Як не платити кредит законно та почати спокійно жити

Авторadmin

Як не платити кредит законно та почати спокійно жити

Формально повністю не платити за кредит під час війни не можна. Хоча за прострочені платежі й скасовано штрафні санкції, сам борг доведеться повертати. Згідно із законом, прийнятим на період дії воєнного стану, банки не мають права стягувати штрафи чи пеню за несвоєчасну сплату кредитів.

Порушення зі сторони мікрофінансових організацій під час стягнення заборгованості Відповідно до статті 257 Цивільного кодексу України, загальна позовна давність (зокрема, щодо вимог про стягнення заборгованості за кредитом та відсотків) встановлюється тривалістю у три роки.

  1. Що робити, якщо немає чим платити за кредитом? Прийти в банк і розповісти про ситуацію
  2. Реструктуризація кредиту
  3. Рефінансування кредиту

Усі фінустанови України застосовують подібні заходи, якщо позичальник не виконує свої зобов'язання. Для споживчих кредитів часто нараховують штрафи та пеню, а для іпотечних і заставних кредитів можуть застосовувати арешт і продаж нерухомості, автомобілів та іншого заставного майна.

Чи мають право колектори вимагати гроші під час війни? Воєнний стан не встановлював обмежень щодо стягнення боргів за кредитом чи позикою. Таким чином, колектори мають законне право вимагати повернення грошей навіть у період війни. Проте важливо зазначити, що це право обмежується тілом кредиту та базовими процентами.





Чому можна не платити позику законно? Є ряд причин, які є «поважними» для затримки платежу за мікрокредити: 1. Хвороба чи серйозне захворювання, що спричинило за …

Про автора

admin administrator