.

Лікарі рекомендують робити промивання 1-2 рази в день. У деяких випадках спеціаліст збільшують кількість зрошень, виходячи із суб’єктивних особливостей пацієнта і характеру патології (при і гнійному хронічному риніті). Як правило, період терапії становить 1-2 тижні.

Чим промивати ніс у домашніх умовах при закладеності, підкаже дана посилання.

Що стосується того, скільки разів на день робити зрошення носових пазух при гаймориті, то зазвичай призначають три процедури в день. Не рекомендується збільшувати кількість маніпуляцій щоб уникнути виникнення сухості слизових оболонок носа. При гаймориті схема терапії аналогічна, як і при риніті.

Фармакологічні властивості

Долфін відноситься до категорії противірусних та антимікробних медикаментів. Препарат ліквідує мікроби і віруси, які присутні на слизових оболонках носоглотки і перешкоджають процесу їх розмноження, таким чином розвиток захворювання припиняється.

Терапевтичний ефект може відзначатися безпосередньо після 1 застосування медикаментозного засобу. Регулярне застосування Долфіну веде до усунення закладеності носа, нежитю і відчуття першіння в горлі. Цей фармакологічний склад швидко нівелює набряки і ліквідує хвороботворну слиз.

Препарат заснований на суміші, яка після додавання рідини стає розчином, що мають близьке будова з фізіологічними рідинами. Терапевтичний ефект препарату ґрунтується на корисних властивостях складових мінералів і екстрактів лікарських рослин.

Натрію хлорид, йод і екстракт шипшини є антисептичними речовинами. Ці мікроелементи також надають стимулюючий вплив на процес вироблення захисного слизу. Крім зазначеного, лікарський склад характеризується властивостями, посилюють природні регенеративні механізми. За рахунок екстракту солодки спостерігається антиалергічний ефект.

Промивання носових ходів Долфином гарантує видалення патогенів, які провокують запальні процеси, а також знижує набряклість, відновлює прохідність каналів носа і підвищує відтік слизу і гною з навколоносових пазух, що нівелює ймовірність виникнення отиту.

    Ліки Долфін вважається противірусну і антибактеріальним засобом. Його функція полягає в постановці бар’єру на шляху поширення і розвитку патогенної флори з верхніх дихальних шляхів у нижні. Результат стає видно вже на початковому етапі лікування. Своєчасне та системне прийняття медикаменту усуває симптоми риніту і неприємні відчуття в області голосових зв’язок, видаляє уражену патогенами мокротиння і знімає набряклість.

Комбінований препарат містить у формулі рослинні екстракти і мінеральні добавки. В результаті при розчиненні утворюється емульсія, яка близька за складом до фізіологічних рідких середовищ. Натрієва сіль соляної кислоти, відома більше під назвою кухонна сіль, разом з витягом з шипшини і йодом являє собою антисептичний конгломерат, який знешкоджує численні групи патогенів.

Экстрагирующее речовина, виділена з солодки, крім протекторної функції, виконує завдання антиаллергена. Мінеральні компоненти, складові мікродози, сприяють стимуляції захисного шару на питуитарной поверхні у вигляді слизу, яка абсорбує на себе всі збудники.

В результаті елементарного промивання носових проходів Долфином запускається усунення життєдіяльності хвороботворних мікробів, що викликають запальні реакції. Зниження проникності судин призводить до зменшення ознак набряклості, посилення відтоку гною з навколоносових порожнин, що відразу позначається на поліпшення дихання.

Зустрічаються різні відгуки про результативність препарату, особливо при гаймориті. Це пов’язано з формами захворювання. При протіканні хронічних процесів терапія не проста і звичайне промивання не дає результатів. Відсутність кваліфікованої допомоги призводить до погіршення стану здоров’я.

При захворюванні запаленням середнього вуха (отиту) або слизової лобних пазух (фронтиту) є ризик хронізації процесу. Результат терапії може бути негативним у результаті тривалого використання препарату або невиконання положень інструкції. Тому лікарі наполягають на точному дотриманні дозувань і схеми лікування. У дитячому віці Долфін вживати дозволяється, але з обережністю і тільки за медичними показаннями. Особливо це стосується експлуатації інгалятора, який треба використовувати відповідно до встановлених товаровиробником керівництвом.

