Як почистити мікрохвильову печі всередині в домашніх

Авторadmin

Як почистити мікрохвильову печі всередині в домашніх

Зміст:

Як очистити мікрохвильову печі всередині: швидкий спосіб привести НВЧ пекти в порядок

НВЧ-пекти на будь-якій кухні – річ незамінна. У ньому розморожують продукти, готують їжу, розігрівають готові страви. Часте щоденне використання призводить до швидкого забруднення внутрішніх поверхонь агрегату, тому мити його часто доводиться. Не кожна господарка має на цей час, і будь-яка не відмовиться дізнатися, як очистити мікрохвильову піч усередині. Швидкий спосіб, що не вимагає великих трудовитрат, стане у нагоді всім. Таких способів кілька, і всі вони припускають використання звичайнісіньких засобів.

Для одного із способів чищення знадобиться лимон Джерело nbcnews.com

  • Очищення зі створенням парової лазні
    • З оцтом
    • З лимонною кислотою
    • З харчовою содою
    • Корисне відео
    • З миючим засобом
    • З господарським милом
    • Із засобом для чищення скла
    • Зі спеціальним засобом
    • Корисне відео

    Очищення зі створенням парової лазні

    Всім відомо, що засохлий жир відмивається погано і важко, проте розм’якшений гарячою водою і миючим засобом легко стирається губкою або серветкою. Замочувати мікрохвильову піч, звичайно, не можна. Зате можна створити всередині неї справжню парову лазню, просто встановивши в камеру ємність із водою та ввімкнувши пічку. А додавання у воду деяких речовин, більшість із яких завжди є у будинку, посилить ефект.

    Пропонуємо з декількох варіантів, як очистити мікрохвильову піч усередині, вибрати самий для вас підходящий.

    З оцтом

    Оцет – універсальний засіб, який дозволяє позбавлятися різних плям, накипу, вапняного нальоту. Але користуватися ним потрібно правильно, у жодному разі не застосовуючи нерозбавлену кислоту. Пропорції залежать від «фортеці» оцту:

    • у 350-500 мл води розводять 2 столові ложки 9% столового оцту;
    • оцтової есенції на той же об’єм води достатньо 1 чайної ложки.

    Розчин роблять у широкій скляній, пластиковій або фарфоровій мисці, ставлять її в піч і включають на максимальну потужність на 5-7 хвилин. Після вимкнення не поспішайте відчиняти дверцята, нехай «лазня» самостійно охолоне протягом такого ж часу. Після чого розм’якшений жир і залишки їжі можна буде легко стерти вологою ганчірочкою.

    Якщо швидко очистити мікрохвильову піч з першого разу не вдалося, процедуру можна повторити з тим же розчином. Або змочити в ньому губку, присипати її содою і потерти найстійкіші плями, що не відійшли.

    Цією ж губкою з содою мікрохвильову піч можна протерти зовні Джерело hozinfo.ru

    Це цікаво! Старі і сильно засохлі сліди жиру, як це не дивно, добре знімаються після розпарювання губкою, змоченою олією.

    Недолік цього способу – різкий запах оцту, що розповсюджується по кухні під час чищення та після неї. Тому процедуру бажано проводити при відкритому вікні або увімкненій витяжці, а потім потримати пічку відкритою до повного вивітрювання запаху.

    Є у нього і вагомий плюс: разом із запахом оцту випаровуються і всі інші неприємні запахи, що просочили стінки приладу.

    З лимонною кислотою

    За допомогою лимонної кислоти можна почистити мікрохвильову піч усередині так само, як оцтом. А заразом позбутися неприємного запаху без необхідності провітрювання. Розчин готують із повної столової ложки порошку та двох склянок води, далі діють, як описано вище.

    Лимонна та оцтова кислота діють однаково Джерело openoblokah.ru

    Замість кислоти можна використати лимонний сік. Його видавлюють у воду із двох лимонів, залишки цитрусів також відправляють у миску. Після відключення мікрохвильової печі і витримки її закритої протягом 5-10 хвилин стінки протирають ганчірочкою, періодично змочується в цьому ж розчині. Особливо важкі плями обробляють содою.

    Порада! Баню з лимонними або апельсиновими скоринками, кинутими в миску з водою, рекомендується влаштовувати для нового агрегату перед першим використанням. Вона прибере «технічний» запах і бруд зі стінок, який після процедури видаляють паперовими серветками.

