Як коник чує

Авторadmin

Як коник чує

Коник довгоносий має вуха на обох передніх ногах.

Де вони живуть? Коники добре чують. Їхні "вуха" розміщені на ніжках. За допомогою вусиків коники дізнаються про те, що відбувається навкруги.

Харчуються переважно дрібними двокрилими та метеликами, але навесні можуть завдати шкоди, виїдаючи молоді бруньки, листя та цвіт на винограді та ягідних кущах.

І, напевно, щоразу дивувався: як маленька комашка видає такі гучні звуки? У створенні трелей задіяний складний апарат, який міститься не в гортані, як у більшості живих істот, а на над крилами. Спеціальна жилка виконує роль смичка, а обрамлена нею прозора перетинка («люстерко») слугує підсилювачем звука.

Пошкоджує пшеницю, ячмінь, кукурудзу, просо, могар, сою, люцерну тощо. Дуже часто зелений коник завдає шкоди виноградникам, поїдаючи квіти, листя та бруньки. Нерідко коник шкодить тютюновим культурам, цитрусовим, листя чаю та іншим рослинам. Тіло дорослої комахи, як і тіло личинки, має соковитий зелений окрас.

У середньому, тварини живуть 25-30 років, але бувають випадки, коли вони проживали понад 30 років. Наприклад, найстарішому коневі було аж 62 роки.





Коники справжні (Tettigoniidae) — родина прямокрилих комах. Її класифікують як єдину сучасну родину надродини Tettigonioidea. До неї відносять понад 6400 видів комах. Поширені на всіх континентах, крім Антарктиди. Є як рослиноїдні, так і хижі форми. Завдовжки до 10 см. Забарвлення …

Про автора

admin administrator