Опис і склад

У складі 1 пакету сухої суміші присутні такі компоненти:

  • натрію гідрокарбонат;
  • екстракт шипшини сухий;
  • сіль морська;
  • сухий екстракт солодки.

У продажу також є версія препарату Долфін, у складі якої відсутні рослинні компоненти. Цей варіант призначений для використання пацієнтами, у яких є схильність до алергічних реакцій, спровокованим рослинними алергенами.

Долфін (Dolphin) – препарат для промивання носа від новосибірської фармацевтичної компанії «Динаміка», що володіє терапевтичним ефектом.

Засіб дає наступний ефект:

  • позбавляє від закладеності носа при алергії ;
  • сприяє зняттю набряклості слизових оболонок;
  • позбавляє носові ходи від шлаків і шкідливих мікроорганізмів;
  • зупиняє запальний процес;
  • покращує обмінні процеси, що відбуваються в клітинах;
  • підвищує місцевий імунітет.

Склад і форма випуску

До складу химпродукта входять наступні компоненти: натрію гідрокарбонат, суха витяжка з шипшини і солодки, морська сіль. Продається медикамент з аналогічною назвою. У своїй формулі не містить рослинних інгредієнтів. Він показаний людям, у яких висока чутливість на такі речовини.

Виготовляється засіб у вигляді спеціальних комплектів, оснащених інгаляторами для дорослих і дітей. У наборі є пакетики з мінерально-рослинної сухою масою в дозуванні 1 і 2 р.

Застосування і дози

Необхідна кратність застосувань Долфіну повинна визначатися лікарем фахівцем. У деяких ситуаціях можливо керуватися схемою, зазначеної в інструкції до препарату.

для дорослих

У флакон-інгалятор потрібно налити порядку 240мл чистої води, яка попередньо була підігріта до 35 C. В рідину потрібно додати вміст 1 пакетика. Після потрібно закрутити эндоназальную кришку та ретельно перемішати складу, активно збовтуючи флакон до повного розчинення сухого порошку.

Потрібно нахилитися над раковиною і докласти эндоназальную кришку до 1 носового каналу, затримати дихання та натиснути на флакон – різких рухів бути не повинно. Рідина зобов’язана витекти через інший носовий канал.

Коли ніс закладений повністю і є утрудненість дихання, рекомендується заздалегідь використовувати судинозвужувальні назальні препарати і очистити носові канали. Застосовувати Долфін потрібно не менше, чим 1-2 рази/добу. Тривалість лікування становить 2 тижні.

для дітей

У дитячому віці використання Долфіну можливо з 4 років і за попередньої консультації лікаря. В іншому схема використання фактично ідентична дорослому варіанту.

В період вагітності і лактації Долфін застосовується згідно з стандартною схемою, але потрібно приділяти підвищену увагу власним станом. Також, бажано перед застосуванням медикаменту проконсультуватися з лікарем і обговорити можливі ризики застосування лікарського засобу.

Інтраназально (у вигляді назального душа), в будь-який час доби, по мірі необхідності.

Зазвичай достатньо 1-2 промивань в день. Можна промивати ніс і носоглотку більше 2 разів у день, без будь-яких негативних наслідків.

Спосіб застосування та дози

Долфін при вагітності має право призначати тільки профільний лікар після детального обстеження здоров’я матері і плоду. Некоректне введення медикаменту призводить до появи носової кровотечі.

Засіб призначається для попередження розвитку грипу та інших острореспираторных захворювань вірусної природи. Визначати його дозування повинен тільки експерт на підставі медичного обстеження, індивідуальних особливостей людини та інших факторів.

У флакон-іригатор налити 240 мл нагрітої до 35 градусів кип’яченої води і висипати в нього вміст пакету. Закрутити эндоназальную кришку і добре збовтати вміст флакона до повного розчинення порошку.

Якщо носове дихання утруднене, необхідно закапати судинозвужувальні препарати (ксилометазолин, нафазолин), потім очистити ніс. Нахилитися над раковиною (не варто нахиляти голову вбік, тому що в такому випадку рідина може потрапити в середнє вухо).

