З чого складається рукомийник

Авторadmin

З чого складається рукомийник

Зміст:

Дачний умивальник своїми руками – ідеї (з пляшки, дерева, каністри), фото

5 способів зробити умивальник для дачі своїми руками | 33 Падалка

Ми зібрали кілька ідей і простих майстер-класів, за допомогою яких ви легко зробите умивальник для дачі своїми руками.

У статті ви знайдете 5 різних варіантів з покрокові інструкції, фото і відео. Будемо рухатися від примітивних конструкцій (похідних умивальників) до більш хитромудрим.

На створення будь-якого з цих умивальників не знадобиться багато часу і матеріалів – все досить просто.

З пластикової пляшки

Почнемо з самого простого майстер-класу. Цей рукомийник ідеальний під час посадочних робіт на дачі. Всього 10-15 хвилин часу – і вам не доведеться йти в будинок, щоб помити руки. Також даний варіант хороший в поході: пластикова пляшка і вода з річки – ось і експрес-варіант саморобної умивальника.

  • пляшка 1,5 літра;
  • шприц або штир з «капелюшком»;
  • дріт або інший фіксатор.

Опору для пляшки можна зробити з дерев’яної товстої жерстяної скоби. Її можна замінити пластиковими стяжками. В цьому випадку фіксувати їх потрібно цвяхами.

Як пропускного штиря часто радять використовувати цвях. Краще відмовитися від цієї ідеї. Їм легко поранитися, а від контакту з водою метал покриється іржею – це загрожує неприємними наслідками. Внутрішня частина шприца або штир з тупим кінцем – ідеальний варіант.

З 5-літрової каністри

Принцип складання умивальника з каністри той же самий, що і рукомийника з 1,5-літровою пляшкою. Тільки в цьому випадку виходить більший обсяг. Крім того, потрібно зробити більш щільний підвіс, а також подбати про воронці для наповнення.

  • свердло і штир;
  • ніж і ½ пластикової пляшки 1,5 літра.

Відріжте частину маленької пляшки. Вам потрібна та, що з шийкою. У дні 5-літрової каністри виконайте отвір такого ж діаметру і вставте воронку в рукомийник. Підвісити конструкцію краще на мотузку або дріт.

Штир можна вдосконалити

Проробіть отвір в пробці майбутнього рукомийника, вставте шприц з внутрішньої частини. Відріжте половину. Прикріпіть клеєм типу «рідкі цвяхи». Так саморобний дачний умивальник не даватиме текти, і можна буде наповнювати каністру повністю.

З пластикової каністри

Щоб зробити умивальник для дачі зі старої пластикової каністри, вам буде потрібно металевий або пластиковий кран. Без цього не обійтися. В іншому принцип простий.

  • кран;
  • пляшка для воронки;
  • кріплення (цвяхи, ремінь, металеві скоби).

У нижній частині каністри виконайте отвір, що збігається по діаметру з підставою крана. Його потрібно вмонтувати максимально щільно, так як закріпити конструкцію зі зворотного боку не вийде.

Якщо ваше кріплення дає текти, відріжте верхню частину рукомийника, щоб закріпити його зсередини клеєм або прокладкою.

Для наповнення каністри використовуйте воронку, зроблену з 1,5-літрової пляшки. Закріпити дачний умивальник можна будь-якими підручними засобами.

Для м’яких каністр відмінно підійдуть пластикові крани, для більш жорстких краще вибрати металеву конструкцію.

з відра

Найчастіше для умивальників на дачу використовують старі відра, які вже відслужили своє. В цьому є сенс. Однак якщо ви хочете зробити рукомийник нема на один сезон, а повноцінний умивальник, який буде висіти на дачі роками, краще взяти нову нержавійку.

  • відро;
  • свердло;
  • гвинтовий кран;
  • дерев’яна дощечка.

Спочатку потрібно вмонтувати кран. Краще вибрати гвинтовий варіант – він надійніший. Розмістіть його якомога нижче до основи, щоб вам не доводилося постійно поповнювати запас води.

Прикрутите відро до дерев’яної дощечці. Бажано зробити це в 2-3 місцях, і обов’язково у верхній частині. Дощечку можна помістити в будь-яке місце: на стовп, прибити до дерева або будинку.

Вулична мийка (відео)

А цей варіант умивальника підійде тим, хто готовий трохи попрацювати, щоб зробити довговічну мийку, яка простоїть на дачі багато років. Дерев’яна конструкція і деталі надійні, міцні і виглядають красиво.

Подивіться цей покроковий відео майстер-клас, в якому автор детально розповідає про те, як правильно зробити своїми руками такий умивальник для дачі. Всі креслення мийки з розмірами додаються. Готовий умивальник можна підключити до водопроводу і зробити для нього автономний слив.

Вибирайте відповідний варіант: простий рукомийник з пластикової пляшки або солідна дерев’яна мийка на багато років. Сподіваємося, ці ідеї допоможуть упорядкувати вашу дачу!

дачні меблі з піддонів

Рукомийник – цікаві ідеї установки різновидних саморобних конструкцій і не тільки!

Незважаючи на наявність водопроводу, рукомийник на дачній ділянці – абсолютно необхідна річ для швидкого миття рук, забруднених землею, і дотримання гігієни.

різновиди умивальників

Найпростіші рукомийники для дачі настільки легкі у виготовленні, що їх без особливих трудовитрат і спеціальних інструментів зможе зробити кожен любитель домашніх виробів.

Існують кілька моделей, що використовуються найбільш часто:

  • Навісний на стійці. Є переносним і встановлюється в непідготовлених місцях. Обладнаний краном або притискним носиком;
  • Рукомийник з тумбою. Так званий «Мойдодир». Всередині може знаходитися бак для збору стічної води;
  • Рукомийник з пластикової пляшки. Оскільки його конструкція найбільш проста, він найчастіше виготовляється своїми руками.

Конструкція умивальника з пляшки

Такі вуличні рукомийники мають загальну частина – пляшку з пластмаси, зафіксовану шийкою вниз. У примітивному варіанті пляшка заповнюється водою через шийку, при цьому кожен раз її доведеться знімати.

У більш складному варіанті пляшка робиться незнімної, і у неї для заповнення водою зрізається дно. З нього ж можна виготовити кришку для запобігання забруднення води.

Пристроєм зливу є кришка з просвердленим збоку отвором. При загвинченою кришці доступ води через отвір не відбувається.

Відгвинчуючи кришку, можна регулювати кількість води на виході. Така незручна регулювання створює найбільші труднощі при експлуатації цієї моделі.