    З харчовою содою

    Вибираючи спосіб, як швидко очистити мікрохвильову піч від жиру всередині, можна зупинитися на звичайній харчовій соді. Але використовувати її не зазвичай, механічно відтираючи плями губкою, а вже відомим способом. Для приготування розчину беруть 2 столові ложки речовини. При випаровуванні води частинки соди разом у крапельках осідатимуть на стінках і впливатимуть на жир. Достатньо 5 хвилин роботи приладу на повній потужності і того ж часу на розм’якшення плям у закритій камері.

    Корисне відео

    З миючим засобом

    Якщо забруднення не застарілі, дуже швидко почистити мікрохвильову печі всередині допоможе будь-який миючий засіб для посуду – Фейрі, АОС, Дося і т.п. Що потрібно зробити:

    • просочити водою посудну губку;
    • видавити на неї кілька крапель миючого засобу;
    • спінити його шляхом багаторазового стиснення губки;
    • покласти її на тарілку в мікрохвильову піч і запустити її на малій потужності всього на 30-40 секунд;
    • відкрити дверцята і цією ж губкою стерти зі стінок брудний наліт.

    Після очищення камеру потрібно кілька разів протерти чистою вологою ганчіркою, щоб видалити залишки засобу.

    Очищення іншими способами

    Якщо не хочеться дихати оцтом або миючим засобом, поки НВЧ-піч «самоочищається», використовуйте один із наведених далі методів.

    З господарським милом

    Господарське мило добре розкладає жир. Перед тим як почистити мікрохвильову піч усередині, його потрібно натерти на тертці, залити теплою водою, настоятись і розмішати. Розчин повинен вийти дуже насиченим, без шматочків мила, що не розчинилися.

    Приготування розчину для чищення Джерело today.ua

    За допомогою губки його густо наносять на внутрішні стінки камери, закривають її та залишають приблизно на годину. Потім стирають вологою серветкою разом із нальотом, якнайчастіше обполіскуючи її від мила. Роблять це доти, доки з серветки не перестане стікати мильна піна.

    Порада! Не надто приємному запаху господарського мила потрібно дати вивітритися, перш ніж використовувати піч за призначенням.

    Із засобом для чищення скла

    Рідкі склоочисники, на відміну порошку, мила і миючих засобів для посуду, не утворюють багато піни і залишають розлучень, і з брудом справляються не гірше. Щоб почистити мікрохвильову піч, їх злегка розводять водою, змочують у розчині губку і протирають усі забруднені поверхні, проходячи по найбрудніших ділянках кілька разів. Засохлі плями та бризки змочують більш рясно. Коли вони почнуть розчинятися, камеру протирають вологою чистою ганчіркою, виполіскуючи її до повного зникнення запаху.

    Склоочисник підходить для миття печі всередині та зовні Джерело akamaized.net

    Зі спеціальним засобом

    У продажу є чимало засобів, спеціально розроблених для чищення духовок та НВЧ-печей. Вони дуже ефективні та безпечні при правильному використанні, легко справляються з найсильнішими та найстарішими забрудненнями.

    Корисне відео

    Корисні поради

    Зовні грубку очистити простіше, ніж усередині, тому що тут плями не «прикипають». Але зовнішні стінки з часом можуть змінити колір, пожовкнути. Повернути їм початкову білизну можна за допомогою хлорного відбілювача або перекису водню.

    Для цього знадобляться старі рушники або простирадла, які змочують у розчині та обертають ними корпус агрегату. Щоб засіб не випаровувався і не висихав, зверху мікрохвильову піч накривають плівкою і залишають у такому вигляді на ніч. Вранці залишиться звільнити її і начисто протерти вологою серветкою.

    Перш ніж почистити мікрохвильову піч усередині, не зайвим буде ознайомитися з наступними рекомендаціями.

    • Не можна мити внутрішні стінки водою або мокрою губкою, щоб волога не потрапила за грати.
    • Не використовуйте меламінові губки, які сильно кришаться – дрібні частинки, що впали за ґрати, можуть призвести до займання.
    • Також не рекомендується застосовувати металеві щітки та мочалки, абразивні засоби та засоби, не призначені для НВЧ.
    • Емальовані стінки камери можуть постраждати при частому застосуванні кислотних очищувачів або від високої концентрації, тому для них краще вибирати щадні способи.

