Як правильно запровадити податковий період

Авторadmin

Як правильно запровадити податковий період

При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду, крім випадків передбачених п. 137.4 ПКУ. Про це інформує ДПСУ.

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 1726 КУпАП).

Відповідно до ст. 202 ПКУ звітним (податковим) періодом з ПДВ є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених ПКУ, календарний квартал. Згідно з п. 203.1 ст.

Її подають такі фізособи: звичайні громадяни, які не мають статусу підприємця, але отримали у звітному році певні види доходів, що підлягають обов'язковому декларуванню (перелік таких доходів – див. далі); фізособи-підприємці (ФОП) загальної системи оподаткування (п. 177.5 Податкового кодексу України, далі – ПК);

Декларація з ПДВ 2024: строки подання Звітний (податковий) період дорівнює одному календарному місяцю (п. 202.1 ПК). ПДВзвітність подавайте протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця (пп. 49.18.1 ПК).





Звітним періодом для платників ПДВ, за який подається декларація, з липня 2020 року є календарний місяць (пп. 202.1, 202.2 ПКУ). Через це в полі 02 «Звітний …

Про автора

admin administrator