Однак час виготовлення і мінімальні трудовитрати переважують незручності використання.

Зробити більш зручним використання таких умивальників можна, вдосконаливши регулювання зливу води. Для цих цілей на шийці ізоляційною стрічкою закріплюється краник від старої пральної машини або іншого агрегату.

Навісні конструкції з використанням каністр

Попередня модель має незначний запас води. Цей недолік долається за допомогою установки, що має більший обсяг металевої або пластмасової каністри або відра.

Кран встановлюється в висвердлений отвір в дні ємності. Для герметизації зливу ставлять зганяння з прокладками з гуми і з обох сторін фіксують гайками. На зганяння нагвинчується кран.

Розміщення в інтернеті фото рукомийника для дачі дадуть повнішу інформацію для кращого вибору його конструкції.

Методи відводу стічних вод

Збільшений обсяг використання води зажадає планування способу відведення стічних вод.

Існують наступні методи:

  • Резервуар для стічних вод, розташований під умивальником;
  • Канал для відводу стічних вод в зливну яму;
  • Відведення стічних вод в систему дренажу;
  • Безпосередньо на грунт за умови її хорошою водопроникності. Для запобігання розмивання грунту і поліпшення дренування під умивальником слід укласти шар керамзиту, щебеню або гравію.

Рукомийники на стійках

Конструкція являє собою каркас із закріпленими на ньому резервуарами з водою і кранами. Резервуари з кранами можуть бути придбані в торговельній мережі або виготовлені своїми силами.

Для стійкості опорні стійки вдавлюються в грунт. Стійки мають поперечні стрижні, при натисканні на які опори легко входять в землю.

Рукомийник з пластиковим резервуаром великої ємності для необхідної стійкості вимагає значного заглиблення опорних стійок. Важливо враховувати, що глибина заглиблення повинна бути пропорційна вазі умивальника.

Контакт конструкцій умивальника з вологою землею на увазі прийняття спеціальних заходів захисту від корозії металу.

Рукомийник з тумбою

Основними елементами конструкції є резервуар для води і раковина, в тому числі бувша у використанні. Без нагрівання води резервуар може бути з пластмаси.

При використанні нагрівача води бак повинен бути виготовлений з металу. Обшивка тумби виготовляється з дощок, пластика, фанери або сталевого листа.

Для виготовлення каркаса знадобляться бруски з дерева розмірами від 5 х 5 до 8 х 8 см, або сталевий куточок від 2,5 х 2.5 до 4,0 х 4,0 см.

Умивальник з підігрівом

Гаряча вода на дачі – одна з головних ознак комфорту. Конструкція такого рукомийника має на увазі підключення його до електричної мережі 220 В.

З цієї причини потрібно його стаціонарна установка. Вода в резервуарі нагрівається за допомогою звичайного кип’ятильника або використовується спеціальний нагрівальний елемент з регулятором температури.

Потужність такого елемента (ТЕН) повинна відповідати обсягу води, що нагрівається. При недостатній потужності час нагрівання вийде за межі допустимого. Якщо потужність надмірна, рідина буде перегріта.

Якщо резервуар складається з однієї камери, вода повинна бути підігріта приблизно до 40 град. При наявності двокамерного бака, тобто для холодної і гарячої води, нагрівання повинен здійснюватися до більш високої температури.

В останньому випадку резервуар оснащується змішувачем води.

Заходи безпеки

У зв’язку з високою вологістю і наявності струмопровідних матеріалів в рукомийнику з підігрівом слід звернути особливу увагу на електричну ізоляцію проводів.

У тих же цілях безпеки рукомийник повинен бути оснащений поплавковим покажчиком рівня, а щоб уникнути опіків при відсутності регулятора температури, термометром, що вказує температуру гарячої води.

фото рукомийника

Вам сподобалася стаття? поділіться

Умивальників начальник або «Мойдодир» для дачі своїми руками!

Поїздка на дачу з компанією або сім’єю – це справа хороша. Днем розпушити і почистити власні грядки з помідорами і картоплею, а ближче до вечора, як прийде час відпочивати, дістати заздалегідь замариноване м’ясо і приготувати відмінні шашлики. Ідилія.

Але було б куди краще, якби не довелося весь час бігати в будинок, щоб сполоснути обличчя і руки. Чогось не вистачає, чи не так? Але ж будь у вас у дворі підвісний умивальник, не довелося б щоразу боротися зі спокусою пройти в будинок прямо у взутті, тому що набридло нескінченно роззуватися.

Типи і види умивальників

Залежно від того, наскільки облаштована ваша дача, у вас є кілька варіантів:

  • Наповнюваний вручну (найлегший у виготовленні).
  • Підключений до водопроводу.

Розглянемо окремо характеристики кожного типу.

наповнюваний вручну

Це найпростіший з умивальників.

  • Плюси : можна зібрати з підручних деталей за 15 хвилин, дешевий, нескладний в експлуатації.
  • Мінуси : недовговічний, вимагає постійного заповнення водою, неміцний, мало зручний, невелика ємність.

Підключений до водопроводу

Це більш цивілізована модель.

  • Плюси : легкий в експлуатації, необмежений запас води, установка порівняно нескладна.
  • Мінуси : зажадає витрат, не можна використовувати в холодну пору року, тому що замерзла вода розірве труби.

З підігрівом

Найкраще, що може запропонувати цивілізація.

  • Плюси : гаряче водопостачання, зручність і комфорт.
  • Мінуси : висока вартість, складність монтажу.

Щоб взимку не перемерзали труби умивальника, злийте воду і перекрийте водопостачання до настання холодів, утеплите водопровід. Можна прокласти спеціальні труби з Теном в зовнішньому контурі утеплювача.

Як видно, у кожного з пристроїв є свої переваги і недоліки. Але, зваживши всі «за» і «проти», можна переходити безпосередньо до найцікавішого – як можна зробити умивальник на дачі своїми руками?

Інструкції по виготовленню своїми руками

Почнемо, мабуть, з найпростішого.

З пластикової пляшки

Можна взяти будь-яку пляшку, від півторалітрової і до п’ятилітрової. У кришці пляшки збоку пробити невеликий отвір і підвісити ємність вниз шийкою. У загвинченими стані діра на кришці щільно закрита, але якщо злегка її відкрутити, струмінь тут же поллється. Основна проблема лише в регулюванні, щоб напір води не зірвав кришку.