    Висновок

    Серед багатьох способів, як очистити мікрохвильову піч, є такі, які дозволяють обійтися без «хімії». З цим завданням добре справляються оцтова та лимонна кислота, харчова сода. Але тільки за умови регулярного догляду за мікрохвильовою піччю та використання спеціального ковпака або кришки під час приготування та розігрівання їжі. Застарілий бруд і жир з їх допомогою видалити складніше, але можна скористатися засобами, що чистять, призначеними саме для цієї мети.

    Як почистити мікрохвильову піч всередині від жиру?

    При частому використанні мікрохвильової печі її внутрішні стінки та тарілка покриваються в’їдливим брудом. Просте протирання не допомагає позбутися жиру, залишків їжі. Тому в цій статті ми зібрали для вас найефективніші лайфхаки, як швидко почистити мікрохвильову піч содою, оцтом, милом та іншими народними та професійними засобами.

    Миття техніки можливе не лише спеціальними гелями та спреями, різноманітність яких вражає на полицях магазинів. На щастя, більшість з них універсальні та підходять для інших приладів, якими вдосталь оснащена нехай навіть і невелика кухня (духова піч, витяжка, мультиварка). Тут ми розповімо вам також про народні методи чищення мікрохвильової печі і про те, чим її чистити небажано.

    Народні способи чищення мікрохвильової печі

    Під рукою на кухні є маса засобів, що активно застосовуються для миття різної побутової техніки. Для цього не потрібно бігти до магазину та витрачати чималі суми на професійні спреї та гелі. Адже можна просто взяти те, що лежить на полиці: оцет, соду, лимонну кислоту та інше. А як саме це застосовується, ми написали нижче.

    Содою

    Якщо ви не знаєте, як почистити мікрохвильову піч, то візьміть 2-3 столові ложки соди та розведіть її в мисці з 2 склянками води. Поставте посуд у піч і увімкніть розігрів на 10-15 хвилин. Потім дістаньте миску та протріть поверхню губкою.

    Цей спосіб дуже простий, але сода справляється лише із забрудненнями середньої тяжкості.

    Оцтом

    Відмити мікрохвильову піч можна і оцтом. Цей народний засіб впорається і зі складними жировими нальотами. Для цього візьміть 3 столові ложки 9% есенції та налийте в миску з 1,5 склянками води (за високого рівня забруднення можна розводити в меншій кількості води або брати консистенцію 1:1). Увімкніть розігрів на 5-10 хв на максимальній потужності. Потім протріть стінки та внутрішню частину дверей ганчіркою або губкою.

    Зверніть увагу, що цей засіб для чищення мікрохвильової печі має різкий запах, який при нагріванні тільки посилюється. Тому рекомендується виконувати процедуру із провітрюванням.

    Господарським милом

    У боротьбі навіть із сильними забрудненнями допоможе звичайне коричневе господарське мило. Спіньте його за допомогою губки та нанесіть на всю внутрішню поверхню. Залишіть піч у спокої на 30-40 хвилин, а потім ретельно помийте і протріть насухо. Як правило, весь жир легко змивається без додаткових зусиль.

    Щоб швидше спінити мило, можна натерти частину бруска на тертці.

    Лимонною кислотою

    Як помити мікрохвильову піч лимоном? Спосіб схожий на соду та оцет. Візьміть миску, налийте 1-2 склянки води та влийте в неї сік 1 лимона. Залишки цитруса можна помістити в цю ж миску. Поставте на максимальне розігрів на 10-15 хвилин, а після закінчення сеансу не відкривайте ще 5 хвилин. Потім протріть стінки губкою.

    Лимонна кислота справляється не лише з жиром, а й із неприємними запахами у техніці.

    Апельсиновими шкірками

    Ще один цитрусовий фрукт, який допомагає відмити НВЧ-печі. Очищаємо апельсин і нарізаємо скоринки невеликими шматочками. Поміщаємо їх у невелику ємність з водою, яка повинна їх трохи покривати. Поставте це в мікрохвильову піч і включіть на розігрів на 1 хвилину, після чого не відкривайте піч 1,5-2 години. Протріть вологою ганчіркою або губкою.

    Апельсинові шкірки ефективні й у боротьбі із неприємними запахами.

    Професійні миючі засоби

    Почистити НВЧ швидко можна за допомогою спеціальних миючих засобів. Вони доступні в різних формах, виробників та цінових категоріях. Наприклад, спреї зручні у використанні та нанесенні, але швидше витрачаються ніж гелі.

