Як правильно вибрати шлагбаум

Авторadmin

Як правильно вибрати шлагбаум

Як правильно вибрати та купити шлагбаум

З появою автоматичних моделей попит на шлагбауми суттєво зріс. Шлагбауми можна зустріти не тільки на паркувальних стоянках, а й на будь-яких територіях, де є потреба в обмеженні чи контролі пропуску транспортних засобів. Ще зустрічаються і механічні шлагбауми, зокрема, там, де немає можливості підключити пристрої до джерела електроживлення. За рахунок ряду переваг, що стосуються комфорту в використання, автоматичні шлагбауми користуються більшою популярністю ніж традиційні варіанти без автоматики. Зрозуміло, що ціна автоматичних шлагбаумів буде на порядок вища за механічні моделей, але зручність у використанні змушує йти в ногу з прогресом.

До вибору необхідно підходити комплексно, зважуючи багато факторів.

Особливо вимогливо слід підходити до підбору моделей шлагбаумів, які є частиною системи контролю доступу, оскільки вони в міру своїх функціональних можливостей дозволяють захистити територію від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. Огородження паркування або будь-якій іншій території потрапляє під цю категорію, тому розглянемо основні параметри, які дозволять вам вибрати та замовити автоматичний шлагбаум, що задовольняє вашим вимогам. Що необхідно врахувати при виборі та замовленні шлагбауму автоматичного?

Надійність, якість та ціна – це звичайні фактори, на які звертають уваги абсолютно все на першому етапі. Однак вони включають безліч додаткових характеристик, за якими варто порівнювати варіанти покупки між собою, щоб зробити оптимальний вибір шлагбаума. Перерахуємо головні параметри, що визначають експлуатаційні характеристики конкретної моделі. До них належать:

  • Габарити моделі. Важливо, щоб довжина стріли шлагбауму перекривала більшу частину ширини проїзду, а також для критих приміщень, вона повинна поміщатися під стеля.
  • Завдання які необхідно вирішувати. Із цього ми розуміємо наскільки інтенсивно ми будемо використовувати шлагбаум. Показник інтенсивності – це безпосередня робота шлагбауму за допомогою автоматики по відношенню до загального часу експлуатації пристрою. Наприклад, якщо за десятигодинний робочий день, шлагбаум працював вісім годин, то його інтенсивність – 80%. Таке значення інтенсивності є мінімальною вимогою для якісних пристроїв.
  • Умови експлуатації (температурний діапазон, захист від вологи тощо).
  • Необхідність захисту шлагбауму від зломів.
  • Необхідність безпеки при його використанні (установка фото елементів, автоматизований демпфер).
  • Технічні характеристики (швидкість відкриття та закриття, параметри живлення тощо).
  • Необхідність додаткового обладнання (відбивачі, сигнальні лампи). >
  • Необхідність інтеграції з іншими системами контролю пропуску.
  • Можливість дистанційного керування.
  • І в деяких випадках зовнішній вигляд самого шлагбауму. Значення мають гарантії, які дає виробник на свою продукцію. Купуючи певну модель, розраховану на тривалий термін експлуатації, необхідно звертати увагу на термін, протягом якого виробник гарантує справну роботу шлагбауму. Щоб замовити такий шлагбаум, вам достатньо визначитися з виробником та моделлю. У електронному каталозі компанії Інкап-Паркін вашій увазі запропонований широкий асортимент надійного та доступного за ціною обладнання. Крім того, у вас є можливість скористатися послугами фахівців з доставки та встановлення шлагбауму на вашому об’єкті в будь-якому регіоні України.

Як вибрати шлагбаум

Шлагбаум – оптимальний вибір для об’єктів, на територію яких необхідно обмежити доступ сторонніх осіб. Сьогодні шлагбауми зустрічаються повсюдно не лише на залізничних переїздах. Їх встановлюють у військових частинах, на парковках, в елітних котеджних селищах, у бізнес-центрах та багатьох інших місцях.

Плюси шлагбаумів

У них, як і у будь-якого замикаючого пристрою, є свої плюси, і до них відносяться:

  • Широкий спектр застосування.
  • Велика функціональність.
  • Зручність користування.
  • Престижний зовнішній вигляд території в’їзду на об’єкт.

Як правильно вибрати шлагбаум

Є кілька критеріїв, які підкажуть якийсь шлагбаум вибрати.

  1. Довжина стріли. Зробити це нескладно, достатньо виміряти відстань, яку необхідно охопити. Від цього залежить і вартість шлагбауму: чим менше отвор, тим менше доведеться заплатити. Якщо проріз занадто великий, доведеться встановлювати відразу два шлагбауми з обох сторін проїзду. Потрібно також врахувати, чи буде потрібний прохід для пішоходів, і купувати шлагбаум із довжиною стріли, що відповідає й цьому параметру.
  2. Пропускна спроможність. Необхідно одразу визначитися з інтенсивністю роботи обладнання. Пропускна здатність шлагбаумів буває низькою, середньою та високою та залежить від кількості підйомів стріли в одиницю часу.