Трохи складніший спосіб – спорудити шток з спринцівки. Беремо звичайний шприц і зрізаємо верхню частину, де приєднується голка. У кришці вирізаємо круглий отвір і протягнути крізь саморобний шток. Тиск в пляшці щільно притисне капелюшок поршня, а натискання на поршень змусити воду литися.

Це більш зручний у використанні. Можна взяти пластикову або металеву каністру і прорізати в нижній її частині отвір для крана. Щоб місце приєднання було герметичним, забезпечите зганяння для крана гумовими прокладками зовні і зсередини.

Якщо ваша каністра великих обсягів, то варто подумати про відвід стоку. Для цього в дні каністри пробивається отвір, і під’єднується гофрована труба, яка веде до місця зливу (дренажної канави)

Це той же рукомийник, але з опорами. Опори можна створити з чого завгодно – арматури, дерева, пластмаси. Існують покупні опори – як правило, вони йдуть з поперечиною, за допомогою якої вганяють ніжки в грунт.

Головне подбати про стійкість до вологи, особливо опорної частини стійок. Бачок кріпиться на опорах, ніжки яких потрібно вкопані в землю на глибину, прямо пропорційною вазі пристрою. Ємність можна брати від 10 літрів.

Для особливо важких конструкцій ніжки каркаса краще забетонувати.

Вбудований в тумбу (Мойдодир)

Якщо ви не прихильник наспіх зроблених речей, то можете спробувати цей варіант. Він змусить вас попотіти, але результат винагородить сповна. Для цього знадобляться раковина, бачок, фанера і т.д. Якщо вам пощастило відшукати справжню дерев’яну тумбу, фанера не потрібна.

У загальних рисах «Мойдодир» повинен представляти із себе конструкцію, де у верхній частині тумби буде вбудована раковина, а над нею закріплений бачок. Рекомендується обробити дерев’яну поверхню лаком або фарбою, щоб уберегти від впливу вологи. «Мойдодир» дуже зручний у використанні, його можна оснастити дзеркалом, мильницями або держателем для рушники.

У чому особливість такого пристрою? Воно дозволить вам користуватися гарячою водою на дачі – це рідкісне щастя. Звичайно, місце для такого пристрою потрібно вибрати обдумано, оскільки від банальної розетки далеко не відстаючи. Як нагрівальний елемент можна використовувати як звичайний кип’ятильник (але це досить небезпечний варіант), так і ТЕН з можливістю терморегуляції.

Розрахуйте обсяг бачка, потужність Тена повинна бути прямо пропорційна, інакше ви або довго будете чекати нагріву, або навпаки, отримаєте окріп. Особливу увагу при монтажі приділіть ізоляції проводу. Якщо бачок для розділений на секції, замість крана повинен стояти змішувач. Бачки підійдуть металеві та пластикові.

Матеріали для виготовлення

Ними традиційно служать дерево, метал і пластик. Пластик зручніше в експлуатації і очищається без проблем, баки ж з металу або оцинкованої сталі міцніше і довговічніше. Кращою вважається нержавіюча сталь.

Дерево використовується для виготовлення каркаса. Це можуть бути листи фанери, ДВП і т.д. На жаль, термін експлуатації дерева короткий, і для більшого збереження такі моделі краще тримати під дахом.

Щоб продовжити термін служби дерев’яних деталей, їх варто обробляти антисептиком, лаком або фарбою.

Те, з чого буде виготовлений ваш умивальник, потрібно вибирати відповідно до місця і умовами використання. Для миття рук зійде і пластмаса, але якщо ви розраховуєте користуватися умивальником часто, виберіть більш довговічні матеріали.

Вам доводилося майструвати умивальник на дачі?

Поради майстрів: що важливо знати?

  • Найкращою моделлю дачного умивальника буде та, яка дозволить з настанням холодів прибирати її в приміщення.
  • Кращий матеріал для ємності – нержавіюча сталь. Пластмаса може лопнути від удару або розсохтися на сонці.
  • Вибирайте ємності витягнутої вгору форми і неплоским дном для гарного напору води.
  • Кран повинен знаходитися максимально близько до дна бака.
  • Якщо вода вільно просочується в землю під умивальником, можна присипати це місце гравієм.
  • Для умивальників з підігрівом ТЕН повинен бути встановлений внизу ємності, так нагрів буде ефективніше.

Підсумуємо: з представлених моделей найбільш придатні до дачних умов мобільні конструкції з нержавіючої сталі. Найкраще під цю характеристику підходять умивальники на стійках.

Якщо типовий пластиковий рукомийник швидко розвалиться, а «Мойдодир» або пристрій з ТЕН так просто не пересунеш, умивальник на стійках можна легко прибрати на зиму в приміщення, він легко встановлюється і цілком відповідає вимогам дачного життя.

Більш просунуті моделі змусять вас витратитися, і буде вкрай прикро, якщо вони не переживуть зиму. Але тільки вам вирішувати, який саме умивальник ви б хотіли бачити на своїй дачній ділянці.

Умивальник з пластикової пляшки на 5 літрів для дачі

Умивальник з пластикової пляшки на 5 літрів виручить на природі або дачі, де немає капітально облаштованого місця для вмивання. Зібрати пристосування можна за 5-20 хвилин, що залежить від його складності. Ніяких матеріалів при цьому купувати не доведеться.

Що потрібно для виготовлення умивальника

Основним матеріалом для рукомийника є пластикова пляшка об’ємом 5 літрів. Неважливі її форма і колір. Обсяг вибраний невипадково, так як з ємності 2 або 1,5 літра нормально вмитися вистачить тільки одній людині.

Залежно від обраної конструкції, з матеріалів можуть знадобитися скотч, одноразовий шприц, саморізи з широким капелюшком.

Пляшку на 5 літрів бажано знайти з товстого пластика, щоб вона не м’яла під великим об’ємом води

З основних інструментів потрібні ніж і ножиці. Якщо передбачено пророблення отворів в пробці, потрібно дриль. Можна пропалити гарячим цвяхом, але вийде не зовсім акуратно.

Як зробити умивальник з 5-літрової пляшки

Існує багато схем умивальників, що розрізняються складністю виготовлення та комфортом користування. Прості рукомийники зазвичай складаються з однієї пластикової пляшки, де для подачі води злегка відкручують кришечку. Умивальники складної конструкції оснащують клапаном, краником, іншим пристроєм, що дозволяє дозовано отримувати рідину.

