Як правильно їсти аличу

Авторadmin

Як правильно їсти аличу

Алича стимулює роботу кишківника, сприяє регулярній роботі органів травлення. Сік аличі заспокоює кашель, діє як потогінний спосіб при підвищеній температурі. Ще аличу називають серцевою ягодою, оскільки вона багата калієм – майже 200 мг у 100 грамах. Цей мінерал зміцнює серцеві м'язи та судини", – додала лікар.

Алича – підщепа для персика, сливи, абрикоса. Підщепа сіянець та вегетативна для яблуні – YouTube.

Маса плодів у диких форм — до 6 г, у культурних сортів — сягає 50 г. Термін життя аличі — 50 років і більше. У дикому стані росте на Півдні України, Кавказі й Закавказзі, в Молдові, Середній Азії, на Балканах, Тянь-Шані, в Середній та Малій Азії, Ірані, на Північному Кавказі. Дуже поширена культурна рослина.

Цвіте в кінці березня — на початку квітня, медопродуктивність до 40кг/га. Плоди невеликі, жовті, рідше — рожеві або червоні, округлі, кислуваті.

Ягоди корисні при хворобах верхніх дихальних шляхів, кашлі і застуді. Алича чудово очищає організм від токсинів, шлаків та отрут. Особливо рекомендована вона людям, які мешкають на забруднених територіях. Алича є чудовим компонентом будь-яких дієт, тому що містить мало цукру.





Найкраще споживати плоди свіжими, помитими, але мінімально обробленими. Від шкірки їх чистити не варто, щоб не втратити значну частину користі аличі. Ви можете додати аличу, наприклад, до пластівців, граноли, як декор до пирогів чи інших десертів. Алича може стати також чудовою …

Про автора

admin administrator