    1. Спрей “Сан Клин” спеціально для НВЧ печей та грилів.
    2. “Green & Clean Professional” також у формі спрею.
    3. Glutoclean – німецький спрей для чищення печей.
    4. HG — голландський розпилювач для мікрохвильових поверхонь.
    5. Dr.Beckmann – гель, що допомагає швидко почистити мікрохвильову піч.

    Застосовуючи хімічні засоби, не забувайте про використання рукавичок та провітрювання кімнати. Якщо чистка приладу відбувається без нагрівання, відключіть її від мережі до початку процедури миття.

    Для миття печі можна використовувати і звичайний рідкий миючий засіб для посуду. Використовувати його можна таким же способом, як оцет і соду: у мисці з водою.

    Як позбутися неприємного запаху?

    Небажані запахи в мікрохвильовій печі з’являються не часто і тільки у разі рідкого її миття. Вони можуть ґрунтовно зіпсувати страву, тому ловіть лайфхаки, як позбутися запаху в мікрохвильовій печі:

    • В першу чергу вимийте прилад від залишків їжі, жирів, патьоків та інших можливих забруднень. Для цього використовуйте народні методи або спеціальні засоби. Більшість покупних гелів і спреїв мають і здатність виводити неприємні запахи.
    • З народних засобів у боротьбі із запахами допоможе оцет та лимонна кислота. Застосовувати так, як описано вище для виведення жиру.
    • Не найдешевший, але ефективний варіант видалення неприємного запаху — це чищення мікрохвильової печі зубною пастою або порошком. Нанести засіб на поверхню на 2 години, потім змити та протерти.
    • Змішайте пів чайної ложки кориці з ⅓ склянки молока і поставте на нагрівання на 2 хв. Поставте попередньо зубочистку у склянку, щоб молоко не втекло.
    • Застосовують і натуральні адсорбенти: кухонну сіль, каву, потовчене активоване вугілля. Ці продукти розміщують на блюдце та залишають на кілька годин у закритій печі.

    Сіль можна використовувати як адсорбент на постійній основі: просто насипте її на дно.

    Що не рекомендується використовувати при чищенні?

    Не можна мити мікрохвильову піч абразивними засобами для чищення, оскільки можна порушити цілісність її поверхні. Також не тріть стінки та двері металевою губкою або іншими жорсткими предметами.

    Під час миття зверніть увагу на те, щоб губка не була надто вологою. Вода не повинна потрапляти у бічні решітки. Також застій вологи негативно позначається на техніці, тому протирайте її насухо та провітрюйте після чищення.

    Як зберегти мікрохвильову піч чистою?

    Ми з’ясували, як помити мікрохвильовку всередині, але є спосіб уникнути цієї процедури. Для цього необхідно просто дотримуватись кількох порад щодо її експлуатації:

    1. По можливості протирайте техніку після кожного використання. Особливо ця порада актуальна при розігріві або приготуванні жирної їжі, яка часто “вистрілює”, розкидаючи часточки та жир по стінках.
    2. Використовуйте спеціальну кришку під час приготування. Вона захистить стіни від жиру. У якості захисту і кришки можна використовувати пергамент та харчову плівку.
    3. Провітрюйте пристрій після кожного використання, якщо розігрівали ароматні страви.
    4. Уникайте розігрівання ”вибухових” продуктів, якщо є така можливість.
    5. Не забувайте і про зовнішню чистоту печі, що також впливає на її функціональність.
    6. Якщо ви використовуєте НВЧ-піч часто, то рекомендується проводити її миття щомісяця, щоб уникнути налипання жирів та скупчення неприємних запахів.

    Відмити улюблений прилад на маленькій кухні зовсім не проблема, навіть якщо під рукою немає спеціальних засобів. Як бачимо, навіть в’їдливі жири в мікрохвильовій печі розкладаються під впливом народних методів. Тому можна заощадити та скористатися оцтом чи содою. А якщо ви вже на шляху до господарського відділу магазину, то багате різноманіття вас приємно здивує.

    Знаючи, як почистити мікрохвильову піч лимонною кислотою або іншим засобом в домашніх умовах, не забувайте і що потрібно робити, щоб не допускати утворення застарілого бруду і неприємних запахів в ній. Тоді цей потрібний прилад прослужить вам довго, не втративши красивого зовнішнього вигляду.