простий рукомийник

Коли умивальник потрібен тимчасово на 1-2 дня, створювати з пластикової пляшки складний шедевр немає сенсу. Саморобку роблять за 2-3 хвилини, робота її заснована на законах фізики:

  1. Щоб з п’ятилітрової пляшки зробити умивальник, беруть пластикову ємність. Бажано, щоб баклажка мала рукоятку у вигляді петлі біля горловини. За неї зручно буде підвішувати новий рукомийник.
  2. Гвоздь товщиною 2-3 мм розжарюють над свічкою або конфоркою газової пічки. У днище пластикової баклажки об’ємом 5 літрів пропалюють 1 отвір.
  3. Пляшку за рукоятку підвішують дротом або мотузкою на гілку дерева. Якщо пластикова баклажка без петлі, то дріт просто прив’язують за горловину. Порада! В разі монтажу пластикової баклажки дріт на горловині обмотують нижче виступу у вигляді спіднички. Це послужить обмежувачем і не дасть зірватися умивальника, коли він буде заповнений 5 літрами води. Згідно із законом фізики вода з пластикової баклажки потече, коли всередину неї через горловину потрапить повітря
  4. Умивальник практично готовий, залишилося залити в пляшку через горловину воду. Можна влити всі 5 літрів або менше, залежить від необхідності.

У режимі очікування пробка пластикової баклажки щільно закручена. Коли треба вмитися, її трохи відкручують. Всередину пляшки потрапляє повітря, і вода через отвір на днище починає витікати тонкою цівкою.

багатоструменеві

Користуватися умивальником зручніше, коли вода витікає декількома струмками, як з душової лійки. Вдосконалений умивальник з 5 л пляшки:

  1. У пластиковій баклажки об’ємом 5 літрів зрізають денце. Відступивши від кромки зрізу 3 см, протилежно один одному проколюють отвори. Крізь них протягують дріт, підвішують умивальник на гілку дерева.
  2. У кришечці розпеченим цвяхом по колу бічній полиці (там, де різьба) пропалюють отвори. Накручують її щільно на горловину пластикової пляшки, заповнюють водою.

Коли треба користуватися умивальником, кришку трохи відкручують, щоб пропалені отвори вийшли за межі різьблення горловини. Вода потече цівками, як з душової лійки. Після використання пробку назад закручують.

Важливо! Розташування отворів розраховують так, щоб кришку не потрібно було сильно відкручувати, інакше вона зірветься, і вся вода виллється з пляшки.

Багатоструменеві умивальник за другим способом роблять з отворами по всій площині пробки

Щоб спорудити з пластикової пляшки рукомийник своїми руками за другим способом, у баклажки 5 літрів аналогічно відрізають денце і підвішують її дротом на дерево. По всій площині кришки свердлом діаметром 2 мм свердлять отвори. Виходить аналог душової лійки.

Після закручування пробки на горловину пластикової баклажки 5 літрів і заповнення її водою умивальник вважається готовим. Недолік у тому, що його можна використовувати тільки відразу після заправки. Наприклад, влітку з такого рукомийника обмиваються, якщо немає душа. Після заливки води вона відразу починає текти з отворів умивальника.

Рукомийник з пляшки і шприца

Ще одна конструкція умивальника вважається вдосконаленою, але у виготовленні вона не складніше вишерассмотренних варіантів. Щоб зібрати саморобний умивальник з пляшки, знадобиться пластикова баклажки на 5 літрів і одноразовий медичний шприц 5 мл.

Спочатку роблять механізм умивальника. По центру пробки свердлять отвір, діаметром, рівним товщині шприца. Він повинен щільно входити, щоб мимоволі не витікала вода. У шприца відрізають верхівку, де розташований носик під голку. Кромку зрізу добре обробляють від задирок. Поршень шприца повинен вільно виходити і назад повертатися всередину корпусу.

Обрізаний шприц в отвір пробки можна посадити на клей, щоб виключити ймовірність протікання

Наступним етапом виготовляють корпус умивальника. У пластиковій баклажки об’ємом 5 літрів відрізають денце. Саморезом з широким капелюшком прикручують її до будь-якої вертикальної опорі горловиною вниз.

Важливо! Підвішувати дротом умивальник зі шприцом не рекомендується, так як натискання на механізм вимагає зусиль. Щоб пляшка не підстрибувала, її краще жорстко зафіксувати саморезом.

У початковому стані поршень шприца витягнуть до упору

Механізм з пробки зі шприцом накручують на горловину баклажки 5 літрів, в умивальник наливають воду. Поки поршень висунутий до упору вниз, він перекриває подачу води. Варто штовхнути його вгору, щоб вийшов зі свого корпусу, можна користуватися умивальником.

Якщо поршень просто відпустити, він перекриє трубку на кромці зрізу. Вода перестане текти, але буде капати. Щоб повністю її перекрити, поршень зусиллям руки заганяють назад всередину корпусу.

на паркані

Жорстка фіксація умивальника збільшує комфорт користування ним. Для цього потрібна будь-яка опора, наприклад, паркан. Важливо тільки врахувати, що від води і мила залишаться непривабливі патьоки. Деревина швидше згниє, а метал поржавіє. Для захисту оптимально в області рукомийника паркан закрити плівкою.

Біля умивальника до паркану прикручують саморізами відрізок дошки, який виконає роль мильниці

Роблять умивальник на дачі з пластикової пляшки по одному з вищерозглянутих способів. Його відмінність лише в тому, що перевернуту баклажку об’ємом 5 літрів прикручують до паркану саморезом. Воду необов’язково заливати до верху. Капелюшок самореза швидко згниє, його неможливо буде відкрутити.

рекомендації

Будь-який варіант збірки рукомийника вимагає виготовлення пристрою, що забезпечує подачу води з пробки. Найчастіше зустрічаються такі пристосування:

  1. Якщо є невеликий краник, його можна зафіксувати в отворі пробки. Запірний механізм повинен легко провертатися, інакше умивальником складно буде користуватися.
    Краник від баклажки можна відвести гнучким шлангом, щоб приймати душ
  2. Клапан роблять з цвяха з широким капелюшком, вставивши його в отвір пробки. Мінусом є просочування води в закритому стані. Для ущільнення на цвях нанизують прокладку з силікону, яка ущільнить зазор між капелюшком і площиною пробки.
  3. Клапаном послужить гумова спринцівка невеликого розміру. Для обважнення її заповнюють піском. Спринцівку вставляють всередину бутлі через обрізане денце. Носик виводять через горловину, а пробку викидають.
    Клапаном послужить спринцівка, цвях або можна використовувати горловину з кришечкою від тюбика зубної пасти
  4. Як механізм рукомийника часто використовують горловину з кришечкою, що від зубної пасти або миючого засобу. Пристосування приклеюють гарячим пістолетом на пробку пляшки, де попередньо просвердлюють отвір.