Додати кришку флакона до ніздрі і, затримавши подих, плавно натиснути на флакон. Рідина через задні носові шляхи переллється в другу половину носа і витече з іншої ніздрі. Потім, по черзі закриваючи кожну ніздрю, висякатися.

Після закінчення процедури можна підняти голову. Таким чином проводити промивання носа 1-2 рази на день, при необхідності можна і частіше. Курс лікування до 2 тижнів.

Враховуючи той факт, що у вагітних жінок судини носа збільшені, застосовувати препарат вагітним жінкам слід з обережністю, щоб не спровокувати носова кровотеча.

Побічні дії

В рамках застосування Долфіну існує невелика ймовірність розвитку таких побічних ефектів, як носова кровотеча і євстахіїт. Також, може спостерігатися місцева реакція, виражена наступними негативними відчуттями:

  • сухість слизових;
  • паління;
  • роздратування;
  • закладеність носа.

Клінічна практика і лабораторні дослідження показали низьку реакційну здатність морської солі і рослинних компонентів Долфіну. Тому при взаємодії з фармацевтичними структурами акцидентных або інших ускладнень при спільному їх використанні не відзначено.

Долфін

Лікуючи риніт / синусит, важливо пам’ятати про промивні процедури носа. Для цього застосовуються найрізноманітніші техніки та засоби. Промивати носову порожнину можна як на самовироблених, так і аптечних препаратах на основі морської / звичайної солі. Добре зарекомендували себе солево-водні розчини на основі морської солі. Долфін – це саме той засіб, який має лежати в аптечці на випадок риніту / синуситу, оскільки він відмінно підходить для промивання носових пазух / носоглотки завдяки особливим властивостям.

Інструкція по застосуванню Долфін

Невеликий відсоток людей знає, як користуватися Долфіном в промивних цілях. Насамперед потрібно сказати, що Dolphine випускається в декількох варіантах: для дорослих, для дітей, для людей-алергіків.

Перш, ніж почати промивання, спочатку варто приготувати розчин – вміст саше-пакетика засипається в наданий флакон. Якщо говорити більш конкретно, то це порошок, який містить у своєму складі потрібні для очищення / промивання носа речовини. Далі порошкоподібна речовина заливається водою до наявної у флаконі позначки та після ретельного закриття кришки, відбуваються збовтання флакону рухами. Для розчинення порошку варто використовувати попередньо кип’ячену воду, охолоджену приблизно до 35-36 градусів (такою є звичайна температура тіла людини). Важливо, щоб перед застосуванням розчину не тільки ідеально розчинився порошок, але і він не встиг охолонути. Щоб дізнатися, як правильно промивати ніс, потрібно слідувати таким інструкціям:

Починаючи промивку носа / носоглотки, варто нахилити флакон-корпус майже паралельно підлозі, а в дотриманні пристрою слід дотримуватись девяностоградусного кута. При цьому слід несильно відкрити рот, а перед самим промиванням важливо зробити глибокий вдих та затримати повністю дихання.

Далі насадочну деталь пристрою притискають в одну ніздрю, натискаючи на флакон з великою повільністю. Як результат, мінерально-сольовий розчин повинен почати виливатися з іншої ніздрі.

Флакон-пристрій опускається, а залишки речовини та слизу ретельно висмаркуються в носовичок. Закривання рота проводити не варто. Всю вище-проведену процедуру деталізовано проводять і для другої ніздрі.

Перед тим, як промивати ніс, варто усвідомити такі важливі моменти:

  • Вода з-під крана неприпустима;
  • Під час промивання варто дотримуватися строго 35-36-градусної температури;
  • Якщо пацієнту важко дихати ( «ніс забитий»), то попередньо варто закапати хороший судинозвужувальний засіб, а потім через п’ять-сім хвилин приступити до промивання;
  • Стискання флакона-пристрою повинно бути поступовим – різкий рух неприпустимо;
  • Розчин, приготовлений з порошку та води, варто застосувати тільки за один раз – якщо ліки не витратилося та залишилися, то їх варто вилити в раковину / унітаз, а наступного разу приготувати нові;
  • У кожного члена сім’ї повинен бути приватний промивальний пристрій – «ділитися» одним і тим же з іншими заборонено.

