Як часто можна ходити до соляної кімнати

Авторadmin

Як часто можна ходити до соляної кімнати

Як часто можна ходити в соляну печеру В якості профілактики для підтримки імунітету досить пройти курс з 10 процедур 1 раз в рік. Для лікування хронічних захворювань рекомендується курс з 10-12 сеансів 1 раз в 6 місяців. Перед відвідуванням бажано пройти консультацію у фахівця.

Якщо в підземній соляній печері для отримання клінічного ефекту потрібно перебувати 12 годин, то в соляній кімнаті достатньо 1 години. Галогенератор виділяє сухий солевий аерозоль, частинки розміром від 1 до 5 мкм, які під час процедури проникають аж до альвеол. Тому дана процедура вважається лікувальною!

В профілактичних цілях рекомендовано 10-20 днів, залежно від перебігу захворювання та ступені реагування організму на дану методику лікування. Рекомендується адаптаційний режим навантаження — поступове збільшення режиму перебування в галокамері: 1-2 день — 30хв., 2-3 день – 45 хв, з 3-4дня – повний режим (1 година).

Не спізнюйтеся. Приходьте за 5-10 хвилин до сеансу. Якщо ви запізнилися на сеанс, на Ваше місце будуть допущені клієнти без попереднього запису. Адміністрація залишає за собою право не допускати тих хто запізнився, тим більше, що зайве відкривання соляної печери, позначається на зниженні в ній концентрації аерозолю.

Повітря у приміщенні насичують дрібними частинками солі за допомогою галогенератора. Як результат — створення сприятливого іонного складу повітря для людини. Повітряну масу в соляній кімнаті очищають від пилу, мікробів, алергенів та забезпечують комфортну температуру, тиск та вологість у приміщенні.

Соляна кімната – це простір, в якому штучно відтворюється унікальний мікроклімат соляних печер: поверхні облицьовані блоками солі, а в повітряний простір постійно виділяються розріджені іонізовані мікрочастинки.





Сольові процедури крім користі здатні завдати шкоди дитячому здоров’ю. Серед протипоказань виділяють: 1. боязнь замкнутих просторів; 2. захворювання дихальних шляхів в стадії загострення; 3. ураження крові, нирок і серця; 4. простудні захворювання з підвищеною температурою тіла; 5. …

Про автора

admin administrator