Механізмом для рукомийника послужить будь-який пристрій, здатне виконувати роль запірного органу.

висновок

Умивальник з пластикової пляшки на 5 літрів по закінченні літнього сезону не шкода викинути. На наступний рік, знаючи всю технологію збирання, його вдасться виготовити ще швидше. Зберігати рукомийник безглуздо, так як пластик сомнется, придбає непрезентабельний вигляд.

Як зробити дачний умивальник – 90 фото і відео опис як зробити умивальник для дачі

З приходом літнього сезону багато дачники перебираються жити за містом до себе в літні будиночки. У цей період особливо гостро постає питання з умивальниками. Особливо гострим вважається це питання в тих випадках, коли немає комунікацій – водопостачання або заведеної електрики на дачну ділянку.

Щоб якось полегшити собі життя, багато дачників придумують різноманітні конструкції, які можна зробити виходячи з підручних засобів.

Побачити, як це виглядає, можна поглянувши на фото умивальника на дачі.

Особливості конструкцій умивальника

Більшість сучасних дачних ділянок вже мають підведені комунікації – централізовано організована подача водопостачання і проведене електрику.

На жаль, деякі дачні господарства не мають такої можливості і використовують воду з колодязя або привозять її звідкись.

Таким чином, саморобні конструкції умивальників можна розділити на кілька варіантів конструкцій:

Умивальник з подачею води з водопровідних труб. Це стандартні крани. Вода подається централізовано. Для цього господарі повинні заздалегідь продумати відведення для раковини.

Кран і саму конструкцію умивальника можна придбати в будь-якому магазині сантехнічних товарів. Підставка під раковину може бути змонтована на необхідну висоту.

На жаль, до мінусів подібних вуличних умивальників можна віднести сезонність. У зимові періоди труби можуть розірватися через заморозки.

Рекомендуємо прочитати:

Щоб уникнути це, необхідно перед похолоданням перекрити подачу води, а також не забути злити залишки води з труб. Для того, щоб термін служби вашого умивальника був збільшений, можна трохи схитрувати – зробити невелику утеплення скловатою зовнішнього водопроводу. Це дозволить збільшити термін експлуатації умивальника.

При наявності проведеного електрики, можна встановити тен всередині умивальника. Це дозволить підігрівати рідину в рукомийнику незалежно від того, чи є сонце поза приміщенням чи ні. Так ми отримаємо дачний умивальник з підігрівом.

Наливна рукомийник для дачі. Вважається найпростішою конструкцією. У цій моделі в бак слід залити рідину, внизу бака буде отвір у вигляді стрижня або клапана, через який вода виллється.

При наявності невеликої кмітливості і вільного часу, не маючи особливих знань можливо зробити з наявних коштів рукомийник.

Для цього підійдуть і звичайні пластикові пляшки або пластикові баки. Для природного нагрівання води можна розміщувати ємності так, щоб на них потрапляли яскраві сонячні промені.

Як сконструювати умивальник без допомоги фахівців

Отже, як зробити умивальник для дачі з матеріалів, що є поруч? Пам’ятайте про те, що рукомийник обов’язково повинен бути не тільки максимально простим, зручним, але ще і багатофункціональним, тобто не тільки для того, щоб мити в ньому руки.

Найбільш ощадливий – це конструкція, зроблена зі звичайної пляшки з пластика. Для цього вам знадобиться півторалітрова пляшка або п’ятилітрова баклажка. Зріжте дно в пляшці.

Використовуючи хомут або алюмінієвий дріт, закріпіть на дереві або будь-вертикальній площині. Дозатором в даній конструкції служитиме кришка пляшки.

Налийте воду в ємність. Трохи відкривши кришку, ми побачимо, що вода буде текти невеликий цівкою.

Стаціонарний умивальник

Якщо є необхідність і бажання побудувати умивальник з краном, знадобиться ознайомитися з простими знаннями в сантехніці.

Візьміть ємність великий тари з м’якого пластику. Бажано, щоб було широке горлечко. Далі слід купити в магазині сантехніки кран (для подачі води), дві гумові прокладки, гайки, шайби.

Просвердлите отвір внизу бідона і вставте зганяння в отвір. Насадите шайби (не забуваємо про прокладки). Міцно затисніть гайками і накрутіть кран для умивальника.

Фото поради як зробити дачний умивальник

Вам сподобалася стаття?

Умивальник для дачі своїми руками – з підручних матеріалів, покроково з фото, відео

Найпростіший спосіб задоволення потреби у воді на дачній ділянці – умивальник для дачі своїми руками з підручних матеріалів. Сучасний ринок пропонує покупцям безліч моделей умивальників, але далеко не завжди придбання заводського пристрою доцільно. Для економії коштів можна зробити простий прилад з підручних засобів.

Умивальник на дачі

Багато людей думають, що своїми руками можна зробити тільки найпростішу конструкцію з водою, проте, це не так. При бажанні будь-яка людина може сконструювати зручний умивальник, експлуатаційний термін якого виходить далеко за межі одноразового приладу.

Рівень комфорту пристрою цілком і повністю залежить від його конфігурації. Існує кілька популярних різновидів пристроїв, які можна виконати самостійно за короткий проміжок часу. Розглянемо їх більш детально:

  • з пластмасової пляшки;
  • з бочки;
  • з раковиною.

Важливо! Це найпростіші варіанти, які можна зібрати з підручних засобів. При бажанні можна сконструювати більш складний пристрій, розташоване на стійці або ж виріб з підігрівом.

Умивальник з пластикової пляшки

Фото простих умивальників, які зроблені для дачі своїми руками – допомагають оцінити переваги та недоліки різних конструкцій.

Прилади на стійці можна легко переносити з місця на місце. Така мобільна конструкція є дуже зручною.

Умивальники з тумбою і підігрівом – найскладніші, тому їх самостійне виготовлення повинно бути виправдано конкретної необхідністю.

Рукомийник для дачі з пластмасової пляшки

Найпростіше рішення, яке дозволяє виконати найпростіший умивальник, враховує використання пластмасової пляшки. Такий рукомийник є тимчасовим, однак, відмінно справляється з завданнями, поставленими перед ним.

Розглянемо процес створення подібного умивальника покроково. Перший крок по збірці простого умивальника – підвішування пластмасової пляшки шийкою вниз на мотузці або дроті. Розмістити такий прилад можна на будь-якому дереві або стовпі. Мінусом такої конструкції є її одноразовость. Коли вода закінчиться, потрібно знімати пляшку з опори і наповнювати її за новою.

