Як насильно відправити алкоголіка на лікування

Авторadmin

Як насильно відправити алкоголіка на лікування

На примусове лікування залежну людину можна направити лише через суд. за заявою родича, коли людина визнана хворою на наркоманію, або алкоголізмом, не хоче добровільно лікуватися і несе загрозу навколишнім людям. Як правило, примусове лікування наркомана чи алкоголіка не дає результатів.

Алкоголікам не слід розраховувати на тривале життя. Жінки, які зловживають спиртним, йдуть з життя в середньому в 60 років, чоловіки – у 58.

Як зрозуміти, що ви алкоголік: перші майже непомітні ознаки

  1. Невизнання
  2. Відсутність сп'яніння і відторгнення
  3. Треба похмелитися
  4. Стійке бажання випити
  5. Алкогольна амнезія

Алкоголік видає типовий «габітус алкоголіка». Вони зазвичай виглядають «пом'ятими» і значно старші за свої роки. Одуте, червоне обличчя, синюшний ніс, з дрібними судинними прожилками.

Яка кількість алкоголю корисна для здоров'я і як правильно відзначати сьогоднішнє свято – дізнайтеся на УНІАН. День алкоголіка в Україні та в усьому світі відзначається 20 лютого. Насправді, це свято – не привід зайвий раз випити, адже створене воно було з іншою метою.

Велика кількість пива може пошкодити серцевий м'яз, збільшуючи ризик інсульту, підвищення кров'яного тиску, діабету 2 типу та фібриляції передсердь. Ризик вищий навіть у тих, хто п'є алкогольні напої щотижня (два рази на тиждень) у порівнянні з тими, хто вживає алкоголь рідко.





У законодавстві встановлено положення, що регламентують порядок примусового лікування алкоголізму. Відправити громадянина на порятунок від залежності допускається лише у низці ситуацій. Як правило, на це необхідна судова ухвала, тобто за фактом правопорушень або …

Про автора

admin administrator