Промивально-очисну процедуру проводять один, два рази на день, але, якщо того вимагає стан (наприклад, при гаймориті), то її можна зробити частішим.

Існує також дитячий Dolphine – його відміна від «дорослого» полягає в скороченій в два рази кількості порошку на одну процедуру. Засіб не призначений для дітей, молодше чотирирічного віку, оскільки маленькі пацієнти не зможуть досить добре виконати інструкції «видих, сякання» та ін.

Dolphine безперешкодно можна застосовувати для промивання носа та при вагітності, причому, на будь-якому її терміні. Але з тієї причини, що кровоносні судини в цей період тендітні та вразливість слизової носа завищена, процедуру промивання варто проводити з сильною обережністю – інгалятор, що додається для цих цілей, стискають плавно-плавно, не допускаючи жодних різких рухів. Тихо-спокійним має бути й сякання залишків розчину та соплів.

Склад високоефективного Долфіну

Dolphine є рослинно-мінеральним комплексом (якщо не говорити про Долфін для алергіків з чисто-мінеральним складом, адже застосування класичного засобу може викликати алергію). В одному класично-виробленому пакетику Dolphine містяться такі компоненти:

  • Аналогічна океанічній солі речовина (в її складі є мінерально-органічні компоненти, хлориди, йодо-бромід, галит та ін) в кількості 1,6 г;
  • Харчова сода – 0,2 г;
  • Екстракт шипшини / солодки в сухому вигляді – 0,1 г кожного компонента.

Саме носоочисний пристрій має в складі еластично-виготовлений корпус, який призначений для легкого знизування, а також ендоназальну насадку та трубку.

Ціна Долфін в аптечних пунктах

Dolphine – це мінералізованих засіб для цілей промивання носових пазух / носоглотки при ринітах / синуситах та інших станах, які супроводжуються великою кількістю важковиділяємих соплів в порожнині носа. Потрібно сказати, що купити його можна без демонстрації рецепта фармацевту, оскільки склад та характеристика засобу цілком безпечні.

Вартість Dolphine не можна назвати низькою, оскільки за рахунок мінерально-виробленого складу препарат досить дорогий. Деякі вважають за краще обходити стороною настільки небюджетний медпрепарат для носа, проте, після одно / дворазового застосування можна помітити його заявлену дієвість.

Аналоги Долфіну, якими можна замінити препарат

Буває так, що Dolphine в даний момент недоступний до придбання – в таких випадках можна поцікавитися, які аналоги він має. Але, слід сказати, що Dolphine відрізняється від усіх інших промивних препаратів тим, що в ньому є трави, що пояснюється цілковитою унікальністю засобу саме з даного пункту. Аналоги Dolphine:

  • Аквамаріс. Найбільш схожим носо-промивним препаратом з оригіналом є Аквамаріс. Він створений на основі корисної морської води, а також в його складі є мікроелементно-містна сіль Адріатичного моря. Однак Аквамаріс є важко-доступним більшості людей фінансово, оскільки коштує він досить недешево.
  • Аквалор. Відомий носо-очисний засіб від мікроорганізмів. Застосовується у дітей, починаючи з новонародженості.
  • Фізіомер. Має численні показання щодо застосування, де показує свою високоефективність. Фізіомер випускається у вигляді крапельок та спрею, які виконують функцію нормального фізіологічного стану слизової носа на «відмінно».
  • Салін. Спрей для нозально-ніздревого використання на основі натрію хлориду. Знімає набряк слизової носа, а також дуже неприємну дратівливість та допомагає йому дихати.
  • Делуфен. Спрей від нежитю різної природи, в основі якого – рослинно-природні компоненти.