Виправити цю проблему допоможе жорстка фіксація пластикової тари. Як кріплення підійдуть цвяхи, шурупи, металевий хомут. Для більш об’ємною тари підійдуть і інші способи. Наприклад, п’ятилітрову пляшку можна зафіксувати на стійці, що спростить її транспортування і використання.

Дно пляшки, зафіксованої жорстким способом, необхідно обрізати. Це дозволить доливати воду, коли та буде закінчуватися. Найпростіший варіант рукомийника не вимагає виконання ніяких маніпуляцій з нижньою частиною. В цьому випадку кришка просто відкручується до отримання необхідної струменя води.

Але є й інший метод – використання цвяха з затупленим наконечником. Щоб виконати таке просте запірний механізм, потрібно виконати в кришці отвір для води.

Його діаметр повинен бути трохи більше, ніж аналогічний показник ніжки цвяха, але менше діаметра капелюшка. Таким чином, при бездіяльності капелюшок цвяха щільно перекриває отвір і зберігає воду в ємності.

Для того щоб скористатися таким умивальником, необхідно просто підняти цвях, натиснувши на нього знизу-вгору.

Зверніть увагу! Фахівці рекомендують фіксувати пляшку на зручній для використання висоті. Зі звичайних пластикових пляшок можна зробити кілька пристроїв і перевірити який варіант найкраще підійде для вас.

Мінусом пляшкового умивальника є те, що цвях досить швидко іржавіє, а сама конструкція не розрахована на складні дії. Помити посуд під таким умивальником досить складно. Більш багатофункціональним варіантом є умивальник з каністри, оснащений краном.

Умивальник з пластикової каністри

Цікаво: Водопровід в приватному будинку своїми руками

Для виготовлення такого рукомийника знадобиться знайти порожню металеву каністру і кран. Матеріалом виготовлення крана може бути пластик.

Запірний пристрій з пластмаси менш якісне і довговічне, але коштує набагато дешевше, що плюс. Як бака не обов’язково використовувати саме бочку. Підійде будь-яка підручна ємність (наприклад, відро).

Також для рукомийника може підійти дерев’яна або пластмасова бочка.

Важливо! Ні в якому разі не можна використовувати під умивальник каністру, в якій до цього зберігалися отрутохімікати або будь-які інші шкідливі сполуки. Застосування такої каністри може завдати непоправної шкоди вашому здоров’ю.

Порядок складання умивальника для дачі з металевої бочки складається з декількох етапів. Перше, що потрібно зробити – підготувати всі необхідні інструменти і матеріали. Далі, потрібно просвердлити отвір в каністрі. Це необхідно для того, щоб встановити кран. В отвір монтується штуцер. Кріплення цього елемента необхідно щільно затягнути.

Після того як буде встановлено штуцер, можна приступити до монтажу крана. В цьому немає нічого складного. Патрубок запірного пристрою без праці стикується з муфтою штуцера.

Для того щоб виключити протікання рідини під час експлуатації крана, необхідно ущільнити різьбове з’єднання. Для цієї мети використовують лляну нитку.

У разі відсутності льняної нитки можна ущільнити з’єднання герметизирующим складом.

В кінці залишається провести кріплення конструкції. Для цього її підвішують до стіни, дереву або встановлюють на спеціальну підставку. Вибір необхідного методу установки залежить від конкретної ситуації.

Цікаво: Як побудувати літній душ для дачі самостійно

Умивальник-каністра з раковиною

Умивальник, виготовлений з каністри, можна з легкістю вдосконалити. Це робиться для підвищення комфортабельності конструкції під час експлуатації. Для виготовлення раковини можна скористатися будь-якої зручної ємністю. Досить поширеним варіантом, який часто можна зустріти на дачах, є використання тазика. Він розташовується нижче рівня рукомийника.

Фото умивальників рекомендовані до перегляду, так як дозволяють зрозуміти, що навіть з уже віджили своє речей можна зробити зручну і потрібну конструкцію. Різноманітність саморобних умивальників неймовірно широко. Зустрічаються пристрої з відер, каструль, чайників і багатьох інших підручних ємностей.

Таким чином, існує кілька простих способів збирання умивальника для дачі своїми руками з підручних матеріалів. Найчастіше, працюючи на городі, дачнику буде досить і простого, пляшкового рукомийника. Не забувайте, що вибір необхідної різновиди цілком і повністю залежить від індивідуальних потреб.

Добавить комментарий Отменить ответ

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Які найкращі роботи помічники людини: по господарству і не тільки…

Персональні помічники-роботи можуть допомогти вам у повсякденних домашніх завданнях, роблячи життя комфортнішим. Ці маленькі роботи помічники людини виконують ряд цілей: від навчання до ефективнішої роботи вашого будинку. Вони також дуже круті і роблять ваш будинок розумнішим і технологічно передовим.

Які найкращі роботи помічники людини| Photo:coolthings.com

Персональні роботи помічники стають ще зручнішими для певних груп людей, які потребують більше допомоги та підтримки, ніж інші: літніх людей або людей з обмеженими можливостями. Assistant Personal Robot (APR) розроблено як роботизовану платформу з дистанційним керуванням, яка створена для надання соціальних і допоміжних послуг людям з легкими когнітивними порушеннями.

За даними Організації Об’єднаних Націй та Всесвітньої організації охорони здоров’я, очікується, що кількість людей у ​​віці 60 років і старше протягом наступних 35 років зросте з 12% до 21% через збільшення тривалості життя людей.

Як наслідок, догляд за літніми людьми стане однією з сфер, де нові технології мають застосовуватися у вигляді систем пасивного моніторингу, а також у вигляді автономних та телекерованих роботів.

У цій статті ми розглянемо 5 найкращих роботів помічників людини, доступних на ринку. Та десяток найкращих роботів помічників по господарству.

Роботи помічники людини: 5 топових моделей персональних асистентів

Aido (Айдо)

Aido є одним із найрозумніших та найінклюзивніших сімейних роботів-компаньйонів на сьогоднішньому ринку. Цей соціальний сімейний робот нового покоління є розумним, інтерактивним та унікально мобільним, Aido може переміщатися по вашому дому/офісу, щоб покращити ваш спосіб життя.