    Як почистити мікрохвильовку в домашніх умовах

    Мікрохвильова піч – вже давно невід’ємний атрибут сучасної кухні. Готувати в ній досить складно, це вимагає вправності, принцип її роботи і спосіб нагріву вельми специфічний і не може змагатися з класичною духовою шафою, проте вона знайшла своє застосування, як швидкий спосіб розігріти їжу або розморозити м’ясо та овочі. Однак як не старайся, навіть з використанням спеціальної кришки ковпака вся внутрішня поверхня мікрохвильовки з часом покривається шаром бризок і плям. Корисно знати, як почистити мікрохвильовку в домашніх умовах і при цьому не зіпсувати її. При цьому головне запам’ятати прості правила, які сильно виділяють мікрохвильову піч серед іншого кухонного посуду.

    Що необхідно знати про мікрохвильову піч перед чищенням

    Звичне вологе прибирання до мікрохвильової печі не може бути застосоване. Вся внутрішня поверхня повинна залишатися такою ж гладенькою, як і після покупки. Крім цього є кілька місць, в які навіть з вологою ганчіркою або просто із завзятістю не слід лізти.

    Всередині мікрохвильової печі є загальна камера, в яку якраз і завантажується їжа для розігріву. У ній можна виявити:

    • Круглий піддон, встановлений на поворотній шестерінці;
    • Прямокутний отвір у верхній частині, закритий металевою решіткою – вентиляція;
    • Прямокутний отвір на всю ширину камери – гриль (опціонально);
    • У бічній, частіше правій частині, віконце закрите матовою пластинкою – за слюдяною захисною пластиною розташовується магнетрон, власне серце і джерело енергії в мікрохвильовці.
    • Отвір в боковині закритий решіткою – відсік з лампою підсвічування.

    Ні в один з отворів не повинно потрапити ні краплі рідини і тим більше залишки їжі та жиру.

    Без різниці, яким чином ви збираєтеся очистити мікрохвильовку від жиру всередині і які доступні інгредієнти використовувати, краще дотримуйтеся простих правил:

    1. Не застосовувати препарат абразивних складів, навіть соди в нерозведеному вигляді.
    2. Витирати внутрішню поверхню тільки злегка вологою, добре віджатою ганчіркою, краще скористатися мікрофіброю. У мікрохвильовці є захист від дурня, так що потрапляння незначної кількості рідини в будь-який з отворів не зашкодить її, однак бруд буде накопичуватися і створить проблеми більш серйозні, ніж вимиті до ідеалу решітки.
    3. Не намагайтеся натирати та шкребти плями і забруднення. Якщо навіть за перший раз не вийшло розчинити і розм’якшити забруднення одним з перерахованих нижче способів, краще ще раз все повторити спочатку.
    4. Слюдяну пластину краще не знімати з її посадкового місця, якщо є можливість її протерти тільки зверху. Її не можна терти із зусиллям навіть мікрофіброю і ні в якому разі не можна на неї натискати. Вона дуже тендітна і з причини своєї листкової структури не просто трісне, а стане більш об’ємною, що призведе до її швидкого засмічення.

    Якщо слюдяная пластина, встановлена ​​в віконці перед магнетроном, сильно забруднена, то можна ризикнути її зняти, але тільки якщо ви знаєте, з якого боку тримати викрутку і володієте здоровим почуттям акуратності. Пластину тримає частіше один або два саморіза по діагоналі. Якщо їх відкрутити, то слюду можна дістати з гнізда. Ні в якому разі не піддягайте за куточок і не застосовуйте силу на злам, краще підчепити чимось рівним і плоским, наприклад лопаткою або кредиткою за одну зі сторін і, потроху просуваючи предмет, від’єднайте пластинку.

    Чистити її слід тільки миючим для посуду або мильною піною і тільки уклавши на рівну тверду поверхню. Після намокання вона прилипне до столу, так що її доведеться знову підчіплювати за сторону або стягувати на торець стільниці.

    Вибір засобів, щоб почистити мікрохвильову, досить великий і їх повинно об’єднувати головна властивість – розм’якшення застарілих, запечених плям жиру до стану, коли їх можна просто стерти ганчіркою.

    Лимон, лимонна кислота, оцет

    Підготуйте глибоку тарілку, бажано перевірену, яка не нагрівається сама по собі в мікрохвильовці.

