Як на зиму вкрити грушу на зиму

Авторadmin

Як на зиму вкрити грушу на зиму

Консервовані груші: простий рецепт апетитних фруктів на зиму

Груші – дуже смачні, але сезонні овочі. Зберігаються вони зовсім недовго. Дати “друге життя” грушам можна, якщо закрити їх в банці в сиропі. Тоді з фруктів вийде легкий ароматний десерт, а сироп можна пити як компот.

Наприкінці літа готують багато консервації з фруктів. Ми розповідали, як приготувати смачний яблучний компот на зиму.

Консервовані груші на зиму цілі

  • Груші – 2 кг.
  • Вода – 1.5 л.
  • Цукор – 200 г.
  • Лимонна кислота – 1 ч. л.

Груші перебрати і помити, обрізати хвостики. Викласти груші в банку. У кожну банку додати вказану кількість цукру і лимонної кислоти. Потім залити груші окропом доверху. У каструлю налити гарячу воду, на дно покласти спеціальне кільце, дошку або рушник. Поставити банку в воду стерилізувати. Після закипання води груші стерилізують 40 хвилин. Закатати стерильними кришками, перевернути, накрити ковдрою і залишити до повного охолодження.

Консервована груша шматочками з прянощами

  • Тверді груші – 2,5 кг.
  • Цукор – 2 ст.
  • Вода – 2 л.
  • Аніс зірчастий – 2 шт.
  • Стручки кардамону – 4 шт.
  • Кориця – 1 паличка.

Груші вимити, очистити від шкірки і насіння. Нарізати груші великими скибочками. У велику каструлю влити воду і додати спеції, довести до кипіння. Шматочки груші викласти в киплячу воду і варити 5 хвилин після повторного закипання.

Груші розкласти по стерилізованим банкам. Залити сиропом, що залишився, до горлечка. Верх банки протерти серветкою і закрити кришкою. Якщо груші консервуються для тривалого зберігання (понад 3 місяців), банки розмістіть на водяну баню на 20 хвилин.

Вам також може бути цікаво:

Як закрити на зиму смачнющий джем із груш: підійдуть навіть м’які та переспілі плоди (відео)

Сезон “закруток” триває і час подумати про те, які смаколики заготовити на зиму. Якщо ви і ваші домочадці люблять солодке, то варто запастися не тільки варенням або густим повидлом, наприклад, зі слив, а й приготувати смачний джем. Дуже ніжним і насиченим виходить джем із груш.

Рецептом грушевого джему на зиму ділиться кулінарний блог “Смачна їжа” на Youtube. Одна з переваг цього способу приготування в тому, що підійдуть навіть м’які та переспілі плоди, які непридатні для консервування цілими.

Складові:

  • 500 г груш чистої ваги
  • 250 г цукру
  • 2,5 ст. ложки лимонного соку

Спосіб приготування:

  1. Якщо груші м’які та сильно перестигли, тоді їх треба промити і можна варити зі шкіркою. А тверді плоди краще очистити від шкірки для більшої однорідності джему. Нарізати грушу невеликими шматочками.
  2. Перенести фрукти в ємність для приготування джему та додати цукор. Поставити на слабкий вогонь і проварити до розчинення цукру це займе приблизно 10-15 хвилин. Коли з’явиться сік і закипить маса — збільшити вогонь. Варити 30 хвилин, не закриваючи кришкою і помішуючи лопаткою.
  3. Зняти з вогню та перебити блендером або перетерти через сито. Додати лимонний сік і ванільний цукор. Поставити на вогонь та проварити 10 хвилин. Якщо готуєте подвійну порцію, час варіння треба збільшити до 15-20 хвилин.
  4. Гарячий джем розлити у простерилізовані банки та закрити. Зберігати джем у прохолодному місці.

Раніше “Телеграф” писав, як приготувати яблучно-кавуновий джем, який буде ідеальною начинкою для солодких пирогів та пиріжків.

Альтернатива компоту та варенню: рецепт груш на зиму, які виходять смачними й ароматними

Поки свіжі груші можна знайти на прилавках, варто встигнути заготовити цей фрукт на сезон холодів. З груш можна приготувати не тільки джем, варення або компот, а й законсервувати в солодкому сиропі. Так вони збережуть свій смак якнайкраще.

Рецептом закрутки із груш на зиму поділився кулінарний Ютуб-канал “Класична кухня”. Така солодка закрутка виходить дуже смачною та ароматною. Найкраще підійдуть тверді груші літніх сортів.

Складові:

Спосіб приготування:

  1. Підготуємо банки об’ємом 3 л. Миємо, стерилізуємо 15 хвилин при 130-150 градусах.
  2. Миємо груші, відрізаємо хвостики, наповнюємо банки, не притискаючи.
  3. Заливаємо окропом, накриваємо стерильними кришками та залишаємо на 20 хвилин.
  4. Зливаємо в каструлю і кип’ятимо.
  5. Заливаємо окропом вдруге і накриваємо кришками, залишаємо на 20 хвилин.
  6. Зливаємо в каструлю і робимо сироп — додаємо до води по 200 г цукру та неповної чайної ложки лимонної кислоти на кожну банку, кип’ятимо.
  7. Заливаємо сиропом, що кипить, банки і герметично закриваємо.
  8. Перевертаємо банки догори дном для утворення однакової температури у банці. Можна накрити рушником до застигання.

Раніше “Телеграф” ділився рецептом смачного джему на зиму, який ідеально доповнить млинці.

Про автора

admin administrator