Він буде грати з вашими дітьми, допомагатиме зберігати ваш розклад, проектувати фільми та корисні відео на стінах, діятиме як розважальний центр та ігровий пристрій, керуватиме домашніми справами, контролювати ваш будинок за допомогою датчиків та патрулювати, щоб захистити його від зловмисників, а також багато іншого! Цей сімейний робот створений для того, щоб його спілкування з людьми було максимально природним та інтуїтивним.

  • Режим патрулювання забезпечує безпеку вашого дому
  • Різні датчики контролюють ваш будинок: температуру, вологість, навколишнє освітлення, якість повітря, GPS, рівень шуму та тиску
  • Створює інтерактивне навчання за допомогою звукових ефектів, графіки та руху
  • Керує підключеними пристроями
  • Відстежує ваш розклад і список справ
  • Розпізнає кожного члена домогосподарства та відповідно коригує уподобання
  • Легко маневрує в складних просторах
  • Читає дітям казки на ніч
  • Дивіться фільми та грайте в ігри за допомогою інтерактивних високоякісних динаміків Aido та HD-проектора

Alpha 2 (Альфа 2)

Новий гуманоїдний робот Alpha 2 є першим у світі, розробленим для практичного використання в домі та спілкування. Alpha 2 надає хмарні послуги та приймає голосові команди для виконання відповідних дій. Робот здатний до синхронного перекладу, голосового пошуку, візуальної взаємодії та надання словесних нагадувань.

Ці роботи помічники також забезпечують взаємодію на основі датчиків: швидкості, ультразвуку, датчики дотику і тиску; і вбудованої камери, яка підтримується візуальними обчислювальними системами роботів. Працюють вони на iOS і Android.

  • Розпізнавання обличчя та голосу
  • Забезпечує безпеку вашого будинку
  • Керує вашими розумними пристроями, такими як освітлення та термостати
  • Керує тижневими календарями та надає усні нагадування про заплановані завдання
  • Робить фотографії та записує важливі події
  • Виступає як ваш особистий офісний помічник. Ви можете покластися на нього, щоб відповідати на дзвінки або читати тексти й електронні листи
  • Допомагає шукати в Інтернеті, будь то новий рецепт або проект DIY
  • Інтерпретує та перекладає фрази для вас
  • Читає та розігрує дітям казки на ніч
  • Якщо у вас є принтер або комп’ютер із підтримкою Wi-Fi, ви можете доручити Alpha надрукувати відповідні документи або надіслати їх комусь іншому

Zenbo (Дзенбо)

Zenbo — це милий маленький особистий помічник, розроблений Asus. При підключенні до Інтернету він може виконувати різні завдання, наприклад, спілкуватися з людьми, взаємодіяти з побутовою технікою, працювати як пульт дистанційного керування, який навчається, і багато іншого.

Zenbo пересувається на трьох колесах і має голос і екран, щоб краще взаємодіяти з людьми-власниками. Екран є мультисенсорним, тому користувач може взаємодіяти за допомогою дотику разом із голосом. Asus також випустила програму для розробників для Zenbo, щоб розробники могли використовувати потужність SDK для створення чогось цікавого з Zenbo.

  • Вільно та незалежно пересувається по дому.
  • Підключається до пристроїв розумного дому та керує ними, замовляє товари онлайн та взаємодіє з підключеними сервісами.
  • Розпізнавати обличчя, здійснює відеодзвінки та забезпечує віддалений моніторинг дому.
  • Подає голосові нагадування, такі як прийоми до лікаря, розклад прийому ліків тощо
  • Відповідає на ваші запити та запитання.
  • Розважайтеся музикою, фільмами та слайд-шоу з фотографій будь-де в домі та забезпечуйте керування за допомогою простих у використанні голосових команд.
  • Навчається та адаптується до ваших уподобань за допомогою проактивного штучного інтелекту.
  • Виражає емоції різними виразами обличчя.
  • Реагує на надзвичайні ситуації та сповіщає членів сім’ї, де б вони не були.
  • Розповідає веселі інтерактивні історії, щоб розважати дітей протягом дня та допомагати їм розслабитися та заснути вночі.
  • Навчає та розважає різноманітними навчальними іграми та веселими навчальними матеріалами.
  • Діє як домашня камера з дистанційним керуванням, яка охоплює весь будинок.
  • Читає рецепти вголос, щоб ви могли зосередитися на приготуванні їжі.
  • Допомагає зафіксувати спогади як сімейний фотограф, щоб зберегти особливі моменти.

Kuri (Курі)

Kuri — чарівний домашній робот, який може стежити за вашими дітьми, як няня, і навіть стежити за вашим домом, поки вас немає. Його особливості – це поєднання товариства, розваги та корисності.

Хоча він не може виконувати домашні завдання, він може легко спостерігати за вашими дітьми або домом через камеру 1080p. Він відтворює музику, подкасти або читає електронні книги або може нагадати вам вимкнути духовку.

  • Реагує на людський дотик. Легке торкання по голові змусить робот поглянути на вас і ствердно піпкати.
  • Знімає зображення та відео 1080p HD у широкому діапазоні умов освітлення. Він може вести пряму трансляцію. Моніторинг будинку, коли вас немає.
  • Оснащений чотирма чутливими мікрофонами, які допомагають йому точно визначати звуки.
  • Визначає ваш голос і повертає голову до вас, коли ви даєте йому голосову команду.
  • Передає відчуття настрою
  • Відтворює музику та подкасти
  • Має картографічні датчики для автономної навігації у вашому домі.
  • Автоматично підключається до енергетичного сну між діяльністю та завданнями, або коли заряд закінчується.

Buddy (Бадді)

Бадді — соціальний робот і домашній помічник від Blue Frog Robotics. Робот з відкритим кодом, що працює на базі Unity 3D і програмного забезпечення Android, може супроводжувати сім’ю в її повсякденних завданнях, захищати ваш дім, розважати ваших дітей і взаємодіяти з розумними підключеними пристроями вашого дому. Серед багатьох інших видів діяльності BUDDY дозволяє вам залишатися на зв’язку з близькими людьми, створювати список відтворення або бути вашим особистим помічником.

Він має різноманітні датчики, які допомагають виконувати різноманітні функції. Сюди входять камера, ультразвуковий, інфрачервоний і теплові датчики, далекомір, датчик температури і датчики грунту. Інші входи та виходи включають мікрофон, аудіовихід та динаміки.

Він керується за допомогою 8-дюймового планшета, який також виконує роль його обличчя, а інтерфейс має 16 ГБ локального сховища даних і час автономної роботи 8-10 годин, а також вбудований Wi-Fi і Bluetooth Low Energy.