Солевмістний розчин для промивання носа можна приготувати й самостійно, якщо, наприклад, на аптеку немає грошей, або хворий знаходиться в сільській місцевості без сучасних аптек та ін. Для цього потрібно взяти 200 мл кип’яченої теплої води, додати в неї 1 чайну ложку очищеної ст. солі, 1 чайну ложку харчової соди та одну крапельку розчину повідону-йоду. Закапувати ніс можна за допомогою стерильної піпетки (вона-то напевне знайдеться в будь-якій аптечці), або із застосуванням чистого шприца без голки, який можна простерелізувати. Подібний солевмістний розчин варто готувати кожен день свіжий, а зберігати готовий краще в холодильнику, але перед використанням варто підігріти до 35-36-градусної температури для більш комфортного використання.

Протипоказання

Dolphine можна застосовувати не всім пацієнтам, які бажають вилікувати гайморит / синусит / риніт, оскільки солевмістний засіб має протипоказання. Ними не варто нехтувати, оскільки загальний стан хворого може отримати погіршення. Зокрема, Dolphine не можна застосовувати:

  • Дітям до 4-х років – малюкам краще використовувати дозволені в їхньому віці крапельки / спреї проти гайморитних соплів, нежиті / синуситів;
  • Різні перешкоди, які не дають потрапити розчину в ніс (поліпи, повна закладеність носа, перегородка носа викривлена, наявність носополостних пухлин);
  • Отит або схильність до цього вушної хвороби, а також часті середні / внутрішні отити в результаті нежиті;
  • Схильність порожнин носа до кровотеч;
  • Індивідуально-присутня непереносимість компонентів Dolphine.

Увага!

Використання Долфін без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.

Долфін фото

Нажмите, чтобы увеличить.

Категорії

  • Акушерство та гінекологія
    • Контрацептиви
    • Ліки від молочниці
      • Нормалізація мікрофлори
      • Протитуберкульозні
      • Здорове харчування
        • Замінник цукру
        • Вітаміни для вагітних і годуючих
        • Вітаміни для дітей
        • Вітаміни для шкіри, волосся, нігтів
        • Вітамінно-мінеральні комплекси
        • Загальнозміцнюючі вітаміни
        • Залізовмісні препарати
        • Кальцій Д3 (D3)
        • Полівітаміни
        • Риб’ячий жир
        • Тонізуючі засоби
        • Догляд за зубами і порожниною рота
          • Стоматологічні
          • Гормональні препарати
          • Захворювання щитоподібної залози (лікування)
          • Від болю в горлі
          • Вушні краплі
          • Жарознижуючі
          • Засоби від нежитю
          • Ліки від кашлю
            • Відхаркувальний засоби (препарати)
            • Дерматит, сухість шкіри, псоріаз, екзема
            • Ранозагоювальні засоби
            • Гіполіпідемічні препарати
            • Лікування ожиріння
            • Антианемічні засоби (препарати)
            • Гемостатичні засоби (препарати)
            • Препарати для розрідження крові
            • Анальгетики (Болезаспокійливі)
            • Анестезія та м’язові релаксанти
            • Вакцини (щеплення)
              • Пневмокок
              • Від нудоти і захитування
              • Плазмозамінники (розчини)
              • Протипаразитарні препарати
              • Очні краплі, мазі, гелі
              • Антидоти і ентеросорбенти
              • Лікування підшлункової залози
              • Препарати для шлунково-кишкового тракту
              • Пробіотики і пребіотики
              • Проносні засоби
              • Ферменти
              • Антидепресанти
              • Антиоксиданти
              • Заспокійливі засоби
              • Ліки для нервової системи
              • Нейролептики і нейропротектори
              • Ноотропи
              • Препарати для поліпшення мозкового кровообігу
              • Протиепілептичні препарати
              • Снодійні
              • Кісткова і хрящова тканина (відновлення)
              • Препарати для зовнішнього застосування
              • Протизапальні засоби
              • Гепатопротектори
              • Ангіопротектори і мікроциркуляція
              • Діуретики
              • Зниження холестерину
              • Серцево-судинні препарати
              • Лікування передміхурової залози
              • Препарати для сечостатевої системи і нирок
              • Гіпоглікемічні засоби
              • Препарати (засіб) для потенції
              • Лікування алкоголізму
              • Нікотинова залежність і тютюнопаління

              Інформація, зібрана на ресурсі, дозволяє максимально скоротити час на пошук інформації про конкретний лікарський засіб.

Про автора

admin administrator