Як можна їсти цукіні

Авторadmin

Як можна їсти цукіні

З нього готують гарніри, супи, запіканки і різну консервацію. Цей овоч прекрасно поєднується з м'ясом та іншими овочами і швидко готується. Користь кабачків також доведена – вони покращують роботу кишечника і легко засвоюються.

Кабачок добре поєднується з іншими продуктами — овочами, м'ясом, рибою, птицею, молочними продуктами. Цей універсальний овоч можна їсти сирим, маринувати, варити, тушкувати, запікати, фарширувати різними начинками, коптити на грилі, робити з кабачка варення, індійську приправу чатні, додавати у салати, оладки або суп.

Для поливу кабачків використовують 1 л настою на 10 л води. Щоб зробити підгодівлю більш поживною, можна на відро приготованого розчину додати ще 100 г суперфосфату. Деревна зола — незамінне мінеральне добриво, яке розкислює, збагачує ґрунт, покращує його структуру.

Вони корисні для серця та кровообігу, бо мають низький вміст жирів та натрію і високий рівень клітковини та калію. Цукіні підтримують артеріальний тиск та знижують холестерин, мають легкий сечогінний ефект.

Найчастіше з кабачка готують млинці, оладки, салати, рагу, пасту, напої, рататуй, запіканки та пироги. Також їх маринують, солять, консервують та роблять заготовки на зиму.

Якщо у вас камені в нирках або жовчному – сік із кабачків пити не можна. Не варто споживати сирі кабачки в разі гастритів і виразок (термічно оброблені – можна). Не варто зловживати кабачками в разі схильності до послаблень, а в разі діареї взагалі забудьте про кабачки – в них багато клітковини, яка погіршить ситуацію.





Цукіні та жовтий кабачок за цим рецептом посипають часником і пармезаном, щоб зробити страву рівномірною вибагливим їдцям сподобається! Пасерування цукіні та жовтих кабачків робить їх особливо ароматними та ніжними! Це чудова ідея для їжі в останню хвилину! Ви матимете цей чудовий …

Про автора

admin administrator