  • Патрулює ваш дім, поки вас немає. Він може попередити вас при виявленні пожежі, грабіжників або будь-якої незвичайної ситуації
  • Центр розумного дому, керований голосовою командою або дистанційно
  • Управління підключеними приладами: ліхтарі, рулонні штори, термостат, розетки
  • Працює як особистий помічник і може встановлювати нагадування, таймер, порядок денний.
  • Здійснює відеодзвінок, стежачи за вами – ідеально підходить для спілкування з друзями та родичами.
  • Піклується про молодших, старших і менш рухливих людей, забезпечуючи товариство та допомогу в повсякденних справах.
  • Пропонує весело навчатися за допомогою програм для підрахунку, розповіді, розвитку пам’яті та програмування.
  • Відтворює або читає повідомлення, надіслані через “MyBUDDYApp”, і доставляє їх членам сім’ї.
  • Пропонує веселі інтерактивні ігри.

Роботи помічники по господарству: найкорисніші на сьогодні

Оскільки ми заглиблюємося в 21 століття, неможливо говорити про технології і не згадати про роботи помічники по господарству для розумного дому. Ці роботи можуть допомогти зробити наші будинки чистішими, здоровішими та кращими для наших сімей?

Віртуальна реальність — у наших вітальнях, трекери здоров’я — у наших спальнях, голосові помічники… скрізь.

Подивіться, як ці топ інноваційних роботів продовжують тенденцію, привносячи нові рівні безпеки, товариства та зручності у ваш дім.

Робот пилосос Roomba у вашій вітальні.

Під час недавнього опитування понад 70% людей сказали, що їхні будинки були б чистішими, якби у них були роботи, щоб виконувати свої обов’язки по прибиранню.

На щастя, ми вже маємо доступ до роботів, які допоможуть виконувати деякі з цих брудних робіт.

Ось один з них.
iRobot Bravva Jet 240

Роботи помічники по господарству – iRobot Braava Jet 240 Review | Digital Trends

Cleansebot

Речі, до яких ми торкаємося й використовуємо щодня, — це ті самі речі, які ми повинні прибирати найчастіше, якщо хочемо зберегти здоров’я сім’ї. Іноді ці предмети також найважче чистити.

Введіть в пошук Cleansebot. Цей компактний робот стверджує, що використовує технологію ультрафіолетового світла для дезінфекції 40 різних матеріалів, включаючи тканину. Це може бути ідеальним рішенням для гарного прибирання диванів, штор і постільної білизни, особливо під час подорожей та проживання в готелях.

Роботи помічники по господарству – CleanseBot UVC Cleaning Robot |Photo: shop-uv.com

Прибирання пилососом може бути нескінченним завданням, особливо якщо у вас є домашні тварини. Роботизовані пилососи полегшують роботу вже більше десяти років.

Робот для миття вікон Gladwell Gecko

Цей робот виконає брудну роботу, незалежно від того, чи є у вас великі вікна чи дуже високі. Більше не потрібно тягнути драбину і небезпечно лізти по ній або платити комусь, щоб він помив вам вікна.

Роботи помічники по господарству – Gladwell Gecko Robot Window Cleaner |Photo: Robotic Gizmos

Всмоктування утримує його прикріпленим до вікна, а AI допомагає визначити, де знаходяться краї вікон, і гарантує, що все скло добре очищається. Не забудьте також спробувати його на стійких скляних дверях душу.

Grillbot

Останнім часом ми часто готуємо вдома. Ми також проводили набагато більше часу на свіжому повітрі. Часто ми робимо і те й інше одночасно. Ось чому Grillbot так зручний. Цей автоматичний робот-очищення гриля чистить і шкребає своїми дротовими щітками, щоб вам не довелося робити це самим.

Роботи помічники по господарству – GrillBot Review | Photo: Trusted Reviews

Косарка-робот Worx Landroid

Використовуючи майже ту ж технологію, що й роботизовані пилососи, ця газонокосарка-робот підстригає вашу траву, поки ви зосереджуєтесь на інших видах діяльності, як-от іграх з дітьми.

Роботи помічники людини по господарству – Worx Landroid |Photo: pocket-lint.com

Worx Landroid також має датчики дощу, які відправляють її назад на док-станцію, коли погода змінюється, а також функції безпеки, як-от PIN-код для початку роботи та попередження, якщо вона зникне з вашого двору.

Розумні роботи для розумних дітей

Коли дистанційне навчання набуло поширення під час пандемії коронавірусу 2020 року, школам та родинам довелося швидко адаптуватися. Однією з найбільших проблем був пошук привабливих способів спілкування з дітьми та підтримки їхнього розумового розвитку. Незважаючи на те, що наші діти повернулися в клас, це не означає, що ми готові відмовитися від цих роботів, які допомагають навчанню.

LEGO Education

LEGO розглядає навчання через гру як життєво важливу частину формування соціально-емоційних потреб дітей, яка стає все більш важливою, оскільки ми вирішуємо проблеми класного, віртуального та гібридного навчання.

Дітям спождобаються LEGO Education та інші роботи,які навчають кодуванню, вирішенню задач і креативному дизайну. Вони вважатимуть, що грають, але ви будете знати, що вони навчаються основним навичкам у галузі науки, технологій та інновацій.

Miko 3

Цей чарівний маленький робот може слухати, говорити та спілкуватися з вашою дитиною, використовуючи різноманітні динаміки, алгоритми та підказки вашої дитини.

Miko 3 також запрограмовано, щоб допомогти їм навчатися, надаючи знання та навички, які відповідають їхньому віку та які ви можете контролювати.

Він розмовляє кількома мовами і навіть може навчити вашу дитину новій. Оскільки все більше досліджень показують, що роботи можуть викликати у дітей захоплення читанням, такі пристрої, як цей, стануть все більш популярними.

Wigl

Рідко ми бачимо поєднання музичної освіти з навчанням. Wigl був створений, щоб надихнути дітей у ранньому віці займатися робототехнікою та інженерією.

Роботи помічники – Wigl |Photo: GeekWire

Маленький робот, схожий на жука, танцює на основі музичних нот, які він чує. Ваші діти дізнаються зв’язок між їхніми діями та роботом, коли вони зможуть змусити його «крутитися», коли вони грають пісню або співають під неї.

Cue

Шукаєте більше способів дати своїм дітям прискорити навчання? Для тих, хто готовий до наступного завдання в кодуванні, є Cue.

Додаток містить демонстрації, навчальні посібники та завдання, щоб ваш молодий інженер міг навчатися у власному темпі та слідувати своїм інтересам.

Про автора

admin administrator