Середньоінтенсивною буде їхня робота, наприклад, на парковках, де за добу проходитьдо 500 одиниць транспорту, а високоінтенсивний в аеропортах, де цифра прохідності зростає до 1000-1200. Низьке ж завантаження шлагбауму, до 100 транспортних одиниць на день спостерігається у дачних та гаражних кооперативах.

Якщо для роботи з інтенсивним пропускним режимом вибрати обладнання, розраховане на середній або низький, то можлива поломка обладнання через його навантаження.

  1. Спосіб управління. Способи управління поділяються на:
  2. Дистанційний, коли шлагбаум керується за допомогою пульта або системою «вільні руки», що піднімає стрілу при наближенні автомобіля зі спеціальною карткою всередині.
  3. Безконтактний, коли обладнання спрацьовує під час піднесення магнітної картки до зчитувача.
  4. Дротовий, при використанні кнопок, ключів, клавіатури для набору коду.
  5. Елементибезпеки. Для того, щоб убезпечити людей, при користуванні шлагбаумом застосовуються фотоелементи, що блокують опускання стріли, коли під нею знаходиться людина, попереджувальні сигнальні лампи та світловідбиваючі наклейки, а також накладки з гуми. Все це також необхідно враховувати при виборі шлагбауму.
  6. Гідравліка чи механіка. При виборі варто замислитись, який вид обладнання стане оптимальним: гідравлічний або механічний. Пропускна здатність першого велика, але не витримує дуже низьких температур і перестає функціонувати. Тому в місцях, де зими довгі і холодні, кращий механічний тип, не настільки схильний до впливу температур.

А ще треба серйозно поставитися до встановлення шлагбауму. Від цього залежить безвідмовна робота обладнання протягом тривалого часу.ного терміну.

Тож і рекомендується замовляти його в компанії з багаторічним досвідом роботи.

Как выбрать шлагбаум

Шлагбаум – оптимальный выбор для объектов, на территорию которых необходимо ограничить доступ посторонних лиц. Сегодня шлагбаумы встречаются повсеместно не только на железнодорожных переездах. Их устанавливают в воинских частях, на парковках, в элитных коттеджных посёлках, в бизнес-центрах и во многих других местах.

Плюсы шлагбаумов

У них, как и у любого запирающего устройства, есть свои плюсы, и к ним относятся:

  • Широкий спектр применения.
  • Большая функциональность.
  • Удобство пользования.
  • Престижный внешний вид территории въезда на объект.

Как правильно выбрать шлагбаум

Есть несколько критериев, которые подскажут какой шлагбаум выбрать.

  1. Длина стрелы. Сделать это несложно, достаточно измерить расстояние, которое необходимо охватить. От этого зависит и стоимость шлагбаума: чем меньше проём, тем меньше придётся заплатить. Если же проём слишком большой, придётся устанавливать сразу два шлагбаума с обеих сторон проезда. Нужно также учесть, будет ли нужен проход для пешеходов, и приобретать шлагбаум с длиной стрелы, соответствующей и этому параметру.
  2. Пропускная способность. Необходимо сразу определиться с интенсивностью работы оборудования. Пропускная способность шлагбаумов бывает низкой, средней и высокой и зависит от количества подъёмов стрелы в единицу времени.

Среднеинтенсивной будет их работа, к примеру, на парковках, где за сутки проходит до 500 единиц транспорта, а высокоинтенсивной в аэропортах, где цифра проходимости вырастает до 1000-1200. Низкая же загрузка шлагбаума, до 100 транспортных единиц в день наблюдается в дачных и гаражных кооперативах.

Если для работы с интенсивным пропускным режимом выбрать оборудование, рассчитанное на средний или низкий, то возможна поломка оборудования из-за его перегрузки.

  1. Способ управления. Способы управления подразделяются на:
  2. Дистанционный, когда шлагбаум управляется с помощью пульта или системой «свободные руки», поднимающей стрелу при приближении автомобиля со специальной карточкой внутри.
  3. Бесконтактный, когда оборудование срабатывает при поднесении магнитной карточки к считывателю.
  4. Проводной, при использовании кнопок, ключей, клавиатуры для набора кода.
  5. Элементы безопасности. Для того чтобы обезопасить людей, при пользовании шлагбаумом применяются фотоэлементы, блокирующие опускание стрелы, когда под ней находится человек, предупредительные сигнальные лампы и светоотражающие наклейки, а также накладки из резины. Всё это тоже необходимо учитывать при выборе шлагбаума.
  6. Гидравлика или механика. При выборе стоит задуматься, какой вид оборудования станет оптимальным: гидравлический или механический. Пропускная способность первого велика, но он не выдерживает очень низких температур и перестаёт функционировать. Поэтому в местах, где зимы долгие и холодные, предпочтителен механический тип, не настолько подверженный влиянию температур.

А ещё надо серьёзно отнестись к установке шлагбаума. От этого зависит безотказная работа оборудования в течение длительного срока.

Поэтому и рекомендуется заказывать его в компании с многолетним опытом работы.

Про автора

admin administrator