    Засипте всередину порізані дольками два лимона середнього розміру. Якщо лимонів під рукою не виявилося або просто шкода їх на таке витрачати поза сезон, то настільки ж ефективно впорається і лимонна кислота. Висипати в воду пакетик кислоти і перемішайте до повного її розчинення. При використанні оцту, залийте півсклянки в тарілку і доповніть обсяг уже водою.

    Поставте тарілку в мікрохвильовку і включіть її на повній потужності на 7-15 хвилин, в залежності від кількості видаваних ват піччю. Для звичайної пічки потужністю 800 Вт досить якраз 12 хвилин для нагріву тарілки з двома склянками води.

    Після виключення печі, почекайте ще хвилин десять, поки рідина в тарілці не охолоне трохи, пари упереміш з кислотою розм’ягчать бруд на стінках і його вдасться швидко почистити.

    Якщо відразу ж після прогріву дістати тарілку назовні, можна серйозно обпектися і потрапити під лавину бризок окропу. Завжди пам’ятайте про те, що вода в мікрохвильовці легко перегрівається без кипіння і здатна після цього в бурхливої ​​реакції нанести чимало шкоди людині і оточуючим предметам.

    Перед чищенням витягніть шнур живлення і тільки після цього приступайте до подальшого очищення мікрохвильовки.

    Дістаньте тарілку і зніміть піддон з шестерні. Піддон легше окремо почистити в раковині із застосуванням звичайних миючих. Нутрощі мікрохвильовки протріть вологою ганчіркою. Додайте пару крапель миючого для посуду, лише для того, щоб жир занадто швидко не забивав мікрофібру, але і піни було не багато.

    Залишається почистити стінки камери сухою ганчіркою або серветками, повністю позбавившись від води, патьоків і розводів.

    Якщо з першого разу не вийшло швидко очистити мікрохвильовку зсередини, то слід процедуру повторити з самого початку, не вдаючись ні в якому разі до радикальних методів. Навіть з дуже запущеними випадками в хід піде максимум три обробки, зате нержавійка або емальована поверхня мікрохвильової печі залишаться цілою і не ушкодженою.

    Кілька зауважень з приводу вибраних засобів:

    • Часточки лимона хоч і не настільки ефективні як чиста лимонна кислота, розведена у воді, але мають перевагу – позбавляє від неприємних запахів і поширює стійкий цитрусовий аромат, який наповнить всю кухню.
    • Лимонна кислота буде ідеальним відповіддю на те, як очистити мікрохвильовку всередині від жиру і бруду. Не має запаху.
    • Оцет краще використовувати як крайній засіб, і тільки якщо є можливість включити на повну потужність витяжку і добре провітрити кухню.
    • Є ще варіант з нашатирним спиртом, проте про нього не будемо навіть згадувати.

    Сода

    Якщо в першому випадку діючою речовиною є кислота лимона або оцет, то тепер в справу піде луг. Сода, розчинена у воді і нагріта до високої температури, забезпечить приблизно такий же результат – пригорілий жир розм’якне, як і інші типи бруду. Після чого легко почистити камеру.

    Миючі засоби

    Головне не забувати, що пріоритет віддається засобам без абразивів. Бажано підшукати в магазині продукцію відомих марок для чищення духових шаф і пічок або універсальні засоби для чищення кухонного посуду. Власне багато виробників знають, як почистити мікрохвильовку за 5 хвилин, не використовуючи при цьому особливо агресивних речовин. Немає потреби у великій концентрації ПАР (Поверхнево активних речовин), кислотних коктейлів або їдкого лугу. Ось список варіантів:

    • Frosh з содою;
    • OvenCleaner від AmWay;
    • Cillit Bang;
    • Grizly для печей;
    • FortePlus від Sano;
    • Містер Мускул для кухні.

    Користуватися ними слід строго по інструкції, у випадку з порошковими засобами, спочатку їх розчиніть у воді. Якщо це засіб для чищення в тарі з пульверизатором, то наносити його варто тільки на стінки мікрохвильової печі, де немає вікон і отворів, а інший простір протерти ганчіркою, змоченою в засобі.

    Зазвичай вистачає до 5-10 хвилин, поки засіб для чищення не подіє, після чого вологою губкою або ганчіркою він знімається разом з брудом.

    Як і у випадку з народними методами не варто докладати фізичних усиль для усунення забруднень. Якщо з першого разу не відійшли всі плями і краплі жиру, то слід просто повторити процедуру з відмочуванням, може збільшити час витримки.

Про автора

admin administrator