Як допомогти дитині покакати у домашніх умовах

Авторadmin

Як допомогти дитині покакати у домашніх умовах

Обов'язкові продукти, що здатні набухати від води, вони сприяють поздовжньому скороченню м'язів кишечника – перистальтиці. Це подрібнене насіння льону, будь-які висівки, гречка, листова зелень, ягоди, гарбуз, сира морква, сирий тертий буряк, топінамбур, зелена цибуля, ламінарія.

Своєчасно вводьте прикорм: овочевий ( пюре із кабачків, кольорової капусти, броколі), фруктовий ( пюре із яблук, чорносливу, абрикос, персиків) з 6 місяців, каші: гречана з 6 місяців, вівсяна з 7 місяців, кисломолочні продукти з 7-8 місяців життя дитини.

Включіть у свій раціон багато продуктів із високим вмістом клітковини, зокрема квасолю, багато зелені, овочі, фрукти, цільнозернові злаки, крупи та висівки. Вживайте менше продуктів із низькою кількістю клітковини, таких як оброблені продукти, а також молочні та м'ясні продукти. Пийте багато рідини.

Як сходити в туалет при закрепі вдома?

  1. пийте багато води та іншої рідини;
  2. регулярно займайтеся спортом, щоб стимулювати роботу кишківника;
  3. практикуйте корисні звички щодо туалету, наприклад, не ігноруйте позиви до дефекації.

Більше рідини З шести місяців до року дитині потрібно 120–180 мл води на добу. Крім чистої питної води, від дитячого запору можуть допомогти проносні напої: Натуральні соки з чорносливу, яблука чи груші без додавання цукру. Ці фрукти містять сорбіт, підсолоджувач, який діє як проносне.





Коли потрібно турбуватися? У маленьких діток, мами яких дотримуються принципів повноцінного грудного вигодовування, відсутність дефекації може досягати трьох днів, в той час як при «штучному вигодовуванні» – до 2 діб. Якщо протягом цього часу дитина не «какає», з нею не …

Про автора

admin administrator